قرنطینه فرهنگ توصیه: “گربه در کلاه” الکترونیک محیط و تولستوی

A boy blowing bubbles with a goldfish in a bowl
تصویر توسط تامارا Shopsin

نیویورکر نویسندگان نشان می دهد چه برای خواندن و گوش دادن به در یک زمان اجتماعی فاصله.

به تازگی به دفع کودک نو پا و خستگی من شده است به پنهان کردن برخی از اسباب بازی و کتاب و از فرزندان من تنها به معرفی آنها روز بعد به امید ساخت آنها هیجان انگیز دوباره. یکی از “جدید” کتاب های قدیمی من به تازگی در زمان بود “گربه در کلاه” توسط Dr. Seuss the 1957 کلاسیک در مورد دو خواهر و برادر در خانه گیر کرده و shenanigans که آنها تا به. “بنابراین همه ما می تواند انجام دهد به / نشستن! / نشستن! / نشستن! / نشستن! / و ما آن را دوست ندارم. / نه یک کمی” راوی می گوید. صدا آشنا است ؟

بچه ها من که سه و نیم و یک و نیم همیشه پرداخت می شود مانند زامبی توجه به کتاب با آن گربه بازیگوش egging کودکان در آن تقلا از یک وجدان اخلاقی در قالب یک ماهی. (” ‘شما نباید در اینجا / وقتی که مادر ما نیست. / شما از این خانه!’/ گفت: این ماهی در گلدان.”) اما دیگر شب در حالی که من به عنوان خوانده شده به من پسر تمام رفتار را تغییر داد. او خم به جلو و بلعیده تصاویر با چشم خود. “آنها نمی تواند ترک کند؟” “می توانید گربه را ترک کنند؟” خیلی کامل بود را شناسایی و با فرزند راوی که او نگه داشته تصحیح من هر زمان که من به عنوان خوانده شده “سالی” راوی خواهر نام (یا در واقع “چوب خط” در نسخه عبری) که مایل به من وصل به نام به جای.

معلوم می شود که کامل قرنطینه کتاب برای کودکان نوشته شده بود به عنوان یک “خواندن ورزش” به عنوان تئودور Geisel, نوشتن مستعار Dr. Seuss به نام آن. Geisel استفاده کمتر از دو صد و چهل و کلمات بسیاری که او زحمت انتخاب شده از یک لیست. برای بخشی بهتر از یک سال او نوشت و بازنویسی این مقاله بحث در مورد هر کلمه انتخاب با خود ویرایشگر Saxe Commins از خانه تصادفی که تا به حال همچنین ویرایش ویلیام فاکنر. “او به من کمک کرد تا درک کنند که یک پاراگراف در یک کتاب کودک برابر است با یک فصل در کتاب” Geisel گفت: Saxe, با توجه به برایان جی جونز “تبدیل شدن Dr. Seuss: Theodor Geisel و ساخت یک آمریکایی تخیل” یک مقاله منتشر شده در سال گذشته است.

“گربه در کلاه” را تشویق می کند یک موجود نوع هرج و مرج—تماس با آن داخلی بیابان—که در آن کودکان می توانند شل اجازه تخیل خود را و بازی به عنوان آنها آرزو با بزرگسالان بدون دخالت. من دوست دارم که در این کتاب به تصویر کشیده شده است تنها به عنوان یک دست و یک پا. در کودکان خود و جهانی که در آن لحظه خاص او یک خارجی; آنها نیاز ندارد ، این چیزی است که من را یاد خودم هر زمان که من احساس خجالت توسط مادران در رسانه های اجتماعی که در حال قراردادن بچه های خود را’ قرنطینه روز با فعالیت های. این کتاب شامل gibberish-y شیشه ای-نیم-کامل مشاهدات است که بسیار آسان است به از دست دادن بینایی در این عصر. (” ‘من می دانم که آن را مرطوب است / و خورشید است نه آفتابی. / اما ما می توانیم / تعداد زیادی از سرگرم کننده خوب که خنده دار است!’ “) آن را نیز احساس می کند prescient. در یک نقطه, گربه رها از یک جعبه دو تا daredevils یک چیز و دو چیز که بخواهید به لرزش کودکان دست. نگاهی به دست های خود را. آنها پوشش داده است.—اموزش Margalit

یک قدم همراه در طول ترم آخر من در کالج بود یک دختر درس خوان با یک موی دم اسبی و over-ear headphones. به عنوان من slogged نسبت به مهلت در کشورهای مختلف از بی نظمی او نشسته serenely با چانه خود را در دست او نوشتن در یک نوت بوک. ما هرگز صحبت کرد. دختر بود و در واقع یک حرکت انیمیشن آواتار از یک معشوق بیست و چهار ساعته یوتیوب جریان زندگی است که نقش یک صف بی پایان از الکترونیک محیط. تنها عنصر بصری است که حلقه انیمیشن دختر در میز کار خود را. من اواخر شب رخنه کرد به صبح و متحرک دختر ادامه داد: نوشتن به خاک سپرده شد در یک تب در مرورگر من به عنوان دیگر ویندوز انباشت اشیاء بدست آمده بیش از او.

این توصیفی با عنوان جریان “lofi hip hop radio – ضربه به آرامش/مطالعه” است سرپرستی یک کاربر به نام ChilledCow و پخش موسیقی است که blandly لذت بخش در شیوه ای از مرکبات با طعم دار. شما نمی یاد به عنوان آهنگ یا نام هنرمندان مگر اینکه شما خود را قطع آرامش بخش-slash-مطالعه برای بررسی. زمانی که من بازی جریان زندگی من احساس می کنم مانند یک حیوان خانگی ماهی در دقت نگهداری آکواریوم—یک شباهت تیز توسط این واقعیت است که من به سختی به سمت چپ آپارتمان من در سه هفته. چیزی تلخ در مورد انتخاب موسیقی برای بهره وری. شما ممکن است ادعا به عنوان آماندا Petrusich انجام داد که آن را بدبینانه به repurpose یک تجربه زیبایی شناختی به عنوان یک روان کننده برای سخت کار کردن روزانه. در عین حال حتی به عنوان یک congregant از lo-fi جریان زندگی من می دانم که من انتخاب پس زمینه سر و صدا بیشتر خرافاتی اندازه گیری از یک وری هک. (معلوم می شود که موسیقی برای آرامش و تحصیل کار می کند فقط به عنوان به خوبی برای listlessly مرور توییتر.) اما در طول این دوره عجیب که روز کاری تار به بقیه روز بسیار به عنوان یک ساز و برگ تغییر ChilledCow برنامه نویسی کمک می کند تا به تعریف ساعت.

سیگنالینگ به دیگران که من هستم “در محل کار” ساده است: من در پاسخ به پیام, برنامه جلسات علامت تا پیش نویس. این چالش بزرگتر این است که اثبات همان چیزی که برای خودم. گوش دادن به lo-fi جریان زندگی می کنند در حالی که کار است که شبیه به قرار دادن بر روی آرایش قبل از زوم تماس بگیرید: من می دانم که هیچ تفاوت معنی داری است که ساخته شده و در عین حال من رو به با من ابتکار عمل خود را. زمانی که من صدای موج کلید (“اجازه دهید من می دانم آنچه برای شما کار می کند!”) مورد حمایت pattering بیت و صالح, از instrumentals, من فکر می کنم با برخی از اعتماد به نفس است که من می تواند انجام بدتر است. موسیقی متن فیلم ایجاد یک مرز, اما, خودسرانه یا مصنوعی بین ساعت صرف شده در اتاق نشیمن من برای کار و صرف ساعت ها در اتاق نشیمن من برای هر دلیل دیگر. اگر من با گوش دادن به موسیقی کار من باید یک فرد در محل کار است.

در حالی که من نوشتن این, دقیقه قبل از 9:30 A. M. زوم تماس وجود دارد که نزدیک به چهل و دو هزار نفر از کاربران گوش دادن به جریان زندگی با من است. من تصور کنید که بسیاری از آنها مثل من خوش شانس هستیم که کارهایی که انجام می شود از طریق ایمیل و تماس های تلفنی و ویدئو کنفرانس. من می توانم بگویم که من به راحتی در دانستن است که آنها وجود دارد—که موسیقی را فراهم می کند دلگرم کننده تجربه جمعی در قرنطینه—اما این که دقیقا چه آن را برای. های این موسیقی پس زمینه با هزاران نفر از مردم دیگر است و بیشتر شبیه برروی آن بکشید از طریق درب گردان در یک دفتر لابی و یا در انتظار در خط برای کافه تریا سوشی. این یک سرپا نگه داشتن در عملکرد من به عنوان یک فرد در محل کار; این شواهد بسیاری از solitudes که همهمه بی سر و صدا در کنار معدن.—Marella Gayla

یک دوست به من گفت یک بار که برای ماه ها پس از درگذشت شوهرش او نمی تواند هر چیزی را بخوانید اما ترجمه شده و هاردی. جهان اطراف خود را بیش از حد دردناک و کسانی که رمان نویسان او را به یکی دیگر از راه دور, یکی, که او می تواند تجربه خودش و اعتماد است. در زمان مثل این که من باید قادر به اعتماد یک کتاب است. من نیاز به اعتماد نویسنده کاملا می دانم که این نثر را درگیر من فکری احساسی و زیبا. من نیاز به نثر است که من را به فکر می کنم و احساس می کنم که به من گسترش موج دار شدن از لذت است که زبان ارائه می دهد.

بنابراین در حال حاضر من بازخوانی “جنگ و صلح است.” اندازه آن را دلهره آور است اما به محض این که من شروع به آن, به یاد من چرا ما عاشق تولستوی: او دوست دارد شخصیت خود را. هر یک واقعی است و واضح: جامعه میزبان پیری بارون, پسر نامشروع باردار شاهزاده خانم. هر نیازمندان و حیاتی و مبارزه و من محوری ناگهان به ضخامت از زندگی خود را. در هر صحنه و تولستوی ارائه اتاق, رفتار, زبان است که باعث می شود تا جهان خود را ترسیم می کند و من به آن است. موضوع گسترده است و روسیه در آستانه جنگ—اما تولستوی باعث می شود آن را صمیمی. او داستان زندگی او را از طریق فردی زندگی می کند که چگونه ما تجربه زیادی در لحظات تاریخی که ما روبرو می شوند. ما در مورد کوروناویروس یا رئیس جمهور انتزاعی در اخبار و در فرد به این چیزها ما را تحت تاثیر قرار.

من و همسرم در کشور است. شورتی, دستکش باغبانی و یک سربند بر چهره من برای رفتن به سوپر مارکت. از آن مضحک به نظر می رسد اما این چیزی که نامرئی است و آن را در همه جا. هر روز اخبار نگران کننده تر است. من نمی دانم چه اتفاقی خواهد افتاد. این عجیب و غریب بودن جدا از جهان اجتماعی در حالی که غرق در این مجازی دریاها از ترس. ممنون میشم قادر به فرار و من با آسودگی توسط تولستوی صدای او به عنوان شروع این روایت از مهمترین و پر سر و صدا دوره های روسیه تا کنون شناخته شده است. در حال حاضر من نیاز به نوشتن است که مرا به یاد شرایط انسانی چگونه شکننده و آسیب پذیر هستیم. من می خواهم به نشان داده شود قلب انسان می شود و به یاد چگونه بزرگ این است چگونه سخاوتمندانه و چگونه انعطاف پذیر. چقدر آن را می توانید نگه دارید و چقدر شجاع آن است که حتی زمانی که آن را می شکند. ما نمی دانیم که چه مدت طول این پس من خوشحالم که این کتاب بسیار طولانی است. من اعتماد تولستوی به همراه من در این روز و شب های آینده.—رکسانا رابینسون


راهنمای Coronavirus

  • چگونه برای عمل اجتماعی فاصله از پاسخ به یک بیمار همخانه به جوانب مثبت و منفی از سفارش غذا.
  • چگونه coronavirus رفتار در داخل یک بیمار است.
  • می تواند به بازماندگان کمک به درمان این بیماری و نجات اقتصاد ؟
  • آنچه در آن به معنی برای مهار و کاهش شیوع کروناویروس.
  • موفقیت هنگ کنگ و سنگاپور در جلوگیری از گسترش دارای درس برای, چگونه برای مهار آن در ایالات متحده است.
  • Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن است که به طور گسترده ای در دسترس است.
  • با هر ویروس جدید ما درهم برای یک درمان جدید. می تواند ما را در تهیه داروهای ضدویروس برای مبارزه با بعد جهانی بحران ؟
  • چگونه بیماری های همه گیر را رو عمومی-بهداشت نوآوری prefigured انقلاب و دوباره ترسیم نقشه های.
  • آنچه به عنوان خوانده شده, تماشای طبخ و گوش دادن به تحت coronavirus قرنطینه.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>