محافظت از دکتر Fauci

معاونت / گتی

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus جلسات هستند هیچ اگر نه گیج کننده است. یک روز آن را “آن دور خواهد شد” و دیگری آن را “این یکی از دشوار به دلیل آن گسترش می یابد تا به سرعت مانند هیچ چیز دیده ایم.” در تضاد با این پیام های مخلوط شده اند پرده ارزیابی Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی.

Fauci به عقیده داشت از مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه زمانی پیش بینی شده از چند ماه تا یک سال برای واکسن توسعه و ترویج ضد مالاریا, داروی کلروکين به عنوان یک درمان بالقوه برای COVID-19 با وجود عدم بالینی. ناظران باید فکر—”نه” را به عنوان تونی سوپرانو می گویند—این که آیا Fauci را خلوص و صداقت را در وجود او محدود یا اخراج در مغلوب ساختن پیشی جستن برسند. حمله Fauci تبدیل شده اند معمول در جناح راست رسانه ها که مغلوب ساختن پیشی جستن به طوری که اغلب پاسخ می دهد.

زندگی انسان بستگی دارد اطلاعات مبتنی بر پیام در مورد بهداشت عمومی—پیام رسانی است که می تواند به خطر بیافتد زمانی که سیاست های انتخاباتی تداخل بیش از حد. اگر تهمت بود به باور #FakeFauci توییتهایی ادعا یک توطئه برای تضعیف رئیس جمهور حمایت او می توانست Fauci اخراج و یا تقاضا است که پیام خود را بیشتر خوش بین است.

کنگره می تواند به جلوگیری از این باید به تصویب یک قانون الزام که مدیران مراکز و موسسات تحقیقاتی که بخشی از موسسه ملی بهداشت—مقامات مانند Fauci—باید قابل حمل تنها برای تخلفات غفلت از دفتر و یا عدم صلاحیت اما نه برای صرف تفاوت سیاست و یا سیاسی ناخوشایند پیام. مشابه حمایت وجود داشته باشد برای سران متعدد سازمان های مستقل مانند کمیسیون تجارت فدرال و اداره امنیت اجتماعی. این حمایت جلوگیری از ریاست جمهوری سیاست بیش از حد مؤثر بر یک مدیر عملکرد.

آن را به عنوان اتفاق می افتد دیوان عالی کشور قرار است برای تصمیم گیری در مورد این اصطلاح است که می تواند آن را مشکل تر برای کنگره برای محدود کردن زمانی که رئیس جمهور ممکن است ترشحات اجرایی-شعبه مقامات به موارد “علت خوب است.” حداقل از دولت ریگان مخالفان مستقل سازمان اصرار داشت که چنین محدودیت تجاوز در قدرت اجرایی واگذار شده در توسط رئیس جمهور ماده دوم قانون اساسی است. در این زمان اختلاف بر مدیر امور مالی مصرف کننده حفاظت اداره است.

طرفداران از آنچه شناخته شده به عنوان “واحد-اجرایی تئوری” اصرار دارند که رئیس جمهور باید قانون اساسی تضمین قدرت آتش همه ماموران اجرایی در خواهد شد و به فرمان آنها را در چگونه آنها را به سیاست. پیش از این دیوان عالی کشور همواره رد آن استدلال. اکثر ما اجرایی-زیاده دادگاه در حال حاضر به احتمال زیاد مشترک به این نظریه مهم نیست که چقدر ریشه در اسطوره آن ممکن است. سوال این است به چه میزان است که اکثریت را در نظر خود را موظف به سابقه نه برای بی ثبات کردن لیست طولانی از سازمان ها از جمله سیستم فدرال رزرو که مدیران عایق شده از در را اخراج.

یکی از اولین نمونه های مدرن از واحد اجرایی تئوری در عمل شامل مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. دولت ریگان در اعتراض به قانون نیاز به CDC مدیر برای آماده سازی و انتشار اطلاعات جزوه ایدز بدون ترخیص کالا از گمرک توسط هر اداره دیگر از جمله کاخ سفید است. در سال 1988 دفتر مشاور حقوقی نظر وزارت دادگستری اصرار داشت که این امر می تواند بر خلاف قانون اساسی به حذف رئیس جمهور از بررسی و احتمالا ویرایش یک متخصص جزوه ایدز: “مدیر CDC به عنوان یک تابع قوه مجریه مسئول در وزارت بهداشت و خدمات انسانی منوط به تکمیل نظارت رئیس جمهور با توجه به انجام کنشهای.” در دفاع از رئیس جمهور حق برای ویرایش سی دی, جزوه, OLC گفت: “این مهم نیست که اطلاعات در ایدز آگهی ممکن است بسیار علمی در طبیعت است.” به عبارت دیگر تفویض اختیار به CDC برای اطلاع رسانی عمومی در مسائل مربوط به سلامت است که به طور موثر در OLC نظر یک هیئت از قدرت به رئیس جمهور.

مغلوب ساختن پیشی جستن امادگی برای عوامفریبی نشان می دهد که چگونه خطرناک این بی ضرر صدایی نظریه می تواند باشد. مغلوب ساختن پیشی جستن است با وسواس “نام تجاری” فدرال coronavirus پاسخ خود را. در نظر بگیرید که در سال 2009 و 2010 CDC صدور انواع هدایت با توجه به H1N1 (آنفولانزای خوکی) همه گیر همه از آن باقی می ماند قابل مشاهده بر روی سایت سازمان به عنوان راهنمایی از CDC. هیچ رسمی راهنمایی ناشى شخصا از رئیس جمهور باراک اوباما. در عین حال در مارس 16, 2020, کاخ سفید اعلام کرد: “دستورالعمل جدید” از رئیس جمهور تهمت و کاخ سفید Coronavirus نیروی کار “برای کمک به محافظت از آمریکایی ها در طول جهانی شیوع کروناویروس.” دستورالعمل ها به نظر می رسد تنها در وب سایت کاخ سفید و با عنوان “رئیس جمهور Coronavirus دستورالعمل برای امریکا است.” کاخ سفید آرم همراه که از CDC.

تهمت می خواهد مردم را به فکر می کنم فدرال پاسخ می گذرد به خوبی و به خوبی پیش میرود چرا که او مسئول است. اعتماد به نفس خود را, با این حال, این است که اغلب چیزی جز افکار واهی و پوچ. صحبت کردن در 19 مارس از کلروکين و ضد ابولا مواد مخدر Remdesivir تهمت ارائه شده این کلمه سالاد: “آن را می شود بسیار هیجان انگیز است. من فکر می کنم این می تواند یک تعویض بازی و شاید نه. و شاید نه. اما من فکر می کنم آن می تواند بر اساس آنچه که من می تواند یک تعویض بازی. بسیار قدرتمند است. آنها بسیار قدرتمند است.”

روز بعد هنگامی که Fauci روشن ساخته بی میلی او به پین عمومی امید کلروکين تهمت افزود: “نگاه کنید این کار ممکن است و این کار ممکن است. و من با دکتر چی گفت: این کار ممکن است آن را نمی ممکن است. من احساس خوبی در مورد آن. که همه در آن است. فقط یک احساس است. شما می دانید که من یک مرد هوشمند. من احساس خوبی در مورد آن. و ما در حال رفتن به. شما در حال رفتن برای دیدن به زودی به اندازه کافی.”

مغلوب ساختن پیشی جستن مارس 16 دستورالعمل برای به نام “15 روز به سرعت گسترش” از کروناویروس که در پایان مارس 31. فقط شش روز به 15 اما در مارس 22, مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد در یک صدای جیر جیر “ما نمی توانیم اجازه درمان بدتر از مشکل خود را. در پایان از 15 روز دوره ما تصمیم به راه که ما می خواهم برای رفتن!” به عنوان تعدادی از تایید عفونت های نصب شده نگران کننده مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس اعلام کرد 24 که او “دوست دارم به کشور باز کرده و فقط مشتاق به عید پاک” مارس 12. پنج روز بعد در تاریخ 29 مارس اعلام کرد که زمان دستورالعمل های فدرال اجتماعی فاصله را در محل باقی می ماند تا مارس 30.

با وجود تهمت اصرار که “ما تصمیم به راه که ما می خواهیم به رفتن” این مهم است که به یاد داشته باشید که مغلوب ساختن پیشی جستن از هیچ قدرت وادار متحده به رها کردن اقدامات حفاظتی آنها انجام شده به “صاف منحنی.” اما رفتار خود را افزایش می دهد امکان یک مجموعه جدید از کاخ سفید دستورالعمل شاید منتشر شد در اوایل مارس 30 که تشویق فرمانداری نو سنگر سازی و خوشنودی است. این نتایج می تواند فاجعه آمیز.

تاثیر مقامات مانند Fauci ممکن است در عین حال جلوگیری از مغلوب ساختن پیشی جستن از آرامش امریکا هوشیاری. شاید مغلوب ساختن پیشی جستن جیر بود فقط یک استراتژی برای نگه داشتن توجه متمرکز بر او در انتخابات سال است. اما یک راه برای کمک به اطمینان حاصل شود که انتخابات ریاست جمهوری موضع گیری نمی غرق کردن صدای علم در عمومی-بهداشت و درمان اضطراری ارائه شده توسط قانون است که رئیس جمهور نمی تواند سکوت که صدای. کنگره باید مطمئن شوید که کارشناس صدای دریافت شنیده می شود.

این داستان بخشی از پروژه “نبرد برای قانون اساسی” با همکاری مرکز ملی قانون اساسی.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>