کلیولند—تورنتو رپتورز گارد کایل لوری گفت که او تحت فشار قرار دادند توسط یک فن که او شیرجه به داخل غرفه پس از رفتن سست توپ در طول پنج شنبه شب بازی مقابل کلیولند کاوالیرز.

این بازی رخ داده در اواخر سه ماهه چهارم تورنتو 115-109 برنده شوید. لوری برگرفته از دست رفته به ضرب گلوله توسط هم تیمی پاسکال Siakam بود که عازم خارج از مرزهای.

ویدیو نشان داد لوری فرود در دو طرفداران در اولین ردیف صندلی و یک به نظر می رسد به فشار دست خود را در شش زمان همه ستاره را به عنوان او به طبقه. لوری تبدیل شده و نگاه طرفداران به بازی ادامه داد.

“من تحت فشار قرار دادند و این بار دوم آن را برای من اتفاق افتاد” لوری گفت. “دفعه بعد این اتفاق می افتد من نمی دانم اگر من قادر به کنترل خودم. طرفداران می خواهم که نباید قادر به ذخیره کردن هر گونه دست شما و نباید بخشی از بازی ما است.”

لوری بود تحت فشار قرار دادند توسط یک اقلیت صاحب رزمندگان طلایی امور خارجه در طول فصل گذشته NBA Finals زمانی که او شروع به پریدن کرد به غرفه پس از رفتن سست توپ تحت شرایط مشابه است.

این بار لوری ذخیره اختیار برای رپتورز و Serge Ibaka آمار سه اشاره گر است که به تورنتو یک 105-101 منجر شود. لوری انتخاب شده برای ماه آینده همه ستاره بازی پیش از آن در روز بالا رفت و دادگاه در دفاع پس از سبد خرید.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی