واقع بینانه راهنمای نصب جدید خود را تهویه هوا

عکس از نرم افزار Adobeکلی محصولاین پنجره نصب, تهویه هوا—که می کشید خریداری شده تنها دو روز پس از تعهد به صرفه

توسط NEWS-SINGLE در 7 مرداد 1399
Closeup of a window air conditioning unit
عکس از نرم افزار Adobe

کلی محصول

این پنجره نصب, تهویه هوا—که می کشید خریداری شده تنها دو روز پس از تعهد به صرفه جویی در پول و چوب آن را در سازمان ملل متحد-air-conditioned apartment این تابستان—مجهز به دریچه های هوا, درجه حرارت دستگیره و یک خنک کننده دستگیره. مختلف وجود دارد که قابل توجه دیگر جنبه های این واحد, اما آنها به ارزش توضیح دادن به شما. شما به سختی می دانم چه هر یک از این کلمات معنی و شما فقط دستور داد این مدل به خاطر آن بود که اولین مورد ذکر شده زمانی که شما فیلتر شده بر اساس "قیمت پایین ترین به بالاترین."

قبل از اولین استفاده

برای چک کردن هر گونه خسارت که ممکن است رخ داده است در طول حمل و نقل. اذعان کرد که این واحد متحمل خسارت زیادی به احتمال زیاد ناشی از خود را به صورت اتفاقی و تاب این قطعه فلز تا سه پرواز از پله ها برای آپارتمان کوچک خود را. فرض خسارت نیست که بد است.

حفظ بسته بندی مواد دور از دسترس کودکان—فقط شوخی شما احتمالا لازم نیست که کودکان. قرار دادن مواد بسته بندی در هر کجا که شما می خواهید. شما می خواهید به اطراف پرتاب آنها را دور در حدود دو هفته.

نصب و راه اندازی

مرحله 1: ضمیمه بالا راه آهن به واحد اصلی با استفاده از چهار پیچ ارائه شده است. آه صبر کنید, به نظر می رسد که شما باید به نحوی در حال حاضر از دست پیچ. جست و خیز این مرحله و امیدوارم که همه چیز خوب خواهد شد.

مرحله 2: اسلاید چپ و راست آکاردئونی کرکره به طوری که آنها مناسب قاب پنجره خود را و سپس محل این محصول در پنجره. در این نقطه, شما می دانیم که A. C. واحد خریداری شده شما است اشتباه اندازه و شکل پنجره خود را. چگونه شما قرار است که بدانید مختلف ویندوز نیاز واحدهای مختلف? شما یک پنجره متخصص! سرباز به عنوان اگر هیچ چیز در اشتباه بودند.

مرحله 3: برش چسب فوم و چوب آن را به سمت بالا راه آهن از واحد. شما در واقع قرار است به انجام این کار اما شما به عنوان خوانده شده جهت اشتباه است. موفق باشید برش فوم با یک دست دیگر خود را به عنوان تلاش برای کلاچ A. C.!

گام 4: آمدن به شرایط با این واقعیت است که شما باید هرگز سعی به انجام این کار توسط خودتان. برای هم اتاقی خود را برای آمدن به شما کمک کند.

گام 5: زمانی که خود را در اتاقی می رسد به شدت حرکت برای او را به انجام چیزی برای کمک به. نگه داشتن در ذهن است که او نیز هیچ ایده چه چیزی او را به انجام است که او بسیار لذت بخش بعد از ظهر قبل از اینکه شما او را مجبور به شرکت در تلاش غلط در A. C. نصب و راه اندازی.

مرحله 6: اسلم خود را از پنجره به پایین به طوری که آن را نگه می دارد واحد در محل. خدا را شکر که خود را از پنجره مشرف زشت رها حیاط تا زمانی که A. C. ناچار عقب می افتد از پنجره به بیرون آن را نمی خواهد هر کسی صدمه دیده است.

گام 7: به نوبه خود جدید تهویه هوا عقب بنشینید و لذت بردن از جهش از هوای سرد زوج با یک پر سر و صدا مکانیکی صدا.

تمیز کردن و تعمیر و نگهداری

که ما شوخی می کنید ؟ شما هرگز جاوا حذف این چیز.bitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب