خصوصی Labs در حال سوخت رسانی جدید کروناویروس تست بحران

استیو Pfost / Newsday RM طریق گتی

یادداشت سردبیر: این اطلس در حال ساخت حیاتی پوشش coronavirus در دسترس همه خوانندگان. پیدا کردن مجموعه ای در اینجا.

در سطح آمریکا COVID-19 تست رژیم در نهایت ضربه آن را گشاد گشاد راه رفتن. در طول پنج روز گذشته ایالات متحده گزارش کرده اند و روزانه به طور متوسط از 104,000 مردم تست شده با توجه به داده های مونتاژ شده توسط COVID پیگیری پروژه داوطلب همکاری در انکوباتور در دمای اقیانوس اطلس. امروز در ایالات متحده گزارش شده است که 1 میلیون نفر آزمایش شده است برای coronavirus—یک نقطه عطف است که کاخ سفید پس از آن وعده داده شده خواهد رسید هفته اول ماه مارس.

اما همه چیز نمی رویم به عنوان هموار به عنوان بالا به خط اعداد ممکن است نشان می دهد. ما گزارش های کشف جدید کروناویروس-تست بحران است. علت اصلی آن نه دولت فدرال و نه دولتی بهداشت عمومی آزمایشگاه, اما این شرکت های خصوصی که در حال حاضر تسلط بر تست کشور ظرفیت. تست کارهای عقب افتاده را تا این حد رواج کاهش کارآمد مراقبت از بیمار و ارائه به شدت عقب مانده از نظر شیوع به تصمیم گیرندگان.

اگر مشکل این است که ملی در حوزه کالیفرنیا شناخته شده آن مرکز. طی هفته گذشته در این پرجمعیت ترین کشور در اتحادیه—که در آن کشور در مورد جامعه انتقال شناسایی شد و در اواخر فوریه—موفق به تکمیل به طور متوسط تنها 2,136 فتح کرد گرفته شد آزمون در هر روز به مراتب کمتر از دیگر مشابه پرجمعیت متحده با توجه به داده های ردیابی. در عین حال کالیفرنیا نیز گزارش می دهد که بیش از 57,400 مردم باید در انتظار نتایج آزمون. دهها هزار نفر از کالیفرنیا شده اند swabbed برای ویروس اما نمونه های خود را هنوز بررسی نشده است در یک آزمایشگاه.

است که در واقع بهبود امور در این آخر هفته هنگامی که کالیفرنیا گزارش داد که بیش از 64,000 مردم در انتظار نتایج. که شماره معلوم شد نادرست نتیجه یک “غیر عمدی بیش-گزارش خطا” در یک آزمایشگاه خصوصی به دولت گفت: دیروز. اما حتی با آن رو به پایین تنظیم—و حتی با فرض این که آزمایشگاه در حفظ و پیدا کردن راه هایی برای تست نمونه های بیشتر در هر روز—اعداد نشان می دهد کالیفرنیا را هفته به کار را از طریق جمع شدن.

در ضمن کالیفرنیا به اتمام تست کمتر سرانه از کشور را پنج تا از بزرگترین متحده—و تست کمتر سرانه نسبت به هر یک از 34 متحده که به طور منظم گزارش کامل خود را تست داده است. نیویورک را آزمایش کرده است 13 بار مردم بیشتر بر اساس سرانه.

این overreporting خطا بدون زرق و برق, تست سرعت کار است که همواره تعداد زیادی از انتظار آزمایشات نشان می دهد چیزی فاسد شده است در حالت طلایی را تست کرد. حتی بیشتر troublingly آنها افزایش این احتمال که در سراسر کشور تعداد زیادی از نتایج گیر در برزخ.

درون بالینی-تست آن راز که تلاش تشخیص—یکی از این صنعت دو بازیکن بزرگ همراه با Labcorp—تلاش کرده است به مقیاس عملیات خود در کالیفرنیا است. و در عین حال تلاش کرده است در ادامه به پذیرش نمونه از سراسر کشور منجر به یک انبار بزرگ از آزمون در این شرکت تسهیلات در سان جوان کاپیسترانو.

این شکست حساب برای حداقل برخی از ده ها هزار نفر در انتظار آزمون های منعکس شده در این ایالت گزارش شده تعداد. به گفته کارشناسان آن را تلاش گسل است که این شرکت تا کنون شده است قادر به پاسخگویی به چالش های فنی آزمایش هزاران نفر از مردم هر روز. راه اندازی چنین “high throughput” عملیات دشوار است. اما تلاش شکست خورده برای آمدن به شرایط با آن مشکلات مداوم و آن را ادامه داد و به پذیرش نمونه و تولید درآمد—زمانی که آزمایشگاه های دیگر انجام داده اند می تواند برخی از تست های سریع تر.

دینا گرین مواجه می شوند مشکل دست اول. او آزمایشگاه منطقه ای مدیر برای Kaiser Permanente در واشنگتن است. در ابتدا او قیصر امکانات خود را ارسال مشکوک COVID-19 نمونه به دانشگاه واشنگتن ویروس شناسی آزمایشگاه علمی درمانگاه تبدیل شده است که عمده تستر برای منطقه سیاتل است. اما پس از آن تلاش در آمد ضربه زدن و وعده داده است که آن را می تواند ارائه نتایج در عرض 24 تا 48 ساعت.

او یک محاکمه اجرا با شرکت اما “ما به سرعت متوجه شدم که آن را بدون برو و ما نیاز به چوب با UW” او به ما گفت. “تلاش کرده است overpromised به موسسات معتبر و مراکز پزشکی در سراسر کشور و مردم استفاده می شود تا با تکیه بر تلاش برای سریع و ارزان نتایج, اما کسانی که وقت و زمان دوباره ثابت کرده اند نه به بهترین کیفیت. و در این وضعیت شده است فاجعه به مراقبت از بیمار است.” (گرین نیز یک استادیار در UW دانشکده پزشکی.)

تست مهم نیست فقط به این دلیل آن را کمک می کند پیگیری همه گیر. برای بیمارستان coronavirus آزمون یک ابزار بسیار مهم در مدیریت منابع کمیاب است. اگر بیمار می آید با COVID-19-علائم مانند پزشکان و پرستاران باید عمل به عنوان اگر بیمار دارای ویروس است. آنها باید از همین تجهیزات حفاظت شخصی و یا PPE هر زمان آنها ارتباط برقرار کردن با بیمار تا زمانی که او یا او آزمایش منفی برای coronavirus. از آنجا که اکثریت قریب به اتفاق از آزمون هنوز هم دوباره منفی در بسیاری از مکان و بیمارستان و باد سوزان خود را از طریق عرضه PPE در حالی که مراقبت از بیماران که در واقع نه باید coronavirus. یک ملی وجود دارد کمبود PPE و برخی از مکان ها در کالیفرنیا از جمله لس آنجلس در حال حاضر استفاده می شود تا خود را تامین اضطراری.

“آزمایشگاه زمان چرخش است PPE می گوید:” جف بیرد استاد و سرپرست آزمایشگاه-پزشکی صندلی در دانشگاه واشنگتن است. “بیش از یک روز یک تراژدی است. سه تا پنج خوب است برای بیماران سرپایی اگر آنها می توانند در خانه بمانند اما آن را نشانی مشکل در یک بیمارستان است.”

یک پزشک در یک بیمارستان جامعه در کالیفرنیا که نخواست نامش فاش شود برای محافظت از کار خود را تکرار احساسات که در انتظار نتایج منفی لطمه می زند و توانایی خود را به ارائه مراقبت. “زمان به نتیجه منفی برای خفیف بیمار بیمار است شاید این نگران کننده ترین چیزی که در حال حاضر” او به ما گفت به دلیل آن است که ایجاد “تنگنا خواهد شد که در نتیجه محرومیت از مراقبت به بیماران ما می توانید ذخیره کنید.”

در همان زمان بیمارانی که فراموش کرده اند COVID-19 نیز رنج می برند از تست تاخیر زیرا آنها می توانند دسترسی به تمام درمان های ممکن گرین گفت. “اگر شما انتوبه در بخش های مراقبت و حتی همسر شما دارای آزمایش مثبت اگر شما لازم نیست که به یک نتیجه مثبت آنها نمی توانند به شما داروهای تجربی,” او گفت:.

تلاش سخنگوی وندی Bost به ما گفت که این شرکت در تلاش های اولیه در کالیفرنیا شده بود غرق تقاضا است. “وجود دارد فوق العاده ای بود و تقاضا از آنجا که ما تنها یک آزمایشگاه [در سان جوان کاپیسترانو] برای حدود یک هفته یا بیشتر و از همه تقاضا بود که قریب به آن آزمایشگاه,” او گفت:. او ادعا کرد که وضعیت بهبود یافته برای زمان تست. “متوسط زمان چرخش در سراسر کشور است که چهار تا پنج روز از زمان که در آن ما جمع آوری نمونه زمانی که ما در گزارش نتایج حاصل از” Bost گفت. “شده اند وجود دارد موارد شده اند که چند روز دیگر از آن است.”

تلاش آشکار نیست که چگونه بسیاری از در انتظار آزمون آن در سان جوان کاپیسترانو تسهیلات و یا در کالیفرنیا و یا در کشور است.

تلاش دو چهره عمده مشکلات در برخورد با آن انباشت هر چه اندازه آن است. برای اولین بار در مارس 9, تلاش شروع به استفاده از یک کار فشرده و آزمایشگاهی-طراحی و توسعه آزمون Bost گفت. سپس برخی از زمان پس از مارس 13, آن تغییر به استفاده از یک خودکار بسیار بالا-throughput test ایجاد شده توسط تولید کننده آلمانی روشه. مشکل این است که نمونه های جمع آوری شده برای اولین نوع آزمون را نمی توان مورد استفاده در ماشین آلات جدید—و بسیاری از اوایل نمونهها به آزمایشگاه-طراحی و توسعه آزمون. مهم نیست که چگونه بسیاری از سرعت بالا روشه ماشین آلات تلاش است با استفاده از در حال حاضر: آنها نمی شود در آن نمونه های دیگر. این می تواند یکی از دلایل موجود در پرونده هر چند Bost به ما گفت که او نمی تواند می گویند بنابراین برای اطمینان حاصل کنید.

مشکل دوم این است که دولت فدرال خواسته است که آزمون های خاص—از جمله کسانی که برای بستری مردم و خط مقدم سلامت کارگران—تواند در اولویت قرار گیرد. اما نمونه های اولیه آن احتمالا لازم نیست متصل شده به آنها که اجازه می دهد تلاش برای حرکت آنها بالاتر در صف. بنابراین نمونه ها به معنای برای کندتر آزمون باید به سادگی در اجرا برای اولین بار در, برای اولین بار بر اساس.

هر دو از این مشکلات تا حدی قابل پیش بینی. تلاش باید شناخته شده است که آن ساختمان عظیم پرونده ها و در عین حال آن را به نوبه خود به پایین درآمد که با پذیرش بیشتر تست نمونه. Bost گفت که شرکت او در تلاش بود تا “پشتیبانی عمومی-بهداشت پاسخ” در ادامه به نمونه.

در مقابل زمانی که یوتا-غیر انتفاعی بر اساس ARUP آزمایشگاه متوجه شدم که آن را نمی تواند انجام هر COVID-19 آزمون آن حاضر به گرفتن نمونه های بیشتر. در اواسط ماه مارس, دانشگاه واشنگتن, آمار مشابه دیوار و متوقف گرفتن نمونه برای یک زمان. کلینیک مایو آزمایشگاهی در مینه سوتا که اغلب آزمون نمونه از سراسر شهرستان به آرامی باز کرد تا ظرفیت خود را برای جلوگیری از در حال اجرا یک پرونده.

“ممکن است که تلاش کرده کوه ها و کوه ها از نمونه های است که آنها نمی توانند به” گفت بالینی-آزمایشگاهی مدیر که نخواست نامش فاش شود به خاطر ترس از آسیب رساندن به رابطه خود را با تلاش. “و اگر آنها باید به کسی بگویم.”

و اگر ما در مورد جمع شدن در کالیفرنیا مشکل ممکن است—و احتمالا می کند—گسترش فراتر از دولت است که موضوع فراتر از تلاش بیش از حد بر اساس گفتگوهای ما با آزمایشگاه-تست کارشناسان اظهارات عمومی توسط فرمانداران و حساب های بیماران و پزشکان است.


بر خلاف اولین بار در کشور تست بحران بود که تعریف شده توسط یک نیازی مبارزه بین سازمان های فدرال و یک الگوی blundering از کاخ سفید گسل جدید تست مشکل ساکن تا حد زیادی در بخش خصوصی است.

اما تهمت و دولت هم نقش مهمی در این بحران وجود دارد. در اوایل این ماه در کاخ سفید Coronavirus نیروی کار متوجه شدم که بسیاری از کشور تست ظرفیت وجود داشته تجاری در آزمایشگاه. به ویژه کسانی که در آزمایشگاه تخصصی در تدارکات تست خام تخصص مورد نیاز در واقع گرفتن نمونه و نتایج ، بنابراین دولت تکیه به آنچه که معاون رئیس جمهور مایک پنس به نام “نه فقط یک کل-از-دولت رویکرد اما در کل از امریکا رویکرد است.”

روز شنبه, آوریل 4 معاون رئیس جمهور ایستاده بود کنار آزمایشگاه-آزمایش مدیران در کاخ سفید و رسمی اطمینان به مردم آمریکا است. مراکز کنترل و پیشگیری بیماری به طور ناگهانی متوقف گزارش تعدادی از آمریکایی ها تست شده برای coronavirus اما پنس وعده داده است که مواد برای “1.5 میلیون آزمون ورود در بیمارستان ها در سراسر کشور است.” الکس آذر بهداشت و خدمات انسانی, منشی, رفت و حتی بیشتر ضمن تشکر از همکاران خود را به صورت “باور نکردنی سریع کار است که منجر به 1 میلیون آزمون در دسترس بودن تا پایان این هفته است.”

دو روز بعد صحبت کردن در کنار رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در CDC ستاد در آتلانتا آذر ادعا وجود دارد خواهد بود “تا 4 میلیون آزمون در دسترس در ایالات متحده تا پایان هفته آینده.” سپس رئیس جمهور گفت: “هر کسی که می خواهد یک آزمون می توانید تست. این چیزی است که خط پایین است.” که درست نیست و این درست نیست در حال حاضر.

اثر خالص از این اطلاعیه بود که افزایش امید و با آنها تقاضا برای تست. آمریکایی ها تصور کردم که صدها نفر از هزاران نفر از آزمايشات در واقع در دسترس است و یا خواهد بود به زودی. آنها نمی شد. و این را به تمام ملت را در آزمایشگاه غیر ممکن است موقعیت.

در بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن CDC جلسه این کشور تا به حال انجام شده شاید از 2000 تست در مجموع با توجه به تحقیقات ما برای اقیانوس اطلس. بیست و شش روز سپری شده از اول آذر وعده داده است که “1 میلیون و آزمون” به زودی خواهد آمد آنلاین و 17 روز گذشت از او مهلت “تا 4 میلیون آزمون” تبدیل شدن به در دسترس است. در عین حال فقط امروز id آمریکا تجمعی آزمون 1 میلیون نفر برای coronavirus. این یک دستاورد بزرگ و یک عهد به هزاران آزمایشگاه و کارگران خود را در سراسر کشور است. اما از آن است که به مراتب کمتر از زمانی است که مقامات وعده داده شده است.

و در حالی که آزمایش ramped تا در حجم مطلق—کشور در حال حاضر انجام حدود 100000 آزمون در روز—ایالات متحده هنوز هم عقب دیگر سخت-آمار کشور در سرانه تست. در ایتالیا و کره جنوبی تقریبا 800 از هر 100000 نفر آزمایش شده است برای ویروس. اما در ایالات متحده تنها در حدود 320 از هر 100,000 تست شده اند. تست نیز شدید ناهموار در میان متحده است. در حالی که واشنگتن, نیویورک و ماساچوست را تجربه زیادی شیوع آنها همچنین آزمایش گسترده است. اما در کشورهای بزرگ مانند گرجستان و تگزاس (و البته کالیفرنیا) تعداد تست هایی که تکمیل شده اند باقی مانده است troublingly کوچک است.

خصوصی همکاری می تواند کار کند. در نیویورک شرکت BioReference آزمایشگاه ساخته شده تصمیم به ارمغان می آورد تا همه در دسترس COVID-19 آزمون سنجش صرف نظر از تولید کننده در آخرین هفته از ماه فوریه است. “این بسیار روشن و آشکار بود در آن زمان که شانس این شکستن باز شد و خیلی خاص,” جان کوهن اجرایی رئیس BioReference به ما گفت. “این فقط یک ماده از وقتی که و چگونه آن تو بود.” این شرکت به ارمغان آورد پنج سیستم عامل های مختلف برای تست آنلاین از جمله رچ را.

به عنوان BioReference کوچک تا فرماندار نیویورک اندرو کومو میانجیگری یک معامله برای آن ارائه تست ظرفیت به دولت است. “به اعتبار خود [او] در واقع رسیده از” کوهن گفت. (این دو نفر تا به حال قبل از رابطه موجود.) کار با Northwell سلامت, بزرگترین نیویورک مراقبت های بهداشتی ارائه دهنده BioReference متعهد مقدار از آن ظرفیت پردازش به دولت است. “نتیجه این است که ما به پایان رسید تا این آزمایشگاه در حال انجام است که تمام درایو-throughs از همه ایالت نیویورک از جمله New Rochelle” کوهن گفت. او گفت: شرکت خود را بار چرخش هستند 24 به 48 ساعت به صورت سرپایی تست و “ظرف 24 ساعت” برای بیمارستان است.

از طریق BioReference و دیگر شرکت های تجاری و همچنین آزمایشگاه های خود را در نیویورک در حال حاضر تقریبا 20 درصد از اتمام آزمون در ایالات متحده است. به عنوان یک نتیجه تعداد موارد تایید شده سر به فلک کشید اما حداقل نیویورک می داند به شدت از آن شیوع.

اگر نیویورک در یک انتهای طیف کالیفرنیا است ، آنچه مشخص نیست این است که چگونه مشترک کالیفرنیا و تلاش این شرایط هستند. هیچ دولت دیگر گزارش می دهد که این چنین یک انبار بزرگ از آزمون گیر در آزمایشگاه های خصوصی اما در کالیفرنیا گزارش idiosyncrasy به احتمال زیاد نشان دهنده واقعیت بهتر از کشورهای دیگر’ گزارش. برای مثال ایلینوی فرماندار J. B. پریتزکر توییتی که دیروز خصوصی-نتیجه های آزمایشگاه در دولت خود را در حال بدست گرفتن “4-7 روز و گاهی حتی تا 10 روز است.”

در بهترین سناریو جدید با ظرفیت بالا می رود به دیدار با ثبات تقاضا برای تست. تلاش را Bost گفت که “در روزهای اخیر ظرفیت ما که در حال حاضر بیش از 30000 آزمون در روز شده است در و یا بالاتر از سطح تقاضا است.” بنابراین شاید کارهای عقب افتاده دیگر در حال رشد است.

یک ماه پیش امروز CDC هنوز هم ادعا کرد که تنها 15 آمریکایی ها بودند که بیمار با کوروناویروس. جامعه انتقال این ویروس به نظر می رسید مانند یک اتفاق محدود به سواحل غرب و یا شاید فقط در شمال کالیفرنیا.

آن را در حال حاضر روشن است که این یک توهم: این ویروس در حال حاضر در همه جا. حتی ابتدایی مدل نشان می دهد که تقریبا 10,000 آمریکایی ها ممکن است آلوده شده اند در مارس 1. به دنبال بازگشت با سختی هر گونه ادراک در تمام مارس در حال حاضر به نظر می رسد مانند از دست داد ماه های مختلف era در تاریخ آمریکا است. در چند هفته گذشته بسیاری از کشور نقل مکان کرد تا به سرعت برای مقابله با کروناویروس که امروز آلوده حداقل 184,000 آمریکایی کشته و بیش از 3,746 . یک ماه از هم اکنون پرونده در کالیفرنیا ممکن است به نظر می رسد فقط به عنوان ساده به عنوان CDC کوچک تعداد از فوریه به نظر می رسد امروز برای ما. کالیفرنیا است که شعله ور شدن هشدار ملت به مشکلات سیستمیک در تست ما رژیم است. را ما توجه به آن ؟

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>