Reblog: چگونه برای شناسایی و جلوگیری از ترجمه Scammers

Reblogged از ادراک تازه وارد با اجازه

این حقیقت تاسف است که ترجمه scammers فراوانند. بسیاری از ما دریافت ده ها تن از ایمیل های هر هفته که واجد شرایط به عنوان ترجمه کلاهبرداری… برخی از قانع کننده تر از دیگران است. چگونه ما مرتب از طریق هزاران درخواست برای تعیین آنهایی که مشروع و که هیچ چیز ارزش بیش از یک سریع “حذف”?

اگر چه بسیار نوشته شده است در این موضوع بسیاری از مترجمان آزاد در ترجمه و تفسیر صنعت اغلب تازه واردان در تلاش برای پیدا کردن پاسخ و منابع مورد نیاز برای تشخیص یک درخواست واقعی از یک جعلی است. من لینک به مقالات مشابه در پایان این پست با یک ثروت از اطلاعات است. من توصیه می کنم بررسی دقیق آنها در اوقات فراغت خود.

این پست به تمرکز به طور خاص در scammers ادعا می شود مشتریان که هدف مترجمين و چگونه برای جلوگیری از تبدیل شدن به قربانیان خود را. من وارد یک لیست جامع از پرچم قرمز به نگه داشتن یک چشم را برای (دستور سطح نگرانی آنها باید تولید) استراتژی برای جلوگیری از کلاهبرداری, اطلاعات در مورد چگونگی این کلاهبرداری ها و منابع برای کمک به مترجمان مطمئن شوید که یک درخواست واقعی است.

در حالی که من تحت هیچ توهم که ترجمه کلاهبرداران همیشه ناپدید می شوند به طور کامل احساس می کنم که ما بیشتر در مورد اشتراک مشترک ما و تجربه ما بیشتر هشدار دادن به دیگران در مورد تقلب های رایج در خارج وجود دارد به احتمال زیاد ما به آنها اجتناب کنند. لطفا احساس رایگان برای استفاده از این لیست به عنوان شما را از طریق صندوق پستی خود را به اشتراک گذاری مقالات با دوستان و همکاران و کمک خود را از پیشنهادات و تجربیات خود را در بخش نظرات.

stop-2717058_1280

پرچم قرمز

چه باید من در ایمیل های از جدید و یا مشتریان بالقوه?

 • وجود دارد دستوری یا املایی در ایمیل.

گاهی اوقات مشتریان را گاه به گاه خطا در یک ایمیل اما این اولین نکته است که ممکن است چیزی amiss.

 • ایمیل از یک آدرس ایمیل رایگان (@yahoo.com, @gmail.com و غیره.)

مراقب باشید از مشتریان بالقوه این ادعا به پیشنهاد کار از یک شرکت که آدرس ایمیل خود را از یک حساب کاربری رایگان. مشروع افراد ممکن است تماس شما از این دامنه ها است اما کسب و کار خواهد شد.

 • ایمیل و یا وب سایت حاوی هیچ اطلاعات تماس اضافی برای مشتری بالقوه (آدرس, شماره تلفن, وب سایت, و غیره.)

مشتریان واقعی شما می خواهید می شود قادر به در تماس گرفتن با آنها را; اگر آنها هیچ شرکت وابستگی ذکر شده و یا کسب اطلاعات بیشتر در امضای خود را خط این یک پرچم قرمز است.

 • نام داده شده برای مشتری بالقوه و آدرس ایمیل خود را مطابقت ندارد (به عنوان مثال خط امضا می گوید John Doe و آدرس ایمیل [email protected]).

از خودتان بپرسید “آیا وجود دارد هر دلیلی جان خواهد بود ایمیل من از جیمی ایمیل حساب؟” اگر نه با احتیاط از فرستنده.

 • مشتری بالقوه ارائه شده برای شما ارسال پول قبل از تحویل ترجمه و یا پرداخت شما و خواسته است برای بازگشت پول.

پرداخت توسط چک جعلی یکی از شایع ترین کلاهبرداری ها پست الکترونیک; هرگز ارسال پول مگر اینکه شما 100% مطمئن است که پول شما را دریافت مشروع است.

 • ایمیل است که با توجه به یک پروژه خاص اما می پرسد چه زبانی جفت کار می کنند و یا مشخص نیست زبان خود را ترکیب.

اگر مشتری بالقوه خود را واقعا شما را در بر داشت چرا که آنها برای شما کار می کنند و سپس آنها را در حال حاضر می دانیم چه جفت زبان آنها نیاز دارید!

استراتژی برای جلوگیری از فریب خوردن بودن

هنگامی که شما بوی موش در اینجا که در آن برای شروع…

 • جستجو برای اطلاعات مربوط به فرد آنلاین.

آنها را به یک وب سایت ؟ آنها ذکر شده در هر scammer دایرکتوری? شما می توانید پیدا کردن یک شماره تلفن تماس بگیرید و بررسی کنید که این یک شخص حقیقی نشسته پشت یک میز در دفتر ؟

 • ببینید اگر سند برای ترجمه آنلاین یافت می شود.

اگر شما کپی و چسباندن یک جمله از متن را در مرورگر خود شما قادر به پیدا کردن تمام سند آنلاین ؟ اگر مشتری بالقوه ممکن است فقط یک سند از اینترنت و مدعی هستند به نیاز آن ترجمه شده است.

 • برای مراجع بپرسید.

مراجع نیست فقط برای پیمانکاران—بپرسید اگر مشتری کار کرده است با هر گونه دیگر مترجمان و با آنها بررسی کنید تا مطمئن شوید که مشتری معتبر است (و بررسی صحت این مترجم بیش از حد).

 • درخواست برای پرداخت و یا غیر قابل استرداد سپرده.

به خصوص برای پروژه بزرگتر است که درخواست مشتری به شما پرداخت یک درصد در صف مقابل (به عنوان مثال 25-50%) از طریق یک تایید روش پرداخت (حواله بانکی, وسترن یونیون, Venmo پی پال و غیره.). اگر آنها بلک در این ایده نشان می دهد با استفاده از چیزی شبیه به https://www.escrow.com/ به اطمینان حاصل شود که هیچ کس می پردازد و یا پرداخت می شود قبل از اینکه کار به اتمام است.

 • بررسی صحت هر گونه پرداخت شما دریافت کرده اند.

اگر شما دریافت چک به عنوان پیش پرداخت برای این کار آن را به بانک خود و از آنها بخواهید که بانکدار به صحت آن. اگر شما دریافت و پرداخت از طریق پی پال, رفتن به http://www.paypal.com (همین حالا با کلیک بر روی لینک در ایمیل!) و مطمئن شوید که پول ذکر شده است به عنوان دریافت و در حساب خود را (اگر شما مطمئن نیستید که تماس با PayPal خدمات مشتری خط).

اومدی

کلاهبرداران در حال گرفتن بهتر و بهتر در هدف قرار دادن قربانیان خود را, اما بسیاری از طرح شامل یکی از چند تاکتیک های مختلف مربوط به یک قرار است پرداخت و یک درخواست فوری بازپرداخت به مشتری.

 • مشتری می پرسد برای شما اطلاعات حساب بانکی را به یک پرداخت.

توجه داشته باشید که برخی مشروع مشتریان انجام درخواست اطلاعات بانکی مانند شماره حساب و مسیریابی شماره به منظور انتقال یا ACH پرداخت; آنها معمولا به شما ارسال به صورت PDF به صورت کامل و حتی ممکن است رمز عبور محافظت از آن. Scammers همچنین ممکن است بخواهید برای اطلاعات بانکی خود را, بنابراین مطمئن شوید که برای رفتن از طریق تأیید استراتژی های ذکر شده در بالا و بررسی منابع ذکر شده در زیر قبل از تصمیم گیری که آیا برای ارائه این اطلاعات است.

 • مشتری می فرستد جعلی پی پال/Venmo ایمیل به شما برای ارائه جزئیات ورود خود را در یک صفحه جعلی.

کلاهبرداران می تواند بسیار خلاق; شما ممکن است دریافت “پرداخت” از طریق یک منبع آنلاین است که به شما اطلاع از طریق ایمیل از منابع مالی جدید. مراقب باشید از پی پال و یا Venmo ایمیل که حاوی اشتباهات املایی و یا قدیمی/نادرست آرم—برخی کلاهبرداران با ایجاد خواهد شد بسیار قانع کننده ایمیل ادعا می شود از این سیستم عامل اما که در واقع لینک به یک سایت جعلی است که درخواست برای مشخصات کاربری خود را پس از scammers می توانید ورود به سیستم با استفاده از اعتبار خود را.

 • مشتری overpays با چک و می پرسد شما را به ارسال برخی از پول را.

پرداخت اضافی همیشه یک پرچم قرمز; برخی از کلاهبرداران را ارسال یک بررسی است که به اندازه کافی قانع کننده است که بانک خود اجازه خواهد داد که شما را به آن سپرده و شما حتی ممکن است دیدن پول سپرده پس از چند روز (وجود دارد مقررات به عنوان به چگونه یک بانک می تواند قرار داده و نگه دارید و بر روی وجوه خود را قبل از آنها را در دسترس در حساب شما). چه شما نمی توانید ببینید, پشت صحنه است که این بانک هنوز هم کار به منظور بررسی صحت خود را بررسی کنید و اگر این واقعی نیست (دریافت کننده وجه بانک وجود ندارد, هیچ حساب با بررسی شماره یا نه بودجه کافی در گفت حساب برای پرداخت پول) و بانک شما خواهد شد در نهایت رد چک را برگشت پول از حساب شما و به احتمال زیاد شما هزینه ی شارژ از برخی از نوع.

 • مشتری overpays توسط پی پال و یا دیگر پرداخت آنلاین پلت فرم و می پرسد شما را به ارسال برخی از پول را.

ایمیل های جعلی حاکی از این است که شما با دریافت پول اینترنت نیز ممکن است مورد استفاده قرار گیرد به شما فکر می کنم شما را دریافت کرده اند در حالی که بودجه بدون پول واقع شده است سپرده به حساب خود را; اما چگونه آنها در واقع دریافت پول ؟ در این دو طرح پس از آنها “پرداخت” شما اما قبل از اینکه شما متوجه شدم پول نیست, واقعی, scammer به شما بگویم چیزی به اثر زیر:

“من به طور تصادفی فرستاده شده پول بیشتری از من در نظر گرفته شده است.”

“من تصمیم به رفتن را از طریق با بخشی از این پروژه است.”

“شرکت من/مشتری تغییر ذهن خود را و ما خواهد بود با لغو این پروژه است.”

سپس مشتری از شما خواهد خواست برای بازگشت پول—معمولا از طریق سریع و تایید روش پرداخت به طوری که آنها می توانید با این بودجه قبل از اینکه شما متوجه آن را یک کلاهبرداری است. معمولا آنها از شما خواهد خواست برای بازگشت پول از طریق روش های مختلف از یکی که توسط آنها “پرداخت” شما—واریز نقدی به حساب بانکی خود و یا انتقال سیم ، چند روز یا چند هفته بعد از آن شما را پیدا خواهد کرد پرداخت رد شد یا رفت و هرگز از طریق در وهله اول و مشتری ناپدید شده اند با بودجه شما.

منابع برای کمک به بررسی مشتریان بالقوه

شیوه های پرداخت
Proz.com آبی مدیره
Proz.Com مترجم کلاهبرداری, هشدار, گزارش
Translator-scammers.com
Proz.com کلاهبرداری فروم
جهان پرداخت شیوه های فروم
ترجمه آژانس پرداخت فروم
ترجمه سازمان های کسب و کار شیوه های فروم (LinkedIn)

مقالات دیگر در مورد اجتناب از کلاهبرداری

ترجمه کلاهبرداری: راهنمایی برای اجتناب از آنها و حفاظت از هویت خود را با Carola برگر
پرچم قرمز برای اجتناب از کلاهبرداری reblogged از ATA نیوز
منابع برای کمک به اطمینان از ترجمه پرداخت توسط Ted ووزنیاک (شامل لینکهایی به سایر لیست های پستی)
علت سعی و کوشش لینک پائولا گوردون (شامل لینک به منابع اضافی و یک لیست از سوالات خود را بپرسید)
Scammers من شماره شما توسط آدری Irias

و یک داستان خنده دار به روشن کردن خلق و خوی…

ترجمه کلاهبرداران مراقب باشید با اونا Dimitrijevic

ترجمه مقاله

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htplinku.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>