پاپ دود اعلیحضرت و تهدید

Pop Smoke.
روز چهارشنبه بروکلین رپ پاپ دود شد و به ضرب گلوله کشته در لس آنجلس. با مرگ او, هیپ هاپ از دست می دهد یکی از امیدوار کننده ترین ستاره ها و صدای باور نکردنی.عکس توسط گریفین Lotz / Rolling Stone / شاتر

وجود دارد هیچ چیز در مورد پاپ دود که پیشنهاد میگردد ، رپر از بروکلین Canarsie محله بود که در هنگامی که بزرگتر از زندگی—اتومبیل های لوکس بالا, مد, glitzy طلا و جواهر—و بیش از حد سرد برای هر یک از آن. موسیقی او بود همه پهلوانان و با تکبر راه رفتن صدر توسط یک غیر طبیعی جذابیت است که می تواند در قرعه کشی و حتی مقاوم ترین. او به نظر می رسید که او اعلام کرد در باز کردن آهنگ از آخرین mixtape, شکست ناپذیر است. تا زمانی که او نبود. در اوایل صبح روز شنبه او در داغستان لس آنجلس در سن بیست.

اگر چه ما خودمان را در این محل بیش از حد به تازگی—تلاش برای ایجاد حس از یک زندگی به پایان رسید و به سختی به آن بیست—این لحظه هنوز می رسد مانند یک فروشي. هیپ هاپ جوانترین طرفداران در حال یادگیری آنچه در آن به معنی از دست دادن هنرمندان آنها عشق خیلی زود—چگونه بت های خود را فقط گوشت و استخوان برخورد با بهترین و بدترین شانس. پاپ تا به حال تمام شهرستان ریشه کن برای او. خود باس-باریتون صدای جایی بین غرغر کردن و دندان قروچه کردن یک showstopper بر است که می تواند گه بحث صدا مانند فتنه انگیزی; آهنگ های خود را تبدیل به موسیقی متن فیلم نیویورک به خیابان ها و پارک ها. او یک محصول برچسب دلار و بازاریابی اما یک قهرمان وطنی که شرح سفر راه قدیمی از مدرسه: کلمه از دهان. شاید شما آن را بیش از حد وافغان از کسی ماشین ویندوز ریختن از طریق بلندگوهای قابل حمل در قطار و یا از پیاده رو مکالمه به عنوان پاسخ به پرسش “چه شما را از گوش دادن به ؟” و “آیا شما شنیده می شود . . . “پاپ اثبات شد از قدرت واقعا آلی fandom در زمانی که یکی می تواند هرگز بیش از حد مطمئن شوید.

بروکلین مته یک سبک شیکاگو متولد subgenre مته در زمان تاریکی نیهیلیسم اصلی و کثیف تولید در لندن تکرار قرار داده و قطعا در نیویورک فاسد-اپل چرخش در آن کمک به جوانی از سر گرفتن هیپ-هاپ در شهرستان. پاپ هر چند صدا را موسس آن قابل رویت ترین طرفدار. او اولین منتشر—brooding “MPR” و حتی بیشتر شوم “Flexin’ ” (هر دو پاسخ به دیگر مته خواننده های رپ)—رسالت او را به محلی شنوندگان که می تواند گوش خود را در خود بدخیم لذت. اما این غیر قابل انکار آمار “خوش آمدید به حزب” او یک پدیده. به عنوان آهنگ رشد در محبوبیت بروکلین مته تاسیس خود را به عنوان یک صدا است که این منطقه می تواند تجمع و پاپ به عنوان یک رپر آن می تواند قهرمان.

در این هفته حدود یک سال بعد از آپلود آن برای اولین بار از آهنگ های پاپ, فرود اولین ده در بیلبورد 200 با دوم mixtape, “دیدار با خواستگاری 2.” این دانشجوی سال دوم مجموعه منعکس شده یک هنرمند استقرار در عنصر خود را بیشتر جلا اما هنوز خام است. این یکشنبه گذشته پاپ برنامه ریزی شده بود به تیتر یک نمایش در بروکلین Kings تئاتر که تابیده نور افکن را در این شگرف فصل جدیدی از قصبه طبقه هیپ هاپ تاریخچه, اما او یک بار دیگر ممنوع توسط N. Y. P. D. از مصرف پیروزی خود را در بغل یک تصمیم است که احساس بینهایت ناعادلانه امروز. با وجود این معجزه کوچک از صعود او در حال حاضر سیمانی برای همیشه در نمودار آن را سخت به فکر می کنم پتانسیل که رفته اولین آلبوم بود که هنوز هم به آینده فروخته شده را نشان می دهد و جشنواره حضور خرما که یک بار برگزار می شود و امکانات سحر و جادو خود را. آن را سخت به لرزش احساس است که هنوز هم وجود دارد خیلی بیشتر است که پاپ که قرار بود به انجام. ما می دانستیم که آنچه او غلبه کرده بود تا به اینجا برسم اما آنچه می تواند او انجام داده اند در حال حاضر که او می رسیدند ؟

هیپ هاپ ممکن است جهانی اما منطقه گرایی چیزی است که به آن روح نامحسوس فروع در یک رپر انتخاب کلمات جریان, و یا رفتار است که قابل تشخیص فقط به کسانی شده اند که در آن او شده است احساس آنچه که او احساس جان سالم به در برد که در آن او جان سالم به در برد. او Canarsie از طریق و از طریق یک کیفیت است که او با افتخار اجازه نفوذ به موسیقی خود را و در انجام این کار موفق به کسب احترام در یک محل که در آن نیست به راحتی داده می شود. به عنوان نوع و جامعه خود را غمگین و در عین حال یکی دیگر غم انگیز و نا به هنگام از دست دادن آن می سوزد و به خصوص در شهر خانه خود را که بخش زیادی از داستان و چه موسیقی خود را فریبنده. اگر شما در اینجا برای تابستان پاپ دود در نظر خودتان را خوش شانس. با مرگ او, هیپ هاپ از دست می دهد نه تنها یکی از امیدوار کننده ترین ستاره ها بلکه یکی از باور نکردنی ترین صدای قطعات برابر عظمت و تهدید—یک ابزار است که او به زیبایی استفاده می شود را به بروکلین داستان به جهان است.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>