پردازش یک بیماری همه گیر از طریق بازی

کتابخانه کنگره / Shutterstock / کلارا آورباخ / اطلس

در طول بازی اخیر دکتر جان مایل است و بررسی خواهر کوچکترش. 4-در سال اندازه گیری خواهر او دما با دماسنج گوش به قلب و نفس با گوشی پزشکی و تست رفلکس خود را با وزش شیپور خاموشی از یک چکش پلاستیکی. پس از معاینه او تشخیص داده شد بیمار او با کروناویروس و اعلام کرد در یک ماده از این واقعیت تن است که خواهر او احتمالا می میرند.

در وسط یک فاجعه مانند زمان همه گیر—بسیاری از والدین شاهد قسمت هایی از این دست. “این طرح میتوانست [بچه ها] زندگی می کند. طبیعی است که این امر می تواند در ذهن خود” ساندرا راس یک استاد که مطالعات در مورد غربی رزرو دانشگاه به من گفت. به جذب کودکان ترسناک و گیج کننده اخبار بسیاری از نوبت به بازی به دنبال درک و مهلت. پس از طوفان کاترینا, شادی Osofsky یک روانشناس در دانشگاه ایالتی لوئیزیانا خدمت در کشتی کروز repurposed برای پاسخ اضطراری. او به یاد می آورد تماشای کودکان در قایق “بازی طوفان.” آنها را در سراسر اجرا تقلید از خشونت بادها و اسباب بازی های پراکنده در اطراف کشتی بازآفرینی خرابه های به جا مانده از طوفان است.

بازی زبان کودکان. آنها عمل تظاهر حالات به عنوان یک راه برای بیان نگرانی های, سوال و مهمتر تغییر شکل یک روایت. در یک تظاهر سناریو کودکان در حال رانندگی طرح و می تواند تغییر نتیجه یک وضعیت ترسناک و یا سعی کنید از راه حل های مختلف برای یک مشکل است.

برای مثال پس از یادگیری است که COVID-19 بیماری ناشی از coronavirus درگیر مشکل در تنفس کودکان در یک مهد کودک در Kirkland, Washington (جایی که این ویروس به سرعت در حال گسترش از طریق یک خانه سالمندان) شروع به “بازی CPR” کلی Ritting پدر و مادر از این منطقه به من گفت. اگر چه مدارس در سیاتل باید پس از بسته Ritting 4 سال همچنان ادامه دارد و به طور مستقل بازی ، به تازگی او “swabbed” برادر نوزاد با یک لگو زرافه. پس از مالش زرافه در یک بشقاب او گفت که در حالی که تست مثبت بود برادر او درست خواهد بود چون پدر و مادرش به او گفته بود که کودکان نمی کنید که بیمار از ویروس. (تا مطمئن شوید که کودکان آلوده می تواند هر چند خود را در خطر مرگ است نه به طور کامل شناخته شده است. کودکان را در معرض قرار گرفتن نیز یک نگرانی با توجه به این که آنها می تواند با تصویب این بیماری به دیگران.)

برادلی مدیسون یک وکیل در وینیپگ مانیتوبا به اشتراک گذاشته است که او را چهار پسر به تازگی لذت می برد بازی “CoronaBall” یک بازی است که شامل dodging تند و تیز توپ پلاستیکی که آزادانه شبیه تصاویر از ویروس. قبل از این مدارس در Kansas City, Missouri, بسته, Nathan هاپر 8 ساله و 11 ساله و پسر بازی چند ویروس-بازی های مرتبط اختراع توسط همسالان خود. “اجتماعی-دورى برچسب” استادانه در پاسخ به خواسته های مردم که به خاطر فاصله خود را با اجازه دادن به هر کس که بود و “آن” را به تگ فرزند دیگری را به سایه. در بیشتر خطرناک “coronavirus برچسب” دانش آموزان خواهد tag کسی با سرفه بر روی آنها—هر چند کودکان نیز می تواند در دستیابی به ایمنی با پوشیدن “hazmat کت و شلوار” (هود) و یا یک “ماسک” (بالا بردن آستین به یک چهره).

به طور کلی پدر و مادر لازم نیست که نگران کودکان ترکیب coronavirus را به بازی خود را (هر چند پدر و مادر احتمالا باید آنها را مانع از سرفه در یکی دیگر). کودکان با استفاده از بازی به بیان نگرانی های خود را, بنابراین گاه به گاه اشاره ای حتی مرگ طبیعی است, Russ گفت. “من نگران تر اگر این بازی طول می کشد به نوبه خود تیره و کودکان مضطرب به نظر می رسد زمانی که آنها در حال بازی” ان Masten یک استاد دانشگاه مینه سوتا موسسه رشد کودک هشدار داد. اما مگر در مواردی که به نظر می رسد کودکان مضطرب یا اضطرارا تکرار همان سناریو بدون تغییر نتیجه بازی می تواند یک راه سالم برای کودکان و نوجوانان به روند اخبار و می تواند پدر و مادر نسبت به فرزند خود است عاطفی است. “هنگامی که شما تماشای آنها را بازی و شما می توانید انتخاب کنید تا سرنخ در مورد آنچه آنها در حال تفکر و آنچه آنها باور دارند که در مورد این ویروس و بیماری همه گیر” ابیگیل Gewirtz خانواده-اجتماعی-علوم-استاد در دانشگاه مینه سوتا به من گفت.

در حالی که هیچ یک از پدر و مادر من صحبت کرد و به این باور بودند که کودکان خود را به خصوص اضطراب و یا ترس آنها همه تلاش با این تغییرات به بچه های خود را’ روال. همه آنها فیلدینگ پیچیده سوال در مورد موضوعاتی مانند مرگ و عوارض دراز مدت از ویروس. Ritting است و درخواست های زیادی در مورد مرگ و در مورد اینکه چرا او نمی تواند از دیدن دوستان خود را. “او را نگه می دارد به من گفتن که دوستان خود را ‘اجازه رفتن از قلب او چون او دیده نمی شود آنها را در پس” Ritting گفت. قیف یک اورژانس دستیار رئیس بخش و پیراپزشک تا به حال برخی از سختی گفتگو با بچه های خود را, اما او نگرانی های بسیاری در مورد شوک که کودکان احساس خواهد شد ماه از هم اکنون: “برخی از دوستان خود را در حال رفتن به از دست دادن خانه. برخی از پدر و مادر در حال رفتن به از دست دادن شغل است.” Osofsky که مشغول به کار با کودکان در پس از طوفان کاترینا و همچنین نگرانی در مورد روان-سلامت عواقب این بیماری همه گیر رانده شده توسط جریان لحظه اضطراب و انزوا و عدم قطعیت است.

هنگامی که صحبت کردن در مورد این بیماری همه گیر با بچه ها Gewirtz که همچنین نویسنده کتاب آینده زمانی که جهان احساس می کند مانند یک مکان ترسناک: ضروری مکالمات برای پدر و مادر مضطرب و نگران بچه هاتوصیه می شود که پدر و مادر برای اولین بار مدیریت احساسات خود را به اطمینان حاصل شود که آنها طرح ریزی اضطراب بر روی فرزند خود و پس از اعتبارسنجی و شناسایی بچه خود را احساس. در حالی که او دلسرد وعده در مورد نامشخص نتایج پدر و مادر می تواند واقعیت-بررسی تصورات غلط در مورد این بیماری محافظت کودکان از وحشیانه ترین اطلاعات و اشفتگی فکری موقتی با کودکان خود در مورد راه هایی برای امن احساس.

بیشتر از هر چیزی کارشناسان صحبت کردم به تاکید است که پدر و مادر نباید دلسرد بازی. درگیر شدن در بازی تخیلی می تواند با خلاقیت و مهارتهای مقابله, Russ استاد در مورد غربی گفت. این می تواند یک راه برای پردازش احساسات—و یا به سادگی یک خروجی برای یک حواس پرتی سرگرم کننده. در حالی که بازی بندر می تواند کودکان را در عمیق ترین نگرانی های آن نیز می توان آنها را به عمل خود را خلاق حل مسئله. هنگامی که مایل متصدی از کتاب های کمیاب در LSU, شنیده می شود دختر خود را اعلام, است که خواهر کوچکتر او احتمالا مرگ او نمی دانست که چگونه واکنش نشان می دهند. دختر خود را به نظر نمی رسد مضطرب اما پیام او بود و پس مرض. او نمی اکسپرس هیچ گونه نگرانی به طور مستقیم اما مایل بعد به او توضیح داد که در حالی که او و خواهر او نیست در معرض خطر آنها در تلاش بودند برای حفاظت از افراد مسن مانند پدربزرگ و مادربزرگ آنها بود ندیده در حالی که. دفعه بعد او با بازی دکتر او تلفظ خواهر او سالم است.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>