از سال 1960 سیاستمداران از هر دو طرف باید به دادگاه تجدید نظر به “قلب” هر کمپین چرخه به ویژه پس از آیووا قفقاز در زمان بیش به عنوان اولین مسابقه ابتدایی فصل است.اسکات اولسون

دیروز بعد از ظهر پیت Buttigieg در بر داشت خود را در پایان دریافت از خوب قدیمی از مد افتاده ratioing—که سنجش سیل توییتر خشم وقتی که بد را موجب به مراتب بیشتر پاسخ منفی از دوست یا رسانهها. واکنش به احتمال زیاد در زمان Buttigieg کمپین با تعجب از صدای جیر جیر در سوال ممکن به نظر می رسید مانند مسکن boilerplate در نگاه اول.

این یک پوپولیستی پیام آشکارا در جهت دموکراتیک رای دهندگان در آیووا رفتن به قفقاز در دوشنبه یادآوری آنها را از Buttigieg را میانه cred به عنوان شهردار South Bend, Indiana. اما او rah-rah نیایش “آمریکا افزوده” زده ترش توجه برای بسیاری از جمله برخی از افراد برجسته از رنگ.

“با احترام است که در آن آمریکا Heartland واقع دقیقا در ذهن خود را به عنوان شما را به نوشتن این اردیبهشت” در پاسخ به فیلمساز Ava DuVernay. “آیا آن را شامل کامپتون و مکان های دیگر مانند آن ؟ چرا که ما مردمی از آن مکان می خواهم یک رئیس جمهور به شکل چشم انداز ما بیش از حد.” نیز برنده جایزه پولیتزر روزنامه نگار و مهاجرت-فعال حقوق Jose Antonio Vargas پرسیدم عزیز @PeteButtigieg: تعریف آمریکا انجامید.’ با تشکر از سلامت یک مستند نشده, گی, فیلیپینی که زندگی در آمریکا افزوده از منطقه خلیج کالیفرنیا است.”

برخی از پاسخ بيشتر کند. “افزوده است کد. و من بیش از آن” نوشت Sherrilyn Ifill رئیس NAACP حقوقی دفاع و آموزشی صندوق. “آن را پاکسازی مشروعیت از تجارب و واقعیت از اواسط غربی ها و کتهای سفید اواسط جوامع غربی در یک gauzy برائت و صحت.” در پاسخ به روزنامه نگار میشل نوریس را نقد برنت اساسی سرمقاله نویسنده برای نیویورک تایمزتوییتی: “من احساس می کنم شما. ‘مرکزی’ ‘میانه’ ‘کارگر’—تمام شرایط هنر در تجزیه و تحلیل سیاسی است که در خدمت به عنوان کد برای ‘سفید.'”

که کلمه “heartland,” رمزی یا نه مرتبط شده است Buttigieg از او پشت سر هم بر روی صحنه به عنوان یک شهر کوچک و شهردار با جاه طلبی های ملی. مصاحبه با Buttigieg در PBS سری “ذهن باز” در مارس 2017 شد با عنوان “رویاهای افزوده” و در سپتامبر سال 2018 او یکی از سه میانه شهرداران ویژه در یک پنل در یک AtlanticLIVE رویداد در Des Moines, آیووا به نام “Heartland نشست.” زمانی که او پیوست انتخابات ریاست جمهوری در اوایل سال گذشته, New York magazine, به او لقب “دموکراتها folksiest heartland امید است.”

Buttigieg بخشی را در آغوش مدت است. در نوامبر بحث او در مورد انتخاب کسی که “یک نوع متفاوت از تجربه … و آوردن که به واشنگتن به طوری که واشنگتن می توانید شروع به دنبال یک کمی بیشتر مانند ما بهترین اجرا جوامع در heartland قبل از اینکه راه دیگری در اطراف شروع به اتفاق می افتد.” سیاست بخش از سایت شامل یک صفحه با عنوان “تعهد به امریکا افزوده: رها کردن پتانسیل روستایی امریکا است.”

Buttigieg را همکار Midwesterner ctq کار کرده است که “قلب” زاویه فقط به عنوان سخت اولیه این فصل است. به عنوان ادوارد-اسحاق Dovere نوشت: در این اطلس در ماه آوریل گذشته مینه سوتا سناتور تاکید کرد بد تعریف مفهوم “قلب اقتصاد است.” رقابت انتخاباتی در آیوا Klobuchar گفته است: “من فکر می کنم این مهم است که کسی از قلب در بلیط.”

با توجه به نحوه قاطعانه Buttigieg و Klobuchar شده اند ساخت خود را به “قلب” زمین از شما ممکن است فکر می کنم کلمه تعبیه شده است در Midwesterners’ DNA. اما کلمه سیاسی ارز به عنوان مردمی label for middle امریکا تنها به گسترش و برگشت به جنگ جهانی دوم است.

در حالی که فرهنگ انگلیسی آکسفورد آثار “heartland” بازگشت به 1634 به عنوان یک اصطلاح شاعرانه برای “جایی که عشق ساکن” از آن زمان تا قرن بیستم برای این مدت به دست آوردن خرید در جغرافیای سیاسی. انگلیسی جغرافی Halford Mackinder استفاده از “قلب” به مراجعه به داخل کشور هم پیوسته قاره اروپا و آسیا و آفریقا و یک سرزمین به نام او “جهان-جزیره است.” شرق اروپا برگزار کلید کنترل افزوده و به نوبه خود در جهان-جزیره Mackinder استدلال او در سال 1919 کتاب آرمان های دموکراتیک و واقعیت.

آمریکا مفسران در ایران Mackinder مدل به عنوان قدرت های اروپایی درگیر در جنگ جهانی دوم و نگاه آنها به سمت داخل برای پیدا کردن معادل “قلب” در شمال قاره آمریکا. اولین اشاره از یک آمریکایی “قلب” در روزنامه در پایگاه داده های ظاهر شده در 1943—همان سال بیشتر به دنبال بیرون ژئوپولیتیک عبارت “جهانی شدن” نیز در زمان نگه دارید. در واقع اوایل تجدید نظر به این کشور را “قلب” می تواند از فکر به عنوان یک گرم و اطمینان بخش داخلی در واکنش به “globalist” نگرانی از روز است.

در ژوئن 1943 موضوع هارپر مجله Bernard De Voto نوشت: در ستون “صندلی آسان” در مورد چگونه میانه امریکا بود و تا حد زیادی بی تفاوت نسبت به زمان جنگ دلمشغولیهای از ساحلی نخبگان. De Voto رد برچسب “محلی” نوشتن “این نیست که وسط غرب استان, اما, اول, آن است که آمریکا افزوده و دوم است که آن را توسعه داده است یک ارگانیک محلی زندگی است. قلب قاره ملت آن است تا در فاصله و احساس بسیار امن است که غریزی ناباوری مرکزی است در خود آگاهی است.”

در حالی که De Voto مضطرب در مورد heartland عدم تعامل با مسائل بین المللی او را ستوده و منطقه بالقوه برای “آسایش و محبت و انس به انسان همدردی [و] امید است.” کسانی که می آیند به رسمیت شناخته شده به عنوان “قلب” ارزش—به خصوص پس از جنگ زمانی که یک راست صحبت Missourian, Harry S. Truman, در کاخ سفید و به طور کلی آیزنهاور پس از بازگشت از سفر اروپایی خود را با پیروزی به شهر خانه خود را از Abilene, Kansas. به عنوان واشنگتن پست در گزارش ماه ژوئن سال 1945 “قلب امریکا به Dwight D. Eisenhower یک uproarious بخانه امروز به عنوان او آمد به بومی Middlewest.”

این “قلب” را تبدیل به مهم سنگ محک برای نامزدهای ریاست جمهوری مبارزات انتخاباتی در سراسر کشور هر چند دامنه این مدت بوده است و نه مبهم. جان اف کندی از آن استفاده می شود در آخرین روز از سال 1960 نژاد در یک توقف در Wichita Falls, Texas. “ما در حال رفتن به سفر در آینده چهار یا پنج روز در سیزده متحده” کندی گفت: جمعیت “و ما می رویم به انجام این پیام است که در اینجا در قلب ایالات متحده در اینجا که در آن قد بلند پنبه رشد می کند … مردم تگزاس در حال رفتن دموکراتیک است.”

پس از سیاستمداران از هر دو طرف باید به دادگاه تجدید نظر به “قلب” هر کمپین چرخه به ویژه پس از آیووا قفقاز در زمان بیش به عنوان اولین مسابقه ابتدایی فصل است. اما آفتابی شعارهای belies شدیدتر واقعیت به عنوان واکنش های منفی به Buttigieg را صدای جیر جیر نشان می دهد. صحبت از “قلب” می تواند به تقویت سمی “ما” در مقابل “آنها” ذهنیت به عنوان استاد فلسفه دانشگاه ییل Jason استنلی می نویسد چگونه فاشیسم کار می کند: “به عنوان ترس از آنها رشد می کند” ما ” آمده و به نمایندگی از همه چیز با فضیلت. “ما” زندگی در قلب روستایی که در آن خالص ارزش ها و سنت های این کشور هنوز هم به طور معجزه آسایی وجود داشته باشد با وجود این تهدید از بین المللی بودن” از شهرهای ساحلی و نژادی و قومی متنوع جمعیت.

این یک دوگانگی کاذب و خطرناک یکی که تصور همگن “قلب” را به تصویر کشیده است به نحوی اصیل تر آمریکا نسبت به بقیه کشور است. ما بهتر است بازگشت به اصل معنای “قلب” به عنوان “مکانی که در آن عشق ساکن”—که می تواند در هر نقطه که شما آن را پیدا کنید.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی