به طور منظم دموکرات ها فقط نگران برنی

استفان لام / ایسنا

قضاوت با پوشش رسانه ای و نظرات حزب مشاهیر, شما ممکن است فکر می کنم دموکرات هستند تلخی قطبی بیش از برنی ساندرز ریاست جمهوری پیشنهاد داد. ماه گذشته هیلاری کلینتون اعلام کرد که “هیچ کس را دوست دارد” این سناتور ورمونت. هفته گذشته James Carville که زد بیل کلینتون در سال 1992 به کمپین گفت که او “به مرگ می ترسم” از ساندرز کمپین که او را تشبیه به “یک فرقه است.” پس از آغاز سال, اخبار سازمان پس از اخبار سازمان این باورند که ساندرز موفقیت ممکن است در مجموعه ای دموکراتیک “جنگ داخلی.”

اما نظرسنجی ها از رای دهندگان دموکرات نشان می دهد هیچ چیز از مرتب کردن بر اساس. در میان عادی دموکرات ساندرز است که کاملا محبوب و حتی با رای دهندگان که به نفع رقبای خود. او جرقه کمتر مخالفان—در برخی موارد به مراتب کمتر از رقبای اصلی. بر روی کاغذ به نظر می رسد او از موقعیت خوبی برای متحد کردن حزب باید او خود را برنده انتخابات ریاست جمهوری نامزدی.

پس چرا همه صحبت از جنگ داخلی? چون ساندرز است به مراتب بیشتر تفرقه در میان دموکرات نخبگان—که جایزه وفاداری سازمانی و ایدئولوژیک اعتدال—از دموکراتیک رای دهندگان. خطر این است که با طرح ریزی خود به خود اضطراب بر روی رتبه و فایل دموکرات, حزب خودی هستند اغراق خطر شکاف اگر ساندرز برنده نامزدی و مشرف به خطر بیشتری است که حزب می تواند شکستگی اگر آنها مهندس خود را شکست.

عجیب و غریب آن را به عنوان برای تلفن های موبایل ساندرز ممکن است حداقل پلاریزه نامزد در انتخابات ریاست جمهوری زمینه حداقل با توجه به نظرسنجی عادی دموکرات. یک نماینده دانشگاه در نظرسنجی هفته گذشته یافت می شود نه تنها که ساندرز favorability امتیاز در میان دموکرات ها در سراسر کشور—71 درصد—بالاتر از پنج بالا رقبا’ اما همچنین که خود unfavorability امتیاز—19 درصد—گره خورده بود برای دوم پایین ترین است. ساندرز خالص favorability امتیاز شش امتیاز بالاتر از, الیزابت وارن, 16 امتیاز بالاتر از جو بایدن با 18 امتیاز بالاتر از پیت Buttigieg را, 23 امتیاز بالاتر از ctq و عظیم 40 امتیاز بالاتر از مایکل بلومبرگ که بیش از یک سوم از رای دهندگان دموکرات بازدید نامطلوب. (در مقابل کار رهبر جرمی Corbyn—آنها ساندرز منتقدان اغلب با استناد به یک داستان عبرت انگیز—لذت بردم حمایت از تنها 56 درصد از اعضای حزب در ماه منتهی به آذر را گرفت.)

یک کلمبیا کلمبیا نظرسنجی در اوایل این ماه نشان داد به طور مشابه نتایج مطلوب برای Sanders. در میان دموکرات ها در سراسر کشور تنها وارن لذت بردم بالاتر net favorability رتبه بندی; در آن اندازه گیری ساندرز رشد بایدن Buttigieg و بلومبرگ. (نظرسنجی نیست, سوال در مورد Klobuchar.) و به گفته های اخیر ایالات متحده آمریکا امروز/ایپسوس بررسی ساندرز است که نامزد دموکرات ها می گویند بهترین سهام ارزش خود را.

اگر چه سیاسی handicappers گاهی اوقات تصور که میانه رو دموکرات ها هستند دشمن برای ساندرز به کشورهای مشترک المنافع ویرجینیا نظرسنجی نشان می دهد که ساندرز برخوردار گسترده محبت حتی در خارج از ایدئولوژیک ، در میان خود توصیف متوسط یا محافظه کار دموکرات ساندرز دارای یک شبکه favorability امتیاز از 43 امتیاز—مراتب بالاتر از بایدن یا بلومبرگ کرایه در میان “بسیار لیبرال” دموکرات که شامل ساندرز ایدئولوژیک پایه. نود و هشت درصد از وارن حامیان 97 درصد از Buttigieg حامیان و 92 درصد از بایدن حامیان می گویند آنها را به عقب ساندرز در برابر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. تنها در میان بلومبرگ حامیان کند که شماره شیب به 83 درصد است. به طور کلی ساندرز رای دهندگان به طور قابل توجهی بیشتر احتمال دارد به می گویند که آنها نمی خواهد به عقب یکی از رقبای او در انتخابات عمومی از راه دیگری در اطراف. ساندرز منتقدان درون حزب ممکن است خشم هواداران خود را برای تهدید به ماندن در خانه در ماه نوامبر. اما بسیاری از رای دهندگان دموکرات از جمله اکثر میانه آنهایی که کمی مشکل با ساندرز خود را.

هیچ یک از این معنی ساندرز لزوما ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن. او فوق العاده مترقی و سیاست های سوسیالیستی خود شناسایی می تواند انرژی مغلوب ساختن پیشی جستن پایه و بیگانه مستقل و جمهوری خواه میانه رو که در حمایت از نامزدهای دموکرات در سال 2018 است. اما شواهد نشان میدهد که اگر دموکراتیک نخبگان به او اجازه دهید او را قادر به وحدت حزب رتبه و فایل در پشت مبارزات انتخاباتی خود. او به مراتب بهتر از مغلوب ساختن پیشی جستن در اين نقطه است در سال 2016 زمانی که خود را خالص favorability امتیاز در میان جمهوری خواهان تقریبا 20 امتیاز کمتر از ساندرز است که در میان دموکرات ها امروز.

اما بسیاری از دموکرات خودی باقی می ماند عمیقا شک و تردید است. ساندرز پشتیبانی در میان حزب نخبگان به طور چشمگیری وقفه و حمایت خود را در میان رای دهندگان دموکرات. با توجه به megyn kelly‘s تایید ردیاب که جوایز نامزد نقاط زمانی که حزب عدالت و حمایت از آنها ساندرز رتبه چهارم در تایید امتیاز پشت بلومبرگ و وارن و دور پشت بایدن. در حالی که رای دهندگان عادی نیست نمایشگاه بسیار خصومت نسبت Sanders, رهبران حزب انجام دهد. زمانی که شیث Masket از دانشگاه دنور مصاحبه با فعالان دموکراتیک در آیووا و نیوهمشایر, کارولینای جنوبی, نوادا, و, واشنگتن, d. C., این ماه, او در بر داشت که تقریبا دو سوم گفت: آنها می ترسید یک ساندرز نامزدی. تنها نامزدی که بدستآمده تر پاسخ منفی بود Tulsi Gabbard نماینده از هاوایی که برخی از دموکرات ها ترس را اجرا خواهد کرد یک اسپویلر شخص ثالث مبارزه نهایی نامزد.

این دشمنی تراوش به رسانه های جریان اصلی که در آن دموکرات استراتژیست اغلب بیان نظرات خود و اطلاع از نظرات روزنامه نگاران که پوشش انتخابات ریاست جمهوری. با توجه به در این زمان مطالعه از MSNBC نخست-زمان پوشش در ماه اوت و سپتامبر سال گذشته ساندرز دریافت پوشش کمتر از بایدن و وارن و پوشش او دریافت می شد بیشتر منفی است. “رسانه ها در حفظ و در حال سقوط در عشق با” واشنگتن پست مقاله نویس رسانه مارگارت سالیوان اشاره کرد در هفته گذشته “با هر کسی اما برنی ساندرز.”

دموکراتیک خودی تمایل به institutionalists. آنها بیشتر احتمال دارد از رای دهندگان عادی به مراقبت در مورد این واقعیت است که ساندرز نیست همیشه یک ثبت نام دموکرات که او اغلب به انتقاد حزب عدالت و که او نمی بیشتر به کمک کلینتون در سال 2016. Masket به من گفت که بسیاری از حزب bigwigs او مصاحبه ابراز تنفر ساندرز برای “بودن یک اسپویلر برای 2016” توسط ظاهرا تضعیف کلینتون و “چسبیده انگشت خود را در چشم دموکراتیک استقرار.”

دلیل دیگر دموکراتیک خودی نامتناسب مخالفت ساندرز است که حزب نخبگان و روزنامه نگاران با آنها ارتباط برقرار تمایل به بی اعتمادی رادیکال از هر راه است. “یک ربع قرن پوشش ملی و سیاست است و من متقاعد شده ام که بیشتر فراگیر شکل دادن به نیروی پوشش واشنگتن و انتخابات چیزی است که ممکن است از فکر به عنوان میانه رو تعصب جریان از خبرنگاران و منابع به طور یکسان” سابق سیاسی سردبیر جان هریس به تازگی مشاهده شده است. “این تعصب است مشخص شده توسط غریزی سوء ظن از هر چیزی نشان می دهد ایدئولوژیک نديده یک تحسین تفاوت تقسیم است.” صاحب نظران ممکن است همیشه بیان این ترس از افراط گرایی به عنوان آشکارا به عنوان MSNBC کریس ماتیوز را در اوایل این ماه, هنگامی که بحث از ساندرز نامزدی بدل به گسترده تر کیفرخواست سوسیالیسم و مشخص نیست افرادی که ماتیوز گفت: می خواهم که تشویق “اعدامها در پارک مرکزی” حال “لیورپول تا به حال برنده جنگ سرد.” اما میانه رو تعصب که هریس توصیف کج نخبگان برداشت افکار عمومی. آن را نگه می دارد و رسانه های خودی از به رسمیت شناختن است که بلومبرگ سابق جمهوری خواه در حال حاضر در حال اجرا به عنوان یک میانه رو است که به مراتب بیشتر تفرقه شکل عادی در میان دموکرات ها از putatively رادیکال Sanders.

بزرگترین خطر برای دموکراتیک وحدت است که پس از رای گیری اولیه انجام شده است ساندرز تنها کثرت از نمایندگان—یک نتیجه است که پیش بینی در megyn kelly مشاهده به عنوان یک احتمال قوی استدر عین حال حزب نخبگان سعی کنید به هدایت نامزدی به بلومبرگ و یا دیگر متوسط است. آنها می تواند انجام این کار از طریق حدود 770 superdelegates سیاستمداران و مقامات حزب که اگر چه در حال حاضر محروم از رای گیری در اولین انتخابات در این کنوانسیون می تواند رای در انتخابات دوم اگر نامزد دریافت اولیه اکثریت. با توجه به منموته نظرسنجی بلومبرگ برخوردار خالص favorability امتیاز در میان دموکرات ها تنها 14 امتیاز. اگر او polarizes دموکرات ها در حال حاضر تصور کنید که چگونه پلاریزه او می تواند اگر او برنده نامزدی چون خودی حزب واژگون اراده دموکراتیک رای دهندگان و انتخاب او را بیش از Sanders.

در سراسر ایدئولوژیک طیف عادی دموکرات مانند برنی ساندرز. این بدان معنا نیست که او را ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. اما نامزدی خود را نمی خواهد اشک حزب از هم جدا. انکار او نامزدی فقط ممکن است.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lytny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>