رپتورز ترکیب اولیه ورزشکاران منافع و آسمان قلاب همه بخشی از کیسه مراسلات پستی

یکی دیگر از بزرگ هفته در اینجا در Ye Olde کیسه مراسلات پستی و من فقط می توانید تصور کنید آنچه در آن می مانند اگر رپتورز در واقع دو بازی برابر میلواکی هفته گذشته است.

من می دانم که شما رو هم به عنوان خوانده شده پس از خواندن دور.

Q: آیا شما تا کنون فکر می کنم …

که تقریبا هر بازیکن بسکتبال متفاوت به نظر می رسد نقش متفاوت آنها به عنوان بازی ؟ و این که ما “حمل” خود ما تصویر ذهنی از یک امضا برای هر بازیکن ؟

البته در آینده به ما از “خارج” NBA آرم نشسته در ذهن ما با presumable تصویر از جری وست در دریبل.

من معتقدم که ما باید خود ما تصاویر ذهنی برای تقریبا هر بازیکن ما را تماشا کرده اند – و نه تصاویر از تلویزیون تکرار; نه تصاویر از تبلیغات; تصاویر نمی از دپارتمان بازاریابی – نه ما تصاویر خود را.

من خوش شانس بود به تماشای بیل راسل در بوستون سلتیکز. امضای من تصویر ؟ راسل پس از تبدیل ارتجاعی و ساخت خروجی تصویب گاهی اوقات تقریبا به نیمه دادگاه!

داگ چه تصاویری از هزاران نفر از بازیکنان شما را دیده ممکن است شما به اشتراک گذاشتن ؟ و آیا این شگفت انگیز نیست که در ذهن ما خاطرات “فایل” یکی برای هر بازیکن ؟

Charles N.

یک: از تصاویری که من دیده ام زندگی می کنند و اغلب که گیر کرده با من بسیار برای اولین بار بود Kareem Abdul-Jabbar, آسمان قلاب یکی از فوق العاده ترین حرکات در بسکتبال تاریخچه. مجموع فضل. و غیر قابل توقف.

اخیرا مشاهده استیو نش پرتاب سه چهارم دادگاه یک دست گزاف گویی می گذرد که برش دادگاه مورب و به پایان رسید با گیرنده مصرف آن را در گام های بلند برداشتن کامل واقعا با من طنین انداز.

اگر من تا به حال به بسته چند نفر دیگر در یک دسته آن است که من رو به تماشای بزرگان مانند ری آلن و دل و کاری و با peja Stojakovic را و را بگیر و شلیک جامپر و آن یک چیز زیبا است.

س: سلام داگ
من دور آمد که در حال مشاهده بازی 7 در مقابل 76ers تفکر اگر چه برای سال 2020 است. من احساس می کنم که با آسیب های این سال و در حال حاضر Covid-19 ما نمی کنید برای دیدن برخی از ترکیب اولیه. پس از تماشای بازی 7 من دور تحت تاثیر قرار Ibaka بازی!
چه چیزی شما فکر می کنم داشتن Ibaka در 4 کشویی Siakam به 3 و نورمن در 2? لوری و Gasol لنگر است که شروع ، آیا ما تا به حال که ترکیب این سال ؟ من دوست دارم FVV زیادی اما ظهر به نظر می رسید یک موضوع به خصوص در برابر دلار است. همه شروع می توانید شلیک سه تمام می کرد از بیش از حد! شما چه فکر می کنید ؟ شاید مربی و پرستار شده است که نگه داشتن گوشی خود را در جیب خود که بالقوه سری?
به سلامتی
Marko

یک: اگر در بازی وجود دارد –و من با تایپ این صبح روز شنبه – وجود خواهد داشت فوری سهام بالا در بازی پلی آف و من فکر می کنم آخرین چیزی که یک رقیب تیم باید می خواهید برای انجام شده است را استارک تغییر دهید.

من دوست دارم ادم تنومند و بدقواره صف لوری Anunoby, Siakam, Ibaka و Gasol در کوتاه نانامی به بازی و من مطمئن هستم که ما آن را ببینید اما من نمی بینم دلیلی برای ایجاد تغییر عمده به استارت با توجه به اهمیت بازی ها, بازی حق کردن خفاش.

س: سلام داگ:
و شما فکر می کنید پیش فصل احساس مانند آن را هرگز پایان دادن به.
پس شما حداقل دو زبانه انگلیسی و مرغ می خواهم بدانم اگر شما صحبت رپتورز’ طلسم ؟
چگونه است که او/او/آن ؟ آیا مرغ نیز تمرین کمک از Jon Lee رپتورز’ مطبوع مربی ؟
باید رپتورز ارائه شده او/او/آن را با به اندازه کافی خوراک مرغ در حال حاضر و مرغ احساس cooped ؟ (نمی تواند مقاومت در برابر.)
ایمن ماندن و قدردانی مثل همیشه
فیل

A: cooped خط بسیار عالی بود.

من ابلاغ telepathically با مرغ این در ماه گذشته (از آن یک پیوند ما رو) و او/او/آن را خسته مثل ما هستند اما, انجام, او/او/آن قسمت به صورت فیزیکی دور و مسئولیت اجتماعی مثل همیشه.
اما به عنوان آب و نوبت ما هر دو تو این شانس را به خارج و شاید ضربه توپ های گلف من در تلاش برای پس گرفتن بازی من و او/او/آن را در ادامه جاده به تعالی است.

س: سلام داگ

با سلام در آنچه به نظر می رسد در حال رفتن به یک هوای آفتابی دوست داشتنی جمعه. مانند بسیاری از مردم من شده است در یوتیوب و چک کردن های مختلف NBA نکات برجسته از بازی گذشته. من از تماشای بازی شش Raps / رزمندگان و در ده ثانیه و یا پس دنی سبز تبدیل توپ بیش از. بیایید می گویند رزمندگان در نهایت برنده بازی شش, چه نوع تاثیر خواهد شما فکر می کنم که تا به حال در رپتورز و/یا دنی سبز ؟ با تشکر برای همه شما ما را مطلع.

اندرو

یک: هیچ کدام. را علامت آنها خاموش شده است و فرصت را از دست داد اما یک گروه از تعیین درصد جانبازان است که درک کار در دست. آن را به حال تاثیر بر صفر هر آنچه را که باید اتفاق افتاده در یک بازی 7. مطمئن وجود دارد که فوری ناامیدی اما هیچ اشاره انگشت, بدون تحمیل هیچ چیز مانند آن.

و یک بازی 7 از نهایی NBA در اینجا ممکن است حماسه است.

س: سلام داگ

برای اولین بار یک اعتراف: من نوشت: در هفته گذشته و waaay بیشتر هیجان زده تر از من باید از دیدن سوال من در “چاپ”. با کمی رفتن من حدس می زنم آن را از چیزهای کوچکی که لبخند به صورت خود را در طول یک بیماری همه گیر درست است ؟

اجازه می دهد تا به سوالات. با تشکر از شما Sportsnet برای نشان دادن همه این بالا رپتورز بازی از پنج سال گذشته. آنها صرفه جویی در من بسکتبال سلامت عقل. یک چیز من یادآور آن است که چقدر من از دست Valanciunas و چگونه زیر استفاده او در دواین کیسی عصر. تماشای این بازی ها به من یادآوری کوچک او استفاده در موقعیت های کلیدی. قطع به سال گذشته با پرستار در راس و آن نگاه به من که او شکوفا داشتن یک سال شگفت انگیز با حتی کمتر از دقیقه. سپس به دور او می رود به ممفیس و به نظر می رسد به عنوان اگر شماره خود را منفجر کرد و حتی بیشتر. بعضی اوقات من می بینم هیولا آمار خطوط 20 و 10. در حال حاضر تجارت کار می کرد برای ما خوب است اما من همیشه فکر می کردم که ما استفاده می شود هرگز او را به راه راست. افکار خود را بر JV زمان در تورنتو ؟ او مورد استفاده قرارگرفته? آیا دواین کیسی باید این حق او نبود که در آن او امروز است ؟ آنچه از آن ساخته شده کلیک کنید در این پرستار سال برای او و در ممفیس?

همچنین, آیا سام میچل به پایان رسید تا رفتن از سر مربی به بخشی از پخش خدمه ؟ او همیشه یک طرف علاقه ای به پخش? او خسته از فشار مربیگری?

با تشکر

BM

یک: برای یک 19-بازی کشش در پایان فصل گذشته JV اعداد شاید “منفجر” اما آنها خرده سازگار با تورنتو اعداد در این فصل است. که گفت: به عنوان یک مادر بزرگ بسیار یادگیری راه خود را در NBA بیش از سال های خود را در تورنتو, من فکر می کنم خود استفاده و توسعه خوب بود و آنها هرگز از او خواست به انجام و یا نیاز او را به انجام – بیش از او قادر بود. او بازی نمی کند مقدار زیادی از سه ماهه چهارم ساعت چند سال به این دلیل که مربیان نمی کنم او تا به حال کلی skillset آنها مورد نیاز و با توجه به تورنتو رکورد بیش از این زمان او در اینجا من می خواهم نشان می دهد که آنها حق داشتند.

سام را دوست دارد به صحبت کردن با او یک شخصیت بزرگ و بسیاری از عمیق برگزار شد و نظرات و او شده است در اطراف NBA برای 20 به علاوه. او یک گوینده و خیلی خوب در آن نگه می دارد او را در سراسر بازی بدون تنش مربیگری بنابراین من می دانم که این فقط یک گام بعدی برای او. خوشحالم که او آن را در زمان.

س: سلام داگ

امیدوارم که شما در حال نگه داشتن عاقل در طول این جالب است. سوال من این است که در internationality ورزشی لیگ.

به طور معمول این واقعیت رپتورز Blue Jays و 7 تیم NHL بازی در کانادا نوع شسته و رفته و حتی می تواند وحدت زمانی که رپتورز یا Blue Jays رفتن تمدید حذفی اجرا می شود. اما این امکان وجود دارد که ممکن است درست تدارکاتی مشکل این سال برای همه ورزش 3 لیگ. چه اتفاقی می افتد اگر ما باز می شود به بالا و برای کسب و کار قبل از کانادا (یا بالعکس)? من می دانم که خنثی سایت مورد بحث قرار گرفته اند. آنها نگاه به حرکت تمام بازی های خود را به بوفالو? یا تمام خانه ها جاده بازی ها ؟ و یا در بدترین حالت اتوماتیک جریمه?

با تشکر و ایمن ماندن.

جف

یک: که فقط یکی از این جمله ده ها تن از سوالات بی جواب است که bandied مورد در مذاکرات میان لیگ رهبران مقامات دولتی مقامات بهداشت عمومی. و من شک دارم که هر لیگ را درست از مقامات بهداشت عمومی به سر از ما هنوز در نقطه ای از مرزهای بسته بودن. اما همانطور که گفتم خیلی دقیق تر از من و شما در حال کشتی با مسائل مانند که و بیشتر.

س: در پاسخ به خبرنگاران بیش از یک سختی از دست دادن خود را دالاس تیم Don Nelson یک بار گفت: از حذفی سریال “آنها بسیار سخت را به نفع خود.”

برای من احساسی اوج در سال گذشته اجرا حذفی شد فیلادلفیا سری چون به شدت به این کنفرانس نهایی تعریف یک فصل موفق در سر من. من تا به حال دیده می شود این تیم بازی در پاییز و فکر رپتورز بهتر بود (که قبل از Gasol وارد). در حقیقت من یک بیت از یک حزبی خراب عصبی و بازی تبدیل به یک تاری. بنابراین تکرار اجازه داده اند بالینی و تحلیلی رویکرد مانند دیدن یک فیلم ارزشمند دوباره.

یکی از چیزهایی که من تا به حال به طور کامل فراموش شده, اگر من آن را در همه جیمی باتلر آسیب در بازی 7. او بیش از نیشگون گرفتن و کشیدن مچ پا فرود در Kawhi Leonard ، چیزی که بعد از او سرقت inbounds تصویب و سپس hobbled در اطراف ساخت بازی می کند در حالی که در بهترین حالت بسیار شبیه Kyle Lowry. و هنگامی که آن اهمیت بسیاری او به نحوی به سرعت از کف برای بستن لیآپ بیش از Ibaka تنظیم صحنه برای شات. من فاقد هر گونه مدارک به NBA general manager, اما من می توانم درک چرا 76ers فکر تیم خود را بهتر خواهد بود و بدون او. یک پوزخند مبارک جنگجو در طول رپتورز حذفی اجرای او ترس من بیشتر از هر جای دیگر مخالفت بازیکن.

ایمن ماندن Irregulars.

James A., ویکتوریا

A: من فکر نمی کنم Sixers فکر می کردم که در همه, من فکر می کنم ساقی فکر او خواهد بود بهتر است در جایی دیگر به دلایل مختلف و پس از فیلادلفیا مدیریت آمد به درک که آنها مشغول به کار به نوبه خود او را به چیزی.

در واقع من مرده خاصی است که چگونه از آن پایین رفت.

س: سلام داگ

امیدوارم که شما و خانواده شما به خوبی انجام می دهند ایمن ماندن و سالم ماندن. امشب پخش از بازی 7 برابر 76ers و آن من فکر کردم: بدون دانستن جزئیات هر بازی و/یا سری, شما چه فکر میکنید خواهد بود بیشتر چشمگیر, feat – جارو 16 بازی و یا برنده بازی 4 نفره به تصرف لری O. B.?

فیل

Thornhill

یک سوال بزرگ است. حتی با در نظر گرفتن بزرگ خوبی است که باید رخ می دهد در هر شرایطی من فکر می کنم دست زدن به فشار نیاز به پیروزی در چهار بازی 7s خواهد بود که در نهایت موفقیت.

اما هر یک می تواند فوق العاده دشوار است.

س: سلام داگ
برخی از افکار و یک سوال در پایان.
با تشکر برای پیام های خود را در حمایت از امنیت عمومی از طریق ما زمان اضطراری برای بهداشت عمومی. بسیاری از ما را از طریق این اما همه ما در حال رفتن به می دانم که برخی از درد و رنج. من امیدوار هستم که افزایش محبت انسان و تحمل نسبت به یکدیگر خواهد شد یک محصول از این تجربه جهانی است.
من کوه در می رم در اطراف به طور خلاصه شب گذشته و در چند نوبت از یک جیز بازی حذفی برابر یک است… این رابی Alomar هومر خاموش اک بازی. تماشای برخی از این بازیکنان به من فکر کردن در مورد خود من نسخه زک لاو “10 چیزهایی که من دوست دارم و دوست ندارم”… میخوام ترک کردن را دوست ندارم و تنها به ارائه چند…
1) تماشای سکس سفید, اجرای پایگاه از اول تا سوم…
2) خوردن Lafleur, بابی Orr, پل Coffey و اسکات Niedermayer اسکیت…
3) مشاهده پاسکال پیچ و تاب و خودتون راه خود را از طریق این خط به لبه…
4) تماشای این رپتورز بازی گروهی این فصل…
من احتمالا به اندازه کافی چاپ فضای اینجا… سوال زمان.
شما به مدت طولانی اشاره به بسیار تنگ حرف ماهیت زمان رپتورز مقابل دفتر در نظر داشتن هرگز ایران نشت و غیره… من می تواند درک چگونه آنها باید توانایی برای تنظیم یک فرهنگ سازمانی که در اطراف اما تعجب می کنم که چگونه آنها به نظر می رسد بسیار موثر در کنترل متغیرهای خارجی. من فکر بازیکنان عوامل مدیریت از تیم های دیگر و غیره…
با تشکر از شما برای نوشتن و من خرید TFB هنگامی که آن پدیدار می شود.
لری
B. C.

یک: من می خواهم تصور کنید که آنها آن را برای همه روشن آنها در برخورد با عوامل و مقامات از دیگر تیم های دیگران در خود سازمان است که اگر کلمه نشت کردن معاملات کردن جدول. و من شرط می بندم همه آنها را در خود کلمه. تیم های دیگر ممکن است می گویند همان چیزی که اما هیچ سابقه زیر را از طریق تهدید من شرط می بندم مردم نمی خواهید برای پیدا کردن اگر رپتورز خواهد شد.

س: شما گفتید هر چیزی را بپرسید بنابراین در اینجا می رود:

بیشتر بسکتبال بینش در صندوق پستی خود را

دریافت داگ اسمیت هفتگی عضویت در خبرنامه ایمیل بر روی همه چیز رپتورز و فراتر از آن و برآوردن ولع مصرف خود را.

ثبت نام به صورت رایگان در حال حاضر

چقدر بد هستند این اعتبار برای TSN و Sportsnet با هیچ چیز را نشان می دهد.

آن است دردناک به نوبه خود در Fan590 و گوش دادن به میزبان شکنجه خود در تلاش برای پر کردن ساعت از ما نیست اگر برگها را blah blah blah..

حتی زمانی که لیگ در حال پخش نیست این همه هاکی در همه زمان ها.

به هر حال آیا شما فکر می کنم یا راجرز یا بل فقط آن را تعطیل برای آینده قابل پیش بینی?

ارادتمند شما

آدم Berel Wetstein

A: نه من تصور هر شبکه ورزش در هر نقطه بستن درهای خود را. این دشوار است که نیاز به راه های خلاقانه برای تعامل با خوانندگان و بینندگان و شنوندگان. آن است که نه آسان است و نه کسب و کار به عنوان معمول و متاسفانه جان خواهد آمد. که بمکد. اما آن را نمی خواهد برای همیشه لطفا برای.

و من هیچ ایده ای در مورد رتبه بندی نه من واقعا مراقبت زیادی دارد اما من به عنوان خوانده شده که 850,000 تماشای یک replay از بازی 7 بین رپتورز و Sixers بنابراین کسی را به تماشای. بسیاری از دیگران.

س: سلام داگ

من عاشق کار شما را انجام دهد و این راهی است که در آن شما را به بازی بسکتبال بنابراین در دسترس به غیر هار فن. شما انجام داده ام يومان کار در این ضرب و شتم برای سال ها و آن را متوجه شد. من هم تمایل به توافق با اندازه اگر نه تقریبا همه چیز به شما می گویند. من فکر می کنم ما فقط به اشتراک گذاشتن یک طرز فکر مشابه.

با که در ذهن من امیدوارم که شما این بهترین راه ممکن است. من کاملا و کاملا مخالف با شما است که ما نیاز به ورزش بازگشت. من احساس به عنوان اینکه حواس او را پرت مانند ورزش افراد مشهور, تماشای فیلم/تلویزیون ، باید همه کمک به مردم در اینجا (و شاید جهان) است که طول می کشد آن انحرافات خیلی جدی است که ما فراموش می کنیم چه جدی است (شبیه به روم “نان و سیرک” برای توده ها). ما را پر کنید تا مغز ما و برابر با آمار مشترک عینک مشاهده و روایاتی که ما را به داشتن زمان کمتر و قدرت پردازش برای چیزهایی که آیا در واقع ماده مانند ما چگونه اداره می شود و چه مسائل واقعا مهم برای بقای گونه های ما (به عنوان مثال تغییر آب و هوا).

من امیدوار هستم (شاید misguidedly به طوری) که این فترت در بی اهمیت خواهد به جای تمرکز توجه ما بر روی معنی دار و ما شروع به راستی توجه به آنچه که ما می خواستیم از ما انتخاب مدنی و رهبران کسب و کار. و هنگامی که ما انجام بازگشت به حالت “عادی” و ما ادامه خواهد داد برای به رسمیت شناختن است که نگه داشتن آنها را به حساب و خواستار عملکرد کیفیت مهم است برای لحظه ای که یک بحران دیگر می آید و وقفه “به طور منظم” زندگی دوباره است. ما نیاز به این. ما نیاز به این re-تمرکز و کانون توجه مردم و سیستم حاکم بر آمریکا برای جدا کردن گندم از کاه. به درک که بازی و حواس او را پرت نیست چیزهایی است که ما را سالم نگه دارید هنگامی که ما بیشتر نیاز است. Skip Bayless’ آیات در بلامنازع بلافاصله پس از NBA شد لغو خواهد بود نمایشگاه در این گالری.

صادقانه بگویم اگر من می تواند از ارسال هر انسانی در 10 روز vipassana به re-مرکز زمین خود من خواهد بود. ما تبدیل شده ایم بسیار histrionic ما در گفتمان عمومی و اعتقادات و من امیدوارم که فراتر از امید که coronavirus را افزایش می دهد ما احساس وظیفه مدنی و با هم. من از آنها بدم میاید که زندگی مردم را به خطر انداخته در خطر انقراض و از دست رفته برای این اتفاق می افتد اما من خوشحالم که آن را جنگ داخلی و خشونت (مثل ما) که باعث شد این هفته (ماه؟) بازتاب و درون گرایی.

نگه دارید تا کار بزرگ – من از دست شما به اشتراک گذاشتن افکار خود را بر روی چیزهایی ورزشی, اما من امیدوار هستم که صدای خود را ادامه خواهد داد به یکی از بسیاری است که بازگشت زمانی که همه از این می گذرد ما.

با تشکر برای گوش دادن داگ. شما یک سنگ!
رابرت

یک: من متاسفم شما مخالفم اما معقول مردان می تواند و باید و whaddy میخوام ؟ من هنوز هم ادعا می کنند که ورزش را فراهم می کند برخی از تعادل فرار و سرگرمی است که کلید برای یک زندگی متعادل است. حتما کسانی هستند که آن را می شود به همه جانبه فقط به عنوان کسانی که سیاست و یا کسب و کار یا موسیقی تبدیل شدن بیش از حد همه جانبه و آنها نیاز به تعادل بیشتر ،

س: Doug نمی دانم اگر شما به عنوان خوانده شده داستان در سی درباره شان Doolittle https://www.si.com/mlb/2020/04/02/sean-doolittle-washington-nationals? او به نظر می رسد کامل anomaly به خصوص در بیس بال از او به طور گسترده ای می خواند و بسیار به عمل اجتماعی از جمله رفتن به کاخ سفید زمانی که هم تیمی های خود را. قطعا بازیکنان NBA به نظر می رسد خیلی بیشتر درگیر و رپتورز باید نقش یک مدل فوق العاده خود ، چه بازیکنان ایستادگی کردن به شما به عنوان یا خوانندگان جدی یا خیلی درگیر خود را محلی و یا گسترده تر جوامع – و یا هر دو ؟ در هر حال بازیکنان که به دنبال کتابفروشی های مستقل زمانی که آنها در یک سفر جاده?

بروس

Oshawa

یک: در آنجا بوده ام چند در طول سال و من تضمین کند من ترک برخی از اما Chris Bosh شد یک خواننده حریص در روز. تقریبا همه آنها به نوعی از ارتباط با جوامع محلی – از این تیم به عنوان مثال Rondae Hollis-Jefferson اجرا می شود یک AAU برنامه در زادگاه خود از Chester,Pa. فرد چه کار فوق العاده ای در رککفرد بیمار و Serge Ibaka است بسیاری از او دور-از-این-بازی ، و بلوط کار با برنامه های غذایی برای تغذیه مورد نیاز است که کار فوق العاده ای.

س: خوب بعد از ظهر داگ

‘ورزش’ صحنه باعث شده است که بسیاری از خستگی تعطیل بودن چند هفته گذشته (و یا چند ماه گذشته). چه لذت خواندن ستون خود را در ماسایی شارژ دلقک در کالیفرنیا با حمله. هیچ چیز می تواند بیشتر لذت بخش است و من مطمئن امیدواریم که ماسایی می رود کامل با مته سوراخ کردن با آن – بدون در خارج از دادگاه شهرک.

باب

یک: به نظر من این یک تجزیه از اولین دقیقه ای که در ماه ژوئن هیچ چیز اتفاق افتاده است به من تغییر ذهن من و من امیدوارم که معاون می شود آنچه در آینده به او برای داشتن اتلاف وقت با ارزش از مردان و زنانی که باید بهتر از چیزهایی به انجام است. و شهرت خوب و شرافتمندانه مرد می آید از این دیوانگی دست نخورده است.

س: سلام داگ

با کمال میل ماندن در منزل و با خانواده است. دیرین خوان اولین بار در سوال.

من دیرین فن و تحسین کایل لوری و صادقانه برای زندگی از من تعجب می کنم که چرا او بسیار کم ارزش توسط رسانه های بین المللی. به طور خاص برای کمک به نگه داشتن من عاقل من شده اند با تماشای دوباره بیشتر از سال گذشته “Kawhi” فصل و متوجه قرقره برجسته و تفسیر خود را تقریبا به طور انحصاری در مورد Kawhi, Kawhi تیم و Kawhi حامل تیم خود را زیاد شانه. در حال حاضر من را دریافت نمی اشتباه من بسیار لذت بردم Kawhi سال اینجا و سرگرم کننده حدس و گمان از کل فصل و رایگان آژانس.

برای طعم یک دسته از آنها را انداخته اند در پاسکال MIP سال و فرد پسر متولد طول برگشتی. از تمام مختلف بزرگ سر صحبت یکی فکر می کنم Kyle شد برخی از تصادفی کارگر ماهر در تیم است. باز بدنسازی کار بزرگی انجام داد اما این سمت کانادا. اگر یک پرداخت نزدیک توجه آنها را باید اشاره کرد که اولین بازیکن لری اوبراین جایزه تحویل داده شد و افزایش آن بیش از سر خود را در تایید شد کایل لوری در اصرار بازیکنان و مربیان و مالکیت. هنگامی که کایل مطرح است که جایزه قلب دسته جمعی منفجر شد. زمانی که آنها برنده نهایی کنفرانس شرق جدیدترین تحویل جایزه و میکروفون به کایل به عنوان جمعیت شروع به فریاد لوری در اتحاد – آنچه در آن است ما می دانیم که هیچ کس دیگری به نظر می رسد را انتخاب کنید تا ؟ من همچنین می گویند به این بیان که در حالی که طرفداران فوق العاده سپاسگزار از Kawhi و دنی که لحظه ای آمد دل ما نقل مکان کرد به ما فریاد چه بود تخمگذار عمیق در داخل…. لوری.

او کلاچ. او یک رقیب. او قادر است از پیشرو تیم ما. همه از این است که بخواهید آن فقط شرایط بودن معامله به کانادا تنها تیم است که باعث شده است که کایل به اقامت کردن ما رادارهای? اگر او بودند به معنای واقعی کلمه هر تیم دیگری در NBA خواهد بود و نام خانواده در سراسر شمال امریکا است ؟ و در نهایت خودی سوال : آیا شما فکر می کنم Kyle خوب است با این همه در پایان ؟

در یکی از پخش ویدیوهای من در تماشای, Dwane کیسی حال بازگشت به تورنتو برای اولین بار با پیستون و آنها خود را نشان داد رسانه scrum – من اشاره کرد که او متوقف شد و نگاه شما و پرسش به سلامت خود را. به خاطر من خود را به نوشتن در مورد مربی کیسی زمانی که او به سمت چپ و او چگونه درمان می شود زمانی که شما از طریق رفت و خود را به مسائل مربوط به قلب. از آن ساخته شده من کمی دقیق. یادم است که زمانی که Demar معامله شد من بلافاصله آغاز شد و پس از او در رسانه های اجتماعی و همچنین به دنبال اسپرز حساب. من نمی خواهم به از دست دادن ارتباط. اما من باید اعتراف کنم که در طول یک سال آن در حال رشد است و تا کنون بیشتر از راه دور. من همیشه عشق ورزیدن مربی و DeRozan. اما من حدس می زنم این ضرب المثل قدیمی دارای زمان بهبود می یابد. من به نظر می رسد در نهایت در سهولت با طبیعت زودگذر NBA. من هنوز هم نگه دارید چه DeMar گفت درست باشد “من تورنتو”. من فکر می کنم او خواهد شد و حمل آن با او بدون توجه به جایی که او می رود.

لطفا نگه دارید تا کار خوب در طول این عجیب و غریب و زمان نامشخص و پیت خاطر سالم ماندن داگ.

– دیرین نامنظم خوان امیدوارم پراکنده و نامنظم پرسشنامه

Inalo

نورث یورک

یک: این است که پس, پس, پس از, پس از خسته کننده است. اما آن را واقعا است. هر ورزشی مهم, انتشار, وب سایت شبکه تلویزیونی ایستگاه های رادیویی انجام داده اند عمده takeouts در Kyle Lowry. از شش all-star انتخاب چهار شده اند از طریق رای گیری توسط مربیان که باید به شما بگویم در مورد توجه است که با او برگزار شده در لیگ.

او نیست و نبوده است برای این “گوهر پنهان” از یک بازیکن که نمی توانید خود را با توجه و یا خود را شناخت در رسانه ها. که به سادگی یک روایت نادرست و آن را خسته کننده من.

و اعتماد من بر این: او کاملا امن و خوب با این سطح از شهرت او و سطح احترام او از همسالان خود.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>