ترویج ساخت حرفه ما

1944. زمان جنگ فرانسه. بدون پارچه. هنجار شده 100. آنها را به یک شاخص از 26. نه وجود دارد و حتی مواد به اندازه کافی به جوراب! پاریس, جهان مد سرمایه از دست داده بود به امید احیای آن ارزش haute couture.

عکاس خبری آمریکایی Lee Miller آمد به فرانسه به عنوان یک خبرنگار جنگ. او در ارتباط با Edmonde Charles-Rouxe یک خبرنگار جنگ. به عنوان آنها اشغال شد با جنگ گزارش او نشان داد او هدف واقعی. یک گروه مخفیانه برنامه ریزی نمایشگاه مد لباس زنانه در پاریس بود که انتظار می رود که تاثیر فوق العاده ای و او می خواست چارلز-Rouxe درگیر می شود. یک ماه بعد پاریس رفتند به دیدن یک نمایش مینیاتوری عروسک های ایجاد شده توسط هنرمندان بزرگ از haute couture, قرار دادن بر روی صفحه نمایش خود را برای لذت بردن. جنبش مقاومت فرانسه بود و حتی درگیر در آوردن, haute-مدل بازگشت به پاریس با حمایت!

این نمایشگاه بسیار موفق بود به آن ادامه داد تا پس از جنگ بود. به ترویج این نمایشگاه در خارج از کشور که در آن زمان یک مقام دولتی در نامه ای به سفیر فرانسه در بریتانیا: “فرانسه کمی افسوس برای صادرات اما او قدردانی خود را از چیزهای زیبا و مهارت او در طراحی خانه. “در سال 1946 از آن به نیویورک رفت و سان فرانسیسکو که در آن مانکن شدند بیحال شدن در زیرزمین سان فرانسیسکو شهر پاریس فروشگاه. در سال 1990 مانکن منتقل شدند به Maryhill موزه هنر. موسسه طراحی لباس ومد بانوان همواره دامنه پاریس. در طول جنگ نیویورک تا به حال جان سالم به در برد بدون الهام پاریس ارائه شده است. پاریس شد و در جایگاه راستین!

که بخشی از این جنبش به جهان نشان می دهد سرمایه از صنعت مد به حال جان سالم به در جنگ است ؟ برخی از 60 couturiers با هم کار می کرد. در میان آنها, Nina Ricci, Christian Dior, و دیگران.

آنچه از آن ساخته شده ،

آنها با هم کار می کرد. 60 couturiers که به طور معمول بودند رقبای خود را کنار گذاشته به رقابت دوباره ملی خود میباشد.

آنها غیر منتظره. بیش از حد سخت را به کفش برای این عروسک ؟ پس از آن ما خواهد شد! کیسه? که بیش از حد! عروسک های اندازه گیری یک سوم اندازه مقیاس انسانی حتی تا به حال ساخته شده جواهرات و لباس زیر زنانه. تمام مشکلات شد چالش برای نشان دادن خاموش مهارت های خود را در یک بازی دوستانه و رقابت شدید.

آنها این کار را با وجود مشکلات. این انجام شد در حالی که متوسط پاریس تنها می تواند خوردن 1400 کالری در هر روز!

آنها کمک selflessly.هنرمندان اهدا خدمات خود را; مدل خانه کمک کار و مواد ساخته شده و یک سهم برای هر صحنه و لباس ارائه شده برای این نمایشگاه است. تمام درآمد حاصل رفت و به یک سازمان مرکزی: L’Entraide به زبان فرانسه تنظیم برای Theatre de la Mode.

آنها رفت که در آن خود را در بازار شد: بارسلونا و لندن و وین و سپس نیویورک و سان فرانسیسکو. آنها ساخته شده خود را شناخته شده است.

کار خود را بسیار عالی بود. این واقعا هنری به اندازه کافی است که در سال 1952 به Maryhill موزه هنر به دست آورد مجموعه ای از سان فرانسیسکو و مجموعه ای در مورد بازگرداندن آن است. در سال 1990 این موزه را گسترده مرمت.

آنچه می تواند ما را از آنها یاد بگیرند به عنوان مترجمان و مفسران?

فقط به عنوان Theatre de la Mode هنرمندان ساخته شده به خصوص به اندازه کفش برای لباس های خود را, ما می تواند تمرکز بر روی جزئیات مشتریان ما در مورد مراقبت و هیچ کامپیوتر و تکرار می تواند.

با هم کار کنند. کار تیمی مهم است و به اندازه کافی وجود دارد کار را برای همه ما است. ما می تواند به ترویج حرفه ما بدون اینکه نگران رقابت زیرا هر یک از ما متفاوت است نقاط قوت و مهارت های لازم برای کمک.

کار با متفقین حرفه ای باعث می شود ما بهتر است. هنرمندان با کار مجسمه سازان سردبیران و مبلغینی. ما می تواند همکاری با دسکتاپ ناشران طراحان وب مبلغینی و حرفه ای در ویرایش کپی میشه.

آنها مشغول به کار به عنوان یک انجمن حرفه ای. امروز ما چندین انجمن های حرفه ای برای حمایت از ما. ATA, برای مثال, آمادگی خود برای کمک به اعضای مجموعه مشارکت برای ترویج این حرفه است.

آیا غیر منتظره. گرفتن خطر می تواند مفید باشد. ما هنوز هم می دانم Nina Ricci امروز. کریستین دیور بود که معروف نیست, در آن زمان, اما امروز از آن است که یک نام تجاری شناخته شده است.

تراشه در. درآمد حاصل از هنرمندان تلاش تعاونی رفت و به یک صندوق مشترک. کمک کرد که در کنار هر رقابت. هنگامی که ما انجام کار داوطلبانه برای یک ارتباط ما با ترویج نام تجاری خود ما اما این حرفه است.

حفظ کیفیت در اولویت است. خواهد کار ما ایستاده آزمون زمان ؟

امروز مجموعه ای برجسته در مجموعه هنر در سراسر جهان (نگاه کنید به اینجا و اینجا). ما ترجمه خوانده شود و ذکر شده در آینده ؟

نویسنده: هلن است

کمک ویرایشگر: پائولا Irisity

برای مطالعه بیشتر: Theatre de la Mode: مد عروسک: بقای Haute Couture by Charles-Roux Edmonde et al, 2002 منتشر شده توسط Marysville, موزه هنر پالمر/Pletsch انتشار: Portland, OR, ISBN 0-935278-57-7

https://www.maryhillmuseum.org/inside/exhibitions/permanent-exhibitions/theatre-de-la-mode

ترجمه مقاله

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htplinkclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.su

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر