اصلاحات واقعی می آید از مدنی استقامت

کالج به کنگره / More Than Words / انتخاب 180 / اطلس

شدید ملی بحث بر سر نژادپرستی ساختاری در جنایی-سیستم عدالت و دیگر هسته موسسات آمریکایی جدید نیست زمین برای شان گود کاریزماتیک مدیر اجرایی انتخاب 180, یک سازمان است که با این نسخهها کار میکند در خطر افراد جوان در سیاتل.

و نه آن را یک رمان موضوع برای نائومی پارکر در بیش از کلمات در بوستون; آدری هنسون در کالج به کنگره در واشنگتن, d. C.; اسلون دیویدسون در سلام همسایه در پیتسبورگ; یا Aditi گوپتا در بلوک پروژه در سیاتل.

هر یک از آنها نقش یک نقش رهبری در یک سازمان است که به ترویج فرصت بیشتری برای در حاشیه گروه: پناهندگان unhoused و افراد جوان که از خانواده های کم درآمد و یا ادغام در قانون-عدالت پرورش-مراقبت یا مدرسه-سیستم های انضباطی. در آن نقش هر یک از آنها پیاده روی tightrope بین کار در ادارات دولتی و سیستم حقوقی به عنوان آنها در حال حاضر وجود دارد و فشار برای تغییرات اساسی در چگونه این سیستم کار گیرند. آنها صرف روز خود را در تلاش برای پل دلهره آور شکاف بین حتی نیت خوب از افراد در موقعیت قدرت و آسیب رساندن به نتایج است که این سیستم با این وجود تولید و بنابراین به طور معمول.

“ما متحدان در درون هر سیستم افرادی که در حال انجام همه چیز آنها می توانند به پیشبرد عدالت و انصاف و جوان ما مردم هنوز در حال شکست خورده توسط این سیستم می گوید:” پارکر رئیس پیشرفت افسر بیش از کلمات است که فراهم می کند, استخدام آموزش و مشاوره برای افراد جوان از طریق یک جفت از کتابفروشی ها استفاده می شود. “چیزی است که وجود دارد اساسا اشتباه و تبعیض آمیز در مورد راه [این] سیستم همیشه موفق جوانان ما.”

اخیر اعتراضات پس از کشتن جورج فلوید در مینیاپولیس در حال وادار کردن این کشور به دست بگریبان شدن با سوال در مورد سهام تبعیض نژادی و چگونه ایالات متحده تطبیق با جزر و مد تغییر جمعیتی که به احتمال زیاد خواهد شد در نتیجه در افراد جوان رنگ به نمایندگی از اکثریت امریکا زیر 18 جمعیت به عنوان به زودی به عنوان 2020 سرشماری.

این سوالات همچنین اطلاع رسانی به کار روزانه از پنج سازمان افتخار امروز به عنوان برندگان پنجمین تجدید سالانه جوایز. جوایز نظارت توسط اقیانوس اطلس و اسپانسر شده از طرف Allstate افتخار مردمی نوآوران مقابله با ملت سخت ترین مشکلات است.

برندگان امسال موظف هستند با یک موضوع مشترک: تمرکز بر گنجاندن در یک لحظه از ملی بخش و قطبش. همه آنها ترکیب یک جارو شور و شوق برای عدالت اجتماعی با تعهد به اقدام محلی که درگیر جامعه و تغییرات زندگی هر روز است. “ما با استفاده از جامعه برای کمک به پایان دادن به بی خانمانی و کار بر روی این موضوع از فردی بی تفاوتی و فردی سهم به عنوان مخالف به راه حل یا راه حل های پیچیده که مردم دیگر در حال کار بر روی” می گوید: گوپتا از بلوک پروژه که طرح ایجاد و اماکن کلبه کوچک به خانه مردم دچار بی خانمانی در سیاتل. “است که بسیار با ارزش است. [اما] ما تمرکز بر سطح فردی و به همین دلیل من فکر می کنم آن را قدرتمند است.”

پنج برندگان هر یک از دریافت کمک مالی از $40,000 از اقیانوس اطلس و Allstate به توزیع بیش از دو سال آینده. آنها انتخاب شدند و از حدود 13,000 سازمان در سراسر کشور نامزد شده و یک رکورد برای رقابت است. یک تیم از اقیانوس اطلس محققان و سردبیران تنگ کردن انتخاب به 15 فینالیست. از این لیست چهار general-دسته برندگان انتخاب شدند 10-عضو پانل از قضات از جمله سابق جمهوری خواه و دموکرات مقامات منتخب قبلی تجدید برندگان و دیگر گروه های مدنی. Allstate انتخاب یک پنجم برنده برای آن جوانان توانمند جایزه به طور خاص در گروه است که کار با افراد جوان را انتخاب کنید 180 برنده این جایزه در سال جاری است.

در برخی موارد تجدید برندگان مشاهده سوزاننده ملی در گفتگو نژادی و بی عدالتی به عنوان ورود سواره نظام. آنها کار کرده اند و اغلب با کمی توجه با حوزه باقی مانده است که از لحاظ اقتصادی و اجتماعی به حاشیه رانده شده و حتی در طول دوره رشد اقتصادی است. “من فکر می کنم وجود دارد یک فرصت واقعی در آنچه اتفاق می افتد در کشور در حال حاضر برای ما به دیدن ما شباهت در راه ما نیست و همچنین به صحبت کردن به یکدیگر در راه ما نیست قبل از, می گوید:” Davidson, موسس و مدیر عامل شرکت سلام همسایه که متصل خانواده های پناهنده محلی حامیان مالی.

Henson, کالج به کنگره موسس و مدیر عامل شرکت می گوید: “من واقعا فکر می کنم که تورم در مشارکت سیاسی و شور و هیجان است که نمی تواند سریع شعله.” هنسون سازمان بودجه کاپیتول هیل کارآموزی برای دانشجویان از خانواده های متوسط درآمد. “این احساس متفاوت است. من فکر می کنم آن است که رفتن به مدت طولانی ماندگاری خود را و ما می رویم به دیدن مردم وقف حرفه خود را برای رفع این مشکلات است که طاعون کشور ما است.”

در عین حال اگر چه این گروه تشویق جدید فشار خارج برای تغییر ساختاری آنها بیشتر نقش های مختلف خود را. گود از انتخاب 180 ابراز یک اجماع گسترده در میان برندگان زمانی که او به من گفت که او معتقد است که این تظاهرات ممکن است باعث یک مکمل فرایند: از پایین به بالا جامعه مبتنی بر گروه ها می تواند کمک به طراحی و پیاده سازی اصلاحات که فشار خارج کند.

“همه مورد نیاز است در این” او گفت:. “من فکر می کنم اعتراض ضروری است. هنگامی که فشار اعمال شده است مردمی هستند که همیشه به دنبال راهی برای رهایی از فشار است. که چگونه موتور بخار کار می کند. اعمال فشار از فشارها چیزی که حرکت رو به جلو و … که در آن سازمان ها مانند ما می تواند کمک به ایجاد این مسیر.”

انتخاب 180 برجسته نامزدی چگونه در عرض یک سرکش سیستم می تواند به ایجاد تغییرات ملموس. این گروه در سال 2011 آغاز شد به عنوان یک مشارکت بین داگ ویلر برجسته سیاه و سفید وزیر در سیاتل و دادستانی در شهرستان کینگ به ارائه یک جایگزین برای حبس برای نوجوانان متهم به جنحه. به جای ظاهر شدن در دادگاه افراد جوان بودند منحرف به چهار ساعت سمینار که آنها ارائه مشاوره از مربیان که ممکن است تلاش کرده اند با شرایط مشابه است. یک روزنامه نگار محلی که با حضور در جلسه نوشت که آن را “نقل مکان کرد و من در راه است که سخت است برای قرار دادن به کلمات.”

این گروه عملیات گسترش یافته است به طور قابل توجهی پس از آن اضافه شده گود به عنوان مدیر اجرایی در سال 2016. در علاوه بر این به کار خود را با پادشاه شهرستان دادستان (که دسته جرائم اطفال و بزرگسالان جنایات) آن را در حال حاضر همکاران با چهار مدرسه در منطقه سیاتل به ارائه خدمات برای دانش آموزان روند به سمت انضباطی مشکل با برنامه ای برای اضافه کردن چهار بیشتر مدارس در سال تحصیلی آینده. همچنین با این نسخهها کار با سیاتل شهر وکیل (که صلاحیت این دادگاه ها بیش از بزرگسالان جنحه) در موارد مربوط به جوانان-بزرگسالان مجرم. علامت تجاری خود را فشرده جلسات تمرکز بر کمک به افراد جوان شناسایی اهداف و مسیر دستیابی به آنها را; سپس آن را فراهم می کند تمدید مشاوره برای یک سال است که متصل جوان مردم با خدمات آنها نیاز به پیشرفت.

“ما کار بسیار شبیه به یک اتاق اورژانس” گود گفت. “پس از triaging افراد جوان و کمک به آنها را به خوبی به اندازه کافی به ما فعالانه اتصال آنها را با اولیه-مراقبت و تخصص پزشکان است.”

ایجاد اتصالات برای گروه هایی که بیش از حد اغلب جدا متحرک کار تمام سال 2020 تمدید برندگان. دیویدسون تاسیس سلام همسایه در مارس 2017. او می خواهم به او بازگشت بومی پیتسبورگ پس از سال ها از انجام غیرانتفاعی کار در جای دیگر در ایالات متحده و در بیش از نیمی از کشورهای دیگر است. او متوجه شد که “وجود دارد به طوری که می تواند انجام می شود حق در اینجا در حیاط خلوت من … این لحظه ما در حال زندگی در: hyperlocal. احساس وجود دارد شما می توانید تغییر دهید هر کجا که شما هستند.”

دیویدسون به سرعت تمرکز بر چالش هایی که پناهندگان صورت هنگامی که در تلاش برای کشف یک شهر ناآشنا (و کشور)—و انجام این کار در یک لحظه از افزایش تنش سیاسی در طول مهاجرت. پس از داوطلب در یک پناهنده-اسکان و آژانس های شام شکرگزاری در سال 2016 در خانه یکی از دوستان با یک آواره سوری خانواده او تا به حال ایده برای مطابقت با پناهندگان جدید با خانواده های محلی است که می تواند کمک به آنها حرکت خود را در جامعه جدید است.

پیتسبورگ امروز یک شهرستان با یک مقدار کوچکتر مهاجرت جمعیت از این کشور به طور کلی. اما به عنوان دیویدسون توضیح داد: این ایده به گروه های محلی او به رسمیت شناخته شده است که مفهوم منعکس شده در این شهر ریشه به عنوان یک مرکز برای مهاجران اروپایی در صنعت فولاد را اوج در اواخر قرن 19 و اوایل قرن 20. هنگامی که او صحبت می کند در مورد این برنامه در مکان های عمومی, دیویدسون می گوید: شهروندان ارشد می آیند و می گویند: “زمانی که من در حال رشد بود در پیتسبورگ کسی از کشور نقل مکان به محله و مادر من ساخته شده مطمئن شوید که آنها تا به حال یک غذای مرکب از گوشت وارد و کلیسای محلی ساخته شده مطمئن شوید که بچه ها در مدرسه است.”

سلام همسایه در حال حاضر جفت خانواده های پناهنده از 13 کشور (از جمله افغانستان و سوریه, جمهوری دموکراتیک کنگو بوتان و میانمار) تا 50 پیتسبورگ خانواده یک سال است. میزبان انتظار می رود به صرف حداقل 10 ساعت در هفته را اختصاص داده خانواده برای حداقل شش ماه. دیویدسون نیز اضافه شده طرح های جدید با هدف مادران جوان نیز به عنوان یکی دیگر را تشویق می کند که خانواده های پناهنده به فروش شیرینی و صنایع دستی از بومی خود را در کشورهای اطراف شکرگزاری کریسمس و ولنتاین.

هر یک از این برنامه ها را فراهم می کند کمک های عملی و راهنمایی به پناهندگان است. اما دیویدسون می گوید: این همراهی و جامعه است که حرکت خانواده های پناهنده ترین. “من می دانم که آنچه در آن واقعا است که در هسته ی اصلی آن است که آنها احساس نمی به تنهایی نمی,” او می گوید.

بیش از کلمات آغاز شده در ماساچوست در سال 2004 پس از Jodi Rosenbaum, یک معلم سابق و وکیل دستیار در اطفال-سیستم عدالت راند گذشته یک توده ای از کتاب چپ در کنار جاده. در یک فلش از بینش او گفت: او را دیدم این کتاب به عنوان وسیله ای برای ارائه فرصت برای افراد جوان که می خواهم موفق توسط سیستم های که در آن او می خواهم خدمت کرده است. در طول زمان روزنبام تاسیس یک کتابفروشی در خواست در نزدیکی کمبریج که در آن افراد جوان که بدون مسکن را از مدرسه و یا در دادگاه سیستم کار می کنند و حتی مدیریت کسب و کار. در سال 2018 او افزود: یک دوم کتابفروشی در بوستون جنوبی End; این عملیات افزایش یافته است به $3.3 میلیون سالانه عملیات که در خدمت تقریبا 400 نفر جوان در هر سال.

به طور معمول افراد جوان که پیوستن به این برنامه کار در کتابفروشی ها به مدت شش تا 12 ماه درآمد حقوق برای دو تا سه نوبت در هفته و به تدریج مصرف در مسئولیت بیشتری به مدیران. اما رهبران گروه به رسمیت شناخته شده در اوایل که کار آموزش به تنهایی نمی خواهد فعال کردن این افراد جوان برای غلبه بر تمام موانع آنها مواجه شده است. بنابراین بیش از کلمات اضافه شده یک دوم پیگیری که در آن شرکت کنندگان پرداخت می شود به کار در پیشبرد اهداف شخصی خود. آنها با توجه مربیان برای کمک به آنها را به مراحل بتن از جمله باز کردن یک حساب بانکی reenrolling در مدرسه و پیدا کردن مسکن. “تعداد بسیار کمی در حال رفتن به کار در یک کتابفروشی” به عنوان یک حرفه و پارکر می گوید. “واقعا آنچه که ما در حال آموزش است و کسانی که مهارت های اساسی … افراد جوان در حال یادگیری چگونه به شما نشان می دهد تا در زمان در لباس کد آماده درگیر و حرفه ای ؟ چگونه می توانم به شما می دهد و دریافت بازخورد ؟ چگونه می توانم شما سوال بپرسید? چگونه می توانم به شما آموزش دیگران ؟ چگونه شما ارتباط برقرار کنند?”

بیش از کلمات نیز enlists وکلای داوطلب برای کمک به اگر شرکت کنندگان نیاز به وکیل. در برنامه “ما بیش از حد اغلب افراد جوان که در حال انجام همه چیز را در قدرت خود را” به کار سخت “و آنها هنوز هم از خط خارج توسط این سیستم که در حال راه اندازی برای حفاظت از آنها” پارکر می گوید. “ما افراد جوان که نوبت 18 و گذار از نگهداری و تبدیل شدن به بی خانمان زیرا آنها جایی برای رفتن … ما دیدن افراد جوان به جرم زمانی که آنها نیاز به پشتیبانی می کند.”

اصلاحات سیستمیک در حتی دیگر زمانی است که چشم انداز است که متحرک هنسون برای ایجاد دانشگاه به کنگره است. زمانی که Henson, دختر یک مادر تنها به عنوان یک تابستان کارآموز برای نماینده جمهوری خواه جو بارتون در سال 2012 او نمی تواند نگه دارید تا از نظر مالی با همکار کارورزان که هیچ فکر پایان دادن به روز خود را با گران رستوران شام. در نهایت او مجبور به گرفتن وام های دانشجویی برای پوشش هزینه های بیش از تابستان است. سرمایه گذاری ثابت خوب است: “پس از من فارغ التحصیل آن را بسیار آسان به حرکت به عقب و parlay که به کار از آنجا که من قادر به ایجاد ارتباط” او به یاد می آورد. اما به عنوان Henson پیشرفته در زندگی حرفه ای اش برای اولین بار در کاپیتول هیل و سپس به عنوان یک مشاور سیاسی او در بر داشت خودش را بدانم در مورد تمام افراد جوان که نمی تواند استطاعت به صرف تابستان مشغول به کار به صورت رایگان با این حال مقدار آن را برداشته و خود را در چشم انداز دراز مدت.

در بهار سال 2016 او تاسیس دانشگاه به کنگره برای پوشش هزینه ها و ارائه حق الزحمه برای افراد جوان که می تواند در غیر این صورت نمی توانیم به دنبال کنگره کارآموزی; در عرض چند سال از او حمایت تا 20 هر یک از تابستان است. او فارغ هدف این است که به گسترش دایره از افراد جوان از خانواده های کم درآمد هستند که در مسیر برای شغل خوب در کنگره است. بیش از حد اغلب Henson می گوید او را تماشا کارکنان از نخبگان زمینه نوشتن قوانین با هیچ حس واقعی از چگونه آنها را بر خانواده ها کمتر به این معنی است. “بسیاری وجود دارد لحظه های من تجربه سیاسی که گفت: وجود واقعی قطع ارتباط بین چگونه این قوانین نوشته شده و مردم زندگی آنها را,” او می گوید.

سیاتل بلوک پروژه برنده نهایی با هدف کمک به unhoused شاید بیشتر از مطالعه حذف گروه از همه است. تلاش شروع با یک معمار محلی رکس Hohlbein که تاسیس یک سازمان غیر انتفاعی حدود 10 سال پیش برای تشویق به تعامل بیشتر با زندگی مردم در خیابان. سپس در سال 2017 Hohlbein و دخترش Jenn LaFreniere راه اندازی بلوک پروژه که نصب خانه های کوچک برای افرادی که دچار بی خانمانی در حیاط از تمایل خانواده ها در اطراف شهر. سازمان قرار داده شده یک خانه در سال 2017 در دو سال آینده و در شش 2019. در این سال با وجود همه گیر آن را برنامه ریزی در قرار دادن سه بیشتر در حالی که از اتمام کار بر روی سه نفر دیگر در یک کارگاه آن را باز کرده و به سرعت ساخت و ساز. بلوک پروژه که Gupta هدایت به عنوان بخشی از این بزرگتر رو بی خانمانی سازمان که Hohlbein تاسیس همچنین با این نسخهها کار اجتماعی-خدمات سازمان برای کمک به خود را که قبلا بی خانمان ساکنان تنظیم و پیشرفت نسبت به اهداف زندگی است که آنها را برای خود تعریف کنیم.

بلوک پروژه می پرسد سطح تعهد از شرکت کنندگان آن—اجازه می دهد شخص دیگری را وارد زندگی خود و اقامت در اموال خود را شاید برای همیشه—که بسیار فراتر از نامزدی معمولا خواسته از داوطلبان. اما آن را به یک دوجین سیاتل خانواده ها در آن لیست انتظار برای میزبانی یک خانه. “در حداقل سطح اولیه آن است که در مورد دادن یک کمی از حیاط این خانه ساخته شود اما آن را نیز در مورد باز کردن قلب خود را به یک غریبه” گوپتا می گوید. “من شگفت زده هستم در میزان اعتماد آنها را در ما به عنوان یک سازمان است.”

بسیاری از 2020 تمدید برندگان در حال حاضر به دنبال تکرار خود را موفقیت در جاهای دیگر. دیویدسون میزبان یک گردهمایی در پیتسبورگ برای گروه به دنبال مشابه پناهنده-برنامه های کمک; Henson راه اندازی کرده است C2C دانشگاه, پورتال آنلاین فراهم می کند که هدایت و مربیان برای یک مقدار بزرگتر از پتانسیل کارورزان از هسته کاپیتول هیل برنامه و کمک می کند تا محل آنها را در موقعیت های سیاست فراتر از کنگره; و بلوک پروژه کاوش در حال گسترش به شهرهای دیگر در واشنگتن است.

همه بر این باورند که این لحظه شدید ملی تمرکز بر تعصب نژادی می تواند شل گرفتن از تثبیت نابرابری. در عین حال هر یک از این گروه نیز شهادت به تداوم—مدنی استقامت—که مورد نیاز است به نوبه خود انرژی و خشم به دوام تغییر دهید. گود فصاحت بیان این سرسختی که سال 2020 تمدید برندگان نمونه—و است که امروز جنبش خواهد شد به احتمال زیاد نیاز به مطابقت به ترک ماندگار خوانده شده را علامت.

“این فرصتی است که من در اینجا مشاهده کنید” این است که “هرگز دوباره … نوبه خود به دور از نژادپرستی نظاممند” او گفت:. “عدالت سفر است. و ما باید تمام توان به سفر که با هم. این چیزی است که مردم باید به درک: آنچه شما در حال ثبت نام برای پایان ندارد. که در آن قدرت و ترحم از این لحظه زندگی می کند.”

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısıBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetElexbetCasinometropolRestbetTrbetGorabetMariobetTipobetBetpasBetvoleMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme