قطر, فوتبال, تلویزیون رسمی می شود تاریخ محاکمه در فیفا مورد

ژنو — قطر فوتبال و تلویزیون اجرایی Nasser al-Khelaifi خواهد شد در دادگاه در سوئیس در سپتامبر دخیل در ارائه یک ویلا تعطیلات به یک جام رسمی مربوط به جام جهانی پخش کرد.

سوئیس فدرال جنایی در دادگاه روز سه شنبه گفت: این پرونده آغاز خواهد شد در سپتامبر. 14.

دادگاه ذکر شده هشت روز در ماه سپتامبر به شنیدن در مورد داعش-Khelaifi سابق top رسمی فیفا جروم Valcke و یکی دیگر از رادیو و تلویزیون اجرایی که شناسایی شد.

Al-Khelaifi رئیس جمهور از قطر متعلق به پاری سن ژرمن نیز اجرا می شود که دوحه مبتنی بر پخش beIN Sports گروه متهم شده بود در ماه فوریه با تحریک Valcke به ارتکاب تشدید جنایی سوء مدیریت.

سه سال تحقیقات در مراکز Valcke به استفاده از یک ویلای لوکس در جزیره ساردینیا ایتالیا اجاره رایگان در 2014 و 2015. در آن زمان Valcke حال نفوذ بیش از فیفا پخش معاملات از جمله فرمت beIN و دین و حقوق 2026 و 2030 جام جهانی.

وکلای al-Khelaifi گفت: جنایی شکایت ثبت شده است از طرف او به دلیل اطلاعات محرمانه در مورد این پرونده به بیرون درز کرده.

“تحقیقات جنایی برای به ظن نقض رسمی پنهان کاری باز شده است” و اختصاص به یک خارجی دادستان وکیل او در بیانیه ای گفت.

در سوئیس بررسی Al-Khelaifi انتخاب شد به عنوان عضو کمیته اجرایی فوتبال اروپا بدن UEFA. او ادامه داد: برای حضور در جلسات در حالی که تحت سوء ظن.

Al-Khelaifi یک سابق تنیس حرفه ای و دوست نزدیک از حکم امیر قطر در. او یک بازیگر مهم در جهان ورزش و رادیو و تلویزیون به عنوان قطر تاثیر رشد پس از نام میزبان جام جهانی فوتبال.

Al-Khelaifi اجرا فرانسه, پاری سن ژرمن قهرمان هشت سال نظارت بر خرید بازیکنان ستاره بارسا و Kylian Mbappé.

BeIN ایجاد شد از الجزیره ورزشی و انباشته یک نمونه از حقوق فوتبال از جمله لیگ قهرمانان اروپا از یوفا و فیفا جام جهانی. خاورمیانه و حقوق 2018 و 2022 جام جهانی خریداری شد و به زودی پس از برنده شدن در فیفا میزبانی رای در دسامبر 2010.

BeIN طولانی گفت: آن را کامل پرداخت می شود ارزش بازار برای 2026-2030 حقوق که فیفا اهدا شد بدون مناقصه باز روند.

سوئیس دادستان متهم Al-Khelaifi تنظیم برای Valcke به استفاده از یک ویلا برای 18 ماه در مجلل, Porto Cervo بدون پرداخت اجاره در ارزش تا 1.8 میلیون یورو ($1.94 میلیون دلار ایالات متحده).

Valcke متهم شده بود در ماه فوریه با چند فقره از تشدید جنایی سوء مدیریت و جعل اسناد و مدارک.

فرانسه مجری سابق تلویزیون که در حال گذراندن 10 سال محرومیت توسط فیفا نیز به اتهام رشوه خواری در یک جداگانه جام جهانی حقوق مذاکره با سوم شخص متهم شده است.

سوئیس دادستان باور Valcke کردم رشوه بالغ بر 1.25 میلیون یورو ($1.35 میلیون دلار) برای هدایت جام جهانی حقوق نسبت به مورد علاقه رسانههای ایتالیا و یونان.

کسانی که دادستان در صورت دوم تلاش al-Khelaifi وکلا به آنها recused از این مورد است. تلاش قبلی اخراج شد و توسط قضات فدرال در بلانزونا که در آن دادگاه برنامه ریزی شده است شنیده می شود.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید این آخرین در برگها جیز رپتورز و بیشتر با ستاره های ورزشی عناوین خبرنامه ایمیل.

ثبت نام

“این بی طرفی نزاکت و اعتبار سوئیس دفتر دادستان کل پرتاب شده است به عمده سوال” قطر وکلا گفت.

سوئیس دادستان مایکل Lauber بود نظم در ماه گذشته برای عدم گفتن حقیقت در مورد یک جلسه محرمانه با زمان رئیس فیفا جیانی رده مربیان در سال 2017 در مورد گسترده تر بررسی اتهام فساد در فوتبال است. این شامل حداقل 25 دادرسی جزایی.

Lauber تا به حال حدود 24,000 فرانک سوئیس ($24,600) از نزدیک از 300.000 فرانک سوئیس ($308,000) حقوق و دستمزد سالانه کسر خواهد شد. او recused سال گذشته از دخالت در FIFA موارد توسط بلانزونا دادگاه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>