گزارش: صورتحساب انتخاب کنید تا 5 سال گزینه CB سفید

بوفالو n. y.— لوایح بوفالو را برداشت تا سال پنجم گزینه در cornerback تره’Davious سفید قرارداد یک فرد با آگاهی از این تصمیم گفت: آسوشیتد پرس.

فرد به صحبت کرد AP خواست نامش فاش نشود روز شنبه به دلیل این تیم را اعلام نکرده است این تصمیم است. ESPN.com اولین گزارش حرکت می کند.

با ورزش خود را گزینه صورتحساب حفظ سفید حقوق از طریق 2021 فصل است که حقوق و دستمزد خود را بالا بردن به حدود 10 میلیون دلار بر اساس به طور متوسط بالای 32 حقوق در موقعیت خود.

این اسکناس هنوز مجاز به مذاکره طولانی مدت تمدید قرارداد با این بازیکن است.

سفید بوده و یک استارت پس از انتخاب شدن در دور اول در سال 2017 پیش نویس از LSU. او به دست آورده خود را برای اولین بار تمام نرم افزار های انتخاب در فصل گذشته زمانی که او به پایان رسید گره خورده است برای NFL سرب با شش interceptions.

به طور کلی سفید دارای 12 interceptions با پنج آمدن در بازی تصمیم گرفت با هفت یا کمتر امتیاز در 47 بازی. او از دست رفته است و فقط یک بازی بوفالو در فصل آخر سال گذشته زمانی که صورتحساب استراحت اکثریت آنها شروع به آماده شدن برای پلی آف.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>