نرم افزار بیس بال بازیکنان سازماندهی ‘Sandlot’-سبک وانت بازی

برای مبارزه با MLB تصمیم به تعلیق بهار آموزش و تاخیر در شروع فصل به طور منظم به عنوان کشور و جهان دست و پنجه نرم کردن با این بیماری همه گیر کوروناویروس یکی از بازی ترین آوازی رهبران — Cincinnati Reds پارچ ترور Bauer — سازماندهی “Sandlot”با مضمون وانت بازی در آریزونا به صورت عمده و جزئی leaguers که می خواهند برای حفظ رقابت با وجود اخراج.

این ایده آغاز شده و با یک صدای جیر جیر از راست دست پارچ داود نجار 34 ساله در اردوگاه با قرمز فرستاده شده به بائر در مورد وانت بیس بال بازی.

بائر در حق دور و کمتر از 12 ساعت پس از نجار در ابتدا پیشنهاد آن را “Sandlot” بازی بود در این کتاب — با گرفتن. تمام بازیکنان شرکت کننده می پوشند میکروفن; Bauer مدت طولانی است که یک طرفدار با صدای او تبدیل شدن به کاملا بحرانی در زمان MLB کمیسر راب مانفرد.

این رویداد خواهد شد در جریان از طریق کانال های رسانه های اجتماعی از Bauer رسانه شرکت شتاب.

“هیچ اعلامیه های بیشتر خواهد شد به دنبال در حال حاضر و یا خطر از دست رفته آن را به طور کامل” او هنوز توییتی.

آن ناشناخته که کت و شلوار و یا اگر در این زمینه روشن خواهد شد توسط آتش بازی اما بینندگان خواهد بود قادر به شنیدن همه چیز را آنها می گویند.

“شما قتل من Smalls!”

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>