“زندگی واقعی” است که یک نوع جدید از پردیس رمان

براندون تیلور début, “زندگی واقعی” سایه Wallace, گی, سیاه, دانشجو, از جنوب شهر است.عکس توسط ویویان لو / نیویورک تایمز / Redux

اوایل در “زندگی واقعی” براندون تیلور brooding اولین رمان بیوشیمی دانشجو به نام والاس خود را حذف پليت از یک انکوباتور برای پیدا کردن که قالب آلوده چند روز ارزش کار. والاس که نژاد نماتد است صرف تابستان در تلاش برای وادار خاص جهش ژنتیکی. به تنهایی در خلیج آزمایشگاه او نظارت موجودات’ تب چرخه تولید مثل را زیر میکروسکوپ “گاو مورد نظر کروموزوم و فتیلهسازی دور ناخواسته آنهایی که” در جستجوی “پس از فشار است.” بزرگ آلودگی در صفحات خود را شبیه “یکی از کسانی که وحشتناک دوباره خلق آتشفشانی رویداد—کل تمدن منجمد در خاکستر و دوده و درشت سنگ سفید است.” همچنین به نظر می رسد “به طور کامل unaccidental.” والاس مظنون به خرابکاری است اما بیش از حد زیرک سعی کنید به آن را اثبات کند به او را سرپرست یک رفتند سفید که بیانگر ثابت شک در مورد شایستگی خود را. آخرین بار او را رد اتهام از بی دقتی او طرفه با یک همکار مجبور والاس به مرتب کردن و دوباره مرتب کردن بر اساس مجموعه ای از مواد که شخص دیگری با هم مخلوط شده است. “این به شما” والاس گفته شد. “این برای شما بهتر است.”

مدارا از این نوع عود در طول “زندگی واقعی” پردیس رمان تصور بهتری از یک شخصیت است که معمولا shunted به حاشیه. تیلور اولین سایه Wallace, گی, سیاه دانشجو از یک شهر کوچک در ایالت آلاباما از طریق یک سری از شخصی و حرفه ای درگیری پیچیده است که آخر هفته گذشته قبل از سال چهارم خود را از مدرسه فارغ التحصیل. هنگامی که کتاب باز می شود, Wallace تعمق است که آیا او باید خود را به ترک دانشگاه و عمدتا سفید میانه شهر که خانه های آن است. از دست دادن نماتدها مرگ دوم است که معرفی شده است در باز کردن صفحات. تیلور relegates برای اولین بار به یک بی حس کنار: والاس پدر به تازگی درگذشت. تصمیم خود را به جست و خیز تشییع جنازه scandalizes خود شادی بخش سفید دوستان—یکی از آنها یک histrionic سوئدی صرف تابستان قبل از مدرسه فارغ التحصیل summiting یک کوه به سوگواری مرگ پدر بزرگ خود را. “این بود که پدر خود را,” یکی دیگر از دوستان به یاد والاس به عنوان اینکه او به یاد داشته باشید نیست. والاس به نظر می رسد به مانند این افراد شاید بیشتر از همه میلر و تندخو و گستاخ چالاک دانشمند و آرامترین در گروه خود—اما هیچ یک از آنها موفق به درک “کنجکاو شکل از غم و اندوه خود را که تحمل نمی کند و معمولی ابعاد است.” والاس دارای دوستان خود را در حذف ترک های غیر قابل توضیح از ترومای دوران کودکی که مستعد او را به درونگرایی و فاصله او از خانواده اش در وهله اول.

خاطرات ظهور قطره ای با قطره ای که اگر از نوک پیپت. بزرگ شده در فقر توسط پدر و مادر که اجازه داده اند یک فرد بالغ به سوء استفاده او والاس در سمت چپ صفحه اصلی در جستجوی کردند. در دانشگاه به او می یابد نه یک شروع تازه اما سایت دیگر از سرکوب. دکترای خود را از گروه ما یاد بگیرند که در این رمان ابتدا برای اولین بار در بیش از سه دهه که شامل یک فرد سیاه و سفید. در فصل بهار در صندوق جمع آوری باغ احزاب “ثروتمند سفید مردم پرت بیت نان در کوی و بحث در سکوت, صدای نامفهوم در مورد تغییر دانشگاه.” والاس به یاد می آورد که با معرفی در یک چنین رویداد به یاران او را نیکوکار “یک بار سنگین مرد ریشو” که reeks “عرق و برگ بلوط.” روایت خود را روشن مجازات تناقض دانشگاه; gatekeepers از والاس دانشگاه در یک بار انقیاد او و حاکی از آن است که چنین انقیاد یک شرط لازم برای موفقیت حتی یک برکت و رحمت برای کسی که از او “پس زمینه.” زمانی که والاس صدای خود تردید در مورد ماندن در این برنامه یک snarling, فرانسوی آشنایی به نقل از “چشم انداز . . . مردم سیاه و سفید”—دلتنگ ظاهرا—و سوالات خود را قدردانی. بدون دکترای آشنایی می افزاید: “آمار آنها چه هستند.”

یکی از دستیابی به “زندگی واقعی” است که آن را instantiates این indignities از این تنظیم بدون استناد به hackneyed زبان است که به تسلط معاصر بحث از پردیس فرهنگ است. تیلور, فارغ التحصیل از, آیووا, نویسندگان کارگاه که مانند والاس آموزش دیده به عنوان یک زیست شیمیدان, endows روایت خود را با دقت از علم و صمیمیت از خاطرات. والاس یکی نیست به ناله و شکایت کردن در مورد “microaggressions”; او نمی کپور در “فرهنگی تخصیص است.” آنچه او را ماندگار و آنچه تیلور کاتالوگ با اعتماد بنفس است بی امان سایش از کرامت است که آشنا به بسیاری از مردم از رنگ از جمله دانشگاه. در خط در گوشه ای از فروشگاه در حال انتظار برای خرید دئودورانت و صابون والاس اشتباه است برای یک فروشنده مواد مخدر توسط یک مست برادری برادر. در جلوی درب خانه یکی از دوستان او رد شده توسط یک وگان آشنایی که چین و چروک بینی خود را در غذای مختصر ارائه و می پرسد که آیا او از دست داده است. در آزمایشگاه او تحمل این degradations از همکار که به نظر می رسد که دستکاری شده خود را آزمایش یک “نفس نفس بدبختی” سفید دختر. قطع والاس کار یک روز صبح او خواستار یک زن ستیز, متهم او را از احساس است که او را “رو گوشه ای در ظلم و ستم” و اعلام کرد تقریبا باور نکردنی, در بیت بعدی که “زنان جدید کلیپ های جدید زدن.”

این امر می تواند آسان برای تیلور رمان به حل و فصل در یک کیفرخواست از این فرهنگ که خسته پوچی—چرا گزارش یک نژادپرست همکار نظرات به سرپرست که به نظر می رسد هیچ بهتر است ؟ —ارزش موضوع طنز. اما “زندگی واقعی” دو برابر به عنوان یک شخصیت پیچیده مطالعه از کسی تربیع خود حفظ و وظیفه تحمل افرادی که تهدید آن است. کتاب teems با معابر transfixing توضیحات و شاید بزرگترین دارایی آن است که نیروی والاس انزوا که تیلور انتقال با بیگانه غرابت. مشاهده کردن, سفید, خوردن, شام, والاس fixates در “خود چشم درخشان” و “خود را چرب انگشت کار در هر یک از دیگر زانو” در “پانتومیم از صمیمیت.” شب قبل از اینکه دانش آموزان reveling در ساحل از دانشگاه lakeside پردیس بود “بازدارنده برداشته دهان خود را از هم جدا و مخابره خنده به چهره با یکدیگر.”

در سمت تلنگر از تیلور نفیس تفسیر والاس حذف است که می تواند بی پرده تفسیر محیط اطراف خود را. تنهایی مناسبت لحظات ملودرام که نفخ نثر. لیوان دولا شدن در والاس کمد مانند “مراقبت از کودکان در پرورش.” از یک جدول که متمایل زیر تغییر وزن از دوستان خود او شگفتی “آیا آن را نگه دارید و آنها را ؟ خواهد آن را بکشد؟” این لحظات در معرض هر دو بار والاس تروما و مسئولیت پیاده آن; در زمان والاس مشکل را تهدید می کند به تبدیل شدن به رمان است. او تمایل به تخفیف “توده مردم سفید” که جمعیت خود را در زندگی روزانه—دانشگاه هاروارد alumna با “گران دندان” که اشاره, بدون مقدمه, که او خود را “کارشناسی در بوستون” و یا تمام آن غریبه با دریاچه “سفید و زشت بزرگتر از اندازه لباس های آفتاب سوخته و chapped و خندان”—خطرات دستکاری این کتاب ثانویه بازیگران معنی دار ويژگی. والاس ترین موهن مشاهدات کاهش حتی چند خود را بهتر دوستان به مرتب کردن بر اساس شماتیک خلق است که به نظر می رسد در زیر میکروسکوپ.

و در عین حال schematism است که جوهر واقعی خیلی بد است که این افراد در نشان دادن—تعصب—پس والاس قضاوت به ندرت احساس ناعادلانه است. “هنگامی که شما بگویید مردم سفید که چیزی نژادپرست است” او فکر می کند: “آنها آن را نگه دارید تا به نور و سعی کنید برای تشخیص اگر شما در حال گفتن حقیقت است.” به جای بازجویی خود “آنها همیشه اعتماد به قضاوت خود.” والاس می آید به دلالت خود در این موضوع است. او اغلب اذعان دارد که خود درد کور کرده است به جای هماهنگ او را به تجارب خود و همسالان و برخی از این کتاب هیجان ترین معابر رخ می دهد زمانی که او reckons با غریزه به دست کم گرفتن درد و رنج از دوستان خود را—هنگامی که او تصدیق میکند که آشکار امتیاز اغلب همزمان با غیب تروما با این حال جزئی آن قدر. او scolds خود را برای رد یک نوع, چینی-آمریکایی همکار—دختر یک متخصص قلب و عروق و بازنشسته techie—که والاس در ابتدا فرض می تواند احتمالا خشم خود را از آزمایشگاه به همین دلیل است که او می کند. گوش دادن به یک دوست ضجه و زاری کردن شریک زندگی خود خیانت, Wallace میافزاید: “اوه توقف بازی در غم انگیز.” او ناگفته افکار گسترش وقفه: “متوقف کردن بازی در morose, در, راز, به عنوان اگر شما زندگی می کنند در هر لحظه از زندگی خود را در سطح زمین یا در زیر آن است.”

این حرکات غیر ارادی اندامها می شود فوري در والاس dalliance با میلر مبهم از دوستان که تظاهرات که او راست با وجود شروع شدید خود را گاهی اوقات خشونت پرت کردن. اگر والاس می بیند در او از روح خویش و قوم—هر دو برای اولین بار در خانواده خود را برای حضور در دانشگاه آنها “غیر معمول در میان دوستان خود” بودن “عادت به سهولت زندگی”—او dismissiveness کاهش می یابد اتصال خود را. (“آنها باید نزدیک” والاس فکر می کند اما “نه به دلیل برخی از زود بحرانی پیش بینی غلط.”) خود را trysts نشان دادن به والاس که او قادر به تحمیل درد همان درد است که میشود او را. رها میلر یک روز صبح بدون خداحافظی والاس نتواند به پیش بینی است که دوستان خود را ممکن است تا پایان “پناه دادن به چنین سرخوردگی و خشم.” (فقط بعد از او بپذیریم که او “گناه نزديك است.”) حقیقت از خود تنهایی معلوم نیست که به سادگی همسالان خود فاقد حساسیت مربوط به او. فقط به عنوان اغلب آن را والاس گمان است که او را مانع از مربوط به آنها. او می آید نزدیک به غلبه بر این بلوک به سمت پایان رمان در طول یک شب بی خوابی است که در آن میلر افشا پس از سانحه راز خود را:

این بیش از حد می تواند زندگی خود را والاس فکر می کند. این چیزی که با میلر
خوردن ماهی در وسط شب به تماشای خاکستری هوا از
آسمان شب بر روی سقف و درب بعدی. این می تواند زندگی خود را با هم
هر لحظه به اشتراک گذاشته شده به جلو و عقب بین یکدیگر به
کاهش فشار افتضاح فشار نیاز به نگه داشتن به
زمان برای خود است. این شاید به همین دلیل مردم با هم در اولین
محل. به اشتراک گذاری از زمان. به اشتراک گذاشتن مسئولیت
مهار خود در جهان است.

این جریمه عبور با وعده وضوح اتفاق می افتد که به تلافی عنوان کتاب است. تیلور نوشتن حول و اطراف اصطلاح “زندگی واقعی” ایجاد یک زمان است که نگرانی معنای آن در طول رمان. آن را تبدیل به یک کابوس های ظاهری در برتری. (“این است که زندگی واقعی” یک شخصیت scolds والاس پس از او موجب تحریک یک جنگ در یک مهمانی شام. “آیا شما را در درک که؟”) برای بسیاری از کتاب والاس بی سر و صدا disdains همسالان خود را که باید صرف در تمام طول زندگی خود “در این دنیا از برنامه های”; او مشتاق به “خارج وجود دارد با یک کار واقعی یک زندگی واقعی است.” او به نظر می رسد نگران افرادی که کارش با دانشگاه خود را در “چهره پف کرده و دندان های از دست رفته” اما آنها به تنهایی آنهایی که والاس تماس “واقعی مردم است.” میلر که متعلق به هر دو جهان می آید به انجام این دوگانگی و همچنین والاس تظاهر به منحصر به فرد. جلسات خود را در میان چند که در آن والاس سردی بازده در گذشته به محبت—که اغلب برای بازماندگان از تروما احساس می کند مانند “بی بار” یک خیانت روزمره unease. که صمیمیت نمی تواند ارائه والاس کامل امداد است که هر دو یک لعن و یک نوع تایید: درد چیزی است که باعث می شود آن را واقعی است.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>