رئیس جمهور را ترک کنند. Czars اطراف چوب.

گتی / اطلس

رئیس جمهور آمریکا عادی ترک زمانی که رای دهندگان آنها را رد می کنند. Czars, امپراطوران و می تواند نخست وزیر را برای زندگی انجام هر کاری که آنها می تواند به حفظ قدرت است. برای گسترش حکومت خود را تا 2026, ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه به تازگی برگزار شد رفراندوم برای اصلاح کشور اساسی است. در حالی که برخی از روسها علنا به مخالفت با پیشنهاد چند تا به حال هر گونه شک و تردید در مورد نتیجه. دو سال پیش رئیس جمهور چین موفق شد در از بین بردن محدودیت مدت که تاسیس شده بود پس از مائو تسه تونگ انقلاب فرهنگی—یک دوره ایدئولوژیک جنون که ده ها کشته و میلیون ها نفر از مردم از جمله اعضای خانواده از این کشور طبقه حاکم. در grand آدرس ریاست جمهوری از سال 2017 یازدهم اظهار داشت: اهداف خاص خود را برای ملت برای رسیدن به توسط 2025, 2035 و 2049 این صدمین سالگرد جمهوری خلق چین نشان می دهد که او در نظر گرفته شده منجر به چین حداقل تا سال 2035 (زمانی که او خواهد بود 82).

حتی در دموکراسی شرایطی گاهی اوقات اجازه می دهد عمیقا به خطر بیافتد رهبران در دفتر باقی می ماند. بنیامین نتانیاهو در حال حاضر تبدیل به طولانی ترین خدمت نخست وزیر اسرائیل, تاریخ, پس از جان سالم به تکرار رسوایی. او در حال حاضر رو به یک کیفرخواست برای رشوه خواری و تقلب آورده اسرائیل دادستان کل. در سال گذشته حتی اگر او نمی تواند برنده اکثریت پارلمان اسرائیل در سه پی در پی انتخابات نتانیاهو با موفقیت مانور برای حفظ موقعیت خود را در هر مناسبت. در حال حاضر در ماه دوم از سه سال “مقابله” با وزیر دفاع Benny Gantz است که اجازه می دهد تا او را به باقی می ماند نخست وزیر برای 18 ماه نتانیاهو متعهد شده به مبادله نقش پس از آن 18 ماه است. اما بسیاری انتظار دارند که او را به دبه کردن در آن شرایط و یا سعی کنید به مذاکره مجدد آنها قبل از Gantz طول می کشد.

در کوتاه مدت سه تن از رهبران آنها دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ستایش است باید تمدید دوره تصدی خود را در دفتر. در این بوم چه می تواند مغلوب ساختن پیشی جستن انجام دهید ؟ بدون شک بوی پارانویا مشهود است در بسیاری از ادعا می کند از پتانسیل skullduggery در حال حاضر در مورد چرخش. و در عین حال که از ترس تهمت ممکن است ترک بدون توجه به آنچه اتفاق می افتد در ماه نوامبر تبدیل به جریان اصلی. جو بایدن این, presumptive دموکراتیک نامزد است به نام چشم انداز است که “این رئیس جمهور در حال رفتن به سعی کنید به سرقت این انتخابات” او “تنها بزرگترین نگرانی است.”

پوتین یازدهم نتانیاهو و مغلوب ساختن پیشی جستن همه از یکدیگر متفاوت از بسیاری جهات ، اما هر کدام از این دلایل برای جلوگیری از کنار رفتن خود را نگه دارید و بر روی قدرت. پوتین یازدهم و نتانیاهو واقعا باید همانند جاه طلبی. هر می خواهد به گسترش کشور خود را رسمی مرز—روسیه به اوکراین, اسرائیل به کرانه چین و سامان دادن به هنگ کنگ و تایوان است. مغلوب ساختن پیشی جستن را امضا بنر وعده به “امریکا بزرگ دوباره” و فکر کردم که این می تواند شامل توسعه ارضی—به طور خاص خرید گرینلند—نیز به او رخ داده است.

سخاوتمندانه ترین توضیح برای اینکه چرا این مردان ممکن است باور خود را ضروری این است: چه کس دیگری می تواند هر یک از آنها اعتماد خود را برای رسیدن به جاه طلبی ؟ بیشتر بدبینانه سوال را بپرسید: اگر هر یک از این چهار رهبران برگ که می تواند اطمینان از آزادی خود را از دستگیری و تحقیر ؟ که تضمین ثروت و رفاه خود و خانواده و دوستان ؟

از لحاظ تاریخی سران دولت چسبیده به قدرت تا زمانی که فوت کرد یا سرنگون شد. از 23 czars که حکومت روسیه از سال 1547 به سال 1917 چگونه بسیاری از به طور داوطلبانه تحویل قدرت به جانشین? صفر. پانزده مرگ طبیعی فوت شش سرنگون شد و دو تن از آنان به قتل رسید. بیش از تقریبا چهار قرن چین تا به حال 16 امپراتور—همه به جز یکی که حاکم به پایان رسید غیر ارادی: مرگ و یا مجبور به کناره گیری. تماس با آن تزار معضل: با این حال دلهره آور چالش های برگزاری, قدرت, خطرات ناشی از از دست دادن آن هستند و حتی بیشتر.

پدران بنیانگذار آمریکا به رسمیت شناخته شده این معضل است. آنها به ایجاد یک جمهوری نه سلطنت با انتخاب رئیس اجرایی است. بشدت آگاهانه از سوء استفاده از “دیوانه شاه جورج” آنها طراحی شده قانون اساسی از آنچه ریاست جمهوری محقق ریچارد نوستدت به نام “جدا نهاد های قدرت است.” با تقسیم قدرت میان رییس جمهور و کنگره و دادگاه و با دادن آنها جدا منابع مشروعیت—آنها ایجاد یک سیستم پیچیده است که در آن هر یک از کنترل و توازن ، در حالی که به دعوت مستمر مبارزه برای قدرت ساخته شده است که حاکم کثیف و اغلب زشت و هدف خود را به عنوان عدالت لوئیس براندیس معروف توضیح داده شده بود “نه به ترویج بهره وری اما مانع اعمال خودسرانه قدرت.”

Buttressing قانون اساسی محدودیت در قدرت ریاست جمهوری بود عاقلانه سابقه که جورج واشنگتن تاسیس زمانی که او پا را پس از دو نظر. هیچ کس از شکست است که سنت تا زمانی که فرانکلین D. روزولت که انتخاب شد چهار بار در طول رکود بزرگ و جنگ جهانی دوم است. به عنوان یکی از همکاران او کنایه آمیز تنها راه او را تا به حال ترک کاخ سفید در یک تابوت. و این راهی است که او خارج شد و در سال 1945. در ظرف شش سال از مرگ او در کنگره تصویب کرده بود و سه چهارم از ایالات متحده تا به حال تصویب بیست و دومین متمم قانون اساسی که در حال حاضر محدودیت های رئیس جمهور برای دو دوره است.

اما اصلاح نمی کند و نزدیک کردن هر خیابان که یک رئیس جمهور می تواند آویزان. لارنس Douglas نویسنده خواهد رفت ؟ مغلوب ساختن پیشی جستن و بلندی انتخابات بحران در سال 2020استدلال می کند که زمان آمریکا سیستم انتخاباتی یک “چرنوبیل-مانند نقص”: هیچ چیز در این قانون اساسی و یا قوانین فدرال تضمین انتقال مسالمت آمیز قدرت از یک رئیس جمهور نشسته به جانشین او.

چرا یک انتخاب رئیس دولت انتقال قدرت بسیار زیاد از ریاست جمهوری به حریف او معتقد است می تواند یک تهدید برای خود و ملت خود را دید و حتی خود را ؟ فقط به خاطر اینکه برخی از افراد ادعا می کنند که حریف دریافت رای بیشتر در انتخابات است که در آن هر دو طرف با اشاره به بی نظمی و سوء استفاده?

مرکزی به انتقال دموکراتیک قدرت در یک هنجار احترام به روند. تمام انتخابات باید بسیاری از تناقضات و انحرافات. اما موفق دموکراسی نیاز به یک فرض قوی از احترام به مشروعیت روند انتخابات—در واقع تمایل به قبول نتایج که کثیف, بحث برانگیز و شاید حتی منحرف. در عین حال به عنوان سمی تعصب گسترش یافته است به هر جنبه ای از دولت ادعا می کند از رای دهندگان سرکوب جعلی پست الکترونیکی-در برگه های رای و سوء استفاده در رد صلاحیت رای دهندگان و شمارش آرا در حال فرسایش است که فرض. و متاسفانه تودرتو فرایند بین یک شهروند رای و نتیجه انتخابات ریاست جمهوری ارائه می دهد بسیاری از فرصت های مشکوک و یا پارانوئید به ادعا می کنند که در انتخابات تقلب شد یا نتایج یک شم.

در حالی که شهروندان در سراسر کشور خواهد رای برای رئیس جمهور در نوامبر 3, برنده تعیین می شود نه با رای مردم بلکه توسط کالج انتخاباتی است. این روند دارای چهار مرحله است که تحت شرایط عادی تولید یک نتیجه روشن است. برای اولین بار قبل از انتخابات رای کالج انتخاباتی اختصاص داده میان کشورها با توجه به decennial سرشماری ایالات متحده (که فرض که آمار درستی تکمیل). شهروندان رای خود را برای نامزد خود را انتخاب (و مربوط به تخته سنگ از انتخاب کنندگان), و هر کشور شمارش آرا با توجه به روش خاص خود را. سوم انتخاب کنندگان برای نامزد برنده در هر دولت, دیدار, رای برای نامزد به آنها متعهد و ارسال آن گزارش به کنگره است. در نهایت در ژانویه 6, کنگره گواهی متحده آرا و اعلام برنده.

برای برنده شدن یک نامزد باید 270 آرا. اما اگر نامزد می رسد که در آستانه چرا که برخی از ایالت’ آرا در حال رقابت و یا رد صلاحیت شده از قانون اساسی می گوید که مجلس نمایندگان انتخاب رئیس جمهور و سنا معاون رئیس جمهور است. در ساخت این انتخاب هر یک از حالت تک رای دادن. که دموکرات ها اکثریت آرا در مجلس امروز مهم نیست. آنچه مهم است این است که در 26 از 50 متحده خواهان برگزاری یک اکثریت از خانه کرد. اگر خواهان حفظ این مزیت پس از انتخابات ماه نوامبر آنها را انتخاب مغلوب ساختن پیشی جستن. اگر دموکرات ها موفقیت در کشتی یک صندلی یا دو نفر از جمهوری خواهان در چند نزدیک تقسیم متحده آنها را پس از آن که یک اکثریت و انتخاب بایدن. اگر دموکرات ها تلنگر تنها یک دولت نه حزب را در رسیدن به حداقل 26 رای. قانون اساسی ارائه می دهد هیچ راهنمایی در مورد چه اتفاقی می افتد بعدی.

این نوامبر 3 خواهد بود بر خلاف قبلی انتخابات ریاست جمهوری است. برخی از ایالت ها نیاز به در فرد رای گیری در حالی که دیگران اجازه می دهد ایمیل در انتخابات در سطح بی سابقه ای. بسیاری از آنها با تجربه راه های جدید برای حفاظت از رای گیری از دخالت خارجی. چراکه ممکن است بسیاری از ابهامات نتیجه نوامبر رای می تواند به اشتباه است که به عنوان حزبی آیووا در ماه فوریه است. می تواند ما دیدن شکست در سیستم های رای گیری مانند شکست در گرجستان اولیه انتخابات ماه گذشته و یا طولانی منتظر نتایج در اخیر کنگره مقدماتی در نیویورک و کنتاکی? در زیر ابری از تقلب و سوء استفاده اتهامات می تواند آمریکایی ها را ببینید هر دو نامزد مدعی پیروزی ؟

برای برخی از خوانندگان فکر انتخابات ریاست جمهوری بدون روشن ویکتور صدا ممکن است خیالی. در عین حال ایالات متحده را تحمل کرده است تعدادی از جدی رقابت انتخابات ریاست جمهوری که هر کدام نکات برجسته خطرات است که می تواند بوجود می آیند دوباره این سال است.

در سال 1824 مسابقه بین جان کوئینسی آدامز و اندرو جکسون Jackson به وضوح برنده رای مردمی بود و بیشترین تعداد رای در کالج انتخاباتی—هر چند او 32 سال از اکثریت. در چه جکسون به درستی محکوم کرد به عنوان یک “معامله فاسد” آدامز یک معامله با هنری رس سناتور و رهبر کارولینای جنوبی انتخاب کنندگان که تا به حال رای محکم برای جکسون. برای قانع کردن دولت خود را نمایندگان به تغییر رای خود را به Adams رس شد Adams وزیر امور خارجه. اگر چه او را پذیرفت و از دست دادن Jackson صرف چهار سال آینده راه انداختن جنگ سیاسی علیه Adams undercutting اقتدار خود را در واشنگتن و در سراسر آمریکا بر این اساس است که ریاست جمهوری خود را نامشروع بود. و هنگامی که این دو رو خاموش و دوباره در سال 1828 جکسون برنده توسط یک حاشیه بزرگ طلوع در Jacksonian انقلاب است.

یک دهه پس از جنگ داخلی در سوریه و انتخابات ریاست جمهوری سال 1876 بود و حتی بیشتر تلخی رقابت. نامزد حزب دموکرات Samuel J. بریتیش, ضرب و شتم, جمهوریخواه, Rutherford B. Hayes, در آرای مردمی, اما 20 قاطع آرا باقی مانده در اختلاف است. زمانی که هیچ یک از طرفین می تواند به توافق برسند و در نتیجه این کشور wobbled در آستانه هرج و مرج است. رییس جمهور پیشین Ulysses S. Grant توسعه طرح های احتمالی برای قانون های رزمی, مبادا کشور بازگشت به جنگ داخلی. انتخابات بود و نه حل و فصل شود تا ماه بعد که طرفین رخ داد یک معامله مخفی. با توجه به سازش از سال 1877 هیز رئیس جمهور شد—اما در بازگشت او موافقت کرد برای حذف فدرال آمريکا از جنوب به طور موثر به پایان رسید.

در سال 2000 ریاست جمهوری مسابقه بین جورج دبلیو بوش و وقت ال گور معاون رئيس جمهور پایین آمد به یک چرخش دولت: فلوریدا. بوش معنیداری منجر شود وجود دارد به عنوان شب انتخابات بود. اما صبح روز بعد شبکه های تلویزیونی تا به حال به جمع خود اطلاعیه از ویکتور. بدون پیروزی در فلوریدا نه نامزد تا به حال مورد نیاز 270 آرا. به عنوان فلوریدا شروع به بازگویی آن آراء اختلافات به وجود آمد در مورد اینکه آیا برگه های رای با “حلق آویز chads” باید رد صلاحیت شود و در نهایت این که آیا و چگونه بازشماری باید ادامه یابد. این موضوع در نهایت رفت به دیوان عالی کشور که در 5-4 تصمیم طرفه با جمهوری خواهان—در اثر اعطای پیروزی به بوش. او در سخنرانی امتیاز گور گفت: “اجازه دهید وجود داشته باشد بدون شک در حالی که من به شدت به مخالفت با تصمیم دادگاه من آن را قبول کند.”

از لحاظ تاریخی, تفاوت بین خواهد-بود رئیس جمهور ایالات متحده و تزار شده است که سابق می پذیرد و امکان شکست در پای صندوقهای رای. پس از گرم کمپین یک سال قبل ملت محلول به جنگ داخلی استفان داگلاس اذعان به آبراهام لینکلن با کلمات “حزبی احساس باید عملکرد به میهن پرستی.” در عین حال که اصل روشن ممکن است پژمرده در چهره یک انتخابات نزدیک—به خصوص اگر رئیس جمهور مصر در برگزاری به قدرت است. اگر جامعه ما باقی مانده است discombobulated در میان ادامه pandemic اگر رای دهندگان-سرکوب اقدامات نگه داشتن برخی از آمریکایی ها از داشتن آنها می گویند اگر ایمیل-در-رای اشکالات و دخالت خارجی بر شمارش آرا و اگر خروج سنجی نشان می دهد که انتخابات نزدیک است, کابوس, حالات تبدیل شدن به بیشتر محتمل است. تحت این شرایط امریکا بهترین امید برای فرار تزار معضل است برای یک کاندیدا به پیروزی قاطعانه.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer html nullednulled themesFruit party oynaKamagrakameralı su tesisatçısıEvlilik Büyüsübuy stripe account