سوال اطراف کریس بوچر آینده بدون جواب باقی می ماند, اما آنها چه رپتورز پشتیبان گیری است که فکر کردن در مورد

این می توانست یک هفته بزرگ برای رپتورز با چند بازی به mop up فصل به طور منظم قبل از پلی آف آغاز یک هفته از شنبه. کریس بوچر شده اند بدانند که در آن, و یا اگر او مناسب در پست های نجومی تصویر.

او برخی از زمان بازی در تلاش برای رقابت با بروکلین جارت آلن و یا می تواند او رسیدگی اورلاندو Nikola Vucevic? خواهد رپتورز مربی نیک پرستار کوتاه خود را چرخش و ترک بوچر برای بیشتر قسمت ها با استفاده از Rondae Hollis-جفرسون به عنوان تورنتو چهارم مرد پشت پاسکال Siakam, Serge Ibaka و Marc Gasol?

همه مشروع سوال برای 27 ساله بوچر. تمام دندان شکن. همه از دست رفته در حالت تعلیق واقعیت NBA بسکتبال این روزها.

“ما همه می خواهم به بازی همه ما می خواهیم برای دفاع از قهرمانی” بوچر گفت: در یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران روز چهارشنبه. “ما همه نوع از رو شگفت زده کرد با این وضعیت برای ما این نوع مانند ‘OK ما واقعا می خواهید برای انجام این کار, اما من فکر می کنم ما فقط می خواهید برای آمدن به عقب و بازی.

“ما فقط می خواهیم جهان را به بازگشت به راه آن بود. بنابراین این نوع از سخت به فکر کردن در مورد ‘آه ما از دست قهرمانی’ هنگامی که وجود دارد راه مسائل بزرگتر در خطر است.”

واقعیت های جهان کنار بوچر دارای مقدار قابل توجهی در معرض خطر در این نقطه عجیب و غریب در تاریخ NBA و خوب و سازنده حذفی اجرا خواهد بود توجهی به آینده اش. او خواهد بود یک عامل رایگان هر زمان که در این فصل به پایان می آید. اگر در بدترین حالت-سناریو 2019-20 فصل است که در حال حاضر بیش از یک عامل رایگان با محدود سابقه ممکن است فشرده و بسته به واقعیت های مالی از خارج از فصل است.

بوچر در حداقل قرارداد در حال حاضر و بدون هر گونه بازی ها بیشتر برای نمایش استعداد خود را, آن را غیر قابل تصور او می خواهم بیش از یک زن و شوهر از سال حداقل ارزش هر آینده قرارداد.

“منظورم این است که در پایان روز, ما نمی دانیم که چه اتفاقی خواهد افتاد … به طوری که در این نقطه من فقط در تلاش برای تمرکز بر بهداشت و مطمئن شوید که خانواده من خوب است,” او گفت:. “من ماندن آنلاین فقط به تماشای اخبار در مورد NBA, بنابراین امیدوارم ما می توانیم در پایان فصل است. و اگر نه من باید به فکر می کنم در مورد بسیاری از مسائل است.

“من می دانستم که این (قرارداد) مسائل آینده شد بنابراین بدیهی است که آن را برای رفتن به یک روند اما برای من در حال حاضر این چیزی است که من فکر کردن در مورد. وجود دارد راه کارهای مهم تر را به فکر کردن در مورد در حال حاضر.”

بنابراین به جای فرسایش, بوچر در حال انجام چه بسیاری از بی بازیکنان NBA انجام می دهند این روز است. او را نگه می دارد در تماس با خانواده اش در مونترال او را می کشد زمان بازی بازی های ویدئویی (او و هم تیمی مالکوم میلر قرار بود در در Call of Duty) و او را در تماس روزانه با رپتورز مربیان و قدرت و مطبوع کارشناسان و تیم دیگر مقامات. آن را که راه را از این تیم 50-به علاوه سفر پارتی قرار داده شده بود به قرنطینه مارس 11 پس از بازگشت از تمدید سفر جاده ای.

“این تیم انجام یک کار خوب برای مطمئن شوید که پزشکان می توانید با ما تماس بگیرید هر روز به مطمئن شوید که ما در حال خوب,” او گفت:. “بقیه از آن است که واقعا بسیاری از بدانند چگونه آن کار خواهد کرد زمانی که ما مشغول زیرا پس از, مانند, دو هفته … تعطیلات یا نه همه گیر در حال حاضر شما فقط می خواهید به انجام چیزی.”

یکی وجود دارد بر روی صفحه رادار ، بوچر پس از مصرف coronavirus آزمون در اواسط ماه مارس کشف شد و عکس در یک سوپرمارکت مرکز شهر تورنتو زمانی که او قرار بود در قرنطینه. این یک بچه جوان ساخت یک اشتباه گنگ او را از یادگیری است.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام به صورت رایگان در حال حاضر

“آنچه واقعا برای من اتفاق افتاده بود که فقط برای یک دقیقه من نیاز به چیزهای برای من برای زنده ماندن واقعا مثل من نیست که هیچ چیز و من نمی خواهم به اعتماد بارگذاری می خورد یا هر چیزی به خصوص دانستن راه این ویروس پخش شد,” او گفت:. “بنابراین من تست و آنها گفتند که من منفی بود … هیچ کس می خواهد برای دریافت کنید که ویروس من نمی خواهم به آن را به هیچ کس اگر من آن را به حال.

“قطعا من باید تنها در خانه مانده و به همین دلیل من احساس می کنم مجبور به عذرخواهی می کنیم چون حتی اگر من می دانستم که من نمی باید آن قابل قبول نیست.”

Doug Smith

tinyurlbitlyis.gdv.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>