Quibi پهناور زمین بایر

Liam Hemsworth تلاش برای ایجاد حکومت مشترک و توسعه به نظر می رسد مانند کار یک دلسوز everyman در Quibi را خطرناک ترین بازیهای Facetuned 24.Quibi / اطلس

یک خطر از تماشای Quibi را فرم کوتاه تلویزیون را نشان می دهد این است که شما می خواهید گوشی خود را چک کنید بسیاری است. به عنوان Chrissy Teigen دست پایین احکام فوق العاده-خرده اختلافات (برای Chrissy دادگاهکه قاضی جودی ساخته شده توسط افرادی که نمی دانند قاضی جودی در حال حاضر اردوگاه) و یا به عنوان Liam Hemsworth تلاش برای ایجاد حکومت مشترک و توسعه به نظر می رسد مانند کار یک دلسوز everyman (خطرناک ترین بازیهای Facetuned 24), حس کنجکاوی خود را ممکن است سنبله در مورد پیام های متنی خود را و یا ایمیل های خود را از CVS و یا آخرین coronavirus ویران کردن. چه چیزی بر روی صفحه نمایش فقط ارزش کامل دو چشم.

مشکل این است که شما در حال حاضر در حال چک کردن گوشی خود را.

این نادانی از Quibi تلاش برای upend تلویزیون چشم انداز است محصور در این واقعیت است که شما نمی توانید به راحتی به تماشای آن را بر روی یک تلویزیون واقعی. برای هزینه ماهانه ($4.99 با تبلیغات; $7.99 بدون) شما می توانید یک برنامه تلفن ارائه ملاحظه کتابخانه را نشان می دهد—درام, کمدی, واقعیت, اخبار — که قسمت نیست بیش از 10 دقیقه است. با توجه به این که یوتیوب را که حدود یک دهه و نیم در حال حاضر خود قالب نیست که رادیکال—اگرچه بسیار خوب و تاب در که نشان می دهد کار فقط به عنوان به خوبی مشاهده شده به صورت عمودی یا افقی. آنچه ظاهرا رادیکال در اینجا این است که مگاوات مشاهیر (Idris Elba! ریس ویترسپون!) درگیر هستند و تقریبا در هر نشان می دهد bankrolled توسط $1.75 میلیارد دلار مطرح شده توسط این موسسات به عنوان دیزنی NBCUniversal, سونی, عکس, سرگرمی, Viacom, WarnerMedia و MGM.

به تماس Quibi یک دم از انقلاب درست نیست; آن را بیشتر شبیه به یک اقدام به مرمت. مطلوب هژمونی Viacoms و NBCs دقیقا همان چیزی است که رسانه های اجتماعی و جریان ویدئو مجاز مصرف کنندگان به فرار در قرن 21 است. شبکه تلویزیون به مدت طولانی حل و فصل را به لحاظ ساختاری کاهش بینندگان به عنوان Netflix تحت فشار قرار دادند به جلو هالیوود بدبینانه ترین رتبه بندی فرمت های. Quibi نشان دهنده تلاش برای واقعا متعهد به نظری بعدی جهش بزرگ برای تلویزیون است که خدمات جریان داشته و تنها سرمازده در این جلسه از کیفیت و سرعت. یک ساعت درام و نیم ساعت طنزهای هستند مصنوعات از محو رسمی محدودیت. اگر این توده ها می تواند مصرف بزرگ تلویزیون در حالی که ایستاده در استارباکس خط و یا در حال حاضر در زمان اجتماعی فاصله در حالی که انتظار برای شبانه ماکارونی آب به جوش—چرا که نه ؟

این سوال باید پاسخ داده نشده و برای هیچ بزرگ تلویزیون در Quibi. پس از صرف یک روز و نیم gorging در “سریع نیش” من صفر را نشان می دهد به شوق و ذوق توصیه می کنند. آنچه که من به جای مرتب کردن روح عمیق فرسودگی شغلی من احساس نیست پس راهنمايی بیمار روز را صرف بر روی نیمکت با Regis Philbin. نگاهی به تمام ربع pandering و فرمول مدرسه قدیمی شبکه های تلویزیون, اضافه کردن در messianism از telethon و چرخش در برخی از ق پسند raunch و crassness و تنظیم آن را به hyperspeed. تا کنون Quibi ارائه می دهد طیف گسترده ای بایر شاید حتی بیشتر از زباله پوشیده شده از یکی از میلیون ها نفر از بینندگان فرار کرده اند در دو دهه گذشته.

پیمایش تولید همزمان احساس آشنایی و اندام—یک دسته کوچک موسیقی جاز است که احساس می کند مانند تقلید مسخره امیز نیست. شما باید بوت زباله مانند پانک می خواهمکه در آن Chance the Rapper حفظ خود tranquilized هوا حتی به عنوان او می کشد خاموش nightmarishly شوخی بی رحمانه. شما باید جدید مدرسه جرات مانند قتل تلنگر خانهکه در آن یک سرحال اواز یا موسیقی دو نفری از خانه طراحان صنوبر تا زندگی واقعی سایت های وحشتناک جنایات. در هیجان انگیز ترین بازی خطرناک, Hemsworth and Christoph Waltz ادا و اصول از صحنه هایی که احساس می کنند مانند آنها ایجاد شد برای نشان دادن مفهوم “تفسیری گفت و گو است.” در شکل ماکارونی, آشپز آمریکایی به بررسی مبهم جایگزین فسیلی با مرتب کردن بر اساس از مومن ترس است که باعث می شود یک تعجب می کنم اگر وجود دارد MDMA در مارینارا.

افراد مشهور حد وسط—فرهنگی ثابت و حتی کمتر ناز از حد معمول به تازگی — یک مشکل بزرگ برای این پلت فرم. نام های بزرگ ممکن است برخی از درایو یو پی اس ثبت نام اما gawkers بعید به چوب در اطراف زمانی که همه خود را overexposed بت انجام است tweely روایت حیات وحش فیلم (ویترسپون را شدید ملکه) شلیک اسلحه در ضد گلوله SUV ویندوز (Skrrt با افست) و یا انجام یک شوخی meta-تفسیر در مشاغل خود را (نیکول ریچی را mockumentary نیکی Fre$h). کشیدن ملکه ساشا فلر کردن آوانگارد کاباره در Nightgownsاما gauzy ویرایش آن—مانند بسیاری از Quibis—متمایز هوا از advertorial. در برخی از نقطه Jacobin خواهد نیاز به صرف کل موضوع نامید اواخر سرمایهداری تبلیغات از تشکر از یک میلیوناست که در آن افراد به پول نقد خود را به کمتر خوش شانس آشنایان. هر قسمت این است که اساسا یک amateur facial از ناشران پاکسازی خانه کمین با تاکید بر دهنده خوبی به جای گیرنده نیاز است.

اگر هر چیزی را به یاد ماندنی در مورد برنامه نویسی تا کنون این راه را تایید می کند دوام فرهنگ پاپ مورد علاقه رذیلت: سکس و خشونت و کلیشه. خانه قتل تلنگر نمونه ای از Quibi رویکرد است که در آن ادویه جات ترشی جات تا HGTV فرمت با اجساد. شدید ملکه ممکن است اعمال تی شرت فمینیسم به قلمرو حیوانات, اما Quibi را جدی اسکریپت درام بازگشت به استعارههای مورد زنان به عنوان شکننده بدن برای ogling: باز کردن مطلب یا داستان جالب برای وقتی که چراغ رفتن بر روی ویژگی های یک زن جوان با یک گلوله در سر او و یکی برای زنده ماندن حول محور که آیا سوفی ترنر شخصیت است که قصد کشتن خودش. همانطور که برای queerness, Quibi یک مقدار خوبی از تجاوز نمایندگی—اما Gayme نشان می دهدیک دارای گونه های برامده کباب مستقیم, مسابقه, نکات که همجنسگرایان بودند مفهوم به عنوان لودگی ادویه در Quibi کلی سازمان ملل متحد افسانه مخلوط.

اگر در آینده از سرگرمی است که به سرعت و snackable آن نباید طوری depressingly به یاد بیننده از قرن گذشته است. شرط بندی بهتر خواهد بود به کانال و بالا بردن هرج و مرج هیجان از یوتیوب و Infinite. چند برنامه های مناسب و معقول در Quibi در واقع لبه بیشتر به سمت کمدی و با شکوه هرج و مرج: در سرگرم کننده, طنزهای تلویزیونی, حرف, Will Forte و Kaitlin Olson بازی بی اعتنا خانه طراحان که تا پایان کار برای یک مت پروردگار و در Dishmantled, Tituss بورگس آتش توپ از مواد غذایی در خانه سرآشپزها که پس از آن باید در طبخ غذا از چه چشیدند. این دو gonzo محل آمده با اعدام تقریبا اما نه کاملا به عنوان وحشی به عنوان آنها باید. زودگذر دلخوشیها آنها ماشه هنوز هم نمی تواند در رقابت با آنچه در جای دیگر بر روی تلفن خود را.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>