Red Sox 2B Pedroia نمی خواهد گزارش به بهار آموزش در زمان

فورت مایرز, FLA.—مجروح baseman دوم داستین Pedroia نمی خواهد گزارش به بهار آموزش با بقیه Red Sox موقعیت بازیکنان در هفته آینده, مدیر, Ron Roenicke روز پنجشنبه گفت تا حدودی از مداحان سابق MVP حرفه ای.

“او یک ویژه player” Roenicke گفت: پس از تایید چه شده بود مشکوک و پس از آن گزارش شد که Pedroia تا به حال یک شکست در آخرین تلاش خود را به ناتوانی چپ خود را تا زانو. “همه چیز شما می خواهم از یک بازیکن او کردم.”

چهار زمان همه ستاره که شد به آل rookie از سال 2007 و آل MVP در فصل دوم خود را Pedroia بازی های برگزار شده است فقط در نه بازی گذشته دو فصل در حالی که تلاش برای بازیابی از آسیب او پایدار زمانی که تظاهرات مانی ماچادو تضعیف خوشه بالا به زانو خود را در مارس 2017.

برای سومین مستقیم بهار این تیم امیدوار بودم Pedroia می تواند بازگشت به ترکیب است. برای سومین مستقیم بهار برنامه های آن خنثی شده اند. بوستون امضا infielder جثه Peraza به یک سال معامله در ماه دسامبر و مایکل Chavis نیز نقش پایه دوم.

غمگین بخش Roenicke گفت: به تماشای یک حرفه ای برش های کوتاه به دلیل آسیب.

“هنگامی که یک مرد فقط سنین و سپس او را به عنوان خوب نیست که بخشی را آسان ببینید. اما نه یک پسر است که یک آسیب و از آنجا که از آن شده است و قادر به انجام” Roenicke گفت. “این بخشی است که واقعا دشوار است.”

طولانی ترین بازیکن شاغل در Red Sox فهرستی Pedroia شد یک بخش کلیدی از این تیم سال 2007 سری جهانی قهرمانی و او کمک کرد تا برنده دیگری در سال 2013. او پس از عمل جراحی در سال 2017 فصل و بستری به عجله بازگشت در سال آینده; او با بازی در تنها سه بازی در اواخر ماه مه قبل از رفتن در لیست معلول در حالی که Red Sox به دست آورده حق رای دادن-رکورد 108 برنده و دیگری قهرمانی.

با وجود تعهد به محتاط تر در بازگشت خود را سال آینده Pedroia از آن ساخته شده فقط شش بازی قبل از رفتن به عقب در دسی لیتر.

پس این زمستان وجود دارد چه این تیم به نام “مهم شکست.”

Roenicke بود که بوستون نیمکت مربی دو فصل گذشته قبل از مصرف به عنوان مدیر موقت برای الکس کورا گفت که او لذت می برد داشتن Pedroia در این تیم — حتی اگر او به سختی رو به دیدن او را بازی کند.

“فقط با او در اطراف بزرگ است” Roenicke گفت. “سطح انرژی است که او به ارمغان می آورد — او پرشور در مورد آنچه او می کند در این بازی او را چابک. او یک تراشه بر روی شانه خود را.”

اگر او قادر به بازگشت Pedroia خواهد پایان به عنوان یک حرفه .299 hitter وظیفه که تا به حال 140 homers و 725 RBIs. او چهار بار دستکش طلا-برنده به پایان رسید که در 10 صفحه از آل MVP رای گیری سه بار. او دو سال و 25 میلیون دلار باقی مانده را در خود قرارداد.

رو او را به عنوان یک مدیر و مربی برای بسیاری از Pedroia حرفه ای بود هرگز آسان Roenicke گفت.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

“تماشای راه او نقش انرژی او به ارمغان می آورد به یک تیم,” او گفت:. “او یک بازیکن بزرگ بیش از حد. اما فقط انجام کارهای راه راست بازی عالی دفاع. گرفتن بر روی پایه و سیلی زدن یک توپ به سمت راست درست در زمانی که او نیاز به رانندگی یک توپ زمانی که او نیاز به.

“این هرگز راحت در طرف دیگر داشتن به چهره او, به ویژه هنگامی که شما می دانید این بازی در خط” Roenicke گفت. “این فقط راحت نیست.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>