کاکا نادال تیم با نوازندگان به افزایش 625,000 یورو برای مبارزه با کروناویروس

مادرید—ورزشکاران و نوازندگان در آنلاین جهانی جشنواره موسیقی سازمان لیگ فوتبال اسپانیا که مطرح شده بیش از 625,0

توسط NEWS-SINGLE در 10 فروردین 1399

مادرید—ورزشکاران و نوازندگان در آنلاین جهانی جشنواره موسیقی سازمان لیگ فوتبال اسپانیا که مطرح شده بیش از 625,000 یورو (حدود $980,000 کانادا) برای مبارزه با کروناویروس در روز شنبه.

بارسلونا جرارد کاکا رئال مادرید سرجیو راموس و ستاره تنیس رافائل نادال در میان کسانی که در این رویداد خیریه سازمان یافته به منظور بالا بردن بودجه برای خرید تجهیزات پزشکی و حمایت از طرفداران محدود به خانه های خود.

افراد مشهور در جشنواره نیز شامل خوانندگان Aitana Alejandro Sanz کلاه بره و Luis Fonsi بازیگر Danna Paola, موسیقی, باند Xtrat و Taburete و چینی پیانیست Lang Lang.

"این یک وضعیت بسیار دشوار است و برای لیگ قادر به انجام چیزی شبیه به این باعث می شود بازیکنان باشگاه و طرفداران بسیار افتخار" بارسلونا کاپیتان بستم گفت.

"آن را به خوبی ببینید که زمانی که مردم نیاز ما می تواند متحد. من افتخار می کنم به بخشی از چیزی شبیه به این" Pique اضافه شده است. "این دشوار خواهد بود و ما را مجبور به رفتن را از طریق برخی از لحظات دشوار. افراد نزدیک به ما را رنج می برند برخی از ما رنج می برند دست اول اما ما باید برای غلبه بر این و من باور دارم که ما شکست ناپذیر است."

ورزشکاران و مشاهیر شرکت از خانه های خود را در چهار ساعت رویداد نشان داده شده است زندگی می کنند به 180 کشور از طریق اتحادیه بین المللی پخش و جریان از طریق YouTube و Facebook.

بازیکنان از تمام 20 اول-تقسیم بندی باشگاه های شرکت همراه با دیگر ورزشکاران اسپانیایی مانند شناگر Mireia بلمنت و بدمینتون بازیکن کارولینا مارین. در میان بازیکنان فوتبال بودند Ivan Rakitic بارسلونا عیسی ناواس از سویا و چینی رو به جلو وو لی یکی از اعضای اسپانیول تیم ملی که تست مثبت برای coronavirus.

"همراه ما موفقیت در متقاعد کردن مردم در مورد اهمیت ماندن در خانه در این زمان در حالی که جمع آوری پول برای خرید تجهیزات پزشکی که در چنین تقاضای بالایی در برابر این" لیگ جمهور خاویر Tebas گفت.

اسپانیا که در آن اقامت-در-خانه محدودیت شده اند در محل نزدیک به دو هفته است یکی از سخت ترین-آمار کشور توسط coronavirus بیماری همه گیر. این گزارش 832 مرگ و میر بیشتر در روز شنبه در بالاترین روزانه تعداد در عین حال آوردن مجموع به 5,690. یکی دیگر از 8000 تایید عفونت تحت فشار قرار دادند که تعداد بالا 72,000. فقط ایتالیا مرگ و میر بیشتر از اسپانیا.

دولت اسپانیا گفت: آن را سفارش دو هفته ممنوعیت رفت و آمد غیر ضروری در کسب و کار شروع در روز دوشنبه به تشدید تلاش ها برای جلوگیری از شیوع ویروس در کشور است.

"ما در رابطه با بلایای طبیعی است که ما در حال دیدن هر روز در تلویزیون" نادال گفت. "ما در حال تلاش برای انطباق با این همه چیز جدید است. واقعیت این است که ما باید به وفق دهند. آن زمان طول می کشد."

نادال اسپانیایی و بازیکن بسکتبال Pau Gasol این هفته راه اندازی یکی دیگر از کمپین برای تشویق کمک های مالی برای صلیب سرخ در تلاش برای جمع آوری اعانه برای کمک به بهداشت عمومی بحران. هر دو آنها ساخته شده کمک های مالی و ترغیب دیگران به دنبال خود منجر شود. سابق دروازه بان اسپانیا ایکر کاسیاس به سرعت گفت: او را در زمین. اتلتیکو مادرید مربی Diego Simeone همچنین کمک به صلیب سرخ مبارزات انتخاباتی.

در علاوه بر این به بیش از 625,000 یورو مطرح شده در پایان از پخش زنده در روز شنبه یک میلیون ماسک اهدا شد توسط اسپانسر لیگ سانتاندر.

در اوایل روز شنبه بارسلونا گفت: آن اهدا 30,000 ماسک به دولت کاتالونیا.

کمک های مالی مربوط به این جشنواره را در ادامه مطرح شود تا بعد از ظهر یکشنبه.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

"این چیزی است که منحصر به فرد با هر لیگ از طرفداران در سراسر جهان و هر کس دیگری واقعا قادر به کمک با خود دانه از شن و ماسه" Pique گفت. "من خوشحال می شود قادر به شرکت در یک ابتکار بود."

بستم این بارسلونا بود که در میان باشگاه هایی که کاهش می یابد بازیکنان و مربیان' حقوق این هفته به دلیل coronavirus بحران است. اتلتیکو مادرید انجام داد.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.ly
آخرین مطالب