برنامه ریزی شروع می شود دوباره برای rugby sevens تیم در آستانه المپیک به تعویق افتادن

ساعت پس از IOC را به عقب رانده توکیو بازی های المپیک 2021 کانادایی زنان rugby sevens مربی جان Tait برنامه ریزی یک کنفرانس تلفنی با بازیکنان.

موضوعات گنجانده شده است چه در آینده — و اینکه آیا بازیکنان حاضر بودند به خاطر به خطر انداختن برای شود. برخی در حال حاضر در نظر گرفته بازنشستگی پس از توکیو بازی در اصل قرار است برای ماه جولای.

پرسید: اگر او انتظار می رود هر یک از اتهامات عنوان شده علیه او به نگه داشتن رفتن Tait متوقف شد.

“من حدس می زنم من نمی دانم,” او گفت:. “من شگفت زده می شود با این همه کار که آنها را قرار داده ایم در صورتی که مایل به گسترش است که برای 12 ماه دیگر. اما این یک تصمیم بزرگ.

“و آن را نه فقط در خودشان رو همکاران در برخی از موارد آنها زندگی کرده اید و دور از برای سال در حال حاضر. من می دانم که آنها منتظر بودند که پس از بازی زندگی. نه به اندازه بازی های خود را, اما قطعا آنها به دنبال به جلو به آن است.

“بنابراین من فکر می کنم آنها برخی از تصمیمات بزرگ است که می رویم به اتفاق می افتد با این بازیکنان به دلیل آن است که یک تعهد برای همه آنها. اما دوباره آن را همیشه یک فرصت منحصر به فرد به نمایندگی از کشور خود را در بازی های المپیک. من فکر می کنم که احتمالا بیشتر از تصمیم گیری برای بسیاری از آنها اگر نه همه آنها.”

مانند مردان از زنان rugby sevens بازیکنان متمرکز در ویکتوریا. هر دو تیم دیده می شود HSBC World Rugby Sevens Series تمیز کردن توسط COVID-19 تعویق با لندن و پاریس و هنگ کنگ و سنگاپور وقایع را به عنوان به خوبی به عنوان ممکن است 2-3 توقف در Langford, B. C., تحت فشار قرار دادند به بعد در سال است.

لندن و سنگاپور حوادث بودند برای مردان تنها. پاریس و هنگ کنگ درگیر هر دو مردان و زنان است. لانگفورد دلار کانادا است که توقف در زنان, مدار برنامه ریزی شده برای ماه مه 2-3 در Langford, B. C.

هنری پل مربی از کانادا تیم مردان نیز با استقبال از کمیته بین المللی المپیک تصمیم به تاخیر بیاندازد.

“آن را می دهد هر زمان برای آماده سازی در حال حاضر,” او گفت:. “آماده سازی خوب به جای عجله و خطرناک است.”

کانادا زنان مانند مردان در حال کار کردن به صورت جداگانه در حالی که حفظ اجتماعی فاصله هر مقامات بهداشتی.

فرض کنید که در حال رفتن به تغییر در هر زمان به زودی Tait پیام است برای استفاده بعد از هشت هفته به عنوان یک استراحت از عادی و فشرده آموزش.

“به محض این که ما این همه روشن امیدوارم در تابستان با همه چیز احساس امن و مطمئن, ما, شما قادر خواهید بود به پشت هم گفت:” Tait که دو برابر به عنوان راگبی کانادا کارگردان از عملکرد راگبی.

“ما شیرجه رفتن در سمت راست در هنگامی که ما دریافت چراغ سبز” او اضافه شده است.

المپیک تاخیر باید اجازه می دهد راگبی مقدماتی به پایان خواهد رسید. جهانی راگبی قبلا گفته المپیک شانس دوم مقدماتی مسابقات برنامه ریزی شده برای ماه ژوئن بود “تحت بررسی است.” وجود زنان و مردان تیم های واجد شرایط به سمت چپ.

کانادا زنان برنده برنز چهار سال پیش در ریو و در حال حاضر پایه سوم در مسابقات جهانی رده بندی است. مردانی که هشتم در جهان مجموعه پس از کسب برنز در اخیر کانادا نفره موفق به واجد شرایط چهار سال پیش اما در حال حاضر رزرو بلیط های خود را به توکیو.

این 2019-20 World Series فصل آغاز شده و در ماه اکتبر برای زنان و دسامبر برای مردان است. وجود هشت مسابقات در ابتدا میله میله برای زنان و 10 برای مردان است.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

بنابراین اگر به تعویق افتاد حوادث انجام می گیرد بعد از این سال جلوتر از فصل جدید rugby sevens تیم را گسترده باند پیش از فرود در توکیو.

مانند بسیاری از کانادایی, تایت, شروع روز با یک قهوه و اخبار برای دریافت آخرین به روز رسانی. آن را نیز درگیر ترک کردن صبحانه برای او 14 سال است که در انزوا در زیر زمین پس از پرواز خانه دوشنبه از یک راگبی تور نیوزیلند که کوتاه بود.

“خوشحال به خانه امن” گفت: Tait سابق کانادا بین المللی خود است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>