بوستون—Boston Red Sox توافق کرده اند که به تجارت 2018 AL MVP Mookie بتی به لس آنجلس داجرز و بسته بندی ستاره outfielder با چپ دست دیوید قیمت در یک حقوق و دستمزد کمپرسی است که انتظار می رود برای صرفه جویی در بوستون ده ها میلیون دلار, با توجه به یک فرد با آگاهی از این معامله.

این فرد صحبت کرد به گزارش آسوشیتد پرس به شرط ناشناس ماندن سه شنبه شب به دلیل تجارت نشده بود را اعلام کرد.

داجرز در حال ارسال outfielder الکس Snake, back to the Red Sox فرد گفت. این قرارداد همچنین شامل دوقلوها مینه سوتا که در حال گرفتن right-hander Kenta Maeda از داجرز و ارسال فرشهای چشم انداز Brusdar Graterol به بوستون با توجه به گزارش های ورزشی و رسانه های دیگر.

لس آنجلس نیز خواهد شد دریافت پول نقد از بوستون به جبران برخی از $123 میلیون دلار (ایالات متحده) بدهکار به بتی و قیمت با توجه به گزارش.

قادر به ثبت نام بتی به یک قرارداد بلند مدت بوستون تصمیم به حرکت او در حال حاضر به جای اجازه دهید زمان همه ستاره ترک به عنوان یک عامل آزاد پس از سال 2020 فصل است. او را به کسب درآمد $27 میلیون در این فصل و ابراز اشتیاق برای تست بازار است.

معامله می آید 100 سال پس از بوستون infamously به فروش می رسد کودک اموزش به نیویورک یانکیز در دسامبر. 26, 1919.

بتی باید متناسب با سادگی به یک داجرز صف که همچنین شامل حاکم NL MVP کودی Bellinger. لس آنجلس موفق به کسب هفت راست NL غرب عناوین اما نه جشن یک سری جهانی قهرمانی از سال 1988. داجرز از دست داد به بتی و جوراب قرمز در سال 2018 سقوط کلاسیک, یک سال پس از شکست هوستون آستروس در هفت بازی.

قیمت رفت 9-1 برای آبی جیز در سال 2015 است که به علت $96 میلیون بیش نهایی سه سال از میلیارد و 217 میلیون و هفت سال از قرارداد او امضا قبل از 2016 فصل است. 2012 AL Cy جوان برنده جایزه از دست رفته زمان در سال گذشته با یک مچ موضوع و رفت 7-5 با 4.28 عصر در 22 شروع می شود.

داجرز در نهایت کشیده شدن نوع ترشح خارج از فصل معامله است که بازداشته و آنها را در سال های اخیر است. آنها از دست رفته را در دو اولیه خارج از فصل حرفه زمانی که پارچ Gerrit کول امضا شده با نیویورک یانکیز برای $324 میلیون بیش از نه سال و سوم baseman آنتونی رندن امضا $245 میلیون و هفت سال قرارداد با رقیب فرشتگان.

تا به حال داجرز’ top علاوه بر این زمستان بود مسکن بلیک Treinen.

اضافه کردن بتی’ خفاش به یک ترکیب که شامل Bellinger, جاستین ترنر حداکثر Muncy و کوری Seager باعث می شود داجرز حتی بیشتر مهیب. خود جرم led لیگ ملی با 886 اجرا می شود و 279 صفحه اصلی اجرا می شود سال گذشته است.

Verdugo یک چپ دست hitter, batted .294 با 44 RBIs و 12 خانه اجرا می شود در 106 بازی قبل از مصدومیت در ماه اوت به پایان رسید فصل خود را در اوایل. او خود دفاع متوسط است اما در 23 او هم به بهبود است.

بتی’ خروج عمیق تر ناامیدی در بوستون که در آن میهن پرستان جدید انگلستان نشسته سوپر باول برای اولین بار در چهار سال و در صورت چشم انداز کارفرمایی تام بردی ترک به عنوان یک عامل آزاد است. Red Sox در حال حاضر بدون بهترین بازیکن بالای اجرایی و مدیر که رهبری آنها را به یک حق رای دادن-رکورد 108 برنده و سری جهانی قهرمانی یک سال پیش.

معامله را حس می کند تنها در پیچیده اقتصاد بیس چانه زنی جمعی مالیاتی که جریمه یک تیم برای هزینه های بیش از پیش تعیین شده محدود — 208 میلیون دلار برای سال 2020 است. چه چیزی بیشتر از یک توپ باشگاه است که فراتر از آستانه در سه سال راست می پردازد نرخ بالای 95%; از سوی دیگر اگر یک تیم می رود زیر حد برای یک فصل مجازات بعدی خود را نقض بازنشانی به پایین ترین نرخ 20 درصد است.

این معامله انتظار می رود که به بوستون زیر که آستانه.

صاحب جان هنری گفت: در ماه سپتامبر و پس از این تیم از دست رفته پلی آف برای اولین بار پس از 2015 که Red Sox “باید تحت CBT است.” تیم رئیس جمهور سام کندی بعد در راه برگشت به نظرات و گفته بود که “یک هدف و نه یک دستور.” پس از او استخدام شد رئیس بیس بال افسر خایم بلوم گفت: “هدف باقی مانده به رقابت همیشه. 2020 مهم است. بنابراین در حال 2021, 2022 و فراتر از آن.”

بدون شک تمرکز در حال حاضر و در آینده است.

Red Sox باقی می ماند بدون یک مدیر سه هفته پس از شلیک الکس کورا برای نقش خود در هوستون آستروس 2017 ثبت نام-سرقت رسوایی; لیگ اصلی بیس بال است اعلام کرد که نتایج تحقیقات خود را به این که آیا کورا اجرا یک طرح مشابه زمانی که او در بوستون در ’18. کوزه و خشکشویی با توجه به گزارش بهار آموزش در یک هفته.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

مدیر جدید نیاز به مرتب کردن بر اساس یک ترکیب است که از دست رفته یک بازیکن که batted leadoff و برنده چهار مستقیم دستکش طلایی در این زمینه و همچنین قیمت پنج بار همه ستاره.

Red Sox مشت زن J. D. مارتینز در میان اولین واکنش به گزارش های معامله در رسانه های اجتماعی ارسال تنها یک غم انگیز چهره از emoji.

Graterol سخت است-پرتاب righty که رتبه 83 در MLB.com’s جدید ترین لیست از 100 بالا چشم انداز در بیس بال. او ساخته شده خود را به عمده-لیگ اولین فصل گذشته با دوقلوها و نوشته شده 4.66 دوران در 10 تسکین ظاهر. استارت در افراد زیر سن قانونی چهره او سوالات خود را در مورد دوام, اما می تواند یک شانس برای زمین در بوستون چرخش است. اگر نه او را به عنوان بالا به عنوان 102 mph با fastball و می تواند یک چراغ-از دیر باز یافته مسکن.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

نرم افزار گرامرلی