طرفدار مسابقات تنیس در Winnipeg, ونکوور, ساسکاتون لغو شد با توجه به همه گیر

مونترال—تنیس کانادا اعلام کرد لغو سه رویدادهای جمعه با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

به Winnipeg بانک ملی رقیب مردان, رویداد, زنان چلنجر رویداد در ساسکاتون و Odlum قهوه ای VanOpen در ونکوور پیوستن به لیست لغو رویدادهای تنیس در کانادا در این فصل که شامل راجرز کاپ زنان مسابقات در مونترال.

به وینیپگ و ساسکاتون رویدادهای برنامه ریزی شده بود به جای جولای 13-19. 18 نسخه از Odlum قهوه ای VanOpen یک مخلوط رویداد در ATP Challenger تور و ITF جهانی تنیس تور برنامه ریزی شده بود از اوت. 16-23.

روز جمعه لغو می آیند یک هفته پس از اعلام لغو دو کبک بر اساس مسابقات: در گرانبی بانک ملی چلنجر و بانک ملی به کانادا باز Junior قهرمانی در رپانتینی.

“ما قطعا درک تصمیمات اتخاذ شده توسط این سه سازماندهی کمیته های که باید به فکر سلامت و ایمنی از طرفداران بازیکنان داوطلبان و شرکای خود را. خود را از دیدن مسابقات سرعت در حال نزدیک شدن آنها تا به حال به تصمیم گیری به عنوان سازمان بین المللی مسابقات از این مقیاس نیاز به مقدار زیادی از کار و همچنین وارده تعدادی از مهم هزینه های” گاوین Ziv معاون رئيس جمهور از حرفه ای, حوادث در تنیس کانادا گفت: در یک نسخه.

“دانستن شور و شوق خود را برای مربوطه خود را در مسابقات ما می دانیم که این سه سازماندهی کمیته در حال حاضر در حال فکر کردن در مورد 2021 نسخه و ادامه خواهد داد به افتخار نمایندگی مناطق Winnipeg, ساسکاتون و ونکوور.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>