رپتورز مربی نیک پرستار شده است تا به چالش — حتی اگر او از آن متنفر

نیک پرستار رابطه با NBA مربی چالش پیچیده است. این جفت همیشه مرتبط پس از رپتورز سر مربی شد برای اولین بار به اس

توسط NEWS-SINGLE در 4 اسفند 1398

نیک پرستار رابطه با NBA مربی چالش پیچیده است.

این جفت همیشه مرتبط پس از رپتورز سر مربی شد برای اولین بار به استفاده از این چالش معرفی شده بر اساس محاکمه برای این فصل در تلاش برای کاهش تعداد تماس های از دست رفته.

پرستار, ارسال بازی از مقامات نظارت به نقد و بررسی یک بازی در سه ماهه اول رپتورز' درب بازکن برابر New Orleans Pelicans. او مورد مناقشه توهین آمیز ناپاک به نام نورمن پاول اما چالش رفتن نیست راه او و او از دست یک فاصله به دلیل آن است.

آن را نه بازی و هفت چالش برای پرستار به پیروزی یک — یک خطا در پاسکال Siakam لغو شد در برابر لس آنجلس لیکرز در Nov. 10. که پیروزی بود علت جشن در تورنتو نیمکت: کایل لوری مشت-پمپ مت توماس شروع به پریدن کرد برای شادی و مالکوم میلر تحسین. پرستار در آغوش کشید دستیار مربیان Sergio Scariolo و مقابله Bjorkgren و سپس تصادفی لیکرز فن نشسته courtside.

که شادی بلند رفته است.

"من واقعا نمی مانند (چالش حکومت) اگر من میخوام به طور کامل صادق است. من نمی" پرستار گفت: قبل از جمعه شب برنده شدن بیش از ققنوس.

چالش ها شده اند مفید در حالات خاص او اضافه شده است — در اواخر بازی و در آشکار دمیده تماس. اما او هنوز خود تردیدی.

"حس مشترک است که باید در بالای چیزی درست است؟" پرستار توضیح داد. "و اگر توپ می رود از مرزهای کسی اما کسی رو clotheslined در راه به آن را انجام دهد و آنها در حال رفتن به (نقد و بررسی) از رخت آن را ندارد حس بسیار به من. و اگر داور که تماس می توانید به بیش از وجود دارد — او را به خاطر crew chief — و یکی که تصمیم می گیرد یک چالش است لغو یا نه من مطمئن نیستم که این منصفانه ایده من همیشه در زندگی ام شنیده ام."

پرستار تحقیر رشد پس از تلاش و عدم چالش در سه ماهه سوم سال که خورشید بازی — یک بازی که در آن او گفت: مقامات نمایش "چشم انداز های انتخابی" — و پس از آن از دست دادن گزینه ای برای خوب پس از یک تماس در Serge Ibaka تایید شد در چهارم.

"آیا من می گویم اگر من آن را دوست داشت یا نه قبل از بازی ؟ اجازه دهید بیش از آن دوباره. چگونه بسیاری از من از دست دادن امشب دو ؟ " او نیمه شوخی پست بازی.

از آن شده است برای عدم تلاش. از 28 NBA مربیان که در این کار از شروع فصل, پرستار منجر به بسته در چالش ها در این همه ستاره با 31 — پس از هوستون Mike D'Antoni (25) و ساکرامنتو را لوقا والتون (23).

و پرستار میزان موفقیت نبوده است بنابراین بد پس از یک 0-برای-6 شروع — 14 از گذشته 25 باید پرداخت شود.

قبل از شکستن میزان موفقیت خود را از 45.2 درصد رتبه 19 — ex-رپتورز مربی Dwane کیسی از پیستون رهبری در 68.4 درصد رای. به طور کلی گرچه او بالاتر از لیگ متوسط بوده است.

لیگ داده ها نشان می دهد که 44 درصد از 475 به چالش کشیده تماس — هر دو به نام خطا خارج از مرزهای نقض و یا به نام goaltending یا سبد دخالت نقض شده اند لغو شد به لطف تاریخ به چه مقامات خیال "روشن و قطعی شواهد بصری که تماس نادرست بود." به نام خطا باید لغو شده است 39 درصد از زمان در خارج از مرزهای نقض 76 درصد و goaltending 69 درصد است.

در یک مقاله فوربس منتشر شده در ماه گذشته, NBA, معاون ارشد رئیس جمهور از پخش و داور عملیات جو Borgia گفت: این اعداد نشان دهنده موفقیت بیشتر رای از NBA تا به حال پیش بینی زمانی که این قانون در محل قرار داده شد پس از سالها آزمایش در G لیگ.

قانون شماره 14 آن را به عنوان به طور رسمی شناخته خواهد شد و دوباره پس از این فصل است.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

اگر آن را تبدیل به یک دائم NBA ثابت, پرستار حداقل می داند که همه چیز می تواند بدتر.

پلیکان مربی آلوین Gentry است 0-for-8.

Laura Armstrong


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن