Red Sox شروع پارچ Chris فروش تامی جان عمل جراحی

BOSTON Red Sox استارت Chris فروش تامی جان عمل جراحی بر روی آرنج چپ خود را روز دوشنبه خود 31st, تولد, انتظار 11 روز پس از پزشکان گفت که او مورد نیاز این عملیات به دلیل مشکل در برنامه ریزی در طول coronavirus بیماری همه گیر.

Red Sox رئیس بیس بال افسر خایم بلوم گفت: این تیم کار کرده با پزشکان برای اطمینان از این روش نیست بار در حال حاضر تاکید کرد سیستم مراقبت های بهداشتی.

“تحت شرایط عادی ما ممکن است قادر به آن را اتفاق می افتد کمی زودتر” بلوم گفت: در یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران. “ما می دانیم که این مرگ و زندگی است. … این سیب و پرتقال با این در مقابل زمانی که شما صحبت کردن در مورد چیزی که تهدید کننده زندگی است.”

دکتر نیل ElAttrache جایگزین فروش اولنار وثیقه رباط در Kerlan-Jobe موسسه در لس آنجلس; Red Sox گفت: عمل جراحی موفقیت آمیز بود. فروش انتظار می رود که به دست 14-15 ماه که او را در وسط 2021 فصل است.

“ما مشتاقانه منتظر بازگشت او مدتی در سال آینده” بلوم گفت.

همچنین روز شنبه, Red Sox مدیر کل برایان O’Halloran گفت که این تیم را تا هفته آینده صبر کنید را در نظر بگیرید که آیا به بازگشایی مرکز آن در فورت مایرز فلوریدا که در آن یک جزئی اتحادیه آزمایش مثبت برای COVID-19 مارس 24.

“این گزارش که ما در حال گرفتن است که او خوب است” O’Halloran گفت. “شده اند وجود دارد هیچ دیگر مثبت شد.”

فروش از دست رفته آغاز بهار آموزش با بیماری این تیم به عنوان یک آنفولانزا که بدل به ذات الریه. Red Sox و سپس گفت که او تا به حال یک فلکسور فشار در نزدیکی آرنج اما این تیم امیدوار است او جلوگیری رباط جراحی تعویض.

هفت بار All-Star فروش 109-73 در 10 لیگ برتر فصل و ورود به فصل دوم از 160 میلیون دلار طی شش سال قرارداد. پس از کمک به Red Sox برنده جهانی 2018 سری رفت 6-11 با 4.40 عصر در 25 شروع می شود سال گذشته خود را — کمترین برد و شروع به بالاترین عصر و زمان او موفق به پایان میان شش Cy جوان جایزه رای گیری در هر فصل کامل به عنوان یک نویسنده.

“تامی جان شده است یک عامل در زندگی من برای 20 سال در حال حاضر,” فروش گفت: در این ماه. “آن را در جدول, اما آن را همیشه بر روی میز است. به طوری که چیزی است که من قصد دارم به نگرانی خودم را با. من نمی تواند بیرون رفتن وجود دارد که در پشت ذهن من. من باید اعتماد به نفس است که آنچه ما در حال انجام است رفتن به کار می کنند.”

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام به صورت رایگان در حال حاضر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>