قرنطینه می توانید تغییر دهید که چگونه آمریکایی ها فکر می کنم حبس

علامت Kolbe / گتی

Earlier این ماه, Ellen DeGeneres, عمومی را جلب خشم برای چیزی است که او گفت: در اولین “در خانه” نسخه ای از خود نشان می دهد. نشسته در یکی از مجلل خانه 62 ساله کمدین شوخی که خود انزوا است “مثل این است که در زندان … عمدتا به دلیل من شده است با پوشیدن همان لباس به مدت 10 روز و هر کس در اینجا همجنسگرا است.” این ویدئو حذف شد از کانال یوتیوب زیر سویفت واکنش اما DeGeneres است تنها سرگرم کننده ساخته شده است که glib اظهارات در مورد quarantining در طول coronavirus بیماری همه گیر. به تازگی بازی تاج و تخت , بازیگر سوفی ترنر گفت: Conan o’brien که قرنطینه است “زندان” برای شوهرش خواننده جو جوناس چرا که او را “واقعی اجتماعی پروانه است.”

در برخی دیگر از آب و هوای این هذلولی مقایسه ممکن است به سادگی ثبت نام به فکر. حالا پس از ماه از گزارش chronicling دلخراش شرایط در زندان ها و زندان های آنها به عنوان به خصوص سنگدلانه. محدود بودن از مجامع عمومی ممکن است خسته کننده باشد اما حتی ترنر و DeGeneres خواهد پذیرفت که در آن هیچ چیز مانند آنچه تادیبی امکانات صورت. در کلرادو و لوئیزیانا, ایلینوی و نیویورک زندانی مردم در حال مرگ هستند از ویروس—گاهی اوقات در حالی که دستبند—چون زندان و زندان های ناسازگار با اقدامات مورد نیاز به آنها را امن نگه دارید. اجتماعی فاصله غیر ممکن است. حتی در یک روز عادی از دسترسی به مراقبت های پزشکی است که یک کار Sisyphean. شلوغ و غیربهداشتی شرایط مشترک هستند. به عنوان یک نتیجه میزان عفونت در این موسسات به مراتب سبقت گرفتن کسانی که حتی سخت ترین ضربه شهرهای آمریکا است.

اما اگر چه سرکوبگر از قرنطینه و خطرات ناشی از حبس در طول یک بیماری همه گیر نیست همان آنها بیشتر مربوط به از بسیاری ممکن است فکر می کنم. رسانه ها به طور گسترده ای تحت پوشش اثرات مخرب COVID-19 در زندان و زندانها و همچنین به عنوان خطرات شیوع در میان زندانیان شمار به جوامع اطراف است. هنگامی که گرفته شده در کنار آمریکایی ها با تجربه در سراسر کشور مجبور به جداسازی این حقایق می تواند تغییر چگونه فکر می کند که از carceral مجازات است. چون coronavirus را کشندگی بی سابقه است, بنابراین بیش از حد اجتماعی-دورى و مستند اقدامات است که مجبور هستند بسیاری از آمریکایی ها به تجربه طولانی مدت حبس برای اولین بار. پس از چند سال آهسته و گاهی اوقات هر دو حزب تلاش برای اصلاح جنایی-سیستم عدالت و وابستگی آن به جرم حبس این واقعیت های جدید می تواند چالش تثبیت باورهای خودکارآمدی و اخلاق—ارسال و مردم “به دور است.”


Wآنکه استناد به زندان برای توصیف quarantining در خانه خود است بیش از حد چنین مقایسه اغلب ریشه در تمایل به بیان واقعی درد از انزوا. کریگ هانی استاد روانشناسی در دانشگاه سانتا کروز و نویسنده از جرم و جنایت در زمینه: روانی پایه های عدالت کیفری اصلاحشده خود را صرف حرفه ای تحصیل تلفات اجباری اجتماعی جدایی—یک تجربه است که به مراتب بیشتر مردم شروع به درک که در برخی از راه های کوچک. هنگامی که ما صحبت کرد, هانی تاکید کرد که انسان ها هر دو اجتماعی و neurologically سیمی برای اتصال با یک محروم از این فرصت برای انجام این کار عمیق عواقب. زمانی که مردم شکایت در مورد قرنطینه هانی به من گفت که آنها اغلب اشاره به ” ناراحتی از آن: شما نمی توانید بیرون بروید به میله خود را با دوستان, شما نمی توانید خانواده خود را, شما نمی توانید بروید و انجام همه چیز سرگرم کننده.” اما او گفت: “علاوه بر محروم بودن از فعالیت های ما محروم اجتماعی تماسضروری است که به ما روحی و جسمی خوبی بودن. آن را تقریبا مانند تنفس است. شما باید تماس با مردم در همه زمان ها و شما فقط آن را متوجه هنگامی که شما آن را ندارید.”

حتی برخی که قبلا زندانی مردم در حال طراحی تشابه بین زندان و قرنطینه البته در متنوع راه ارجاع احساس اضطراب و عدم کنترل و کمبود. “در یک سطح من فکر می کنم [مقایسه] با اشاره به نحوه دردناکدر واقع محرومیت از آزادی را می توان” بروس غربی, یک استاد جامعه شناسی در دانشگاه کلمبیا به من گفت. “ما می توانیم فکر می کنم در مورد منابع به کشور-باشگاه زندانها و غيره که اگر محرومیت از آزادی بود و نه “واقعی” است. و در حال حاضر با تمام توان در داخل و بسیاری از مردم در حال تجربه این عنوان بسیار دشوار است اما پس از آن شرایط واقعی از حبس به طور منظم و به طور معمول فراتر از محرومیت از آزادی” او اضافه شده است. “بر آنچه که جامعه شناسان به نام “دردهای حبس’ [تشکلات مردم نیز] مواجه شدید خطرات بهداشتی در حال حاضر.” (در ضمن کافی خدمات روانشناختی به ندرت در دسترس برای سرسام آور جمعیت بیمار روانی افرادی که روت به جنایی-سیستم عدالت.)

البته اجتماعی فاصله هنوز هم اجازه می دهد تا فرصت کافی برای ارتباط با دیگران از راه دور با وجود فیزیکی انزوا. در زندان ها و زندان که در آن بازدید کنندگان همیشه تحت سنگین, نظارت و ارتباطات مجازی است گران کسانی که گزینه وجود ندارد. ژوئن Tangney, یک استاد روانشناسی در دانشگاه جرج میسون اشاره کرد که ناپدید شدن عادی تماس های اجتماعی می تواند یک فرصت برای آمریکایی ها به طور جدی در نظر گرفتن اثرات دردناک است که اقدامات سختگیرانه تر در تشکلات مردم: “شاید که ما را به تجدید نظر در مورد تعداد مطلق از مردم که ما incarcerating که هر دو از یک ماده اولیه استفاده و یا مشکل اصلی مشکل با بیماری های روانی,” او گفت:. “و پس از تجربه یک قطعه کوچک از [جداسازی] خودمان شاید ما بیشتر دلسوز.”


منn علاوه بر این به تحت قرنطینه بسیاری از آمریکایی ها در حال آمدن به مشاهده حبس را از طریق لنز از سلامت عمومی است. حتی قبل از این ویروس در سراسر کشور, حرفه ای به عنوان نامتجانس به عنوان پزشکان و فعالان اصلاحات افسران و سلامت خبرنگاران بودند برشمردن راه های است که زندان و زندانها و مراکز بازداشت می تواند میزبان به “عمومی-بهداشت و درمان فاجعه است.” این فریم اذعان دارد که زندانیان’ خوب بودن می تواند به طور مستقیم تحت تاثیر کسانی که در خارج که ممکن است بی درنگ مردم را به درخواست سنگین اخلاقی سوال در مورد چگونگی سیستم کیفری رفتار کسانی که پشت میله های زندان: آیا کسی مستحق مرگ هستند زیرا آنها شکست خورد به گزارش به افسر آزادی مشروط و یا قادر به پرداخت 500 دلار باند ؟ آیا هر گونه جرم و جنایت توجیه یک برنامه به طور بالقوه دردناک نفس نفس زدن مرگ ؟

از جمله ملاحظات تر ساخته شده فوری با تحولات اخیر در زندان ها و زندان ها. شهر نیویورک هارت جزیره شده است یک گورستان عمومی برای فقرا یا بلامعارض. اما تا زمانی که در اوایل این ماه مردم حفر گورهای دسته جمعی برای قربانیان ویروس بودند bused از Rikers Island زندان; رسانه ملی تحت پوشش خود خوفناک انتساب. این کفن و دفن عمل متوقف شد بعد از مقامات تصمیم گرفت که اتوبوس سواری به هارت که در طی آن زندانیان نشسته در کنار یک دیگر ارائه شده بیش از حد بزرگ یک ویروسی-انتقال خطر است. (دانشمندان هنوز در تلاش برای تعیین اینکه آیا COVID-19 را می توان توسط یک بدن مرده.)

ترسناک است که کار فقط یک عنصر از گسترده خطرات مواجهه با کسانی که زندانی در Rikers که در آن عفونت های رای دور جلبک که از شهر نیویورک حکم بزرگ. “در چند هفته گذشته بدیهی است که فشار رو به جلو در hypercritical راه نیاز برای ما به decarcerate ما زندان و زندانيان—و [به] تشخیص دهند که حتی قبل از COVID بهداشت و شرایط بهداشتی در زندان ها و زندان بودند بی پایان می گوید:” تینا سیدنی دادستان اتهام جنایی-دفاع عمل در کمک حقوقی جامعه در نیویورک فراهم می کند که نمایندگی رایگان به افراد کم درآمد است. “واقعیت این است که [زندانی] مردم نمی تواند به لحاظ اجتماعی فاصله—شما امکانات حمام مشترک هستند 20 30 نفر … خود را در زمینه آسیب پذیری [همواره] در حال حاضر, اما در حال حاضر آنها تهدید کننده زندگی است.”

در تعداد رو به رشد مردم نه وابسته و سنتی حمایت محافل خواستار decarceration چه از طریق کاهش زندان و زندان جمعیت و یا کاهش اقدامات تنبیهی برای حفاظت از امنیت عمومی. چند هفته پیش ده ها تن از پزشکان و عمومی-بهداشت حرفه ای با ارسال نامه ای به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری خواستار decarceration و گسترش دسترسی به مراقبت های بهداشتی برای کسانی که در حال منتشر شد. پزشکان دیگر امضا نامه ای سرگشاده به مرگ شد-جریمه متحده درخواست آنها را به ترک آرام بخش استفاده می شود در هنگام اعدام به دلیل تامین نیاز به درمان COVID-19 بيمار به سرعت در حال کاهش. (نامه ای اشاره کرد که متخصصان پزشکی به مدت طولانی انتقاد متحده عمل از انباشت مواد مخدر که نیست توسعه یافته برای کمک به پایان زندگی می کند.) این تلاش پیوستن به کمپین مانند آزاد کردن همه آنها را برای بهداشت عمومی و انتشار پیری افراد در زندان و همچنین نوشتن از دانشمندان حقوقی و مسئولان شهرستان در فریم decarceration به عنوان لازم برای بهداشت عمومی و ایمنی. اگرچه اغلب با هدف دستیابی به بتن اهداف به جای تغییر افکار عمومی این تلاش ها ممکن است با این وجود نوسان تازگی توجه خوانندگان است.

زندان و زندان نیست خود شامل اشخاص. هر چند اصلاحات ماموران حفاظت بیشتر از تشکلات مردم آنها در معرض خطر بیش از حد همراه با خانواده ها و جوامع است. این ماه در رایگان تلویزیون اپل+ نشان می دهد در مورد COVID-19 اپرا وینفری در مورد بهداشت عمومی نیاز برای جنایی-عدالت اصلاحات به دلیل عفونت در داخل زندان ها می توانید پیدا کردن یک راه خارج را به عنوان به خوبی. “این است که چرا مردم نیاز به مراقبت,” او گفت: با اشاره به این لینک. “چون من می دانم که بسیاری از مردم گوش دادن و آنها به خوبی از آنها در زندان و پس فراموش نکنید که در مورد آنها.” Coronavirus بحران به ارمغان آورده است به تیز امداد چگونه به هم پیوسته همه ما هستند; آن بوده است هرگز روشن تر است که این کشور سرنوشت موظف است تا در آن اکثر مردم آسیب پذیر است. COVID-19 طور نامتناسبی کشتار مردم در جمعیت در حال حاضر در معرض خطر بیشتری برای بیماری و جرم: کم درآمد جوامع جنوبی ها و مردم است. (این نیز گروه به احتمال زیاد به هدف قرار پاتوقها.) جاست “کمک های متقابل” شبکه که از طریق آن جوامع گرد هم می آیند برای به اشتراک گذاشتن منابع فنر برای رسیدگی به نیازهای کسانی که صدمه دیده هر دو در داخل موسسات تادیبی و خارج از آنها.

برای گسترده تر آمریکا اخراج زندانی تجارب افراد واقعا شروع تغییر—همیشه تا به آرامی فقط در سال های اخیر هانی گفت. در دهه قبل بسیاری از آمریکایی ها نمی بحرانی از جمله موسسات و یا از شوخی مراجع به آنها. “از اواسط 1970s … تا زمانی که من می خواهم بگویم اوایل 2000s واقعا وجود دارد تنها یک نقطه نظر در مورد حبس بود که بیشتر از این بهتر,” هانی گفت. افراد خارج از سیستم گرفتن بود “بسیار کمی آگاهی از هزینه ها و حتی هزینه های اقتصادی اما قطعا نه روانی و هزینه های اجتماعی است.” که شروع به تغییر در اوایل aughts اول با بیشتر مردم ابراز تردید نسبت به مجازات اعدام و سپس آشکار مخالفت با آن. و اشاره کرد که جنایی-عدالت تلاش بیشتر دو حزبی, هانی گفت که او دیده می شود “مردم به عنوان های مختلف به عنوان Cory Booker و نیوت گینگریچ” در کنفرانس مربوط. “در حال حاضر وجود دارد یک نوع متفاوت از آگاهی یک باز بودن به فکر کردن در مورد حبس در راه است که ما قبل از نه” او گفت:.

در نظر بگیرید برای مثال پاسخ های عمومی به DeGeneres اظهارات در مورد زندان است. به تازگی به عنوان اوایل 2000s یا ’90s “مردم را گرفته ام که به عنوان یک شوخی و درمان آن را به عنوان از جمله” سیدنی یادداشت و اضافه کرد که “بیشتر بحث ما در مورد رفتار غیر انسانی از زندان و زندانها و بیشتر مردم در حال تبدیل شدن به آگاه باشید که جواب نیست.” برخی از این تغییر اخیر در نگرش های اجتماعی است که نتیجه مستقیم مختلف جنبش های اجتماعی سازماندهی مبارزات تولیدات هنری حقوقی جنگ و بیشتر اوقات به رهبری زندانی و قبلا زندانی مردم است. همه گیر و همراه آن اجتماعی-فاصله مورد نیاز به شرح زیر دهه از تلاش برای تغییر برداشت عمومی در مورد عدالت کیفری و حقوقی رویه که شکل آن است.

این امکان وجود دارد که این گسترده انزوا همچنین ممکن است کمک به دیدگاه های مختلف. کسانی که شیفت به احتمال زیاد نمی خواهد در نتیجه این باور گسترده که زندان ها لغو شود در دسترس نباشد و آن باقی می ماند مناسب بپرسید که چگونه ما ممکن است حفاظت از جامعه شدید جنایات. اما کاهش, کشور را تکیه بر حبس می تواند بسیاری از اشکال: در حال حاضر مردم به decarceration موضوع هستند خواستار “دلسوز انتشار” سالمندان زندانیان و کسانی که با شرایط بهداشتی جدی برای آنها COVID-19 خواهد مطرح بزرگترین خطر است. هنوز هم دیگران decrying نهادهای’ استفاده از سلول انفرادی گاهی اوقات حتی برای کودکان به سرعت ویروس گسترش یافته است. “یکی از چیزهایی است که خیلی مشکل ساز در مورد دوران جرم حبس است که برای اکثر مردم ، چیزی بیش از یک انتزاع. آن را پنهان جهان” هانی گفت. “حتی اگر شما یک دوست در زندان آن چیزی است که شما به طور مستقیم ببینید … من همیشه احساس کرده ام که قانونگذاران که bandy در مورد [احکام] 10 سال یا 15 سال یا 20 که هرگز صرف یک هفته در یک کیفری موسسه ممکن است یک چشم انداز بسیار متفاوت اگر در واقع آنها با تجربه آن را به طور مستقیم.”

قرنطینه به خصوص برای ثبات مالی خانواده نیست مستقیم آمریکا به حبس: در یک طرف کسانی هستند که پیدا اجتماعی فاصله خسته کننده و یا احساسی مالیات و از سوی دیگر هستند کسانی که برای آنها coronavirus است که در میان کشنده ترین خطرات. به عنوان غربی به من گفت که ایالات متحده’ پاسخ به همه گیر است “واقعا یک داستان در مورد نابرابری است.” هنوز چیزی وجود دارد با احتیاط خوش بینانه در مورد این لحظه آنچه در آن به معنی برای چه ما همه مربوط به یک دیگر. یا به هانی گفت: “وجود دارد برخی از دلایل امیدوار است که اگر افراد تجربه حداقل یک کمی از آنچه در آن است مانند … خود را روز به روز اقدامات و تعاملات به طور قابل توجهی محدود شده است که آنها ممکن است برخی نگاه اجمالی از آنچه در آن است به مانند زندانی آنچه در آن است برای مردم که ما موضوع را به مقدار بسیار بیشتری محرومیت از آزادی. فقط شاید.”

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>