قرمز' بائر می شود واکنش مثبت به انتقاد از طرح حذفی

گودیر, ARIZ.—Cincinnati Reds پارچ ترور بائر می گوید: او واز پاسخ مثبت به انتقاد از یک طرح در نظر گرفته شده توس

توسط NEWS-SINGLE در 28 بهمن 1398

گودیر, ARIZ.—Cincinnati Reds پارچ ترور بائر می گوید: او واز پاسخ مثبت به انتقاد از یک طرح در نظر گرفته شده توسط لیگ اصلی بیس بال برای گسترش برگشتی که شامل تمدید شکستن به بالا دانه و برخی از تیم های انتخاب که آنها بازی خواهد کرد.

بائر به کارگردانی خشم خود را نسبت به کمیسر راب Manfred در یک صدای جیر جیر در هفته گذشته: "پیشنهاد خود را پوچ است برای بیش از حد بسیاری از دلایل به نوع در توییتر و ثابت می کند شما هیچ سرنخ در مورد بیس بال. شما یک شوخی است."

به طولانی مصاحبه با ESPN پخش یکشنبه در مورد Houston Astros' ثبت نام-سرقت رسوایی مانفرد خواسته شد تا به طور خاص در مورد واکنش خود به بائر را صدای جیر جیر.

"من فکر می کنم اگر شما نگاه کردن به سوالات ما در حال حاضر از طریق رفته من خیلی خوب در مورد پذیرش مردم نظرات و انتقادات" مانفرد ESPN گفت:. "من نمی باید با آنها به توافق برسند و من این را می گویند در مورد آن نظر خاص. مهم نیست که چقدر و چگونه من کاملا مخالف با آنچه که یک بازیکن فکر در مورد چیزی که وجود دارد هیچ راهی من می صحبت در مورد یک بازیکن لیگ اصلی مانند آن."

پس از کار کردن در آریزونا این همه ستاره پارچ بائر گفت که او تا به حال شنیده کمیساریای پاسخ و نمی خواهید به طور خاص به آن پاسخ. او گفت که او صحبت نکرده بود کمیساریای در مورد صدای جیر جیر و یا طولانی تصویری که بائر نیز ارسال شده است.

"به طور کلی وقتی که من می گویند مسائل مردم آن را یک راه یا دیگری" بائر گفت: در مورد به طور کلی پاسخ به انتقاد خود را. "آن بوده است عمدتا مثبت است. من فکر می کنم زمانی که مردم صحبت می کنند و آنها می آیند از محل صداقت و مانند مراقبت در مورد وضعیت شما, شما می دانید, آن را آسان برای مردم را به شناسایی که و به شنیدن این که در ماهیت واقعی آن است."

بائر پرشور بود با افکار خود را در تصویری بود که نزدیک به هفت دقیقه ارسال شده و پس از جیر جیر. او گفت: در پایان این است که تصویری که او به صحبت کردن با کمیسر.

کمدین/بازیگر و فن بیس بال جری Seinfeld ارسال یک صدای جیر جیر جمعه با Bauer تصویری را به آن متصل و نوشت: "ترور بائر به نجات! عشق این پسر."

تحت یک برنامه در نظر گرفته شده توسط MLB برگشتی خواهد بود گسترش یافت و نزدیک به نیمی از 30 تیم در حال رشد از 10 تا 14 با بالاتر کشت وحشی-کارت تیم مجاز به انتخاب مخالفان. بالا دانه در هر لیگ را byes ایجاد تمدید اخراج بین بازی ها.

بائر نیز تا به حال واکنش به آستروس رسوایی از جمله برخی از نظرات پس از هوستون صاحب جیم کرین شد به طور گسترده ای مورد انتقاد قرار به عذرخواهی است که رنگ توخالی به بسیاری از.

"من قصد ندارم به اجازه دهید آنها را به فراموش کردن این واقعیت که آنها در حال منافقان آنها متقلب" بائر به خبرنگاران گفت: جمعه.

"آنها مسخره همه چیز را در مورد همه کسانی که گفته بودند انجام چیزی زیر میز و یا غیر قانونی یا هر" بائر گفت: حول چند ناسزاهای در حالی که با اضافه کردن "در حال حاضر شما در حال دروغ گفتن در مورد عذرخواهی خود را."

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

بائر در زمان کمی از تن های مختلف یکشنبه گفت این زمان برای هر کس فقط به حرکت می کند" از این وضعیت است.

پرسید: چگونه است که می تواند اتفاق می افتد, او گفت:, "این شروع می شود توسط افرادی مثل من که تا به حال نظرات توقف صحبت کردن در مورد آن است."tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن