پیتر ناوارو را Ph. D. نشان داد می شود از مغلوب ساختن پیشی جستن دانشگاه

Peter Navarro director of the National Trade Council right listens as U.S. President Donald Trump speaks.
عکس پیت Marovich / نیویورک تایمز / فرارو / گتی

واشنگتن (به Borowitz گزارش)—پیتر ناوارو, تجارت مشاور است که نقش کلیدی در کاخ سفید را coronavirus پاسخ به دست آورده (Ph. D.) از مغلوب ساختن پیشی جستن دانشگاه آن پدید آمده در روز سه شنبه.

اگر چه Navarro است bragged علمی خود را در مورد اهداف او دکترای خود را از مغلوب ساختن پیشی جستن U. باقی مانده بود نیز مخفی نگه داشته تا صبح روز سه شنبه زمانی که Donald J. Trump ذکر آن به عنوان “دلیل من او را استخدام کرد.”

با توجه به تازگی نشان داد مغلوب ساختن پیشی جستن دانشگاه transcript, ناوارو نیز در مغلوب ساختن پیشی جستن مطالعات آن از بین رفته دانشگاه درس کاتالوگ خود با عنوان “بررسی دستاوردهای باور نکردنی و فلسفه Donald J. Trump.”

به کسب دکتری ناوارو نوشت: یک پایان نامه دکترا با عنوان “Donald J. Trump: نابغه یا نجات دهنده؟” ارج ناوارو علمی کار تهمت و گفت: “اگر آن پایین می آید به یک بحث بین تونی Fauci و پیتر ناوارو من با مغلوب ساختن پیشی جستن دانشگاه گراد در هر زمان.”

برای ناوارو به خبرنگاران گفت که “مبارزه با یک بیماری همه گیر علم موشک نیست” اما افزود که او همچنین یک متخصص در علم موشک.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>