کشورهای فقیر در حال خط مقدم در برابر Coronavirus

CDC / گتی

2019 رمان coronavirus باعث شده عمومی-بهداشت و درمان اضطراری در چین یک اقتصاد جهانی ابرقدرت. مانند بسیاری در این زمینه من, من نگران است که اگر و زمانی که اورژانس virus طول می کشد ریشه در کشورهای فقیر که در حال حاضر مقابله با شیوع بیماری از دیگر عوامل بیماری زا می تواند ویران از حتی بزرگتر قدر.

من یک پزشک هستم که تمرکز بر روی شیوع آمادگی در برابر بیماری های عفونی, هر دو در ایالات متحده و در کشورهای با کمتری منابع است. کار من—در حال حاضر در غرب و استوایی آفریقا و قبلا در آسیا و آمریکای لاتین—به من متقاعد شده ام که جهانی دفاع در برابر بیماریهای عفونی هستند و تنها به عنوان قوی به عنوان سیستم های سلامت در فقیرترین جوامع در سراسر جهان است. جزئیات جدید از بیماری های ماده کمتر از این که آیا آن جوامع می تواند با حمایت بین المللی ساخت انعطاف پذیری به صورت مشترک (و معمول) تهدید.

زمانی که من فرود آمد در اوگاندا یک زن و شوهر از هفته پیش, فرودگاه, در فرودگاه بینالمللی انتبه شد غربالگری برای بیماری ویروس ابولا به دلیل ادامه شیوع در کشور همسایه جمهوری دموکراتیک کنگو و همچنین برای رمان coronavirus شناخته شده به عنوان 2019-nCoV. که همین هفته تعدادی از بیماری های دیگر نیز در معرض تهدید زندگی مردم در این منطقه است. مردم اوگاندا-مقامات بهداشتی بودند به طور همزمان مقابله با شیوع تب خونريزی دهنده کريمه کنگو و تب زرد.

هفته گذشته سازمان بهداشت جهانی مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus اعلام 2019-nCoV عمومی-بهداشت و درمان اضطراری از نگرانی های بین المللی. پتانسیل آسیب به پایین و کشورهای با درآمد متوسط بالا بود در لیست خود را از نگرانی است. آژانس او پس از شناسایی 13 کشور آفریقایی در معرض خطر بالا برای انتقال 2019-nCoV با توجه به لینک های مستقیم و یا حجم بالا سفر از چین است. آسیب جدید بیماری ممکن است باعث شود در آفریقا است که نه تنها یک تابع از بیماری خود (که در حال حاضر در فکر این است که میزان مرگ و میر حدود 2 درصد) بلکه چگونه آن را می تواند در ترکیب با دیگر تهدیدات سلامت و اخلال در تجارت, سفر آموزشی و تلاش در این قاره. در کشورهایی که در حال حاضر در تلاش برای رقابت با دیگر عفونت های 2019-nCoV اپیدمی دروغ می تواند بر بهداشت عمومی چشم انداز مانند یک سنگین پتو حد بار در حال حاضر پراکنده سیستم مراقبت های بهداشتی با این حال بیشتر بیماری و مرگ و میر. در زمان رمان coronavirus به احتمال زیاد تبدیل به بخشی از پرده نقش دار از بیماری های شایع, اما نه قبل از آن exacts هزینه های مستقیم از جوامع فقیر—در حالی که همچنین انحراف پول و انرژی بسیار شبیه به ابولا را از تهدیدات سلامت که بیشتر آشنا, اما هنوز هم به طور بالقوه کشنده است.

دو شیوع بیماری ابولا در غرب آفریقا از سال 2013 تا 2016 و در حال حاضر در جمهوری دموکراتیک کنگو را ویران کرده اند این کشورها را تحت تاثیر قرار. اگر هر گونه خوب آمده است از این وقایع این است که آنها نیز منجر به پیشرفت در بسیاری از کشورهای آفریقایی’ ظرفیت برای مقابله با ظهور بیماری های عفونی در آوردن سرمایه گذاری در تشخیص ظرفیت و هماهنگی ملی.

نیجریه به عنوان مثال بهبود یافته آن در آزمایشگاه ملی که تست های عفونی-بیماری های نمونه. که ملت را بهبود قابلیت تشخیص بهبود یافته نظارت نه فقط از ابولا بلکه از تب Lassa و از رشد بروز monkeypox و دیگر بیماری های عفونی. وجود دارد بیشتر رهبری منطقه ای; آفریقا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ، k.یک. آفریقا CDC—پدید آمده است به عنوان یک هماهنگ کننده و حمایت از منابع بیشتر و باعث شده است که تلاش برای انجام تست تشخیصی برای 2019-nCoV در کشورهای مختلف سراسر قاره است.

در ضمن تیم در جمهوری دموکراتیک کنگو و کشورهای همسایه تا به حال عمل های اخیر در ردیابی تماس با بیمارانی که ممکن است در معرض پاتوژن خطرناک و کشورهای منطقه نشان داده اند موفقیت باور نکردنی در همکاری با یکدیگر برای کنترل زمان شیوع بیماری ابولا در سراسر مرز. کنگو اخیرا با موفقیت انجام کارآزمایی بالینی در تاریخ را در وسط هر دو مسلحانه-درگیری منطقه و شیوع بیماری ابولا. تجربه خود اضافه کرده است به جهانی دانش در مورد چگونه برای استقرار تجربی برای درمان دیگر بیماری های نوظهور در منابع محدود تنظیمات.

برخی از کشورها استفاده کرده اند emergency-هماهنگی ساختار آنها به کار برای ابولا پاسخ شده اند و قادر به انطباق با آنها را به واکنش سریع برای رمان coronavirus. برنامه هایی مانند بهداشت جهانی امنیت دستور کار multicountry ابتکار تاسیس پس از 2013-2016 بیماری همه گیر ابولا را بهبود متمرکز بهداشت عمومی ظرفیت در بسیاری از کشورهای کم درآمد. با وجود همه این پیشرفت اگر چه قدر از تهدیدات سلامت است که کشورهای فقیر صورت باقی می ماند بسیار بیشتر از ظرفیت خود را به آنها رسیدگی غیر مسلح.

جدید کروناویروس نیز همان چالش به عنوان ابولا. در حالی که ویروس ابولا و انتقال نیاز به تماس نزدیک با فرد آلوده به بدن مایعات 2019-nCoV است که تصور می شود منتقل می شود—به طور بالقوه قبل از بيماران حتی نشان دادن علائم عفونت از طریق قطرات تنفسی ایجاد شده توسط سرفه یا عطسه. 2019-nCoV اپیدمی می تواند متاسفانه در نتیجه تعداد بسیار بیشتری از موارد با وجود داشتن یک کاهش میزان مرگ و میر و ممکن است در آزمون جنبه های بهداشت عمومی انعطاف پذیری در راه است که ابولا نیست. آن را تشدید برخی از بزرگترین نقاط ضعف کم شلوغ-منابع مراقبت های بهداشتی و امکانات از جمله عدم توانایی خود را به سرعت شناسایی و جداسازی بیماران که ممکن است علائم اولیه شبیه به کسانی که از دیگر بیماری های شایع. Coronavirus را از طریق بیمارستان ها که با کیفیت بالا و کنترل عفونت بسیار به چالش کشیدن و جایی که در بسیاری از موارد آزمایش حتی به طور منظم ویروس های تنفسی مانند آنفلوانزا انجام نشده است (مگر اینکه آن را بخشی از نظارت ملی مطالعات).

بسیاری از چالش های بالا هستند که از جنبه های مراقبت های بهداشتی که نزدیک به بیمار است. در حالی که طرح های اخیر بهبود یافته بیماری نظارت و بهداشت عمومی برنامه ریزی بهداشت و درمان-مراقبت از تحویل سیستم دیده است و کمتر پیشرفت. در هر بیماری و بیمارستان و درمانگاه پتانسیل را دارند که در خدمت به عنوان تقویت کننده برای عفونت است. اخیر شیوع ابولا در کنگو یک مورد در نقطه: حدود 18 درصد از کسانی که مورد تصور می شد به عنوان یک نتیجه از انتقال در بهداشت و درمان-مراقبت از محیط است. به عبارت دیگر بیماران در معرض عوامل بیماری زا زمانی که آنها به دنبال مراقبت های پزشکی.

به هر کسی که مشغول به کار در پایین-منابع تنظیمات این جای تعجب است. در بسیاری از مناطق فقیر شخصی-protective equipment (PPE) مانند ماسک و دستکش و لباس های دیگر است در تامین کوتاه مدت. حفظ سطوح کنترل عفونت های غالب در ایالات متحده و اروپا نیاز به آموزش و حمایت تا حد زیادی در دسترس نیست به مراقبت از سلامت کارگران که در حال حاضر ضعف بیش از حد بسیاری از بیماران. در طول شیوع بیماری ابولا همان مراقبت های بهداشتی کارگران پس از یک مقدار محدود از دستور در حال انتظار قرار داده و پیچیده ماسک و لباس محافظ و بدون آلوده شدن. به عنوان دامنه 2019-nCoV وسیعتر از این کارگران را مجبور به رقابت با بقیه جهان برای تامین کنید و سعی کنید به استفاده از آنها را در یک راه سازگار در سراسر چه خواهد شد به احتمال زیاد یک بیمار ، به عنوان یکی از اوگاندا پزشک همکاران اظهار داشت: “این نیز کمک نمی کند که به نظر می رسد مانند هر بیمارستان به تصویر کشیده شده در رسانه ها مراقبت از coronavirus بيماران مبتلا به انواع مختلف از PPE. این منجر به بسیاری از سردرگمی در مورد چگونگی این توصیه ها باید ترجمه شده به منابع محدود تنظیمات.”

در حال حاضر وجود دارد هیچ تایید موارد 2019-nCoV در آفریقا, اما چند نفر مشکوک به عفونت بر اساس سفر خود تاریخچه و علائم شناسایی شده اند در مرزهای تعداد فزاینده ای از کشورهای آفریقایی. اگر این موارد شروع به رخ می دهد در درون مرزهای این کشور—و بدون آشکار لینک به منابع شناخته شده از عفونت به درستی تشخیص آن آلوده خواهد شد فوق العاده دشوار است.

اگر 2019-nCoV اپیدمی گسترش در سراسر جهان کشورهای ثروتمند ممکن است تصمیم به آزمون های ورودی مسافران که صفحه نمایش سازگار علائم. در جوامع فقیر شناسایی کسانی که حامل این ویروس خواهد بود حتی سخت تر است. برای تست به طور معمول برای تعداد زیادی از بیماران انتظار از بدبینانه ترین پیش بینی در مورد 2019-nCoV اپیدمی های بسیار نیرومند بار نیاز به قرار داده شده در آزمایشگاه های ملی. مهم ترین مقیاس بزرگ آزمایش سیاست نیاز به مراقبت های بهداشتی کارگران به درمان بیماران مبتلا به جمع آوری تمام این نمونه فردی و کشتی آنها را به آزمایشگاه مرکزی چون هیچ بالین سریع تست های تشخیصی در حال حاضر در دسترس برای 2019-nCoV ویروس. در این صورت رقابت نیاز از بیماری با میزان مرگ و میر بالاتر, چگونه واقع بینانه است که چنین یک پیشنهاد ؟

2019-nCoV بیماری حاد تنفسی ممکن است آشکار عمیقا متفاوت در مناطق فقیر جهان است. در حال حاضر افراد مسن و کسانی که بیماری های مزمن به نظر می رسد بیشتر به شدت بیمار از coronavirus و هستند در معرض خطر بالاتر مرگ و میر است. در کشورهای در حال توسعه 2019-nCoV امکان پذیر می تواند عملکرد شدید بیماری و میزان مرگ و میر بالاتر به دلیل زمینه سوء تغذیه و دیگر همزمان عفونت (به عنوان ما می بینیم با سل و آنفولانزا). این نگرانی مربوط در ایالات متحده بیش از حد. بیمار سابقه سیگار کشیدن می تواند رمان coronavirus عفونت بدتر است. محیط داخلی و خارجی آلودگی که بسیاری از جوامع فقیر در معرض ممکن است یک اثر بیش از حد. به عنوان کشف علمی حرکت رو به جلو خواهد کشورهای ثروتمند صرف منابع مورد نیاز برای پاسخ به این سوال مهم به جوامع فقیر در سراسر جهان ؟

اگر تعداد بیشتری از مریض تر بیماران نیاز به بستری شدن در بیمارستان برای 2019-nCoV بیماری حاد تنفسی بیماران بستری با شرایط دیگر رنج می برند و همچنین به عنوان فضای کمیاب می شود و مراقبت های بهداشتی کارگران کشیده در تمام جهات. بسیاری از بیمارستان های فعال در کشورهای مواجه با کمبود فشرده-تخت های مراقبت در دوران قبل از بیماری های همه گیر مانند H1N1 و سارس. آنها تا به حال به با هم کار کنند و بداهه نوازی راه های مراقبت از تعداد زیادی از بیماران بدحال. چنین برنامه ریزی خواهد شد و حتی بیشتر بسیار مهم در کم منابع مناطق.

نزدیک به 90 ناشناخته انسان پاتوژن های کشف شده از سال 1980. اورژانس بیماری گاهی اوقات به توجه و منابع جدید; بنیاد بیل و ملیندا گیتس به عنوان مثال به تازگی ساخته شده است سهم عمده ای برای کمک به مقابله با رمان coronavirus. هنوز مرکزی درس های 2019-nCoV و ابولا هستند: موقت پشتیبانی پس از یک بیماری همه گیر است که یک جایگزین بسیار بیشتر سرمایه گذاری توسط جامعه بین المللی در بهداشت و درمان در آسیب پذیرترین کشورها در سراسر جهان. ظهور 2019-nCoV باید فشار ما را به فراتر از بیماری های خاص و نسبت به ما چگونه می تواند به بهبود مراقبت های بهداشتی به طور کلی و شامل همه گیر بعدی قبل از آن شروع می شود.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>