پوتین به خوبی در راه خود را به سرقت انتخابات بعدی

Jack کابل نشسته در میز خود را در تنگ اتاق خوابگاه برای تبدیل شدن به یک فرد بالغ در چشم از دموکراسی است. به کوهستانی نوجوان با منظمی آراسته قهوه ای و مو, چاق, عینکی, تا به حال به تازگی وارد دانشگاه استنفورد—اولین ترم از زندگی به دور از خانه و 2018 انتخابات میان دوره ای کمتر از دو ماه به دور است. اگر چه او بود یکی برای پوشش لپ تاپ خود را با گوش خراش برچسب یا برای گرفتن صدای بلند می ایستد او احساس هیجان واقعی در چشم انداز رای گیری. اما قبل از او می تواند بازیگران غایب رای او نیاز به ثبت نام با هیئت انتخابات در بازگشت به خانه در شیکاگو است.

برای شنیدن دیگر از ویژگی های داستان, دریافت Audm برنامه آیفون.

زمانی که کابل تلاش برای تکمیل دیجیتال اشکال پیغام خطا خیره در او را از مرورگر خود. کلیک برای اولیه ورود او متوجه شد که او به طور تصادفی تایپ یک زاید علامت نقل قول به آدرس منزل. این واقعیت که یک ضربه زدن به کلید تک بود کوتاه مداری ثبت نام خود را پر کابل با حس ترس.

با وجود جوانان خود را با کابل در حال حاضر لذت می برد شهرت جهانی به عنوان یک استعداد هکر—و یا او را به عنوان مستعد ابتلا به روشن شدن یک “هکر اخلاقی.” به عنوان یک دانشجوی سال دوم در دبیرستان او شروع به شرکت در “اشکال نعمت,” مسابقات که در آن شرکت های مانند گوگل و بارگذاری علنا دعوت به حمله به زیرساخت های دیجیتال خود را به طوری که آنها می تواند شناسایی و پچ آسیب پذیری قبل از بازیگران مخرب می تواند بهره برداری کند. کابل که preternaturally مداوم تا به حال یک استعداد برای پیدا کردن این نقاط نرم. او به اندازه کافی جمع آوری جوایز نقدی از اشکال نعمت برای پوشش هزینه های چهار سال در دانشگاه استنفورد.

هر چند آن را نمی داده اند شهروند به طور متوسط یک لحظه مکث کابل به رسمیت شناخته شده پیام خطا در شیکاگو هیئت مدیره از انتخابات سایت به عنوان یک نشانه بارز از یک سوراخ خمیازه در آن امنیت است. این پیشنهاد که به سایت آسیب پذیر برای کسانی که با کمتر رحمان نیت از خود را که آنها می خواند و شاید حتی تغییر پایگاه داده های لیست اسامی و آدرس از رای دهندگان در این کشور سومین شهر. با وجود ویژگی های زرنگ و دانا کابل بود و در از دست دادن چگونه به هشدار مقامات. او شروع به ارسال فوری هشدار در مورد این مشکل به هر رسمی آدرس ایمیل او می تواند پیدا کنید. در طول دوره بعد از هفت ماه تلاش برای رسیدن به این شهر chief information officer, ایلینوی فرمانداری و وزارت امنیت داخلی.

به عنوان او منتظر کسی را متوجه خود missives کابل شروع به تعجب که آیا بقیه از امریکا انتخاباتی زیرساخت به عنوان ضعیف به شیکاگو. او در مورد چگونه در سال 2016 زمانی که او یک دانش آموزی در دبیرستان نظامی روسیه هوش شناخته شده توسط آن حروف GRU—تا به حال هک ایلینوی دولت هیئت مدیره از انتخابات سایت انتقال اطلاعات شخصی دهها هزار نفر از رای دهندگان به مسکو است. این GRU تا به حال حتی تونل به کامپیوتر کوچک فلوریدا شرکت است که فروش نرم افزار به انتخابات در هشت متحده است.

از روی کنجکاوی کابل چک برای دیدن آنچه خانه خود را دولت انجام داده بود برای محافظت از خود در سال های پس از. در عرض 15 دقیقه از poking در سراسر هیئت مدیره از انتخابات سایت او کشف کرد که آن پیر ضعف شده بود به طور کامل تعمیر. این اساسی ترین لغزش در cybersecurity—پیشگیری با کد آموخته در مقدماتی کامپیوتر-کلاس علوم—و از آنها باقی مانده است حتی اگر مشابه شکاف تا به حال شناسایی شده توسط اف بی آی و وزارت امنیت داخلی نه به ذکر است به طور گسترده ای گزارش شده در رسانه ها. روس ها می تواند قدم از طریق همان درب به عنوان آنها در سال 2016.

بین کلاس های کابل آغاز شد در حال اجرا آزمون در بقیه انتخابات ملی زیرساخت ها است. او متوجه شد که برخی از کشورها در حال حاضر توانمند دفاع اما بسیاری دیگر بودند مثل Illinois. اگر یک نوجوان در یک اتاق خوابگاه—حتی فوق العاده با استعداد یک می تواند پیدا کردن این آسیب پذیری آنها نمی شود از دست رفته توسط یک نظم واحد از هکرها که سال ها وقت صرف مطالعه این شبکه ها یک واحد با منابع یک کشور قدرتمند در خم در بی اعتبار آمریکا در انتخابات است.

#DemocracyRIP شد هر دو هشتگ و طرح. روسها انتظار داشتند این انتخابات از هیلاری کلینتون—و آماده سازی بلافاصله پس از اعلام این یک تقلب است. سفارت در واشنگتن در حال تلاش برای متقاعد کردن مقامات آمریکایی به خود اجازه می دهد تا کارمندان به عمل به عنوان ناظر در حوزه های رأی گیری. توییتر کمپین ادعا رای گیری بی نظمی بود صف. دیپلمات های روسیه آماده بودند به طور علنی محکوم نتایج نامشروع. حوادث در سال 2016 البته نوسان در جهت دیگر. در عین حال هشتگ ارزش توقف برای یک لحظه زیرا اگر آن را هرگز به استفاده از آن مورد نظر است مناسب عنوان برای یک ماموریت است که هنوز هم اتفاق می افتند.

روسیه را به دخالت در آخرین انتخابات ریاست جمهوری است که در میان نزدیک ترین مورد مطالعه پدیده ها در تاریخ اخیر آمریکا بوده است مورد بررسی قرار توسط مشاور ویژه رابرت مولر و دادستان توسط محققان کار برای کمیته های کنگره توسط تیم در Facebook و توییتر به ظاهر هر اتاق فکر با دسترسی به یک چاپ را فشار دهید. آن را ممکن است به اشتباه یک طرح نقطه—دستکاری در انتخابات 2016—به صورت کامل رفت و برگشت از روایت است.

رویدادها در ایالات متحده گشوده مطلوب تر از هر عمل در مسکو می توانست تا کنون: نه تنها روسیه را ترجیح نامزد برنده, اما او خود را صرف مدت انجام پتانسیل آن را دیدم به او بی اعتبار موسسات آمریکایی خارق درز از فرهنگ آمریکایی و جداسازی یک ملت است که تا به حال مدل دهید خود را به عنوان ضروری به جهان آزاد است. اما به جای complacently با بهره گیری از آن پیروزی روسیه تقریبا بلافاصله مورد تکرار آن است. تقویت مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین یک تاکتیک; #DemocracyRIP باقی می ماند هدف بزرگتر.

در این هفته که به دنبال دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات روسیه با استفاده از آن حساب های جعلی در رسانه های اجتماعی برای سازماندهی یک تجمع در شهر نیویورک در حمایت از رئیس جمهور منتخب—و یکی دیگر از تجمع در نیویورک decrying او. هکرها ادامه داد: تلاش برای شکستن به دولت سیستم های رای گیری; دیوهای ادامه داد: برای راه اندازی اجتماعی-کمپین های رسانه های در نظر گرفته شده برای جرقه نژادی و جنگ است. از طریق شرکت های تابعه دولت روسیه همچنان به قیف نقدی به ویروسی-تصویری کانال با نام در حال حاضر و ICYMI که ساختن مخاطبان با فانی (“خیانت قفسه های فروشگاه آنلاین در پست” و سپس ضربه unsuspecting خوانندگان با بحث در مورد سوریه و سازمان سیا است. این زمستان روسها حتی امن اعتبار خود را آشکار تبلیغ خروجی اسپوتنیک در سه ایستگاه های رادیویی در کانزاس آوردن شبکه رانندگی-زمان توصیفاتی از آمریکا نفاق به قلب.

در حالی که روس ها در ادامه تلاش های خود برای تضعیف دموکراسی آمریکایی ایالات متحده دیر شروع به طراحی یک پاسخ. در سراسر دولت—اگر نه در بالای آن وجود دارد دست پاچه معنا که دموکراسی آمریکایی مورد نیاز لایه جدید از دفاع. سناتور پیش نویس قانون با اب و تاب عناوین; بوروکرات افراشتند نقشه برای واحدهای جدید و بخش; اجرای قانون اختصاص بدن اختصاص داده شده به نیروهای وظیفه. در عین حال بسیاری از هشدارهای رفته توجهی نشد و چه استحکامات ساخته شده است به نظر می رسد ناکافی است.

جک کابل کوچک آرم که چگونه دولت ایالات متحده در تلاش برای سبقت گرفتن از روس ها. پس از او صرف بخشی بهتر از یک ترم فریاد به باد مقامات در شیکاگو و در دفتر فرماندار در نهایت در زمان اطلاع از هشدارها و تعمیر وب سایت خود را. کابل ممکن است بیشتر نقش در دفاع امریکا انتخابات زیرساخت ها است. او بخشی از یک تیم رقابت هکرها در دانشگاه استنفورد—قهرمانان ملی سه سال در حال اجرا است که جلب توجه Alex Stamos سابق رئیس امنیت در Facebook که در حال حاضر تدریس در دانشگاه. در اوایل سال جاری Stamos خواسته وزارت امنیت داخلی اگر او می تواند به جلو و با هم یک گروه از دانشجویان مقطع کارشناسی شامل کابل به من قرض بدهید واشنگتن دست در جستجو برای اشکالات. “این استعداد خام استعداد” Stamos به من گفت. DHS که حاد درک درستی از این مشکل در دست نیست اما منابع محدود برای حل آن پذیرفته Stamos را ارائه دهد. کمتر از شش ماه قبل از روز انتخابات, دولت تلاش خواهد کرد به شناسایی دموکراسی را بیشتر خودنمایی ضعف با استقرار کالج کودکان و نوجوانان در تابستان خود را شکستن.

با وجود چنین حسن نیت تلاش های این کشور آسیب پذیری را گسترده تر شد تنگ نیست در طول چهار سال گذشته است. ما سیاست هستند و حتی خام تر و شکسته تر از در سال 2016; ایمان ما در دولت—و شاید دموکراسی خود را بیشتر تیره و تار. Coronavirus ممکن است به طور معنی داری باعث تشدید این مشکلات; حداقل این بیماری همه گیر است leeching توجه و منابع از انتخابات دفاع. رئیس جمهور ضمن رد کرده است روسیه دخالت به عنوان یک جعل و اخراج و یا تهدید مقامات اطلاعاتی که باید در تضاد است که روایت در حالی که همه صداقت میل خود را برای مردی که دستور این حمله به دموکراسی آمریکایی. فیونا هیل محقق که در خدمت به عنوان کارشناس روسیه در مغلوب ساختن پیشی جستن شورای امنیت ملی به من گفت “واقعیت این است که آنها در مواجه بنابراین نتیجه کمی خود را برای عمل به آنها به دلیل کمی متوقف شود.”

روسها آموخته زیادی در مورد آمریکا ضعف و نحوه بهره برداری از آنها. داشتن جستوجو کرد دولت سیستم های رای گیری به مراتب بیشتر و گسترده تر می باشد و به طور کلی درک عمومی آنها در حال حاضر مطمئنا بیشتر قادر به ضرب وشتم در روز انتخابات—و احتمالا بدون ترک قابل تشخیص اثری از خود کاردست. داشتن هک شده به صندوق از فعالان سیاسی در ایالات متحده و خارج از کشور آنها پیشگام تکنیک های جدید برای نفوذ مبارزات و انتشار خود را از مغازه به سرقت رفته. حتی به دروغ از بهترین و شناخته شده و شاید بیشتر مبالغه از تاکتیک های خود آنها را ابداع پیدا کردن راه های جدید برای دستکاری آمریکایی ها و سم در کشور سیاست است. روسیه را به دخالت در سال 2016 ممکن است به عنوان آزمایشی مقدمه ای است که پیش بینی حمله 2020.

جک کابل عکس در شیکاگو در ماه آوریل است. دانشگاه استنفورد در مقطع کارشناسی در بر داشت که آسیب پذیری خطرناک در ایلینوی انتخابات زیرساخت به حال تعمیر شده است پس از سال 2016. (David Kasnic)

1. هک آرا

زمانی که مقامات وارد کار در صبح روز 22 مه 2014 سه روز قبل از انتخابات ریاست جمهوری آنها کشف کردند که دیسک های سخت خود را سرخ شدند. ساعت زودتر طرفدار کرملین هکرها تا به حال گرفته دیجیتال پتک به یک قطعه حیاتی اوکراین دموکراتیک و زیرساخت شبکه است که جمع آوری برگه رای از سراسر کشور. پس از اتمام کار آنها را با کف دست خود را قربانی ارسال عکس از انتخابات, کمیساریای بازسازی حمام و همسرش گذرنامه.

با تکیه بر یک سیستم پشتیبان اوکراینی ها قادر به زنده شبکه خود را. اما در شب انتخابات این حملات همچنان ادامه داشت. هکرها با ارسال روزنامه نگاران روسیه یک لینک به یک نمودار آنها کاشته شده در وب سایت رسمی اوکراین کمیسیون مرکزی انتخابات. گرافیک ادعا نشان می دهد که جناح راست ناسیونالیست بود و به سرعت از, به رهبری در انتخابات ریاست جمهوری. اگر چه عمومی نمی تواند دسترسی به نمودار خارجه روسیه در تلویزیون دیدم جعلی نتایج آن بسیار تماشا خبر.

اگر حمله به اوکراین نمایندگی چیزی مانند تمام دیجیتال, جنگ, روسیه, هک, ایالات متحده’ سیستم انتخاباتی دو سال بعد بود که بیشتر شبیه به یک سارق رفتن خانه به خانه jangling دستگیره های درب. روسها تا به حال از این ظرفیت به علت به مراتب بیشتر از آسیب آنها را—حداقل برای رندر روز انتخابات پر هرج و مرج و ظروف سرباز یا مسافر—اما نمی در آن عمل می کنند چرا که آنها تلقی چنین عملیاتی یا غیر ضروری و یا ارزش هزینه نیست. جامعه اطلاعاتی ایالات متحده نمود اذعان کرده است که آن را به طور کامل اطمینان حاصل کنید که چرا روسیه نشسته در دست خود را. یک نظریه بر آن است که باراک اوباما مجبور, روسی, محدودیت, زمانی که او کشیده ولادیمیر پوتین گذشته در پایان نشست سران G20 در هانگژو چین در سپتامبر 5, 2016. با تنها مترجم در حال حاضر, اوباما تحویل داده دقت اندرز نمی ظروف سرباز یا مسافر با صداقت از انتخابات. طراحی شده توسط او نمی استادانه درست شده و هر نتیجه برای نادیده گرفتن هشدار خود را.

شاید این هشدار توجه بود. این GRU نگه داشته و در کاوش سیستم های رای گیری از طریق ماه اکتبر با این حال و با وجود دیگر شوم توضیحات برای روسیه روشنی داری. مایکل دانیل که در خدمت به عنوان هماهنگ کننده امنیت سایبر در اوباما در شورای امنیت ملی گفت: کمیته اطلاعات مجلس سنا که روسها در اصل پوشش مفصل است. آنها جمع آوری اطلاعات در مورد شبکه های دیجیتال است که زیربنای آمریکا انتخابات و کنار هم قرار دادن یک نقشه به طوری که آنها “می تواند بعدا و در واقع اجرای یک عملیات.”

چه نوع عملیات می تواند روسیه اجرا در سال 2020? بر خلاف اوکراین, ایالات متحده آمریکا ندارد یک گره مرکزی که اگر رخ داد می تواند غیر فعال کردن دموکراسی در هسته خود است. در عوض ایالات متحده دارای یک آرایه کوچکتر اما هنوز هم کشنده اهداف: فروشندگان تو رفتگی در دیوار, شرکت های که فروش رای گیری تجهیزات به دولت ها و محلات; کارکنان آن دولت هر کدام با کلمه عبور است که می تواند به سرقت رفته; ماشین های رای گیری است که اتصال به اینترنت برای انتقال نتایج انتخابات.

مت Masterson یک مشاور ارشد در وزارت امنیت داخلی را تازه ضرب امنیت سایبر و زیرساخت های آژانس امنیت یک دفتر اختصاص داده شده برای کمک به کشورهای محافظت از انتخابات از خارج حمله به آن را که در آن جک کابل کار خواهد کرد در این تابستان. از من خواسته Masterson برای توصیف حالات است که او را نگه دارید تا در شب. بزرگترین ترس این است که یک انتخابات رسمی ممکن است سهوا فعال کردن یک قطعه از ransomware. اینها مخرب بیت از کد که رمز در آوردن داده ها و فایل ها اساسا قرار دادن قفل بر روی یک سیستم پول است و سپس خواستار مبادله کلید. در سال 2017, اوکراین هدف قرار داده بود این بار با یک قطعه مشابه از نرم افزارهای مخرب به نام NotPetya. اما به جای اخاذی اوکراین و روسیه و به دنبال فلج کردن آن است. NotPetya پاک 10 درصد از ملت کامپیوتر; آن معلول خود پرداز, تلفن, شبکه و بانک ها. (ایالات متحده است که به خوبی آگاه از NotPetya قدرت به دلیل آن متکی به یک ابزار ایجاد شده و به سرقت رفته از—آژانس امنیت ملی.) اگر روس ها متصل چنین اشکال به رای دهندگان ثبت نام پایگاه داده, آنها می توانند ارائه یک کل انتخابات لجستیکی خام; ردیابی چه کسی رای داده بودند و که در آن آنها می خواهم رای دادند غیر ممکن خواهد بود.

اما روسیه نیاز ندارد و خطر چنین حمله ویرانگر. آن را به سادگی می تواند دخالت با رای دهندگان-پایگاه داده ثبت نام که پر از آسیب پذیری های مشابه به آنهایی که کابل در معرض. چنین دولتی می تواند در جلوگیری از پاکسازی رای دهندگان از رول و هنوز علت اختلالات مهم: هکرها می تواند تلنگر رقم در آدرس طوری که رای دهندگان’ عکس IDs دیگر مطابقت اسناد رسمی. زمانی که مردم وارد شدند در پای صندوق های رای, آنها به احتمال زیاد هنوز هم قادر به رای دادن, اما ممکن است مجبور به بازیگران موقت برگه های رای. سردرگمی و کاغذ بازی های اضافی را ایجاد صف های طولانی و استوک سوء ظن در مورد زمینه یکپارچگی انتخابات.

با توجه به شکنندگی دموکراسی آمریکایی حتی اندک دخالت و یا اشاره از دخالت می تواند به تضعیف ایمان در شمارش آرا. در شب انتخابات روسیه می تواند به جای یک صفحه در ویسکانسین کمیسیون انتخابات وب سایت است که به دروغ نشان داد با مغلوب ساختن پیشی جستن قابل توجهی منجر شود. مقامات دولتی خواهد بود مجبور به اعلام آن جعل است. تصور کنید که چگونه توییتر عوامفریبی سیاسی رئیس جمهور در میان آنها خواهد بهره برداری متعاقب آن سردرگمی است.

این حالات باید به موجب سر و صدا برای اصلاح نظام. اما در گذشته زمانی که دولت فدرال با اشاره به این آسیب پذیری و تلاش برای محافظت در برابر آنها—متحده chafed و داد بزنم. در ماه اوت سال 2016 رئیس جمهور اوباما میهن-امنیت, منشی, جی جانسون برگزار شد یک کنفرانس تلفنی با دولت در انتخابات و اطلاع آنها از نیاز به حفاظت از زیرساخت های خود را. به جای پذیرش پیشنهاد او کمک آنها به او گفت, “این مسئولیت ما است و نباید هیچ فدرال تصاحب انتخابات نظام است.”

پس از سال 2016 انتخابات دولت فدرال می تواند گرفته اند یک دست قوی با محلات. سابقه اعمال دخالت خارجی احتمالا ارائه شده اند بسیار کمی از اهرم. که اتفاق نمی افتد. رئیس جمهور درک هر گونه پیشنهاد روسیه دخالت به کاهش خود مشروعیت. این باعث شد تا توطئه سکوت در مورد حوادث سال 2016. یک سال پس از انتخابات وزارت امنیت داخلی گفت: 21 آمده است که روسیه تا به حال اقدام به هک انتخاباتی خود سیستم. دو سال بعد یک گزارش سنا علنا فاش کرد که روسیه تا به حال در واقع هدف همه 50 ایالت. هنگامی که پس از آن–DHS وزیر Kirstjen نیلسن سعی در بالا بردن این موضوع از انتخابات امنیتی با رییس جمهور, اقدام کاخ سفید رئیس ستاد میک Mulvaney گزارش گفت: او را به هدایت روشنی از آن است. به گفته نیویورک تایمز, Mulvaney آن گفت: “نبود یک موضوع بزرگ است و باید نگهداری در زیر سطح خود را.”

این فضای خفه آنچه که می توانست واقعا دو حزبی موفقیت. موضوع رای گیری اختلافات جمهوری خواهان و دموکرات ها. به خصوص از بوش v. گور تصمیم در سال 2000 احزاب باید بخیه رای گیری به استاد خود روایت. دموکرات ها را متهم خواهان سرکوب رای; جمهوریخواهان را متهم دموکرات ها از جاری شدن سیل در پای صندوق های رای با اجساد و دیگر فریب دادن طرح. با وجود این کینه هر دو طرف به نظر می رسید به توافق برسند که هک کردن سیستم های رای گیری بود چیز خوبی نیست. پس از سال 2016 انتخابات سناتور دموکرات ctq از مینه سوتا همکاری با حزب جمهوری خواه و سناتور جیمز Lankford از اوکلاهما در امن انتخابات عمل می کنند. این لایحه داده اند متحده پول به جای دستگاه رای گیری الکترونیکی با آنهایی که ترک یک دنباله مقاله و امر نیاز متحده به ممیزی نتایج انتخابات به تایید صحت آنها. اصلاحات را نیز تا به حال به ظاهر سودمند اثر ساختن آن آسان تر برای رای دهندگان به بازیگران برگه های رای.

امن انتخابات عمل نخواهد ارائه شده کامل عایق از حملات اما آن شده اند که به معنی بهبود در وضعیت موجود و آن را به طور خلاصه نگاه به عنوان اگر آن را می تواند منتقل می کند. سپس در آستانه یک جلسه به علامت گذاری به عنوان قانون—یک لحظه برای قانونگذاران برای اضافه کردن نهایی خود را لمس—حمله داعش به طور ناگهانی خارج حمایت خود را به طور موثر کشتن این لایحه است. پس از آن دموکرات تمسخر رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل به عنوان “مسکو میچ” یک appellation که نیش زده به اندازه کافی است که این سناتور در نهایت توافق کردند که به قانون است که عرضه متحده با صدها میلیون دلار برای خرید سیستم های رای گیری—اما بدون هر گونه امنیت خواسته های قرار داده شده در ایالات متحده و یا هر معنی دار اصلاحات به یک سیستم شکسته. مک کانل روشن ساخته است که او منفور کل ایده حل قانونی برای انتخابات-مشکل امنیتی: “من قصد ندارم به اجازه دموکرات و آب خود را حامل در استفاده از رسانه های روسیه حمله به دموکراسی ما به عنوان یک اسب تروا برای حزبی آرزو-لیست آیتم های است که نمی خواهد در واقع انتخابات ما هر امن تر است.” برای مک کانل سرکوب آرا شد اولویت بالاتر نسبت به حفاظت از آنها را از یک دشمن خارجی.

2. بزرگ Phish

به منظور بالا بردن موضوع از جان پودستا ایمیل خود را در حضور سنگدلانه عمل می کنند. اما من می خواستم خود را به کمک جدول بندی دقیق تر تلفات و روسی هک—چگونه آن را برگ کثیف یک دنباله از احساسات صدمه دیده است saps گرانبها فضای ذهنی و reshapes این دوره از مبارزات انتخاباتی. پس از بارها و بارها تلنگر او را برای مصاحبه من در نهایت ملاقات با هیلاری کلینتون, پیر کمپین ارشد در واشنگتن که خیره به پایین بر روی برج کلیسا از کلیسای آبراهام لینکلن با حضور در طول جنگ داخلی. لباس پوشیدن و در یک پیراهن پارچه پیچازی با قلم خود کوتاه به جیب پودستا لرزاند به عقب و جلو در یک مفصل گردنده صندلی به عنوان او به من اجازه داد به سوال او در مورد یکی از مهمترین و رمیدن القا لحظات اخیر تاریخ سیاسی.

ماه قبل از ویکی لیکس شروع به انتشار خود, ایمیل, پودستا به حال اگاهی که حساب Gmail خود را به خطر بیافتد شده است. داخلی کمپین اسناد به حال به نظر می رسد در وب سایت مبهم و از نظر او این احتمال را که آنها تا به حال برداشته شده است از کامپیوتر خود را. هنوز تماس از یک عضو کمپین ارتباطات تیم در اکتبر 7, 2016 در سمت چپ او gobsmacked. به عنوان او به پایان رسید جلسه بحث آماده سازی با کلینتون او آموخته است که جولیان آسانژ در نظر گرفته شده برای گشودن مطالب خود را از صندوق بیش از این ماه باقی مانده از مبارزات انتخاباتی. این یک آشنا اگر بسیار نادیده گرفته ماکسیم در سیاست که هیچ ایمیل باید همیشه حاوی مطالب یکی نمی خواهید برای دیدن در صفحه اول نیویورک تایمز. این بود که در حال حاضر پودستا واقعیت است.

در 10 طبقه از کلینتون در مبارزات انتخاباتی این ستاد در بروکلین یک تیم از 14 کارکنان به سرعت مونتاژ می شوند. آنها تحت پوشش یک درب شیشه ای در, مات, کاغذ برای جلوگیری از voyeurs از مشاهده کار خود را و شروع به منافذ بیش از هر کلمه ای از خود 60,000 ایمیل—هر فرستاده PDF, هر گله از یک کارمند حتی دقیق مراحل خود را risotto recipe. این پروژه خواهد مصرف تمامیت ماه. هر روز پودستا کنار هم برای ملاقات با فرستادگان از طبقه 10 و بررسی یافته های خود را. “من با اراده خودم را به احساس درد” او به من گفت.

جان پودستا سواری Vamoose اتوبوس در ژوئن 2015. پس از ویکی لیکس منتشر کلینتون-انتخابات ریاست جمهوری را, ایمیل, هویت سارقان اقدام به ادعای خود مزایای امنیتی اجتماعی و کاربردی برای کارت های اعتباری در نام خود را. یک متقلب حتی به سرقت برده و نقاط پودستا انباشته شده بود در Vamoose برنامه پاداش. (ملینا مارا / واشنگتن پست / گتی ایماژ)

مواد اولیه ای که ویکی لیکس در نهایت ارسال شده ایجاد برخی از لحظات بی دست و پا. پودستا دریافت کرده بود snarky ایمیل از همکاران و فرستاده بود چند خود را. برای تعمیر روابط پودستا در بر داشت عذرخواهی به همکاران و دوستان سابق و اعضای کابینه. حتی زمانی که محتویات به بیرون درز پیام به نظر می رسید بی ضرر, جدید, نارضایتی بوجود می آیند. ویکی لیکس نشده بود redacted مکاتبات برای محافظت از حریم خصوصی ترک شماره تلفن همراه از مبارزات کارکنان برای جهان را ببینید. در وسط جلسات کارکنان را در پیدا کردن دستگاه های خود ارتعاشی دائما; غریبه ها را پر از پست های صوتی خود را با پیام های مانند من امیدوارم که شما در حال تجاوز در زندان. سارقان هویت به سرعت دور پودستا تلاش برای ادعای خود مزایای تامین اجتماعی و درخواست برای کارت های اعتباری در نام خود را. با وجود فعالیت های سیاسی است که به او اجازه نجوا به گوش رئیس جمهور این legendarily صرفه پودستا به حال تبدیل به نیویورک در Vamoose تخفیف اتوبوس خط. یک متقلب بهره برداری هک به سرقت امتیاز او انباشته شده بود در Vamoose برنامه پاداش.

به عنوان پودستا بازبینی این لحظات دردناک او ادعا کرد که او می خواهم stoically همچنان در چهره خود را: “من قصد نگه داشته در تلویزیون. من نگه داشته و جمع آوری پول. من نگه داشته و سفر با هیلاری و رئیس جمهور کلینتون. من نگه داشته و انجام همه چیز را که من انجام شده بود.” اما این پایانی هفته از انتخابات است که به نوبه خود در کمتر از 80,000 رای در سراسر سه متحده است. برای یک کمپین است که مسلما نمی سرمایه گذاری منابع خود را به درستی در کشش نهایی این سوال را باید پرسید: چه بد بود که روس ها پرتاب مبارزات انتخاباتی خود بازی ؟ حداقل قابل مشاهده آسیب هک شده اند ممکن است بیشتر تعیین کننده باشد.

در سال های پس از پودستا هک, مایکروسافت تام برت به طور مستمر مبارزه عاملان آن. به عنوان مرد به اتهام حفظ امنیت ویندوز Word و شرکت خود را با نرم افزار های دیگر او را توسعه داده است یک احساس برای GRU ریتم و عادات. از طریق مایکروسافت کار با احزاب سیاسی و مبارزات در سراسر جهان—این شرکت ارائه می دهد آنها را به فروش می رساند و آنها را از نرم افزار های امنیتی در تخفیف—برت جمع شده طولانی پرونده در گذشته اقدامات است.

آنچه که او متوجه شده است که حملات تمایل به شروع در دورترین حاشیه مبارزات انتخاباتی است. استاندارد GRU عملیات شروع می شود فکر می کنم تانک همراهان دانشگاهیان و مشاوران سیاسی. این افراد و موسسات به طور معمول ضعیف cybersecurity استحکامات نفوذ که در خدمت اهداف دوگانه است. به عنوان GRU منافذ از طریق صندوق از wonks و اساتید آن جمع آوری مفید اطلاعاتی در مورد مبارزات انتخاباتی. اما هک حساب نیز با ارائه سیستم عامل برای یک حمله مستقیم. یک بار داخل, GRU را ارسال پیغام از هک حساب. ایمیل های آمده از یک منبع قابل اعتماد و حمل محتمل پیام. با توجه به برت “این را می گویند چیزی شبیه به اره این مقاله در کرانه که شما باید بررسی کنید و آن را به یک لینک به یک PDF. شما بر روی آن کلیک کنید و در حال حاضر مبارزات انتخاباتی خود را در شبکه آلوده است.” (اگر چه برت نمی خواهد بحث در مورد نهادهای خاص او نوشت: یک پست وبلاگ در سال گذشته توصیف حملات در آلمانی مارشال صندوق و دفاتر موسسه آسپن.)

پودستا قربانی یک generic spear-phishing attack: یک هشدار امنیتی جعلی اصرار او را به تغییر رمز عبور جیمیل. بسیاری از ما ممکن است می خواهم به فکر می کنم ما به اندازه کافی پیچیده برای جلوگیری از چنین دام اما روس ها رشد کرده اند ماهر در خیاطی قرار دادی پیام است که می تواند بدام انداختن حتی بیشتر هوشیار هدف است. ایمیل های وارد از یک آدرس ساختگی است که به نظر می رسد به عنوان اگر آن را متعلق به یک دوست و یا همکار, اما یک حرف حذف شده است. یک محقق به من گفت که او متوجه شده است که روس ها با استفاده از اطلاعات جمع آوری شده از Facebook به اسکریپت وسوسه انگیزی پیام. اگر یک کمپین مشاور گفته است که دایره خود را از دوستان در مورد آینده باس ماهیگیری سفر GRU بسته خواهد شد آن نرم افزارهای مخرب در ایمیل ارائه تخفیف در باس ماهیگیری.

بسیاری از این تکنیک های قرض گرفته شده از cybercrime سندیکاهای که هک راه خود را به بانک ها و ترافیک در سرقت رفته کارت های اعتباری. برت دیده است و این غیر قانونی سازمان ها با استفاده از فن آوری است که او معتقد است به زودی وارد سیاست است. مثلا مصنوعی جدید-نرم افزار های صوتی اجازه می دهد تا هکرها برای تقلید صدا با قانع کننده verisimilitude. برت به من گفت: “در cybercrime شما در حال شروع به دیدن صوتی phishes که در آن کسی می شود یک پیام صوتی از رئیس خود را به عنوان مثال گفت:” هی, من نیاز به شما برای انتقال این پول به زیر حساب حق دور. آن را برای تلفن های موبایل مانند رئیس خود و بنابراین شما آن را انجام دهد.”

چه روس ها نمی توانید به دست آوردن از راه دور آنها تلاش خواهد کرد به کش رفتن با عوامل بر روی زمین است. همان GRU واحد که هک پودستا به فرستاده گفته فعالان به Rio de Janeiro, کوالالامپور و لاهه به تمرین آنچه که به عنوان شناخته شده “بستن دسترسی نرم.” هنگامی که بر روی زمین با استفاده از آنها خارج از قفسه-تجهیزات الکترونیکی برای فضولی باز کردن شبکه Wi-Fi از هر کس آنها در حال جاسوسی.

روسها به عبارت دیگر ریسک چند کشور دیگر جرات خواهد بود. آنها مایل به رفتن به چنین طول زیرا آنها رسید چنین پاداش غنی از نرم. از همه روسیه و تاکتیک های مستقر در سال 2016 نرم و نشت از اسناد و مدارک را فوری ترین و قابل لمس آسیب—منحرف کردن توجه از دسترسی هالیوود و سوخت نظریه است که حزب دموکرات به حال تقلب روند آن به اسکواش برنی ساندرز مبارزات انتخاباتی.

در سال 2020 این آسیب می تواند هنوز هم بیشتر. پودستا به من گفت که زمانی که او متوجه شد او ایمیل شده بود نقض او می ترسید که هکرها خواهد ساخت شرم آور و یا حتی متهم ایمیل و سپس انتشار آنها را در کنار آنهایی که واقعی است. آن را غیر ممکن می دانند استدلال خود را, اما روسیه هکرها ساخته شده چه خواهد ثابت کند هوشمندانه تصمیم به تغییر پودستا ایمیل. بسیاری از رسانه های پذیرفته شده هر ایمیل ویکی لیکس منتشر شده و بدون توقف به منظور بررسی هر جزئیات و آنها را برای خود عجله. این پودستا نشت در نتیجه تاسیس یک سابقه انتظار می رود که هک مواد معتبر است—شاید معتبر ترین نسخه از واقعیت موجود یک فرصت برای دیدن گذشته یک کمپین پیام و چرخش و خواندن آن افکار درونی.

در واقع روس ها هیچ scruples در مورد تغییر اسناد و مدارک. در سال 2017, هکرها با لینک GRU نقض صندوق از رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی انتخاباتی کارکنان. مطالب بودند و نه پیش پا افتاده پر از رستوران رزرو و بی اهمیت یادداشت ها. دو روز قبل از این منتشر شد, از دیگر اسناد منتشر شده در اینترنت تابلوهای پیام. بر خلاف ایمیل این بود خالص ساختگی که ادعا نشان می دهد که پاکسازی تا به حال با استفاده از یک پناهگاه مالیاتی در جزایر کیمن. زمان انتشار خود را, اما به آنها اعتبار. آن بود طبیعی است که فرض کنیم که آنها تا به حال برداشت شده از ایمیل هک بیش از حد. این پاکسازی نشت پیشنهاد خطرناک جدید روش شوم مخلوط هک شده و ساخته شده در نظر گرفته شده برای بهره برداری از رای دهندگان گرسنگی به صورت خام شواهد و ایمان در purloined اسناد و مدارک.

3. دروغ 2.0

در بهار 2015, عضو شورای نظارت مدت در سن پترزبورگ peered در خوراک از یک وب کم که تا به حال بوده است مخفیانه قرار داده شده در شهر نیویورک است. نشستن در مقابل صفحه نمایش کامپیوتر در طبقه دوم از یک چمباتمه زدن بتن ساختمان اداری پیش فرض منتظر برای دیدن اگر آنها می تواند تاثیر رفتار آمریکایی ها از راحتی از خاک روسیه.

مردان مشغول به کار برای یک شرکت bankrolled توسط یوگنی Prigozhin یک طاس داغ-فروشنده سگ تبدیل به رستوران شناخته شده به مطبوعات روسیه به عنوان “پوتین آشپز.” در kleptocratic سیستم است که اقتصاد روسیه مانند مردان Prigozhin سود حاصل از اتصال خود را به پوتین و حفظ درونی خود را-دایره وضعیت با انجام ماموریت از طرف او. این عملیات در سن پترزبورگ اجرا شد توسط اینترنت تحقیقات آژانس ترول مزرعه در خدمت منافع کرملین. (Prigozhin این اتهام را رد کرده و با ایرا.)

ایرا است که وارث یک افتخار سنت روسی. در اتحاد جماهیر شوروی اولین روز دولت آمد به این باور است که این می تواند نکته های جهان نسبت به انقلاب از طریق جنگ روانی و فریب بهره برداری از اختلافات و ضعف بورژوازی جامعه است. هنگامی که آن را اختصاص داده بود این کار KGB با اشاره به برنامه های اداری و در عین حال شوم نام فعال اقدامات است. آن را به دنبال این کار با ذوق هنری. این نامه جعلی از Ku Klux Klan که تهدید به قتل آفریقایی ورزشکاران در سال 1984 بازی های المپیک تابستانی در لس آنجلس. آن fomented توطئه در مورد سازمان سیا است که آژانس تا به حال هماهنگ گسترش ویروس ایدز در آزمایشگاه و رسم ترور رئیس جمهور جان اف کندی. برخی از این KGB طرح شد harebrained. اما به عنوان یک پناهنده به غرب قرار داده و آن را بیشتر آمریکایی ها معتقد بودند که شوروی نسخه از JFK قتل از وارن گزارش.

ایرا به روز شده اصول اقدامات فعال برای عصر دیجیتال است. در رسانه های اجتماعی دروغ شکوفا می تواند مانند قبل از هرگز. در حالی که KGB یک بار نیاز به پیدا کردن روزنامه نگاری وسایل نقلیه به گیاه خود داستان—معمولا کوچک-مخاطب حاشیه رادیکال مطبوعات—Facebook و توییتر به سختی برجسته بین جریان اصلی رسانه ها و clickbait upstarts. و بسیاری از سیستم عامل جدید طراحی شده بودند به دستکاری کاربران به نگه داشتن آنها را درگیر برای تا زمانی که ممکن است. الگوریتم خود را بالا محتوا است که موجب وحشت و خشم.

با نیویورک وب کم, ایرا بود تست قوز: که از طریق معجزه از رسانه های اجتماعی می تواند در حال حاضر با آمریکایی ها به عنوان اگر آنها عروسکی. به عنوان دانشمند علوم سیاسی توماس خلاص بازگو قدرتمند خود را جدید, تاریخچه اقدامات فعالیک پست در Facebook وعده داده است که رایگان سگ داغ در دسترس خواهد بود به هر کسی که وارد یک گوشه ای خاص در زمان مقرر. در سن پترزبورگ ایرا کارکنان تماشا به عنوان نیروهای جدید وارد نگاه در تلفن های خود را در نا امیدی و skulked دور.

این نیرنگ بود و بی ضرر اما آن را به اثبات یک نظریه است که می تواند قرار داده می شود به مراتب زشت تر به پایان می رسد: رسانه های اجتماعی تا به حال ساخته شده است این امکان را در تکان دهنده کم هزینه برای روس ها برای هدایت احساسات و حتی جنبش های آمریکایی است. هیچ مطالعه اندازه گیری که چگونه بسیاری از آرا شده اند تحت تأثیر 10 میلیون توییتهایی که ایرا دارای پمپ به دنیای دیجیتال; هیچ متریک قطاری چگونه آن پست در Facebook و Instagram تغییر در امریکا عاطفی valence آن را به عنوان رهبری برای انتخابات در سال 2016. در پایان ایرا دامگاه نادرست افراد و fusillades از splenetic الگوهای رفتاری بودند مسلما موثر در سپردن sensationalistic عناوین از تغییر افکار عمومی. به سهم خود ایرا عوامل immodestly اعتبار خود را با داشتن شیب مسیر تاریخ است. دولت ایالات متحده به دست آمده یک ایمیل از ایرا کارمند توصیف صحنه در سن پترزبورگ در شب انتخابات: “هنگامی که در اطراف ساعت 8 صبح مهم ترین نتیجه کار ما وارد شدند ما uncorked یک بطری شامپاین … در زمان یک جرعه هر و نگاه به چشمان یکدیگر … ما ادا تقریبا یک صدا:” ما ساخته شده امریکا بزرگ.’ “

داشتن اجرای یک عملیات پر سر و صدا در سال 2016 ایرا از آموخته به زیر و بم خود را. قبلی خود کاردست که سرند با فقیر نحو اشتباهات گرامری و به سختی نیاز به یک تشخیص چشم برای شناسایی. این روزها ایرا طول می کشد مراقبت برای جلوگیری از چنین sloppiness. در حال حاضر زمانی که آنها می خواهند به ایرا عضو شورای نظارت مدت می توانند خود را کم رنگ.

با تکیه بر این ساکت تر رویکرد ایرا انجام این نظریه از آن داغ-سگ آزمایش به آمریکا زندگی سیاسی. هنگامی که سفید supremacists کاربردی برای یک مجوز برای برگزاری راهپیمایی در سال 2018 به مناسبت اولین سالگرد تظاهرات خود را در Charlottesville, Virginia a Facebook گروه سازمان یافته counterprotest در واشنگتن این گروه به نام مقاومت کنندگان. مدیران خود را که رفت به نامهای مریم و ناتاشا, استخدام یک cenacolo مشتاق سازمان برای ترویج این تجمع است. زمانی که Facebook در زمان پایین مقاومت کنندگان صفحه—با اشاره به روابط خود به حساب ایرا و یادآوری میکند که مریم و ناتاشا بودند ساختگی خلاقیت—آمریکایی چپ شوکه شده بودند به یاد بگیرند که آنها ظاهرا بوده است جوجه ریزی برنامه های خارجی با عضو شورای نظارت مدت. به گفته نیویورک تایمزنیز خشمگین با Facebook: اینکه آیا یا نه این صفحه یک شگرد آن را به حال تبدیل شدن به یک محل برای واقعی آمریکایی ها به هوا واقعی خود نارضایتی. در واقع, آن را سخت به دقت اشاره کردن که در آن فعال اقدامات به پایان رسید و واقعی عمل آغاز شد—مرتب کردن بر اساس tradecraft که کا گ ب را تحسین.

اگر چه ایرا ممکن است عمل خفا زمانی که عملیات مطالبات در شرایط دیگر آن را استقرار خام هیاهو. با شروع در سال 2017 آن را راه اندازی یک تلاش مداوم برای مبالغه شبح آن دخالت یک تاکتیک است که رسانه اجتماعی شرکت تماس “ادراک هک.” آن پیش فرض آموزش داده شد به پست مورد مولر گزارش و فن شعله های آتش از خشم عمومی بیش از مداخلات آشکار آن را نشان داد. در روز 2018 انتخابات میان دوره ای در یک گروه ادعا می شود ایرا منتشر نوشتاری ساده به شمار میآید مانیفست در وب سایت خود اعلام کرد که: “به زودی پس از نوامبر 6, شما متوجه خواهد شد که رای خود را به معنی هیچ چیز نیست. ما تصمیم می گیرید که به شما رای دادن و چه نامزد برنده خواهد شد و یا از دست دادن. این که آیا شما رای یا نه اختلاف وجود دارد که ما کنترل رای گیری و شمارش سیستم. به یاد داشته باشید رای شما صفر ارزش. ما در حال انتخاب برای شما است.”

ادعای پوچ بود اما ذکراست تا به حال یک هدف است. اگر به اندازه کافی آمریکایی ها به این باور رسیده است که روسیه می تواند انجام آنچه در آن می خواهد به ما فرایندهای دموکراتیک و بدون نتیجه است که بیش از حد افزایش بدبینی در مورد دموکراسی آمریکایی و در نتیجه در خدمت روسیه به پایان می رسد. به عنوان لورا Rosenberger سابق شورای امنیت ملی کارمند تحت اوباما اجرا می شود که این اتحاد برای تامین دموکراسی قرار داده و آن را “آنها به ما می خواهم برای دیدن یک زیر هر تخت است.”

قضاوت در این سال انتخابات ریاست جمهوری-اولیه کمپین آنها موفق شده اند در این تلاش است. زمانی که آیووا حزب دموکرات تلاش برای پیاده سازی فن آوری های جدید مورد استفاده برای شمارش نتایج جستجو برای دولت حزبی تلویزیون اعضا توییتر و صاحب نظران و حتی یک عضو کنگره گمانه زنی در مورد احتمال هک با وجود عدم وجود شواهد کافی برای توجیه چنین سست صحبت کنید. آمریکا بی کفایتی شده بود اشتباه برای توطئه علیه امریکا است.

4. یک ناهماهنگ پاسخ

به عنوان خطوط ایرا تلاش شروع به ظهور در ماه های پس از سال 2016 انتخابات Facebook در ابتدا حاضر به اذعان به این مشکل است. شرکت defensiveness به نام توجه به آن بی بند و مداخله نگرش به محتوا است که آن هم در مردم خوراک اخبار. Facebook در بر داشت خود را flayed توسط کنگره کمیته های عملکرد داخلی خود را در معرض توسط روزنامه نگاران تحقیقی. ظاهرا آن را به حال شده است Alex Stamos کار برای جلوگیری از حمله گذشته و در حال حاضر او مواجه موج دیگری از دروغ با انتخابات میان دوره ای به سرعت نزدیک. Stamos نگران است که در صورت عدم وجود یک هماهنگ دفاع از شرکت خود را به عنوان به خوبی به عنوان ملت خواهد تکرار اشتباهات 2016.

در بهار سال 2018 او دعوت مدیران از شرکت های فن آوری و رهبران سازمان های اطلاعاتی به Facebook دفتر مرکزی در منلو پارک کالیفرنیا. به عنوان او در مورد آن فکر Stamos شگفت زده شد که چنین اجلاس تا به حال نشده با سازماندهی هر چه زودتر. آنچه شوکه او بیشتر بود و تحقق او به عنوان جلسه برگزار شده: تعداد کمی از این افراد حتی می دانستم که یکی از دیگری. “افرادی که زد مختلف سازمان مشغول به کار در دخالت خارجی ملاقات برای اولین بار در منلو پارک, حتی اگر آنها 10 مترو متوقف می شود را در d. C.,” او به من گفت. “عادی فرایند مشارکتی در دولت وجود ندارد در این موضوع است.”

Stamos این اجلاس موفق به ترغیب همکاری است. قبل از این دیدار یک شرکت تکنولوژی را شناسایی و غیر فعال کردن روسیه حساب اما شکست هشدار به رقبای خود اجازه می دهد همان عضو شورای نظارت مدت برای ادامه فعالیت با مصونیت از مجازات. در طی سال 2018 به فن آوری صنعت به تدریج شروع به اقدام در کنسرت. سرب محققان در خطر-هوش تیم در 30 شرکت از جمله Facebook, ورایزون و ق—پیوست یک کانال مشترک در شل پیام پلت فرم. هنگامی که یک شرکت جاسوسان یک نوپای عملیات آن در حال حاضر می توانید یک زنگ زنگ برای دیگران. این زمستان Facebook و توییتر به طور مشترک تعطیل ده ها تن از حساب های مرتبط با یک واحد مسکونی آدرس در آکرا غنا که در آن روس ها تا به حال راه اندازی یک ترول کارخانه و استخدام محلی 20-چیزی به رابجای دیگری جا زدن آمریکایی های آفریقایی تبار و استوک خشم آنلاین.

در عین حال این باقی می ماند یک بازی موش و گربه است که در آن موش ها لذت بردن از مزایای خاصی. با وجود مهندسی دلاوری های اجتماعی-شرکت های رسانه ای آنها هنوز رتبهدهی نشده است ساخته شده است الگوریتم قادر به قابل اعتماد شناسایی هماهنگ کمپین های اجرا شده توسط ساختگی روسیه حساب. در اکثر موارد الگوریتم خود را نشان می دهد inauthenticity برخی از حساب های. کسانی که امتیاز داده تبدیل به یک رهبری است که پس از تصویب به همراه محققان انسان.

Facebook چندین دوجین از کارکنان در آن تهدید-هوش تیم بسیاری از آنها فارغ التحصیلان از سه نامه سازمان در واشنگتن است. هنوز شرکت های فن آوری به شدت تکیه بر اجرای قانون برای راهنمایی. Facebook و توییتر مکرر check-ins با اف بی آی است. بدون دفتر Facebook ممکن است از دست رفته ایرا تصویری پر از دروغ در مورد روسیه دستکاری در انتخابات میان دوره ای. پس از یک سر از دولت Facebook مسدود ایرا از آپلود این ویدئو قبل از آن همیشه به نظر می رسد در آن سایت با استفاده از همان تکنیک است که این اعزام به سرکوب دولت اسلامی خاموش شدن فیلم پورنوگرافی کودکان. رو به افزایش از خود denialist دولا اجتماعی-شرکت های رسانه ای ثابت کرده اند که خود را قادر به تهاجمی پلیس; پس از درمان ایرا به عنوان بی ضرر interloper آنها آمد و به درمان آن با نوعی تحقیر آنها در غیر این صورت رزرو برای تروریست ها و تبادل.

تدوین استراتژی برای خنثی کردن این حمله گذشته به مراتب راحت تر از جلوگیری از یک بعدی. حتی اگر روسیه دروغ می تواند کوبیده خواهد شد را در رسانه های اجتماعی—و تلاش در تعادل هستند تشویق—راه های دیگر وجود دارد مسلما بیشتر مهم برای دستکاری سیاست آمریکا و اندک دفاع در برابر آنها.

در اوایل مارس تا بعد از ظهر من تایپ فدرال کمیسیون انتخابات به عنوان یک مقصد به Uber شد و disgorged در یک ساختمان آژانس نیست اشغالی به مدت دو سال. این کهنه آدرس قرار داده شده من در دوره برای رسیدن به نیم ساعت در اواخر برای قرار ملاقات با الن Weintraub, طولانی ترین خدمت و پر سر و صدا ترین عضو این کمیسیون اسمی اختصاص داده شده برای جلوگیری از جریان پول خارجی به مبارزات سیاسی. زمانی که من به دفتر او به او اطلاع از تاخیر او دستیار به من گفت نگران نباشید: Weintraub برنامه بود باز که بعد از ظهر. در واقع برای شش ماه گذشته FEC تا به حال انجام شده بسیار رسمی کسب و کار. تنها سه مجلس سنا-مصوب کمیسیون نصب شد در شغل خود را حتی اگر آژانس باید شش و نیازهای چهار برای رسیدن به حد نصاب.

Weintraub یک دموکرات است شیطان صفت خط. در نزدیکی آغاز FEC را خواب زمستانی او را به نام یک شخص کمیساریای که مسدود شده بود با انتشار یک یادداشت که به نظر می رسید به انتقاد از تهمت مبارزات انتخاباتی خود را برای سال 2016 ملاقات با وکیل—پس از ارسال این یادداشت در 57-قسمت موضوع در توییتر. Weintraub رشد عادت کرده اند به همکاران نادیده گرفتن سوالات خود را در مورد حضور روسیه و دیگر پول نامشروع در آمریکا مبارزات. هنگامی که کمیسیون دریافت شکایت نشان می دهد که اف بی آی بود بررسی National Rifle Association به عنوان یک مجرا برای پول او پرسید: او همکار کمیسیون برای اجازه تماس با اف بی آی برای او قرار داده و آن را “دیدن اگر آنها اطلاعات جالب آنها می خواهند برای به اشتراک گذاشتن. اما آنها گفتند: “ما قصد داریم به تماس اف بی آی است.’ آنها نمی خواهند به انجام هر کاری است.”

خارج Weintraub این موضوع روسیه را غیرقانونی تامین مالی مبارزات سختی باعث توجه هر. اتحاد برای تامین دموکراسی تنها سازمان پیدا می کنم که جامع آهنگ این مسئله است. این نمونه های جمع آوری شده از روسیه پول را به جریان مبارزات در سراسر جهان: 9.4 میلیون یورو وام به فرانسه, ملی, Marine Le Pen حزب; فعالان ورود در ماداگاسکار قبل از انتخابات با کوله پشتی های پر از پول نقد برای خرید تلویزیون تبلیغات نمایندگی از روسیه ترجیح نامزد و به پرداخت روزنامه نگاران برای پوشش جوید.

یا یک مورد نزدیک به خانه: لو Parnas و ایگور Fruman—اتحاد جماهیر شوروی-متولد آمریکایی که مشغول به کار با رودی جولیانی در جستجوی خود را برای سیاسی مخرب مواد برای استقرار در برابر معاون رئیس جمهور جو بایدن—بودند به اتهام توطئه برای قیف پول از ناشناس روسی به آمریکا نمیشود. برخی از موارد ذکر شده توسط اتحاد برای تامین دموکراسی هستند ضمنی, اما آنها به صورت یک الگوی. پس از سال 2016 گروه شناسایی حداقل 60 نمونه از روسیه تامین مالی مبارزات سیاسی فراتر از مرزهای آن. (کرملین با رد دخالت خارجی در انتخابات است.)

زمانی که از من خواسته Weintraub اگر او تا به حال یک حس چگونه بسیاری از چنین نمونه هایی وجود داشته باشد در سیاست آمریکا او پاسخ داد: “ما می دانیم که وجود دارد مسائل وجود دارد و ما نه تنها از انجام هر کاری.” پس از دیوان عالی کشور را در سال 2010 شهروندان آمریکا تصمیم که برداشته محدودیت های مالی مبارزات انتخاباتی به سختی هر سیستمیک چک مانع خارجی ها از پرداخت یارانه سیاستمداران با استفاده از پوشش های ناشناس و شرکت های پوسته. با این تصمیم دادگاه عالی در را باز کرد برای روسیه به دنبال یکی از آن روش مورد علاقه بی ثباتی جهانی دموکراسی است. مخفیانه تامین مالی مبارزات روسها کمک به بالا بردن افراطی سیاستمداران و پرورش خورنده جنبش های اجتماعی. “هر کس می داند که وجود نقاط ضعف در مبارزه ما-امور مالی سیستم” Weintraub گفت. “چرا ما فکر می کنیم که دشمنان ما که نشان داده اند تمایل به پهن در اطراف ما دموکراسی را نمی شود با استفاده از آن نقاط ضعف بیش از حد؟”

مشکلات بي توجهي و مشکلات هماهنگی و نگرانی در مورد نوامبر—این تم ها آمد تا بارها و بارها در مصاحبه من برای این داستان. در واقع در زمان هر کس به نظر می رسید صدایی همان زنگ. H. R. مک مستر که به طور خلاصه به عنوان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور امنیت ملی صدا آن زمانی که به او پیشنهاد یک کار جدید نیروی تمرکز دولت اغلب shambolic تلاش برای حفاظت از انتخابات. آدام شیف رئیس مجلس کمیته اطلاعات صدا را زمانی که او متوجه شد که چگونه ضعیف بوروکراسی بود های اطلاعات آن را جمع آوری در مورد روسیه تهدید.

یک لحظه وجود دارد که متبلور شیف حس این disjointedness. در تابستان 2018 او با حضور در یک کنفرانس امنیتی در اسپن کلرادو که در آن تام برت نشان داد که مایکروسافت تا به حال شناسایی روسی حملات فیشینگ با هدف قرار دادن سناتوری دموکرات نامزد. “وقتی که من رفت و برگشت به واشنگتن” شیف به من گفت: “من از آژانس سر درون [جامعه اطلاعاتی] آیا آنها از این امر آگاه. جواب نه بود.” که رئیس مجلس هوش کمیته تا به حال به یاد بگیرند که این عنصر واقعیت در مورد خود شاخه ای از دولت در یک مکان جمع آوری شده است نگران است که این افراد به اتهام دفاع از کشور نمی دانم آن است که flabbergasting.

آلاینده بوروکراسی فدرال نبوده است به خصوص ماهر در نوع خود هماهنگی لازم را پیش بینی زیرک دشمن بعدی حرکت می کند. اما دلیل دیگری وجود دارد برای دولت نگران کننده ناکافی پاسخ: یک رئیس جمهور که می بیند تلاش برای مقابله با روسیه تهدید به عنوان یک توهین شخصی.

پس از مک مستر بود از کار اخراج کرده است و اگر هر گونه پیشرفت در روسیه, مدیر اطلاعات ملی دن کت گرفت تا علت نصب در انتخابات-مشاور امنیت نام شلبی Pierson. این گذشته فوریه پيرسون جریان شیف کمیته که روسها از برنامه ریزی برای دخالت در انتخابات آینده و این که تهمت باقی مانده مسکو ترجیح نامزد شده است. هر کسی که به پیروی از رئیس جمهور در توییتر می داند که این یک موضوع است که باعث خشم خود را. در واقع بعد از پيرسون شهادت رئیس جمهور upbraided کت جانشین یوسف مگوایر برای پيرسون ارزیابی. یک هفته بعد او اخراج مگوایر و نصب در محل سفیر آلمان ریچارد Grenell یک وفادار با هوش و تجربه است. Grenell بلافاصله مورد تایید حکمت مغلوب ساختن پیشی جستن را انتخاب کنید. سه هفته به تصدی یک مقام اطلاعاتی ارشد در دفتر DNI به اطلاع مجلس سنا که پيرسون ارزیابی اشتباه بود.

مغلوب ساختن پیشی جستن به حال به صورت گرافیکی نشان داده شده خود را تکرار پیام به جامعه اطلاعاتی: او نمی خواهید به شنیدن هشدار در مورد دخالت روسیه. مارک وارنر بالاترین-رتبه بندی دموکرات در کمیته اطلاعات مجلس سنا به من گفت: “یک روز رفتن نیست که من نمی شنیدن از کسی که در جامعه اطلاعاتی گفت:” اوه خدای من ما نگران یکپارچگی ما نگران روحیه ما نگران هستیم تمایل به صحبت می کنند حقیقت به قدرت است.’ “من خواسته وارنر که آیا او هنوز هم می تواند اعتماد به اطلاعاتی در مورد روسیه دریافت کرد—این که آیا او ایمان که دولت با ارائه یک تصویر دقیق از روسیه تهدید به انتخابات ریاست جمهوری. به عنوان او در نظر گرفته خود را در پاسخ او خم شد سمت من. “من نمی دانم پاسخ به این که” او پاسخ داد: “و این مرا ناراحت می کند.”

ولادیمیر پوتین رویاهای بی اعتبار آمریکا سیستم دموکراتیک و او هرگز یک متحد قابل اعتماد از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. دموکراسی نمی تواند از خود دفاع کند و اگر آن را نمی تواند صادقانه توصیف حملات علیه آن است. اما رئیس جمهور نه فقط تضعیف کشور خود را دفاع—او به طور فعال به یاری دشمن تلاش. اگر روسیه می خواهد به لکه دار کردن روند سیاسی به امید تقلب آن را به یک بمب افکن آمپلی فایر ایستاده در پشت مهر ریاست جمهوری, مردی که reflexively به تصویر می کشد مخالفان خود را به عنوان تقلب و هر سیستمی که تولید یک نتیجه او دوست ندارد به عنوان ثابت شده است. اگر روسیه می خواهد به گسترش دروغ رئیس جمهور به طور مستمر نرم مخاطبان آن را با آموزش عمومی به بی اعتنایی معتبر روزنامه نگاری به عنوان prevarications از یک خائن نخبگان و spouting دروغ در توییتر.

در سال 2020 روسیه ممکن است نیاز به فشار ایالات متحده برای آن رنج می برند وحشتناک انتخابات سال جست و خیز کردن. حتی بدون مداخله از خارج از کشور آن است که تکان دهنده آسان به تصور کنید که چگونه یک بیماری همه گیر ممکن است ارائه یک بهانه ای برای به طور نامحدود به تاخیر انداختن انتخابات و یا چگونه این رئیس جمهور دقت اعزام در انتخابات ممکن است حاضر به قبول شکست. اما خویشتن داری نمی افتخار روسیه سنت از اقدامات فعال. وجود دارد و ممکن است هرگز یک لحظه تا کاملا رسیده برای گرفتن, پیر هشتگ را از ذخیره سازی و دادن آن triumphalist به نوبه خود. #DemocracyRIP.


این مقاله به نظر می رسد در ماه ژوئن 2020 نسخه قابل چاپ با تیتر “2016 انتخابات فقط یک خشک اجرا شود.”


مربوط تصویری

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>