برجسته دکتر جیمز اندروز به طور موقت متوقف تامی جان عمل جراحی

خلیج فارس نسیم FLA.—برجسته جراح ارتوپدی دکتر جیمز اندروز است به طور موقت متوقف تامی جان عملیات در فلوریدا مرکز پزشکی در پی این بیماری همه گیر کوروناویروس.

وی روز شنبه از موسسه خود را در خلیج فارس نسیم. بعضی از آنها سوال که آیا ترمیمی جراحی آرنج برای ballplayer ضروری روش در این زمان.

“ما در حال انجام هر غیر فوری یا غیر اورژانس مراحل از جمله تامی جان عمل جراحی در انطباق با فرماندار منظور اجرایی. ما در حال پیوستن به این محدودیت ها و همه این موارد به حالت تعلیق در این زمان” یک بیانیه از یک اندروز موسسه سخنگوی گفت.

فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis صدور یک فرمان اجرایی در اوایل این ماه که میله “هر پزشکی غیر ضروری و غیر فوری یا غیر اضطراری روش یا عمل جراحی” است که نمی خواهد با قرار دادن بیمار در معرض خطر اگر به تعویق افتاد.

ستاره Chris فروش نوح Syndergaard و لوئیس سورینو در میان تنگ که تا به حال تامی جان عمل جراحی پس از بهار آموزش آغاز شده است, انجام شده توسط پزشکان مختلف.

فروش عمل جراحی انجام شده توسط Los Angeles Dodgers سر پزشک تیم دکتر نیل ElAttrache در روز دوشنبه. ElAttrache همچنین نگاه Syndergaard وضعیت.

“من می دانم که من قصد دارم به مورد انتقاد قرار گرفتن برای مراقبت از این نوع بچه ها, اما آن را ضروری برای معیشت خود را,” ElAttrache شد به نقل از سان فرانسیسکو کرونیکل هفته گذشته است.

“اگر شما کسی حرفه ای در خطر است و آنها از دست دادن دو فصل به جای من می گویند که نیست غیر ضروری و یا بی اهمیت انتخابی روش” او گفت:.

اندروز که نوبت 78 در مارس همواره در میان برترین های ورزشی orthopedists در جهان است. او همچنین حفظ یک مرکز پزشکی در بیرمنگام علا.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام به صورت رایگان در حال حاضر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>