ملکه ورق کانادا باز نزدیک به تصمیم گیری برای سال 2020 طول COVID-19 همه گیر

در حالی که تورنتو ممنوعیت شهر-led وقایع 30 ژوئن منع نمی کند حرفه ای ورزشی و مسابقات در طول COVID-19 گیر دو سالانه حوادث می گویند که آنها در حال نزدیک شدن به ساخت اطلاعیه در وضعیت خود را برای این سال است.

Woodbine مسیر مسابقه می گوید آن است که بحث “بالقوه تعویق افتادن” از ملکه ورق در ژوئن 27. گلف کانادا و RBC می گویند که آنها خواهد شد که بیشتر اطلاعیه در RBC کانادا باز ژوئن 11-14 در سنت جورج گلف و باشگاه کشور در هفته آینده.

ملکه صفحه اول جواهر کانادا تاج سه گانه از مسابقه اسب بوده و اجرای سالانه از سال 1860.

“با توجه به تعویق افتادن شروع سال 2020 با تجربه های نجومی در پاسخ به COVID-19 گیر ما شده اند بحث و بررسی پتانسیل تعویق ملکه بشقاب قدیمی ترین به طور مداوم اجرا نژاد اسب در شمال امریکا” Woodbine در بیانیه ای گفت.

“کسانی که بحث خواهد شد تسریع در نور از این خبر و ما به ارائه به روز رسانی در روزهای آینده.”

کانادا, باز, برای اولین بار در سال 1904 و تنها برگزار نشده در طول دو جنگ جهانی سوم-قدیمی ترین به طور مداوم در حال اجرا مسابقات در تور PGA. از آن شده است در دوره های مختلف در سراسر کشور است.

این جشنواره است که میله میله به 111th بازی از این رویداد.

“همراه با PGA Tour ما در حال ارزیابی این توسعه های اخیر (از تورنتو رویداد بان) همراه با دیگر چالش های مطرح شده توسط COVID-19 به منظور تعیین بهترین روش عمل برای کانادا باز” RBC و گلف کانادا در بیانیه ای گفت.

چون تورنتو رویداد بان کی مون اعلام کرد روز شنبه را شامل نمی شود طرفدار ورزش افرا برگها و رپتورز هنوز هم می تواند فرضی بازی در Scotiabank عرصه Blue Jays می تواند در Rogers Centre, Toronto FC and the Argonauts می تواند در BMO زمینه است.

تقریبا همه عمده ورزشی لیگ و حوادث در سراسر جهان شده اند به حالت تعلیق لغو و یا به طور نامحدود به تعویق افتاد به دلیل COVID-19 بحران است.

همچنین Ontario تمدید آن وضعیت اضطراری از طریق مارس 14 روز دوشنبه. آن را ممنوع حوادث و یا تجمع بیش از پنج نفر است.

وجود دارد همچنین بین المللی ممنوعیت سفر در محل منع هر کسی تلقی غیر ضروری از ورود به کانادا. تقریبا تمام رویدادهای ورزشی در تورنتو شامل ورزشکاران از خارج از کانادا.

وقتی پرسیده شد که در مورد BMO زمینه یک شهر متعلق به افرا برگ ورزش و سرگرمی-اداره تسهیلات و Lamport ورزشگاه به راگبی لیگ Wolfpack شهرستان گفت: جرم-جمع آوری و ممنوعیت هنوز هم اعمال می شود.

لیگ برتر فوتبال به حالت تعلیق در آن فصل با یک هدف — اگر چه نه بازیگران در سنگ — بازگشت به تاریخ مارس 10.

لیگ برتر راگبی در حال حاضر به لغو آن, فصل, قفسه بندی تورنتو فلش تا سال آینده. فلش بازی برخی از بازی های خانگی در Lamport ورزشگاه.

The Wolfpack در حال حاضر مستقر در انگلستان که در آن لیگ راگبی بازی متوقف شده است. این خانه بخشی از برنامه خود را در Lamport ورزشگاه نبود برای شروع تا مارس 18.

اطلس راگبی لیگ باشگاه می گوید به دنبال آن است در دو گزینه: تغییر زمان همه تورنتو, خانه, بازی, بعد, در سال یک بار در فصل رزومه و یا به دنبال جایگزین سالن به عنوان مورد نیاز در بریتانیا است.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

NHL, NBA و لیگ اصلی بیس بال باید همه خود را به حالت تعليق فصل و لامپ کم مصرف به تعویق انداخته است اردوگاه های آموزشی.

در انتشار آن شهر را تشویق می کند تا سازمان دهندگان این رویداد به دنبال فیزیکی-فاصله دستورالعمل.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>