Red Sox آس Chris فروش اعتماد به نفس او می شود قوی پس از تامی جان عمل جراحی

BOSTON Red Sox left-hander Chris فروش می گوید او هیچ تاسف در مورد زمان اخیر خود تامی جان عمل است و اعتماد به نفس او می تواند بازگشت به عنوان یک قوی تر پارچ پس yearlong نوتوانی.

فروش تا به حال این روش را بر روی آرنج چپ خود را در مارس 30, خود اولنار وثیقه رباط جایگزین دکتر نیل ElAttrache در لس آنجلس. Red Sox گفت: عمل جراحی موفقیت آمیز بود.

فروش انتظار می رود که به دست 14-15 ماه که او را در مسیر بازگشت در وسط 2021 فصل است.

بوستون آس گفت با مشاهده و تعامل با چند هم تیمی ها و دوستان که تا به حال عمل جراحی کمک قرار دادن ذهن خود را در سهولت مورد جاده او جلوتر از او به عقب بر گردیم بر روی تپه.

“این نوع از نور در انتهای تونل کمی روشن تر او گفت:” در طی یک کنفرانس تلفنی در روز سه شنبه. “اگر شما به من گفتن همه من باید انجام دهید این است که کار واقعا سخت rehabbing این آرنج ما هستید. وجود ندارد و بیشتر بحث است. بنابراین من یک مقدار زیادی از اعتماد به نفس به جلو رفتن به می دانم که آرنج من میخوام بهتر از قبل از آن بود. امیدوارم من 10 سال بزرگ تر از آن است.”

فروش برنامه به ناتوانی در بوستون بهار مرکز آموزش در فورت مایرز فلوریدا زمانی که آن را بازگشایی. اما در عین حال او گفت که او مجهز به آغاز فرایند در خانه در حالی که coronavirus اجتماعی فاصله محدودیت در محل باقی می ماند.

31 سال از دست رفته آغاز بهار آموزش با بیماری این تیم به عنوان یک آنفولانزا که در آن گفت: تبدیل به ذات الریه. Red Sox پس از آن نشان داد او تا به حال یک فلکسور فشار در نزدیکی آرنج اما این تیم امیدوار است او جلوگیری رباط جراحی تعویض.

فروش گفت که او برای اولین بار متوجه یک مسئله پس از پرتاب یک پنبه حلاجی تمرین جلسه در فورت مایرز. او گفت که او احساس خوب در طول تمرین تا 92 کیلومتر در ساعت با fastball. اما چند ساعت بعد او شروع به احساس عصبی پس از احساس تنگی در بازو و ساعد. روز بعد او به اطلاع تیم آموزش کارکنان و پزشکان خود را که برنامه ریزی شده MRI.

این تامی جان عملیات در نهایت صورت گرفت و 11 ماه پس از پزشکان آن را توصیه می شود با توجه به برنامه ریزی مشکل در آورده با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

“در پایان روز این ویروس است که مهم تر از رفع ادم بیکار و تنبل من آرنج” فروش گفت. “که چیز بزرگی بود برای ما. که این شد کار درست را در زمان مناسب خواهد بود و نمی گذارد کسی که درد و رنج بود.”

هفت بار All-Star فروش 109-73 در 10 لیگ برتر فصل و ورود به فصل دوم از 160 میلیون دلار (ایالات متحده) شش سال قرارداد.

اما پس از کمک به Red Sox برنده جهانی 2018 سری رفت 6-11 با 4.40 عصر در 25 شروع می شود سال گذشته است. آن مشخص شده خود را در کمترین برنده و شروع به بالاترین عصر و زمان او موفق به پایان میان شش Cy جوان جایزه رای گیری در هر فصل کامل به عنوان یک نویسنده.

“وجود دارد هرگز یک زمان خوب برای این اتفاق می افتد. اما اگر تا کنون وجود داشت این است که احتمالا در مورد به خوبی به عنوان شما می توانید با همه چیز در رفتن با فصل” فروش گفت. “این باعث می شود من احساس نمی کنم که بد گم شده شروع می شود و با داشتن افراد دیگر انتخاب کنید تا من شل.”

او گفت که او هیچ تاسف در مورد گرفتن این روش انجام می شود در پاییز پس از او صرف زمان در مجروح لیست در طول فصل با آرنج التهاب است.

“من درک روند و من نمی توانست 100 درصد به من بود این زمان گذشته است. چرا که ما بیش از هر سنگ. ما ممکن است هر چیزی که ما می تواند به جلوگیری از این,” فروش گفت.

او گفت که او صحبت زیادی با Red Sox پارچ ناتان Eovaldi برای مشاوره در هفته های اخیر. Eovaldi تا به حال تامی جان دو بار اول در دبیرستان و دوباره در سال 2016 زمانی که او با نیویورک یانکیز. Eovaldi گفت: فروش به تعیین اهداف کمی برای جلوگیری از اجازه دادن به این ناتوانی احساس دلهره آور است.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام به صورت رایگان در حال حاضر

فروش گفت: این کمک قرار داده و او را به طرز فکر مثبت.

“این نوع از خنده دار به این می گویند اما من در واقع واقعا خوشحال جایی که من هستم در حال حاضر. من شده است با تعقیب یک شبح به مدت هفت سال در حال حاضر,” او گفت:. “برای من این است که اول سخت پاسخ من تا به حال در یک مدت زمان طولانی. در پایان روز, من می دانم آنچه من گرفتن. من می دانم که این پایان راه است.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>