آماده سازی زندان برای عید فصح در طاعون سال

The entrance to the Otisville Federal Correctional Institution.
بسیاری از زندانها که قبول وعده های غذایی حلال از خاخام مناخم کاتز در حالت افزایش مستند به دلیل coronavirus.عکس توسط Seth Wenig / AP / شاتر

برای بیست و پنج سال مناخم کاتز یک خاخام ارتدوکس در ساحل میامی ارائه یهودی زندانیان با معنی به مناسبت عید فصح تعطیلات آغاز می شود که پس از غروب آفتاب در مارس 8th و که نشانه آزادی بنی اسرائیل از بردگی زیر یک سری از ده طاعون فرستاده خدا. همواره وجود دارد برخی از طنز به وضعیت زندانیان خود را جشن مردم آزادی—اما شاید حتی بیشتر از آن در این سال در حال حاضر که ما همه در داخل به دام افتاده پنهان از یازدهم طاعون. در سال های اخیر فصح را تبدیل به یک سفر تعطیلات و دهها هزار نفر را به حال خود “عید فصح برنامه” لغو شد با توجه به کوروناویروس. حتی Katz—که صرف روز قبل از عید فصح دور زحمتکش در انبار آماده سازی غذا و نماز و کتاب اطلاعاتی, دی وی دی به حمل شود به برخی از هشت صد زندانها در سراسر کشور—در حال برنامه ریزی برای جشن در تورکس و کایکوس که در آن دختر خود را به تازگی افتتاح یک خبد خانه. “ما همه در تبعید” او گفت: اوایل این هفته. “همانطور که خدا ما را از مصر او را به ما از این تبعید نیز—همان چیزی که با تاج.”

کاتز مدیر زندان برنامه برای Aleph موسسه یهودی غیر انتفاعی که بر اساس آن وب سایت کمک “اعضای جمعیت های خاص هستند که جدا از به طور منظم جامعه” مانند آمریکا و زندانی. فدرال زندانها عرضه خود زندانیان با وعده های غذایی حلال در طول سال اما تنها برخی از زندانها تهیه یهودی زندانيان غذایی نیاز دارد. کاتز تیم مکمل چیست ارائه شده توسط سازمان زندانها است که ارائه مواد غذایی حلال می فرستد و وعده های غذایی کامل به زندان که نیست. برای دهه کاتز خانه ایالت فلوریدا حاضر به آن دسترسی زندانیان به وعده های غذایی حلال اما در سال 2012 او با درخواست دولت و به دست آورد. او هنوز هم با بازدید از زندانها به صورت هفتگی به منظور مطمئن شویم که نیازهای خود را یهودی زندانیان در حال ملاقات کرد.

با این حال او شده است قادر به بازدید از اوایل ماه مارس. زندانها به ویژه آسیب پذیر هستند به شیوع کروناویروس به عنوان خطر ابتلا به جامعه انتقال بالا است. بسیاری از امکانات که کاتز در خدمت هستند و در حالت اوج مستند. علاوه بر این, چندین کشیش که اجرای مراسم مذهبی در داخل زندانها و که به طور معمول کاتز اصلی نقاط تماس به نام به حال از بیمار و پس از او شده است می خواهم coördinating با هر دولت اصلاحات وزارت اصلاحات به جای. در این سال بسیاری از زندانها شروع شد با هیچ چیز; داوطلب بازديد شده بود متوقف و بسته های مراقبت از خانه بوده است nixed ترک موسسات به خصوص وابسته به کاتز برای لوازم. “من فکر کردم من می خواهم که خیلی فوق العاده است اما من انصراف از پایین بشکه,” او گفت:.

دو هفته قبل از عید فصح کاتز مشغول به کار بود در یک انبار فقط در خارج از نیوآرک, نیوجرسی که به اتهام او در یک ده مرد عمل است. در هشت هزار فوت مربع فضا—سیصد از آن اهدا شده بود به تیم خود را در صدر به تعطیلات—کاتز tugged در خود نمک و فلفل ریش که آمده از پایین از یک N95 ماسک صورت. او عصبی برای کشت تمام دلایل. او در پشت در سفارشات برای یک. و کارگران کند. و تلفن خود را نگه داشته و زنگ.

در حدود 10 A. M.او در جواب گفت: یک تماس تلفنی از یوسی مرد جوان به اتهام فدرال اکسپرس حمل و نقل که تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است نشان داده شده است به کار می کنند. یوسی گفت که او احساس خوبی است.

“من شما نیاز به آن را خورد امروز” کاتز به او گفت. “من می تواند به شما خرید سودا است. من می توانم به شما خرید ، من نمی دانم چه چیز دیگری را انجام دهد. من تیلنول برای شما—شما می خواهید تیلنول? عجله بسر می رسانید.”

او شروع به قدم زدن در اتاق گردش تسمه نقاله است که تا به حال تبدیل شده به یک جدول و با آشغال خالی جعبه های مقوایی. تیم خود را از لاتین, مردان و زنان, بسته بندی جعبه که بسته به هر زندان به نیازهای متنوع خود را در مطالب و اندازه. پایه seder-in-a-box شامل matzos, seder صفحات آب انگور و Haggadahs—این کتاب که مجموعه ای از دستور چهارده-قسمت seder—اما زندانها اغلب از کاتز برای موارد خاص مانند دسر. کارگران بسته بندی مرغ, سوپ گوشت-دلمه کلم و Alprose سوئیس شکلات را در یک جعبه; komnady دیوانه آلی macaroons Osem فوری پوره سیب زمینی و فشار بسته از ترب کوهی رفت و در دیگری.

آن روز آنها آماده سازی جعبه برای ده ها تن از زندان مانند جیمی Kathy زندان ایالتی در گرجستان غرب ایالت تنسی زندان و مرکزی کالیفرنیا زنان تسهیلات. برخی از جعبه ها را به پایگاه های نظامی در اروپا و خاورمیانه است. “این بسته در حال رفتن به انگلستان و” کاتز گفت: اشاره در یک پشته از شش جعبه. “من با ارسال آنها یک بسته در روز گذشته ، سپس آنها را ارسال یک ایمیل گفت که آنها فقط محدود به این پایه که هر چه من فرستاده کافی نبود و من مجبور به ارسال بیشتر است.” او را متوقف و برای بازرسی حمل و نقل آشکار. “Uno más” او گفت: به یک زن جوان کار بر روی خط. “Vámonos.”

کاتز برداشت تا خود را به تلفن و تماس های گرفته شده ارتدکس یهودی شرکت حمل و نقل است که بعد از آن در روز را انتخاب کنید تا بسته و آنها را رها کردن در یک هنر است که ارائه آنها را به زندان در این منطقه است. در حالی که کاتز منتظر پاسخ او دست تکان داد بیش از جخوزس این انبار مباشر. “من خواستار از الف موسسه” کاتز گفت: به تلفن. او توضیح داد که هنگامی که کامیون شد در راه خود را یک راننده باید در تماس با تیم خود را و آنها را سر بالا. “اجازه بدهید شما را به تماس با شخص” او ادامه داد. “اولین کسی که شما نیاز به تماس است جخوزس.” یک مکث وجود دارد و در انتهای دیگر خط. سپس یک سوال: “چگونه شما طلسم که؟”

Jesús پشت سر هم از خنده. “J-E-S-Us” او گفت:, با صدای بلند به اندازه کافی برای فرد در خط به شنیدن. “من اینجا هستم تا به شما صرفه جویی در پسر.”

سکوت. “سلام?” کاتز پرسید. “سلام? شما متوجه نشدم که؟” او گذاشت. “یهودی شرکت” به او گفتم و تکان دادن سر خود را. “نمی دانم که چگونه به طلسم عیسی مسیح.” سپس او به طرف دیگر انبار—فراتر از تیم خود را در فضای تعیین شده—که در آن یوسی که در حال وارد چند دقیقه زودتر slouched در یک گوشه. خود را به چشمان پف کرده و صورت خود را کشیده به خسته برابر. شش پا-برج بالا Manischewitz نان فطیر جعبه loomed در این نزدیکی هست.

“آیا شما می خواهید یک seltzer?” کاتز از او پرسید.

“نه خوب” یوسی گفت. “من آب است.”

“اگر شما می خواهید seltzer, من می توانم به شما خرید هر آنچه شما می خواهید در خارج از ماشین” کاتز گفت. “در اینجا دو تیلنول.”

یوسی بلعیده قرص و سپس کاتز پاره کردن دوباره خط از کارگران فریاد “چک کردن!” از آن زمان برای او به بررسی بسته های که به معنای رفتن را از طریق و مطمئن شوید که این موارد در هر جعبه همسان آنچه در زندانها و پایگاه های نظامی درخواست کرده بود. تقریبا بلافاصله متوجه شد که یک خطا: یک زندان بود که دستور داد انگور-آب بطری شده انگور-آب جعبه.

تلفن او زنگ زد دوباره. “سلام” او جواب داد. “خدا را شکر. چه خبر ؟ آنچه که در این مورد؟” یک صدای خفه در خط صدا از کوره در رفته. “من هیچ کنترل بیش از خود را در گزارش تاریخ” کاتز گفت. “که بین شما و قاضی و وکیل خود را. O. K. مراقبت.” او گذاشت و توضیح داد که یک مرد او شده است می خواهم کمک—اول-وقت مجرم بود که بر روی باند—تا به حال مجرم و برنامه ریزی شده بود در تبدیل خود را به correctional facility. او می خواهم به نام کاتز به دنبال آخرین لحظه مشاور. (Katz کار در زندانها نیست و محدود به تغذیه آنها; او با این نسخهها کار از نزدیک با جامعه یهودی زندانیان در سراسر کشور به عنوان مدافع خود را در خارج.) “آن را هرگز به پایان می رسد,” او گفت:.

در ظهر با چهار ساعت برای رفتن صدها بسته شد هنوز بستهای فرستاده نشده. خلق و خوی در انبار طبقه نیز رشد تنش; کارگران با احتیاط از یوسی نگه داشته سرفه و شروع به شکایت در مورد او به طبقه manager, Jesús. در نهایت جخوزس مطرح موضوع با Katz. “کسی که نشسته بود پایین وجود دارد من نمی دانم اگر او بیمار است و یا چیزی که او سرفه شده و مردم نگران هستند در حال حاضر” Jesús گفت.

کاتز برداشته ماسک خود را به یک جرعه طولانی نوشیدن از آب معدنی. سپس او فرار به یوسی بود که تعریق و swaying در سمت.

“یوسی, شما نیاز به پوشیدن یک ماسک به طوری که شما نمی توانید کسی بیمار در اطراف در اینجا” کاتز گفت.

“آنها مانند سم پاشی بیش از اینجا که من هستم کار” یوسی پاسخ داد و اضافه کرد که او مطمئن نیستید که آیا کارگران پاشش او با Febreze و یا مواد ضد عفونی کننده.

“یوسی لطفا شستن دست های خود را O. K.? مراقب باشید. همه درست است؟”

“من شستن دست من.”

“شما می خواهید یک Ricola? در اینجا” کاتز گفت: توزیع او سرفه رها کردن. “قرار دادن یکی در دهان خود.” Jesús آمد با یک ماسک. “قرار است که ماسک” کاتز گفت.

بازگشت به خط بسته بندی. “چک کردن!” کاتز فریاد زد: رسیدن به بازرسی چند بسته. سپس تلفن زنگ زد دوباره. “سلام” او جواب داد. “سلام. تماس با من از کجا ؟ هیچ, هیچ, هیچ, هیچ, هیچ, هیچ, هیچ. گوش دادن شما یک هنرمند کلاهبرداری و شما باید از دست دادن شماره من.” (که یکی بود robocall.)

پانزده دقیقه بعد جخوزس با نزدیک شدن به او را دوباره. یوسی بود دروغ گفتن در اطراف او گفت: “مانند مرگ یا چیزی.” کاتز در دفاع یوسی توضیح داد که او فقط یکی از کسانی که همیشه سرد است. “او بیمار می شود در همه زمان ها” کاتز گفت. “هیچ چیزی برای انجام با تاج. او خواستار بیمار در هر روز دیگر. هیچ ربطی به تاج.”

بازگشت به نوار نقاله. “چک کردن!” بیشتر نوار. بیشتر جعبه. بیشتر نان فطیر.

پنج ساعت بعد این کار انجام شد. آنها می خواهم به حمل یک هزار جعبه—بیش از هشت صد seders. کاتز خواهد پرواز به میامی در روزهای آینده, اما در حال حاضر او را به مقصد بروکلین که او اقامت با پسر عموی خود را در تاج ارتفاعات. (او می خواهم صرف هفته گذشته schlepping به عقب و جلو بین انبار و پسر عموی خود را.) شهر نیویورک پناه در جای خود اما در بروکلین جامعه Hasidic ساخته شده استثنا برای برخی تجمعات. هفته قبل از آن آنها می خواهم جمع آوری شده در کنیسه ها به جشن پوریم و چند روز پیش صدها نفر از یهودیان Hasidic جمع آوری شده در Hewes خیابان در ویلیامزبرگ برای برگزاری مراسم تشییع جنازه برای یک محلی خاخام که مرده بود از coronavirus. (N. Y. P. D. تلاش برای شکستن جمعیت توسط وافغان sirens و فریاد یادآوری در مورد اجتماعی فاصله شد تا حد زیادی بی اثر است.)

فقط قبل از شروع عید فصح کاتز رسیده از طریق تلفن گفت که او نا امید شده بود با رفتار او دیده بودم در بروکلین. “فردی مردم در تصمیم گیری های بد و نه قرار دادن زندگی قبل از همه چیز,” او گفت:, و اضافه کرد که با قرار دادن دیگران در معرض خطر یهودیان نیز نقض قوانین تورات که به آموزش اهمیت حفاظت از آسیب پذیر ترین و جلوگیری از گسترش بیماری است. “این مردم هستند که در برابر rabbinic مشاوره و تورات در حال اثبات این است که احساسات خود را بیش از” کاتز گفت. “آنها اجازه می دهد نه عقل خود را به اجرا در زندگی خود.” سپس نگه داشتن آن دور در ذهن تلفن همراه خود را خاموش اما نزدیکی او و خانواده اش در مورد اول خود را عید فصح seder در قرنطینه.


راهنمای Coronavirus

  • چگونه برای عمل اجتماعی فاصله از پاسخ به یک بیمار همخانه به جوانب مثبت و منفی از سفارش غذا.
  • چگونه coronavirus رفتار در داخل یک بیمار است.
  • می تواند به بازماندگان کمک به درمان این بیماری و نجات اقتصاد ؟
  • آنچه در آن به معنی برای مهار و کاهش شیوع کروناویروس.
  • موفقیت هنگ کنگ و سنگاپور در جلوگیری از گسترش دارای درس برای, چگونه برای مهار آن در ایالات متحده است.
  • Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن است که به طور گسترده ای در دسترس است.
  • با هر ویروس جدید ما درهم برای یک درمان جدید. می تواند ما را در تهیه داروهای ضدویروس برای مبارزه با بعد جهانی بحران ؟
  • چگونه بیماری های همه گیر را رو عمومی-بهداشت نوآوری prefigured انقلاب و دوباره ترسیم نقشه های.
  • آنچه به عنوان خوانده شده, تماشای طبخ و گوش دادن به تحت coronavirus قرنطینه.

tinyurlbitlyis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>