واقعیت تایید شده است برنی ساندرز

A podium set up with a Bernie Sanders sign
برنی ساندرز سیاست های پیشنهادی هستند به خصوص مناسب در حال حاضر زمانی که coronavirus بحران آشکار است اقتصاد سازمان یافته در اطراف تولید به خاطر سود و نه نیاز.عکس توسط Alex ونگ / گتی

بحث بر سر نقش دولت در پرداختن به نابرابری درآمد مسکن ناامنی انباشت بدهی و بهداشت و درمان همچنان ادامه دارد در حال حاضر در برابر گریم زمینه مواج coronavirus. آن را دشوار است به بیان سرعت است که با ایالات متحده و در واقع جهان فرود آمد به یک بحران وجودی. ما در حال تجربه بی سابقه ای بهداشت عمومی رویداد که کاهش بالقوه و قطعنامه استوار با یک سری از نسخه ها از جمله حل و فصل در محل سفارشات خواهد شد که نابودی اقتصاد است. مرگبار گسترش COVID-19 خواسته محوطه به عنوان یک راه برای گرسنگی جستجوی ویروس از بدن به ساکن. عواقب ناشی از انجام این کار حذف کارگران از کار و مصرف کنندگان از مصرف; هیچ اقتصاد می تواند تحت این شرایط.

زندگی در آمریکا شده است به طور ناگهانی و به طرز چشمگیری طرح میتوانست و زمانی که همه چیز وارونه پایین آورده است به سطح و در معرض نور است. در سال 2005 زمانی که طوفان کاترینا و پیامدهای آن را ویران سواحل خلیج فارس آن هم ارائه یک نگاه عمیق تر به تاریکی ایالات متحده نابرابری. به عنوان بازیگر Danny Glover سپس گفت: “هنگامی که طوفان زده خلیج فارس و سیلاب رز و پاره از طریق New Orleans ياوه آن باقی مانده جمعیت به یک کارناوال از بدبختی آن نیست تبدیل این منطقه به یک کشور جهان سوم به عنوان آن شده است disparagingly ضمنی در رسانه ها آن را نشان داد یکی. این نشان داد که فاجعه در فاجعه; خسته کننده فقر افزایش به سطح مانند کبودی پوست ما.”

برای ایالات متحده واز دور با مصرانه chipping دور در آن ضعیف دولت رفاه با پنهان کردن و یا اهریمنی جمعیت بیشتر وابسته به آن است. فقیر در حال تنزل به عنوان اجتماعی ناکارآمد و ناتوان قادر به پول نقد در ثروت جامعه آمریکا است. وجود دارد بیش از چهل میلیون نفر از مردم فقیر در ایالات متحده, اما آنها تقریبا هرگز شایسته ذکر است. در حالی که سیاه فقر ارائه شده است به عنوان نمونه سفید فقر پنهان و لاتین و دیگر قهوه ای تجارب افراد نادیده گرفته می شوند. به عنوان بسیاری از چهار پنج آمریکایی می گویند که آنها زندگی می کنند به چک چک. چهل درصد از آمریکایی ها می گویند که آنها نمی توانند پوشش غیر منتظره چهار صد دلار اورژانس هزینه.

این یک ویروس است که رشد خواهد کرد در صمیمیت آمریکایی فقر است. برای سال در حال حاضر حتی در میان بهبود اقتصادی از سال 2008 بحران مالی افزایش اجاره و راکد حقوق و دستمزد مجبور میلیون ها نفر از خانواده ها به بداهه نوازی مسکن; نزدیک به چهار میلیون خانوار زندگی می کنند در خانه به سر می برند. این بی رحمانه طنز از منطقه خلیج سانفرانسیسکو را پناهگاه در محل ماموریت: این منطقه در کانون مسکن در ایالات متحده در بحران عنوان کرد رشد خود را با unsheltered جمعیت بی خانمان. چگونه شما عمل انزوای اجتماعی بدون حریم خصوصی شخصی یا فضا ؟ وجود دارد شلوغ ادارات دولتی که مردم فقیر در جمع به حرکت در دسترسی به خدمات و درآمد. وجود دارد اتاق اورژانس است که تابع به عنوان اصلی ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی—نه به ذکر است این شهرستان زندان و زندانها.

نابرابری اقتصادی تشدید نژادی و بی عدالتی در هر دو برگزار می شود در محل توسط یک threadbare اجتماعی-ایمنی net. سیاه و قهوه ای جمعیت به ویژه آسیب پذیر به عفونت به دلیل فقر است و یک چشمه از بیماری های زمینه ای مانند دیابت و فشار خون بالا و بیماری های ریوی و بیماری های قلبی است که آن را بیشتر احتمال دارد که این ویروس مرگبار خواهد بود. آنها همچنین بیشتر در معرض, چرا بیشتر از نرخ فقر و اشتغال را مانع دسترسی به مراقبت های بهداشتی. در میلواکی ترین تفکیک شهر در ایالات متحده آمریکا که در آن سیاه و بیکاری است که چهار بار رای سفید بیکاری اکثریت تشخیص داده coronavirus موارد میانسال مردان سیاه و سفید. و به عنوان کسی که تا به حال تعجب که چگونه آنها را به اجاره خود را پرداخت می داند استرس اقتصادی عدم قطعیت است خورنده غذا خوردن به توانایی سیستم ایمنی بدن است.

اما خطر ابتلا به کروناویروس به سختی خواهد بود مشکل از فقرا و طبقه کارگر به تنهایی. کسانی که به دلیل فقر و نا امنی هستند بیشتر در معرض عفونت نیز نامتناسب ارتباط با افکار عمومی از طریق آنها دستمزد پایین خرده فروشی و خدمات کار می کنند. در نظر گرفتن وضع اسفناک بهداشت در خانه-مراقبت کارگر. میلیون ها نفر از کارگران شرکت به تا حد زیادی افراد سالمند و خانه نشین جمعیت برای ناچیز دستمزد و اغلب بدون بیمه. در سال 2018 صفحه اصلی مراقبت های بهداشتی کارگران و هشتاد و هفت درصد از آنها زنان و شصت درصد از آنها سیاه و سفید و یا لاتین ساخته شده به طور متوسط حدود یازده دلار و پنجاه سنت در ساعت است. این کارگران sinews جامعه ما: آنها باید کار کنند تا مطمئن شویم که جامعه ما همچنان به عملکرد حتی به عنوان که کار به شمار تهدیدات بالقوه به مشتریان خود و عموم مردم. ناامنی خود همراه با شکست معنی دار اقدام توسط دولت فدرال را سرکوب ویروس تقریبا غیر ممکن است.

تا کنون مغلوب ساختن پیشی جستن دولت قابل پیش بینی bungled پاسخ به کوروناویروس. اما حزب دموکرات پاسخ شده است مانع از آن مشترک خصومت به رها کردن قدرت دولت و از طریق پیشرفت های گسترده جهانی, برنامه, برای حضور در یک بی سابقه نوظهور فاجعه است. حدود نیمی از کارگران آمریکایی دریافت بیمه بهداشت و درمان از طریق کارفرمای خود. به عنوان از دست دادن شغل کوه میلیون ها نفر از کارگران خود را از دست بدهند در حالی که بیمه عمومی-بهداشت بحران موج. در آخرین بحث دموکراتیک سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن اصرار داشت که ایالات متحده نیاز نیست تک پرداخت کننده مراقبت های بهداشتی به دلیل شدت از شیوع کروناویروس در ایتالیا ثابت کرد که آن کار نمی کند. او به طور همزمان اصرار داشت که همه آزمایش و درمان این ویروس باید رایگان باشد چرا که ما در بحران است. این اصرار که مراقبت های بهداشتی باید فقط در مواقع اضطراری نشان می دهد عمیقی جهل در مورد راه هایی که طب پیشگیری می تواند کاهش شدیدترین اثرات حاد است. توسط اواسط ماه فوریه یک دولت چین مطالعه که کشور coronavirus مربوط به مرگ و میر در بر داشت که کسانی که با preëxisting شرایط اختصاص حداقل یک سوم از تمام COVID-19 مرگ و میر.

رد ضرورت مراقبت های بهداشتی جهانی همچنین نشان می دهد یک obliviousness به قدرت هزینه های پزشکی برای تغییر این دوره از زندگی است. دو سوم از آمریکایی ها که فایل برای ورشکستگی می گویند که بدهی های پزشکی و یا از دست دادن کار در حالی که آنها بیمار کمک به خود را نیاز به انجام این کار. هزینه های درمان پزشکی تبدیل شدن به یک دلیل برای به تعویق انداختن بازدیدکننده داشته است دکتر. یک 2018 نظرسنجی یافت که چهل و چهار درصد از آمریکایی ها با تاخیر دیدن یک دکتر با توجه به هزینه های آن. در حال حاضر نیمی از آمریکایی ها نظرسنجی گفته اند که آنها نگرانی در مورد هزینه های آزمایش و درمان COVID-19. در یک وضعیت مانند یکی از ما در, می شود آن را آسان برای دیدن راه هایی که encumbered دسترسی به مراقبت های بهداشتی تشدید عمومی-بهداشت شکست. N. B. A. بازیکنان مشهور و ثروتمند دسترسی به کروناویروس تست اما حضور پرستاران و خط مقدم بهداشت و درمان-مراقبت از کارگران مراکز بهداشتی و درمانی و بیمارستان های دولتی نیست. بهداشت و درمان-مراقبت از نابرابری ها و مشکلات شده اند که سمت چپ به تنهایی و ایجاد بسیاری از کوچک و غیر قابل مشاهده شکستگی است که در میان تمام عیار بحران ساختار در حال فروپاشی مخربی تحت وزن خود.

در این مورد هرگز واضح تر برای انتقال به مدیکر برای همه, اما دستاورد آن درگیری با حزب دموکرات را دهه خصومت به بودجه اجتماعی و دولت رفاه. در قلب این مقاومت است مهلک تجلیل از “مسئولیت شخصی” که از طریق آن موفقیت یا عدم موفقیت در زندگی دیده می شود به عنوان یک بیان شخصی شکیبایی شخصی یا سستی. رویای آمریکایی به ما گفته شده است که در وعده نامحدود تحرک اجتماعی یک سرنوشت رانده خودمختاری و پشتکار است. این تفکر ریشه دوانده evades این واقعیت است که این قرارداد جدید در نوزده-سی و G. I. لایحه در نوزده-چهل سالگی است که از طریق ترکیبی از فدرال کار برنامه های یارانه و دولت مورد حمایت و تضمین ایجاد یک طبقه متوسط در سبک زندگی برای میلیون ها نفر از سفید آمریکایی است. در نوزده-دهه شصت به عنوان یک نتیجه از طولانی سیاه, اعتراض لیندون جانسون نویسنده جنگ فقر و بزرگ دیگر جامعه برنامه های در نظر گرفته شده که برای کاهش تاثیر دهه تبعیض نژادی در شغل و مسکن و آموزش و پرورش. توسط 1969 با ریچارد نیکسون در راس طول رکود اقتصادی به پایان رسید که چه شد پس از آن که طولانی ترین توسعه اقتصادی در تاریخ آمریکا محافظه کاران با حمله به مفهوم “قرارداد اجتماعی” جاسازی شده در تمام این برنامه ها این ادعا که آنها پاداش تنبلی و شواهد از حقوق خاص برای برخی از. زمانی که نیکسون زد برای reëlection در سال 1972 او ادعا کرد که مبارزات انتخاباتی خود را بازمی گردد که “اخلاق کاری” در برابر “رفاه اخلاق است.”

این حمله نه تنها در کمک و یارانه مسکن بلکه در مردم با استفاده از این برنامه. جمهوری خواهان با موفقیت به شنود گذاشته باشند نژادی, خشم, سفید حومه پیدا کرده اند که در تقبیح “خود را” دلار مالیات رفتن به موهای شورش آفریقایی-آمریکایی است. آنها ابراز تنفر “مجبور یکپارچه سازی” اجباری “busing” و “بوروکرات” همانطور که نیکسون با تمسخر به نام قبلی دموکراتیک دولت. آن مهم است به درک که این شرارت به خاطر خود و یا به دلیل برخی غیر منطقی نفرت و بیزاری نسبت به آمریکایی های آفریقایی تبار. این بود که در مورد نگه داشتن نرخ مالیات شرکت نرخ مالیات پایین و reëstablishing سودآوری سرمایه پس از دیگری, دیگر رکود اقتصادی است. آن سخت است برای کسب و کار خود و نمایندگان سیاسی به وکیل کارگران عادی به انجام بیشتر با کمتر. آن را آسان تر به سرزنش رفاه و ملکه و رفاه بازی و مورب و در عین حال سیاه طبقه برای پایان این “بی فایده” برنامه های. در سال 1973 نیکسون unceremoniously اعلام پایان دادن به “بحران شهری”—کاتالیزور برای خیلی از جانسون دولت رفاه. این ایجاد بهانه برای برش از فرصت های اقتصادی دفتر که موفق web anti-فقر برنامه های ایجاد شده توسط جنگ با فقر است.

احتمالی ارتداد عادی سفید رای دهندگان از حزب دموکرات به جمهوری خواهان بدان معنی است که دموکرات ها به زودی aped حق استراتژی از کم اهمیت جلوه دادن ساختاری ریشه های نابرابری در حالی که به تصویر کشیدن سیاه جوامع به عنوان مسئول نهایی خود را در سختی ها. در پایان نوزده-هشتاد حزب دموکرات بود و دفاع از قانون نظم و سیاست و خشن و نژادپرستانه حملات در رفاه استحقاق. در سال 1988 ستون برای این پست از نیوآرک, دلاور با عنوان “نظام رفاه اجتماعی در مورد تغییر” پس از آن سناتور بایدن نوشت: “ما همه بیش از حد آشنا با داستان از رفاه مادران رانندگی اتومبیل های لوکس و پیشرو در سبک زندگی که آینه ثروتمند و مشهور. که آیا آنها اغراق آمیز یا نه این داستان ها زمینه ساز گسترده نگرانی های اجتماعی است که سیستم رفاهی شکسته است—که آن را تنها بسته کردن رفاه چک می کند و هیچ چیز برای کمک به فقرا پیدا مولد شغل است.” در این بیانیه که به سختی فوق العاده ای; آن را منعکس گسترده تلاش برای تبدیل برداشت عمومی از حزب دموکرات است. در اوایل دهه نود رئیس جمهور بیل کلینتون بود و امیدوار به “end رفاه به عنوان ما آن را می دانم” که او موفق شد در انجام پایان این دهه است.

این زمینه تاریخی به ریاکاری دولت آمریکا-اولویت های امروز است. دو حزبی فسخ از دولت انجام اعمال زشت و ناپسند مقدار صرف شده در ارتش و یا نگهداری از ملت جنایی-سیستم عدالت. ایالات متحده در تمام سطوح دولت صرف بیش از هشتاد میلیارد دلار در سال به کار زندان ها و زندان و برای حفظ تعلیقی و آزادی مشروط. بودجه برای نیروهای مسلح صدر در یک خیره کننده هفت صد و سی و هشت میلیارد دلار در این سال به تنهایی بیش از هشت بزرگترین بودجه نظامی در جهان است. در ضمن, اجتماعی-رفاهی, برنامه—از مواد غذایی به پزشکی به یارانه و کمک مسکن به مدارس دولتی—مجبور به ارائه باریکترین حاشیه triaging بحران به جای در واقع کشیدن مردم از فقر است.

زمانی که برنی ساندرز منتقدان مسخره پلت فرم خود را به عنوان فقط یک دسته از “چیزهای رایگان” آنها نقشه کشی در چهل سال گذشته از اجماع دو حزبی در مورد اجتماعی-رفاه منافع و حقوق. آنها استدلال کرده اند به جای آن که رقابت سازمان یافته از طریق بازار بیمه گزینه های بیشتر و با کیفیت بهتر است. در واقع surreality از منطق بازار در روشن شدن صفحه نمایش در زمانی که در مارس 13, دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در یک کنفرانس مطبوعاتی به بحث COVID-19 بحران با مدیران از Walgreens, Target, Walmart و CVS, و یک میزبان از آزمایشگاه تحقیقاتی و پزشکی-دستگاه های شرکت های بزرگ. وجود دارد هیچ اجتماعی-ارائه دهندگان خدمات و یا مربیان وجود دارد به بحث در مورد فوری قریب به اتفاق نیازهای عمومی است.

بحران تخمگذار لخت خشونت اقتصادی سازمان یافته در اطراف تولید به خاطر سود و نه انسان نیاز است. منطق است که بازار آزاد را بهترین می داند می تواند در اولویت بندی قیمت در مراقبت های بهداشتی به عنوان میلیون ها کج شدن به سمت اقتصادی خراب کردن. آن است که دیده می شود در راه است که می گوید پرتاب شده است به از کوره در رقابت با یکدیگر برای تجهیزات حفاظت شخصی و هواکش—تجهیزات می رود به کدام دولت می تواند پرداخت بیشتر. آن دیده می شود هنوز هم با عنوان جرم جنایی آهسته و ناکارآمد و متناقض تست برای ویروس. این است که در چند میلیارد دلار کمک مالی از صنعت هواپیمایی در کنار نیکل و سکه به معنی آزمایش برای تعیین که مردم ممکن است واجد شرایط برای دریافت مسخره ناکافی کمک های عمومی.

این استدلال برای از سرگیری ماندگار-اجتماعی دولت رفاه است که در مورد نه تنها با توجه به نیازهای فوری از دهها میلیون نفر از مردم بلکه reëstablishing اجتماعی اتصال مسئولیت جمعی و حس مشترک منظور و اگر مشترک ثروت است. در یک بی امان و درک راه COVID-19 است که نشان از وسعت ما ارتباط انسان و روابط متقابل. جمع ما بايد در سیاست های عمومی که تعمیر شکننده رفاه زیرساخت است که تهدید به سقوط در زیر اجتماعی ما وزن است. جامعه ای که اجازه می دهد تا صدها هزار نفر از خانه مراقبت های بهداشتی کارگران به نیروی کار بدون بیمه نگه می دارد که ساختمان مدرسه باز به طوری که سیاه و سفید و قهوه ای کودکان می خوردن و پناه است که اجازه می دهد تا میلیونرهای برای پر کردن ثروت خود را در آپارتمان خالی در حالی که خانواده های بی خانمان حرکت در خیابان است که تهدید اخراج و وام به صورت پیش فرض در حالی که صدها میلیون نفر هستند موظف به ماندن در داخل به سرکوب ویروس است سردرگم در آن incoherence و رفتارهای غیر انسانی.

نائومی کلاین نوشته شده است در مورد چگونگی طبقه سیاسی استفاده کرده است فجایع اجتماعی برای ایجاد سیاست های است که اجازه می دهد به صورت خصوصی غارت. او خواستار آن را “فاجعه سرمایه داری” یا “دکترین شوک.” اما او نیز نوشته شده است که در هر یک از این لحظات نیز وجود دارد فرصت برای مردم عادی برای تبدیل شرایط خود را در راه است که به نفع بشریت است. کلاس محور سلسله مراتب جامعه ما را تشویق به گسترش این ویروس مگر اینکه چشمگیر و قبلا غیر قابل تصور راه حل بلافاصله بر روی میز قرار دهید. به عنوان ساندرز است توصیه ما باید فکر می کنم در بی سابقه در راه است. این شامل جهانی, بهداشت و درمان نامحدود مهلت قانونی برای اخراج و سلب حق مالکیت لغو دانشجو-بدهی وام های اساسی جهانی درآمد و برگشت از همه کاهش به مواد غذایی. این اقدامات اساسی است که می تواند سرسخت فوری بحران محرومیت—میلیون ها نفر از اخراج و میلیون ها نفر بیشتر به آمده است.

Sanders کمپین یک نقطه ورود به این بحث است. آن را نشان داده عمومی اشتها و حتی تمایل به صورت گسترده هزینه و برنامه های جدید. این خواسته ها نیست ترجمه به رای زیرا آنها به نظر می رسید مانند یک تلاش پر مخاطره که نتیجه این بود چهار سال بیشتر از مغلوب ساختن پیشی جستن. اما قارچ بحران COVID-19 در حال تغییر است حساب دیفرانسیل و انتگرال. به عنوان مقامات فدرال اعلام جدید تریلیون دلار کمک بسته های روزانه ما هرگز نمی تواند به عقب برویم به پیش پا افتاده بحث از “چگونه ما برای آن پرداخت؟” چگونه می تواند ما نه ؟ در حال حاضر یک لحظه به بازسازی جامعه ما از نو.


راهنمای Coronavirus

  • چگونه برای عمل اجتماعی فاصله از پاسخ به یک بیمار همخانه به جوانب مثبت و منفی از سفارش غذا.
  • چگونه مردم را به مقابله و ایجاد گمرک در میان یک بیماری همه گیر.
  • آنچه در آن به معنی برای مهار و کاهش شیوع کروناویروس.
  • چقدر از جهان است که به احتمال زیاد به قرنطینه?
  • دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان coronavirus.
  • Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن می تواند به طور گسترده ای در دسترس است.
  • ما همه وحشت غیر منطقی خریداران.
  • عجیب و غریب ترور از تماشای coronavirus را رم.
  • چگونه بیماری های همه گیر تاریخ را تغییر دهید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>