وقتی که می آید به لیگ برتر بزرگترین underdog داستان هیچ چیز نمی تواند بالا لستر برنده شدن در لیگ برتر در تقابل 5000-1 در فصل 2015-16.

دیگری وجود دارد بعید است داستان دم اما. یکی دیگر از “آنها چگونه انجام این کار ؟” اجرا است که نشان می دهد هیچ نشانه ای از پایان دادن به.

آن می تواند در عین حال به اوج رسیدن در شفیلد یونایتد بازی در لیگ قهرمانان.

این باشگاه از “فولاد شهر” بود که در آخرین محل در سومین بخش تنها 3 1/2 سال پیش است اما در حال حاضر ششم در لیگ برتر و مبارزه با امثال چلسی, تاتنهام و منچستر یونایتد به امن چه به احتمال زیاد به انگلستان چهارم و نهایی صلاحیت نقطه برای اروپا رقابت است.

این تیم که اصلی شروع مهاجم هنوز به نمره هدف در این فصل که مرکز پشت در یک تاکتیک منحصر به فرد — باعث هرج و مرج شارژ رو به جلو و اغلب پیدا کردن خود را پیشرفته تر از این هافبک که به صورت محلی متولد مدیر بود و پس از آن پسر توپ.

این است که هیچ فلش در تابه یا. ایران بود که به طور گسترده ای نوک به تنزل در فصل اول خود را در بخش بالا در 12 سال است که پنج امتیاز چهارم-جایگاه چلسی با یک سوم از لیگ مبارزات انتخاباتی باقی مانده است.

پس از پیروزی 1-0 کریستال پالاس در روز شنبه ایران را در سه بازی بعدی خود در خانه برابر بورنموث برایتون و نوریچ — سه تیم مبارزه در برابر سقوط. چلسی در حال سکندری در تعقیب آن از لیگ قهرمانان اروپا پس از برنده شدن تنها چهار نفر از آن گذشته 13 بازی.

مسابقه چهارم احساس می کند باز.

هیچ شفیلد یونایتد تیم شده بود در جدول رده بندی پس از اواسط 1970s. این باشگاه هرگز در رقابت های باشگاه های اروپایی در آن 131 سال سابقه.

پس از آن بود که به تازگی قرار داده و به مدیر کریس وایلدر می تواند تیغه به عنوان شفیلد یونایتد است nickamaed به زودی برش آن را در اروپا ؟

“اروپا و تمام است که او گفت:” نه زیرکی. “من حدس می زنم که ممکن است در پایان فصل سفر است.”

وایلدر — متحده فرانک, down-to-earth, می گویند-آن-like-it-is مربی — معمار باشگاه های خیره کننده افزایش یابد. طرفداران او در دوران کودکی رفت به بازی به صورت متحد در دو جداگانه جادوها به عنوان یک حق بازگشت قبل از داشتن شده است در ارتباط چندین بار با تبدیل شدن آن به مدیر در زمان شارژ در خارج از فصل از سال 2016 پس از 15 سال مربیگری حرفه ای صرف در پایین و یا غیر تجاری ،

آن را سخت شروع در بچگی باشگاه برای وایلدر که دارای یک شفیلد یونایتد و مشخص همه نگاه سیاه و سفید در پوشیدن, براق جلیقه بیش از یک آموزش بالا.

این تیم از دست داده و سه نفر از آن چهار بازی در زیر او را به دروغ پایین لیگ یک در ماه اوت سال 2016 آن بدترین لیگ موقعیت از اوایل 1980s. وایلدر روشن به سه مرد دفاع و شروع به استقرار یک نامتعارف تاکتیک که دیدم این تیم گسترده ای مرکز پشت مسابقه رو به جلو در داخل و یا خارج از بال پشت به علت همپوشانی. آن منجر به بیش از حد از پهلوها — و در نتیجه سردرگمی در میان مخالفان دفاع — در حالی که یکی از ایالات مرکزی هافبک تحت پوشش در پشت.

این یک تاکتیک هنوز هم استفاده می شود به اثر بزرگ توسط وایلدر و القا شده به باشگاه تيم.

برخی از بازیکنان برای زنده ماندن از وایلدر اول فصل دو تا از آنها را و کسانی که با هم تداخل دارند مرکز پشت — جک اوکانل و کریس Basham — و همچنین وطنی مهاجم بیلی شارپ.

آنها بخش بزرگی از وایلدر سفر است که دیده می شود ایالات برنده توسعه در دو سه فصل لیگ را به لیگ برتر برای اولین بار از سال 2007.

هنوز هم وجود دارد که فروتن صمیمی احساس می کنم به این تیم بیش از حد. قبل از دور اخیر بازی در برابر لیورپول وایلدر در زمان بازیکنان خود را به یک پارک در کنار آنفیلد در صبح روز مسابقه برای نور جلسه آموزش. پس از پیروزی ارتقاء به لیگ برتر در ماه مه سال گذشته ایالات بازیکنان به لاس وگاس رفت با هم.

ایران در حال حاضر تحت کنترل تنها از شاهزاده عبدالله یک عضو خانواده سلطنتی عربستان سعودی پس خود را بالا نبرد دادگاه با صاحب قبلی Kevin McCabe به پایان رسید که سال گذشته است. با بودجه بیشتر در دسترس برای تقویت تیم این باشگاه را شکسته است و انتقال آن رکورد پنج بار در هشت ماه گذشته — اخیرا برای نروژ هافبک ساندر برگ ساخته شده است که اولین بازی خود را بیش از آخر هفته — اما آنها به سختی بزرگ شده است-نام ادغام.

“ما در یک محل عالی به عنوان یک باشگاه فوتبال” وایلدر گفت: “با این کیفیت ما امضا کرده ایم که نتایج ما در حال گرفتن و اجراهای ما در حال گرفتن حتی زمانی که ما در بهترین ما.

“اما مهم این است که به خود پت در پشت.”

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

می وایلدر نگه داشتن سطح عملکرد می گذرد ؟ او می تواند در نهایت به یک هدف از دیوید McGoldrick مهاجم که نه گل در 19 ظاهر — با وجود داشتن 36 تلاش در هدف — اما کار که باعث می شود رای او مهم دندانه دار در وایلدر ایالات? می توانید از خود دفاع گره خورده است و برای دوم برای اکثر shutouts ماندن قوی ؟

لیگ برتر اول زمستان شکستن اجازه خواهد داد که ایالات بازیکنان به شارژ پیش از نهایی بعید است فشار برای صلاحیت لیگ قهرمانان.

با مخالفت تیم هنوز هم به ظاهر قادر به رسیدگی با تاکتیک های غیر معمول مستقر توسط وایلدر انتظار ایران بود و در این مبارزه تا پایان.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی