آن را خوب قدیمی از مد افتاده نبرد بین Serge Ibaka-چراغ شکاری و ایندیانا پیسرز در راه به یک حق رای دادن رکورد 12 پیروزی راست برای تورنتو.

Ibaka ساخته شده دوم خود اشاره گر سه شب با 30.4 ثانیه بازی برای تضمین 119-118 پیروزی برای رپتورز یک سطل که فرستاده Scotiabank عرصه را به یک حذفی-مانند دیوانگی. طرفداران جشن اواخر سه نقطه از پیسرز’ ویکتور Oladipo و گردش مالی که به دنبال آن با یک پر حجم یادآور جو در ماه ژوئن گذشته. رپتورز’ زمان اجرا دارای جای کسی را گرفتن قبلی 11-بازی برنده رگه های تیم را در کنار هم قرار 2016 و 2018.

برخی از تورنتو جاده به 12 برنده شده است نسبتا سر راست است. اما دو نفر از تیم رپتورز در حال حاضر 37-14, بازی های برگزار شده بیش از سه هفته گذشته رفت و به چهار عمل با برنده شدن-از دست دادن درصد از .440 یا زیر. بازدید از پیسرز 31-20 ارائه یک دست انداز در جاده ها به خصوص هنگامی که تورنتو بود outscored با 25 امتیاز در سه ماهه دوم.

“تا به حال اونا همه راه” نیک پرستار شوخی بعد از بازی.

پرستار قمار در چسبیده با Ibaka به عنوان او در بازی با پنج خطا را پایین کشش.

“که در آن نقطه در این بازی — این نوع خط به هر حال — من فقط فهمیدم که شما سعی می کنید که به صورت کمی و ببینید چه اتفاقی می افتد,” پرستار گفت:. “او واقعا خوب است. ذخیره او برای چه ؟ خوشبختانه او قادر به گذشته است.”

Ibaka ارسال شده در 30 امتیاز کلی پشت کایل لوری بازی-بالا 32. برخی از آشنا رپتورز قاتلان قرار داده تورنتو خط در معرض خطر با Brogdon جاستین تعطیلات Domantas Sabonis و داگ McDermott ترکیب برای 80 امتیاز.

اما این تیم نشان می دهد زمان و دوباره در این سال آن را تا بیش از رپتورز می گویند آن است.

“آنها در ریتم آنها واقعا کنده کاری ما” پرستار گفت:. “ما آنها را از مجموعه خود را و به عنوان دیده ایم که با مطبوعات و مسائل قبل هنگامی که شما در حال حاضر آنها نگاه لرزان به سرعت.”

  • غاز تخم مرغ: OG Anunoby موفق به نمره برای سومین بار در این فصل خواهید 0-for-1 در 28 دقیقه. او بازی نمی کند پایین کشش جای ترنس دیویس دوم. هنوز پرستار خوشحال بود با Anunoby فیزیکی بازی در برابر Sabonis در نیمه دوم گفت: نه بیش از حد در رابطه با عدم وجود خود را از جرم.

“به نحوی ما رو برای گرفتن توپ به او پیدا کردن یک کمی بیشتر به این دلیل که ما نیاز خود دفاع ما نیاز خود را rebounding ما باید خود را کاهش و پشت کاهش و dunks و چیزهایی مانند این که” پرستار گفت:. “ما نیاز به نگه داشتن او را در اینجا.”

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

  • 378 روز: ویکتور Oladipo بازگشت به پیسرز’ شروع صف بیش از یک سال پس از پارگی خود تاندون چهار سر ران در یک بازی خانگی در برابر رپتورز در ژانویه گذشته است. Oladipo بازی سه بازی در زمین قبل از ایندیانا سفر به تورنتو به طور متوسط 8.3 امتیاز و 2.3 کمک در دقیقه 22. دو بار همه ستاره بیشتر شبیه خود پویا خود در بازی چهارم از این سال با اندکی چشم انداز مثبت از تولید 13 امتیاز و دو ریباند و دو پاس گل در 25 دقیقه.
  • تقویت نیمکت: Rondae Hollis-جفرسون و مالکوم میلر در دسترس بود روز سه شنبه پس از از دست رفته در ترکیب هفت بازی به دلیل یک حق پيچ خوردگی مچ پا و گردن تیره و تار بود. Hollis-Jefferson نگاه فرسوده در اولین بازی خود را در بیش از یک هفته رفتن 0-for-1 از این زمینه با یک جفت از پرتاب ریباند در دقیقه 13. میلر بازی نمی کند. Rookie به جلو Oshae Brissett نشسته با یک مچ پا رگ به رگ.

  • بعدی: چهار شنبه در ایندیانا پیسرز 8 p. m.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

نرم افزار گرامرلی