رئال مادرید تیم را در قرنطینه لیگ اسپانیا متوقف می شود

بارسلونا اسپانیا—coronavirus شیوع آورده فوتبال در اسپانیا به توقف در روز پنج شنبه به رئال مادرید قرار دادن آن تیم پزشکی تحت قرنطینه و لیگ اعلام کرد که توقف بازی برای حداقل دو هفته.

رئال مادرید گفت: از آن دستور داد که بازیکنان از آن فوتبال و بسکتبال تیم برای ماندن در انزوا پس از یکی از بازیکنان بسکتبال آزمایش مثبت برای ویروس.

این باشگاه گفت: تیم فوتبال تحت تاثیر قرار گرفت به دلیل آن سهام امکانات آموزش با تیم بسکتبال. رسانه های محلی گزارش داد که به بازیکنان داده شده است, آموزش های خاص روال را در شکل نگه دارید در صفحه اصلی.

این تصمیم توسط باشگاه آمد لحظات قبل از لیگ اسپانیا اعلام کرد که بعد از دو دور از این دو برتر فوتبال بخش خواهد بود معلق به دلیل شیوع. لیگ گفت: در بیانیه ای که آن را به حال تصمیم گرفته شده پس از آگاه شدن از “قرنطینه تاسیس در رئال مادرید و موارد احتمالی بازیکنان از باشگاه های دیگر” بدون ذکر آن موارد مشکوک.

هیچ بازیکن از یک تیم فوتبال گزارش شده به این ویروس.

باشگاه ایتالیایی یوونتوس گفت: مدافع Daniele Rugani و “کسانی که تا به حال تماس با او” در حال جدا شده پس از آزمایش مثبت برای ویروس.

دولت اسپانیا در حال حاضر در دستور این هفته که تمام رویدادهای ورزشی در کشور برگزار خواهد شد بدون تماشاگر به عنوان جنوبی کشور اروپایی هایش برای کنترل شیوع. اسپانیا نزدیک به 3,000 عفونت ویروس و 84 و در نتیجه مرگ و میر.

“مردم در اولویت ما هستند” اسپانیایی فوتبال رئیس فدراسیون لوئیس Rubiales گفت: پس از جلسه با مسئولان لیگ و بازیکنان در ارتباط است. “ما آمده بود به نظر چند روز پیش که فوتبال اسپانیا به حال برای جلوگیری از, اما ما می خواستم به گوش دادن به لیگ (مقامات). امیدوارم ما می تواند در بهبود این بازی است. ما در حال کار در هر سناریو.”

Rubiales گفت که خیلی زود به تصمیم می گیرید که چگونه آنها را حل و فصل نظری به سوالات مانند چگونه برای تعیین قهرمان لیگ و یا سقوط لکه اگر رقابت است قادر به راه اندازی مجدد در هفته های آینده. بارسلونا منجر رده بندی با 11 بازی برای رفتن. تقویم برای لیگ به پایان ممکن است تنها چند هفته قبل از مسابقات قهرمانی اروپا.

Rubiales گفت: ورزش مقامات تصمیم خواهد گرفت که اگر این توقف باید طولانی مدت در 25 مارس.

رئال مادرید برنامه ریزی شده بود به میزبان ایبر روز جمعه یک بازی که بازی بدون تماشاگر است. این تیم شد و سپس به بازی در منچستر سیتی در لیگ قهرمانان اروپا در هفته آینده.

این باشگاه همچنین گفت که آن را بسته است آن مرکز آموزش و است که توصیه می شود همه کارکنان است که در مرکز باقی می ماند در انزوا.

برای اکثر افراد این ویروس باعث می شود تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه. اکثریت قریب به اتفاق مردم بهبود می یابند.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

مدارس در مادرید و دیگر مناطق بسته شده اند. مادرید ال پرادو موزه هنر بسته درهای خود را برای اولین بار در هشت دهه در روز پنج شنبه. برخی از سوپر مارکت ها دیده می شود صف های طولانی و قفسه های تقریبا خالی به عنوان spooked خریداران ذخیره اضافی کالا.

سازمان بهداشت جهانی با برچسب COVID-19 یک بیماری همه گیر با استناد به آن هشدار دهنده گسترش و شدت. آن را نیز آلوده کرده است بیش از 120 ، 000 نفر در سراسر جهان و ایجاد بیش از 4000 مرگ و میر.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>