A person holds a Presidential preference card.
در Plymouth, آیووا, دوشنبه شب نمایندگان تقسیم شدند و بر اساس نتیجه باستانی دموکراتیک عمل یک سکه بازی شیر یا خط.عکس چارلی Neibergall / AP

در شب دوشنبه آیووا قفقاز برگزار شد که بیش از شانزده صد جداگانه حوزه اتاق های سراسر کشور. Pleasantville بیست و پنج مایلی جنوب شرقی Des Moines, جمعیت هفده صد آن برگزار شد جلسه در سالن تربیت بدنی در پلیزنتویل دبیرستان, صفحه اصلی, از تروجان ها. داوطلب اختصاص داده شده به بررسی مردم بود به نام بن و او هنوز مردد در مورد آنها او را حزبی برای. پرسید: چگونه است که می تواند با تنها یک ساعت از چپ به را تشکیل می دهند ذهن خود را, او پاسخ داد: cooly “که مقدار زیادی از زمان.”

دبیرستان طراحی شده بود نه برای caucusing اما برای بازی بسکتبال. در امتداد یک دیوار سفید کننده به این معناست بخش تنظیم شد برای حامیان جو بایدن ctq اندرو یانگ و پیت Buttigieg. در اطراف بقیه از اتاق خوشه صندلی تاشو تعیین شده بود برای دیگر نامزدها: یک برنی ساندرز بخش زیر یک حلقه بسکتبال تام Steyer و الیزابت وارن عرضي دور از حاشیه و نهایی بخش برای “uncommiteds.” نیز وجود دارد نشانه برای داوطلبانی که هنوز هم در حال اجرا برای رئیس جمهور اما باید قلم آیووا یا به عمد و یا به طور پیش فرض از داشتن چند تا حامیان: مایکل بنت, مایکل بلومبرگ, Tulsi Gabbard, Deval پاتریک. در نیمه دادگاه یک جدول تنظیم شده بود: این بود که در آن جلسه صندلی لوئیس Turnage و پارلمانی وزیر مت راسل خواهد officiate رسیدگی.

نیم ساعت قبل از شروع جلسه اتاق شد و شروع به پر کردن. تام Roff اصل Pleasantville مدرسه ابتدایی در یکی از گوشه های یک غول زرد Buttigieg حوزه-کاپیتان را فشار دهید. حوزه کاپیتان تعیین شده توسط کمپین برای کمک به نوسان حامیان در طول چندین دور رای گیری که یک حزبی مستلزم. “احتمالا وجود دارد بسیاری از مردم که در حال حاضر مرتب کردن بر اساس خود را شماره 1 انتخاب, اما من امیدوارم که پیت است شاید شماره 2 و شماره 3” Roff گفت. در ساندرز بخش یک مادر و دختر Denese و اوری رابینز نشسته بودند با صبر و حوصله. “من اعتقاد دارم که سیستم دو حزبی شکسته است” Denese گفت. ساندرز او احساس بود صادقانه ترین نامزد اما Buttigieg و Klobuchar شد و در دوم و سوم انتخاب شد. “هر کسی اما بایدن” او گفت:. در سراسر اتاق Pam اردن وارن حوزه کاپیتان بود و حضور او اولین حزبی. “من می بینم بعضی از مردم در Klobuchar اردوگاه که من فکر می کنم من می تواند به جلب بیش از اینجا,” او گفت:. توسط uncommiteds یک ساندرز داوطلب در تلاش بود تا به آخرین لحظه تبدیل یک مرد مو سفید. “این کمی نیست من و ما” عبارت است بسیار خاص است,” او گفت:. او مرد یک ساندرز برچسب. “من شما را ترک خواهد کرد با این. شما می توانید انجام آنچه شما می خواهید با آن است.”

کمی پس از 7 p. m.درها بسته شد و این رویداد در راه است. مردم در حال حاضر که نیست caucusgoers—کودکان, خبرنگاران, چند برگزارکنندگان کمپین—آموزش داده شد به نشستن در بالکن. راسل در این جلسه وزیر در زمان اولیه سر تعداد: یک صد و پنجاه و دو caucusgoers حاضر بودند. دوازده نمایندگان به آیووا, شهرستان کنوانسیون در خطر در اتاق. در نظر گرفته شود قابل دوام و پس از دور اول رای گیری Turnage و راسل اعلام کرد نامزد خواهد نیاز به بیست و سه حامیان او در بخش. قبل از دور اول طرفداران هر نامزد را به یک دقیقه سخنرانی در حمایت از انتخاب خود. سخنرانی داده می شود به ترتیب حروف الفبا توسط نامزدها نام آخرین. “من فکر نمی کنم کسی اینجا برای مایکل بنت بنابراین من فکر نمی کنم ما را بشنود از مایکل بنت” Turnage گفت.

پس از سخنرانی آن زمان برای اولین بار تراز. Turnage توضیح مراحل پیچیده که در انتظار caucusgoers. آنها هر یک را دو طرفه, کارت که بر روی آنها می نوشتن خود را نامزد اولویت بسته بود که ماندگار پس از دور اول. او زنگ زد زنگ و آغاز دور اول. یک جوان وارن سازمان نگاه عصبی از بالکن. نام او را سوفیا بلیک; او بیست ساله بود و یک دانش آموز در شمال غربی. او با پوشیدن گوشواره آویز به شکل کمی الیزابت Warrens. او تا به حال زندانی برای وارن کمپین در طول تابستان و بازگشت به حال در مبارزات انتخاباتی بسته شدن روز به دیدن قفقاز از طریق. واضح بود از بالکن هر چند که بیشتر مردم در بایدن Buttigieg و ساندرز بخش از وجود دارد در وارن بخش است. “من ایمان این تیم است که ما ساخته شده بر روی زمین و بدیهی است که این یک جلسه از بسیاری از” بلیک گفت: به دنبال کردن در اتاق. “من صحبت کردن به برخی از undecideds. من واقعا امید ما می توانید از طریق.”

کمی پس از 8 p. m.برای اولین بار تراز اعلام شد بیش از. راسل رفت و در اطراف شمارش کردن caucusgoers. Buttigieg تا به حال یک فرمانده سرب با چهل و چهار حامیان. بایدن و ساندرز نیز قابل دوام. Klobuchar با بیست و یک, حامیان موفق به رسیدن به زنده ماندن دو رای. مردم می خندیدند. یانگ Steyer و وارن نیز مناسب نیست. Turnage توضیح مراحل بعدی از تراز دوم: حامیان نامزدهای زنده شد به ماندن قرار داده است. هواداران از همه غیر قابل دوام نامزد شد و در حال حاضر رایگان برای تغییر حمایت خود را به یکی از قابل دوام گروه که اعضای آن نیز رایگان برای متقاعد کردن و گول زدن. مردم رو از صندلی خود و آمیخته. دموکراتیک سرعت دوستیابی. این Buttigieg بخش بود به طور ناگهانی بسیار شلوغ است. وارن بخش یک روح شهر است. در بالکن, Blake خیره در او بود گوشی برگزاری اشک. “من متون از مردم در دیگر حوزه وجود دارد که دیگران انجام می دهند بسیار خوب, به طوری که بسیار اطمینان بخش” او گفت:. “اما من نگه داشتن آن را با هم. نه واقعا. اما من در تلاش هستم.”

پس از پانزده دقیقه یا تا دوم تراز بود. راسل را یکی دیگر از شمارش است. نتیجه نهایی: Buttigieg برنده شب با پنجاه و هشت حامیان. بایدن و ساندرز بسته به جایگاه دوم در سی و یک. و Klobuchar آمد از غیر زنده ماندن به پایان شب با بیست و نه هواداران. یکی تنهاست مرد در یک کلاه ماند در غیر متعهد صندلی خیره به در اتاق چشم دوخت. این Buttigieg اردوگاه بود exhilarated. کورتنی فلمینگ که به نوبه خود خواهد هجده در ماه آوریل تا به حال به اتاق می آیند مردد و رفت به Buttigieg گروه دوم هم ترازی. “من نمی هجوم سن قطعا نه چون مردان مسن و زنان قطعا می توانید کار انجام می شود,” او گفت:. “من فقط او را دوست دارم و من فکر می کنم او بیشتر از متوسط است.”

عوارض نیست بیش از. راسل توضیح داد که فرمول مورد استفاده برای تعیین چگونه بسیاری از دولت نمایندگان هر نامزد مناسب را دریافت خواهید کرد. “راه ما به نمایندگان این است که ما را به این تعداد که وابسته است در حال حاضر دوازده بار است که تعدادی از نمایندگان ما و پس از آن ما تقسیم خواهد شد که توسط یکی از پنجاه و دو” او گفت:. Buttigieg را دریافت پنج نمایندگان. Klobuchar را دریافت دو نمایندگان. اما در اینجا یکی دیگر از پیچ و تاب: بایدن و ساندرز گره خورده بودند پس از پنج باقی مانده نمایندگان خواهد بود تقسیم بر اساس نتیجه باستانی دموکراتیک عمل یک سکه بازی شیر یا خط. ساندرز و بایدن گروه فرستاده نمایندگان به مرکز میز. سکه بالا رفت. ساندرز برنده سه نمایندگان به بایدن ،

این حزبی بود اما درام نیست. در سراسر کشور حوزه بودند مشکل گزارش نتایج خود را به آیووا حزب دموکرات است. Pleasantville از این قاعده مستثنی بود. این برنامه که تا به حال ساخته شده برای حوزه برای انتقال است که نتایج خود را کار نمی کند. “هر کس با داشتن مشکل با برنامه و پس از آن همه تا به حال به تماس و پس از آن گوشی های رفت” راسل گفت. او شصت و هفت دقیقه و چهل و هفت ثانیه در برگزاری با دولت تنها به توان گفت به متن در یک عکس از این حوزه نشان می دهد. ساعت پس از این جلسه به پایان رسید, همه چیز هنوز هم نبودند طبقه بندی شده اند. هیچ کس می دانست که بیش از آنچه که آنها را دیدم در مقابل آنها و یا در بیت و قطعات در توییتر. مبارزات بودند مسابقه برای پاسخ و قرار دادن بهترین چرخش در همه چیز. Buttigieg را به خوبی در پلیزنتویل اما چگونه او را در اسپنسر یا فورت داج? “تقریبا یک ظرف غذا بزرگ” راسل گفت. “من واقعا نگران آن است که ما در حال قرار دادن ما برای اولین بار-در-این-ملت وضعیت در معرض خطر است.” پیش از آن در شب او مستقر ریاست جمهوری در یک مسابقه با یک تلنگر سکه اما همه چیز دنبال شد و حتی عجیب و غریبتر در حال حاضر.

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی