محدود آموزش فوتبال مجموعه ای به سر در اسپانیا آغاز هفته آینده

مادرید— بازیکنان فوتبال در اسپانیا خواهد بود و مجاز به رزومه فردی و آموزشی هفته آینده قرار دادن لیگ اسپانیا در مسیر به راه اندازی مجدد مدتی در ماه ژوئن.

دولت اسپانیا روز سه شنبه نشان داد چهار فاز طرح به کشور “a new normal” پس از شیوع کروناویروس اجازه می دهد تمام ورزشکاران حرفه ای به بازگشت به آموزش فردی در دوشنبه چند هفته پس از رویدادهای ورزشی متوقف شد در سخت ضربه جنوبی کشور اروپایی.

وی در همان روز دولت فرانسه ممنوع تمام رویدادهای ورزشی مهم و تا ماه سپتامبر پایان دادن به این کشور در فصل فوتبال.

در یک آدرس به ملت نخست وزیر پدرو سانچز گفت: “اساسی” آموزش برای ورزشکاران حرفه ای مجاز خواهد بود آغاز و تا روز دوشنبه در آغاز مرحله اول این طرح با هدف کاهش مستند اقدامات بوده که در محل پس از 14 مارس ،

سانچز نگفت که مسابقات ورزشی در حال انتظار برای از سرگیری اما لالیگا تا به حال شده به فکر یک دوره آموزش از حدود یک ماه قبل از آن می تواند راه اندازی مجدد.

این لیگ در حال حاضر فرستاده باشگاه های دقیق پروتکل با دستورالعمل های ایمنی در مورد چگونه برای بازگشت به تمرین. این پروتکل همچنین دارای چهار مرحله از جمله مرحله آماده سازی است که می تواند به دنبال فردی شیوه های کوچکتر جلسات گروه و در نهایت تیم کامل جلسات.

در فاز اولیه بازیکنان انتظار می رود که با استفاده از تیم های’ آموزش امکانات, اما نمی خواهد اجازه ارتباط برقرار کردن با هم تیمی. جلسات آموزش گروهی انتظار می رود که چند هفته بعد در فاز دوم طرح دولت.

بازی در حال انتظار برای جای خالی در استادیوم زمانی که لیگ در نهایت ری استارت. مقامات محلی در حال انتظار رویدادهای ورزشی به باقی می ماند بدون فن تا بعد از تابستان است.

سانچز گفت: با عملکرد بالا و امکانات ورزشی نیز اجازه خواهد داشت به بازگشایی در فاز دوم طرح دولت که در اوایل آوریل 11, بسته به وضعیت هر استان. باید آن را در 18 مه در بسیاری از کشور.

اسپانیا گزارش کرده است بیش از 210,000 تایید موارد جدید کروناویروس. حدود 24,000 نفر کشته شده اند از COVID-19 در کشور است.

برخی از زبان های انگلیسی و آلمانی تیم در حال حاضر آمادگی خود را در زمینه آموزش و لیگ اسپانیا جمهور خاویر Tebas گفت: کسانی بودند که نمونه های به دنبال.

“من نمی فهمم چرا وجود دارد که بیشتر در معرض خطر در حال بازی فوتبال در پشت درهای بسته با تمام اقدامات احتیاطی از کار در خط مونتاژ بودن در یک قایق ماهیگیری در دریا” او گفت:. “اگر بخش های اقتصادی نمی تواند راه اندازی مجدد در یک محیط امن و کنترل شده صورت آنها می تواند در نهایت ناپدید می شود. که می تواند اتفاق می افتد به فوتبال حرفه ای.”

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش با ما خبرنامه به ایمیل

ثبت نام

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>