پیستون' مسیحی چوب آزمایش ویروس منبع می گوید

مسیحی چوب از دیترویت پیستونز دارای آزمایش مثبت برای coronavirus یک فرد با دانش مستقیم از این وضعیت گفت: شنبه ش

توسط NEWS-SINGLE در 25 اسفند 1398

مسیحی چوب از دیترویت پیستونز دارای آزمایش مثبت برای coronavirus یک فرد با دانش مستقیم از این وضعیت گفت: شنبه شب.

چوب احساس خوب با توجه به این فرد صحبت کرد که به آسوشیتد پرس در خواست نامش فاش نشود چرا که نه پیستون و نه چوب تا به حال تایید تشخیص publicly. چوب را تشخیص داد یک هفته پس از او در بازی برابر یوتا جاز — هزینه بسیار از آن شب همسان با رودی Gobert بود که اولین بازیکن NBA شناخته شده برای تست مثبت برای ویروس.

یوتا داناون میچل نیز آزمایش مثبت برای ویروس. آن را نمی توان به این نتیجه رسید که هر یک از این سه بازیکن درگیر شدند و در آن به یکدیگر است.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه.

اکثریت قریب به اتفاق مردم بعد از بهبود از این ویروس جدید است. با توجه به سازمان بهداشت جهانی افراد مبتلا به بیماری خفیف بهبود می یابند در حدود دو هفته در حالی که کسانی که با شدیدتر بیماری ممکن است سه تا شش هفته بهبود می یابند. در سرزمین اصلی چین که در آن ویروس برای اولین بار منفجر شد و بیش از 80,000 نفر تشخیص داده شده اند و بیش از 58,000 که تا کنون بدست آمده است.

چوب تا به حال آنچه پس از یک فصل بالای 30 امتیاز در مارس 7 بازی در برابر جاز شکوه آن چهار شب بعد با 32 نقطه تلاش در برابر فیلادلفیا. او با داشتن بهترین فصل به طور متوسط 13.1 امتیاز و 6.3 پرتاب ریباند.

"تاریک ترین شب های تولید درخشان ترین ستاره," چوب نوشت: در Instagram قبلا در این هفته نظر خود را در آینده در کنار عکس او نوشته شده از او dunking بیش از Gobert — NBA حاکم بازیکن دفاعی سال و برای اولین بار همه ستاره این فصل است.

چوب همچنین برای فیلادلفیا, Charlotte, New Orleans, و میلواکی. او وارد شده 51 بازی برای کسانی که franchises ترکیب شده و به نظر می رسد در 62 در این فصل برای دیترویت.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن