امتناع از پوشیدن یک ماسک خالی نافرمانی

گتی / اطلس

در این ویدئو می خواهم شما را به می دانم که او مهربان است. او می خواهم شما را به می دانم که او می فهمد “این ویروس واقعی است.” او همچنین می خواهم شما را به می دانم که او تلاش کرده است با پوشیدن یک ماسک صورت در حالی که در طول بیماری همه گیر کوروناویروس و این که او نمی خواهد با پوشیدن یک بار دیگر. “من در پایان آن” او می گوید: قطره قطره ضبط خودش را در ماشین خود را پس از 45 دقیقه صرف پوشیدن ماسک. “من فقط به سادگی در پایان آن.”

بازدید بیش از 6 میلیون بار پس از آن نوشته شده بود در هفته گذشته را چشمگیر رد ماسک پوشیدن بخشی از رشد میکرو-نوع: ویدئوها از maskless است که به عنوان دو پرتره از معاندت از خودخواهی های ناهموار فردگرایی اجرا amok. وجود دارد Costco خریداران که حاضر به پوشیدن ماسک در انبار چرا که او به عنوان مطلع یک عضو خدمه “من از خواب بیدار در یک کشور آزاد است.” وجود دارد که یک سوراخ در مرکز از ماسک به دلیل پارچه, او توضیح داد که ساخته شده آن را “سخت به نفس.” وجود دارد که در مطلع یک کارمند در کالیفرنیا سوپر مارکت است که اگر چه فروشگاه و سیاست های مورد نیاز خود را به پوشیدن ماسک, او نمی خواهد انجام این کار به دلیل “وضعیت پزشکی است.” (جای تعجب نیست که چه وضعیت این است: “من لازم نیست HIPAA قوانین و مقررات به افشای آن” او گفت:.)

آمریکایی ها به عنوان یک مکان عمومی به طور کلی موافقم در مورد مدنی موجب پوشیدن ماسک: زمانی که بررسی pluralities به نام تمرین احترام به دیگران و مهم برای سلامت عمومی است. ویروسی ویدئوها اما پیشنهاد می کنم در غیر این صورت. آنها این مفهوم را میرسانند بدست آورد. آنها نشان می دهد که امریکا در فرهنگ جنگ خواهد بود جنگیدند و حتی در حضور اجماع—که جنگ را سربازان خشمگین و مبارز را حتی ساده ترین از توصیه های پزشکی و ایجاد یک نمایش بزرگ از امتناع مطابق با آن است. ماسک در خدمت به حفاظت از خود را نمی دهد اما مردم به استفاده کنندگان خود را در تماس با آمده; به قرار دادن آنها بر این است که برای شرکت در یک ساده اما بسیار قابل رویت عمل نوع دوستی. این حقیقت به تنهایی منجر به اتهاماتی که ماسک-با پوشیدن یک شکل از فضیلت-سیگنالینگ: یک smug صفحه نمایش از ارزش های اخلاقی. امتناع از پوشیدن ماسک, اگر چه ثبت و به اشتراک گذاری رسانه ها است شواهد مخالف: معاون سیگنالینگ.


دیروز در یک کنفرانس مطبوعاتی انجام شده در کاخ سفید, چمن, دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن فیلم برداری نسخه خود را از یک ماسک-رد تصویری. به عنوان دوربین های نورد رئیس جمهور صحبت می کرد به عنوان او همیشه بدون ماسک مدل سازی تمرد در مقابل توصیه های خود را عمومی-کارشناسان بهداشت و درمان. (دبورا Birx هماهنگ کننده کاخ سفید coronavirus نیروی کار تا به حال به این می گویند در اوایل این ماه در مورد دید مردم با هم جمع شده و بدون ماسک: “این devastatingly نگران کننده برای من شخصا چون اگر آنها به خانه و آلوده خود را مادر بزرگ و یا پدر بزرگ خود را … آنها احساس گناه برای بقیه زندگی ما است.”) در طول پرسش و پاسخ یک خبرنگار—پوشیدن شجاعانه الگو ماسک صورت—سعی کردم به درخواست رئیس جمهور یک سوال. مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ درخواست او را برای حذف ماسک خود را. (“من نمی تواند بشنود شما” رئیس جمهور توضیح داد: هر چند او تا به حال در جواب سوال قبلی از همان روزنامه نگار با هیچ مشهود مشکل است.) خبرنگار کاهش یافته است; او گفت: به جای آن که او بیشتر صحبت می کنند با صدای بلند. “اوه, خوب, شما می خواهید به لحاظ سیاسی درست” مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد.

این نمونه ای از رئیس جمهور—و در عین حال در آن زمینه کاملا بی عاطفه. ماسک خالی نیست نمادها. ماسک ابزار بهداشت عمومی. این کشور در حال نزدیک شدن است تیره و تار و برش نقطه عطف: تقریبا 100,000 آمریکایی که در حال حاضر کشته شده است توسط یک ویروس است که منتقل می شود از طریق انسان نفس است. اما نه تنها رئیس جمهور هنوز هم حاضر به مدل بسیار ساده رفتار است که می تواند کمک به جلوگیری از انتقال بیماری; او همچنین مسخره کسانی که به عنوان داوران از صحت سیاسی. او نشان میدهد که ماسک-پوشیدن بهترین درک به عنوان یک عمل مدیریت نام تجاری شخصی—مانند هر دیگر. یک فضیلت سیگنال. یک عمل بیشتر از مدارا از خود راضی. منطق سیاسی صحت به عنوان او آن را می بیند برگ هیچ جایی برای ایمان خوب هیچ فضایی برای دوستی. این روابط عمومی تمام راه را به پایین. پرسید که چرا او حاضر به پوشیدن ماسک به هنگام بازدید از یک کارخانه فورد در اوایل این ماه رئیس جمهور توضیح داد: “من نمی خواهم به را فشار دهید لذت بردن از دیدن آن است.”

شعارهای این گفتمان است که متکی بر چرخش و راه اندازی—عادی در سیاست آمریکا است. مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده است آن را حاد تر. رفتار او نشان می دهد که در حالی که دیگران در تعامل موجب سیگنالینگ او را در تعامل با مخالف است. مورخ David Perry, بحث در مورد معاون سیگنالینگ در سال 2018 قاب مفهوم به عنوان یک استدلال که “تنها بازنده مراقبت در مورد مسائل است.” معاون سیگنالینگ تبدیل همه چیز—حتی و به خصوص مسائل مربوط به مرگ و زندگی—به خالی مسابقه. خود را در قبال این است که در نظر گرفته شده مستقل قرار داده و آن را اخیرا “برای ایجاد یک جامعه مبتنی بر ظلم و ستم و بی توجهی به دیگران است که افتخار آن را در همان زمان.” اما آن را نیز به عنوان آثار خود را حرکت از فردگرایی: “ضروری است پیام معاون سیگنال” این مقاله نویس K. ثور جنسن نوشت: در سال 2018 “است که آن را هرگز به شما که نیاز به تغییر جهان نیاز به تغییر در اطراف شما است.”

شما می توانید گونه های از این پیام در دیگر فیلم هایی که رفته اند ویروسی در ماه های اخیر: فیلم مردم خنده سرفه—بله سرفه—در فروشگاه کارمندان که خواسته آنها را به پوشیدن ماسک. فیلم از مردم لیس کالا در فروشگاه ها. فیلم بیش از حد مردم و کهنه را با هم در یک استخر در روز یادبود maskless بی دقتی امتناع از پیروی از ایالت های اجتماعی-فاصله دستورالعمل. حتی Sean Hannity وحشت زده شد توسط یادبود روز را نمایش می دهد. در طول شب گذشته را نشان می دهد, فاکس نیوز, میزبان, به طور معمول اختصاص داده شده متحد از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن beseeched خود بینندگان به پوشیدن ماسک: “آیا آن را برای خود مادر و پدر خود را, خود را, مادر بزرگ, پدر بزرگ خود را.”

اما از آن است که مفید به یاد داشته باشید که این صفحه نمایش از بی اعتنایی هستند نه نماینده این کشور به عنوان یک کل. نظرسنجی نشان می دهد که آمریکایی ها خیلی بیشتر از ایران از آنها در مورد تقسیم مسئول و احترام راه را به شرکت در طول یک جهانی همه گیر. یک HuffPost/YouGov نظرسنجی منتشر شده در هفته گذشته بر داشت آمریکایی ها و گفت: 69 درصد به 19 درصد است که با پوشیدن یک ماسک صورت هنگامی که در نزدیکی افراد دیگر نشانه ای از وکار. (همان نظرسنجی نشان داد که تنها 8 درصد از پاسخ دهندگان دیدم پوشیدن ماسک به عنوان نشانه ای از ضعف; 83 درصد رد نمیکردن.) به گفته های اخیر کشورهای مشترک المنافع ویرجینیا دانشگاه, نظرسنجی 64 درصد از آمریکایی ها گفت که همه باید با پوشیدن ماسک ، رئیس جمهور با وجود خود تقویت پلت فرم است که یک پرت. افتخار maskless هستند دورافتاده. بسیاری از فیلم ها که از ویژگی های این افراد به اشتراک گذاری یک عنصر مشترک: همکار خریداران با پوشیدن ماسک شدن به عنوان بهترین آنها می توانند.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>