لیگ برتر و لیگ قهرمانان کال آف مسابقات

دوسلدورف, آلمان – لیگ برتر و لیگ قهرمانان شد و هر دو به حالت تعلیق جمعه به عنوان هرج و مرج ناشی از شیوع کروناویروس در ادامه به تاثیر فوتبال.

بازی ها در انگلستان متوقف خواهد شد حداقل تا آوریل 3 پس از پنج باشگاه های لیگ برتر گفت: برخی از بازیکنان و یا کارکنان خود در انزوا. آرسنال Mikel Arteta دارای آزمایش مثبت برای این ویروس به عنوان وینگر چلسی کلوم Hudson-Odoi.

“من تا به حال این ویروس برای چند روز که من بهبود از” Hudson-Odoi گفت: در یک ویدیو ارسال شده در رسانه های اجتماعی. “من به دنبال دستورالعمل های بهداشتی و self-خودم را از همه برای این هفته است. من امیدوارم که برای دیدن همه به زودی و امیدوارم تواند به پشت بر روی زمین بسیار به زودی. مراقبت.”

یوفا گفت: آن توقف هفته آینده بازی در تمام مسابقات از جمله دو باقی مانده در لیگ قهرمانان اروپا بازی که تا به حال شده است در حال حاضر به نام خاموش — بایرن مونیخ مقابل چلسی و بارسلونا مقابل ناپولی هر دو برنامه ریزی شده برای روز شنبه.

بازی های مربوط یوونتوس و رئال مادرید در حال حاضر به تعویق افتاده است زیرا این باشگاه قرنطینه بازیکنان خود را.

شده اند وجود دارد بیش از 128,000 موارد و 4,700 مرگ و میر در سطح جهان پس از شیوع ویروس آغاز شده در اواخر سال گذشته. اکثر مردم به سرعت بهبود می یابند از این ویروس پس از تجربه تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه.

با توجه به سازمان بهداشت جهانی افراد مبتلا به بیماری خفیف بهبود می یابند در حدود دو هفته.

این تصمیم از یک هشتم می آید چهار روز پیش از یک جلسه برای تصمیم گیری فوتبال اروپا تقویم از جمله ممکن است یک سال به تعویق افتادن 2020 قهرمانی اروپا.

هشت هفته بیستم لیگ برتر بازی ها, برنامه ریزی برای پنجشنبه آینده نیز به تعویق افتاد. بخش چهارم و تساوی در هر دو لیگ قهرمانان و لیگ اروپا, برنامه ریزی برای جمعه آینده شد به تعویق افتاد و همچنین.

در اوایل روز شنبه, اورتون گفت: یکی از بازیکنان خود را به حال گزارش نشانه های سازگار با کوروناویروس. بورنموث بعد گفت: ذخیره آرتور بوروک دروازه بان و چهار نفر از اعضای هیات نیز تا به حال علائم. لستر گفت: این سه بازیکن تا به حال “بسیار خفیف بیماری است.”

تعلیق در انگلستان نیز پوشش می دهد به قهرمانی لیگ یک و لیگ دو و دو بخش.

لیگ فرانسه نیز به حالت تعلیق در بازی جمعه. پس زودتر تعلیق در ایتالیا و اسپانیا است که برگ های, بوندسلیگا آلمان به عنوان تنها یکی از برتر اروپا-پنج رتبه لیگ هنوز بازی این آخر هفته.

لیگ برتر فوتبال آلمان روز جمعه گفت آن را به بازی بازی های آینده در خالی استادیوم و سپس رای بر تعلیق از شنبه تا 2 آوریل. که تنها شامل یک دور از بازی ها قبل از برنامه ریزی برای مسابقات بین المللی.

این طرح به زودی پرتاب می شود به شک. اول بوندسلیگا باشگاه پادربورن گفت: مربی Steffen Baumgart تا به حال تست شده برای این ویروس اما تیم او باقی مانده برنامه ریزی شده به بازی فورتونا دوسلدورف در روز جمعه. سیاستمداران در شهر برمن گفت که آنها نمی خواهد اجازه می دهد Werder Bremen به بازی بایر لورکوزن در روز دوشنبه به دلیل ترس آنها از طرفداران جمع آوری خواهد بود در خارج از ورزشگاه.

“این دیوانه است. لطفا برای جلوگیری از فریب دهد در اطراف و زمین در واقعیت” بایرن مونیخ هافبک Thiago Alcantara در توییتر نوشت. “اجازه دهید صادقانه وجود دارد بسیار مهم تر از اولویت های هر ورزش است.”

در بخش دوم دو بازیکن از هانوفر 96 و یکی از نورنبرگ را آزمایش مثبت برای ویروس.

فوتبال در اسکاتلند نیز به تعویق افتاد جمعه تا اطلاع ثانوی ساعت قبل از بازی بود که با توجه به شروع. که اندازه گیری نیز تاثیر می گذارد یکشنبه قدیمی شرکت مسابقه بین گلاسکو رقبای رنجرز و سلتیک. بازی های داخلی در ولز و ایرلند شمالی نیز خاموش است.

چهار مکان در 24-ملت خط به بالا برای یورو 2020 هنوز باید تصمیم گرفت در پلی آف برنامه ریزی شده برای مارس 26 و 31. کسانی که برگشتی به نظر می رسد بعید است به بازی می شود در زمان.

یورو 2020 مسابقات که قرار بود این رقم در 12 میزبان سازمان ملل. این طرح نیاز به تیم و طرفداران و مسئولان به سفر در سراسر قاره — اضافه به خطر گسترش ویروس.

پس از بیش از نیمی از کشورهای میزبان خود را به حالت تعليق در لیگ یا بازی بدون تماشاگر روسیه گفت که مایل به گرفتن اضافی در مسابقات قهرمانی اروپا بازی در بالا از آن زمان تخصیص چهار در سنت پترزبورگ.

“ما کاملا می تواند گسترش مسابقات برنامه” معاون نخست وزیر دیمیتری Chernyshenko گفت: در نظرات گزارش دولت خبرگزاری Tass. “روسیه آماده است با این حال وضعیت توسعه ما برنامه دارد.”

___

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

AP ورزشی نویسنده Ciaran فاهی در برلین کمک به این گزارش.

___

بیشتر AP فوتبال: https://apnews.com/Soccer و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>