بازبینی منگله بدخیم “مسابقه علمی”

A pretense of empirical rigor armored the Nazis study of racial difference.
یک ادعای تجربی دقت زرهی نازی ها’ بررسی نژادی تفاوت.تصویر توسط Gérard دوبوا

ما آمده ایم در گذشته به پایان اخلاقی آموزنده نازی ها ؟ پس از هشت دهه نازی ها ممکن است به نظر می رسد به عقب نشینی کرده اند به یک کلاس با اورک ها و کابل-تلویزیون کوسه ها موجودات فوق العاده به نمایندگی از بد به جای شخصیت های تاریخی که در واقع شر بود. آن را خوب است به می گویند که ما باید نگاه گذشته تاریخچه کانال نازی ها—”هیتلر و نهفته”—به چیزی که واقعی می آید زمانی که یاد تخیل واقعا پایمال تاریخی تخیل. هیچ کس دیگر اشیاء به جوک ها در مورد تفتیش عقاید اسپانیایی که سوخته منتقدان و یهودیان زنده اما که در حال حاضر وجود دارد اول از همه به عنوان یک Monty Python طرح (“هیچ کس انتظار تفتیش عقاید در اسپانیا!”), در حالی که هنری هشتم و جستوجوی که سوخته مردان بیش از حد و سرکوب هزاران نفر هستند اپرا صابون قبل از آنها خطبه.

دو کتاب جدید نشان می دهد که ما ممکن است به پایان آمده و بر خلاف ما در تلاش برای درک اینکه چگونه بد اتفاق می افتد این است که هنوز هم بهترین کمک به درک چه بد اتفاق افتاده است. موضوع David G. Marwell را “منگله” (W. W. Norton) یکی از فروشندگان پیشرو اورک ها: یوزف منگله که فرشته مرگ آشویتس که نظارت انتخاب در قطار شیب دار—ارسال برخی از اعضای خانواده خاموش با گاز کشته و یا کار را به مرگ در حالی که عجیب و غریب انجام آزمایش های پزشکی بر دیگران—و که پس از فرار scot-free برای یک زندگی مخفی در آمریکای جنوبی است. منگله نام مترادف با شر خالص شوم تحصیل مرتب سازی بر اساس: فیلم “ماراتن مرد” با Laurence Olivier به عنوان داستین هافمن-شکنجه دندانپزشک, ساخت دندان بازديد دشوار است برای یک نسل الهام گرفته شده بود منگله.

Marwell زندگی بسیار جدید به ما بگویید که در هر دو مورد منگله خود را و بیشتر قابل توجه در مورد اجتماعی و علمی محیط است که اجازه داده او را به شکوفا. هیچ چیز وجود دارد تعجب آور در افراد تحصیل کرده انجام بدی اما هنوز هم شگفت انگیز را ببینید که چگونه آنها به طور کامل ساخت یک منطق به آنها اجازه انجام آن ستون دلیل قابل قبول در خود توجیه و زمانی مانند منگله آنها قادر به نگاه خود را در آینه هر روز صبح با چشم روشن خود تبریک. منگله هر چند او تا به حال یک مدرک پزشکی, فکر خود را به عنوان یک دانشمند. او آموزش دیده به عنوان یک فیزیکی انسان شناس در بالاترین سطح از دانشگاه. فرزندان جامد باواریا خانواده کاتولیک—در طول سال های بعد در تبعید نوشت گریان خاطرات در مورد مادرش کاتولیک pieties—او مورد مطالعه در شهر بن و وین و در سال 1933 مشغول به کار در مونیخ تحت اسکاتلند-آلمانی شناس تئودور Mollison. آن Mollison, Marwell می نویسد که “کامل یک سری اندازه گیری و ضبط دستگاه های است که کمک به استانداردسازی و افزایش دقت ضروری اندازه گیری شد که بر اساس انسان شناسی فیزیکی.” حتی در اوایل سی سالگی Mollison بود مشتاق نازی و خاص نوع انسان شناسی او تبدیل به راحتی به یک völkisch ایدئولوژی آن صرفا توصیفی علم است که به راحتی وام خود را به شبه علم چه Stephen Jay Gould فراموش نشدنی لقب “mismeasure از مرد است.” Mollison معروف خود “انحراف منحنی” نمودار است که به نظر می رسید برای نشان دادن تفاوت های میان نژادی انواع.

همه ایده های آرمان قادر هستند که پیچیده به خود اضداد است. آموزه های دینی را موعظه صلح و محبت تو دشمن به سرعت تبدیل به یک جستجو برای دشمنان و نه عشق. قصد و انحراف معمولا شفاف است. ما حتی یک کلمه خوب برای این عمل بد: نفاق. اما تئوری های علمی که اعتبار خود را از توانایی خود را برای توضیح عمل محدود دامنه از اشیاء می تواند منفجر شود به غلط مدل برای موضوعات نامربوط و بدون آگاه نفاق. داروین ایده مبارزه برای وجود طراحی شده برای توضیح خسته کننده از پرندگان منقار می شود در یک نسل این ایده که مردم فقیر شایسته به فقیر. انیشتین ایده است که اندازه گیری زمان نسبی است می تواند پیچ و تاب به این ایده است که اخلاق است. این اشتباه می تواند سخت برای پیگیری. انحراف علمی عمل طول می کشد دوم; آن اصلاح طول می کشد یک ترم.

آلمانی شناسی تمرین اندازه گیری مردم و تایپ آنها با توجه به مسابقه ای که در آن منگله بود و آموزش دیده بود به عنوان کلمبیا مورخ اندرو زیمرمن نشان داده است شروع در مقیاس بزرگ از یک و نیم قرن قبل از منگله بود که تحصیل در آن است. آن پیشگام در هجده دهه هفتاد تحت جهت impeccably لیبرال دانشمند Rudolf Virchow بود که یک صدای پیشرو در برابر یهودی ستیزی در آن زمان رقابت با بدنام ضد سامی همزن برای یک صندلی در مجلس و برنده. و در واقع تقسیم دانش آموزان به “مختلف” (نوردیک انواع) و “Brunets” (هر کس دیگری) Virchow یافت که “Brunets رخ داده است در میان تمام دانش آموزان یک بیت بیش از 14 درصد بوده و در میان یهودیان آن 42 درصد است.” به دنبال اعداد ما ممکن است فکر می کنم که وجود دارد قابل ملاحظه ای کمی قابل اندازه گیری یکنواختی در میان یهودیان. اما مردم را معنی اعداد به آنچه آنها می خواهند آنها را به منظور همانطور که در بیس بال مذاکرات و در این مورد اعداد گرفته شد به این معنی است که یهودیان نه ماهرانه متفاوت اما کاملا دیگر. تجزیه و تحلیل این اعداد کافی حدت برای دیدن آنچه که واقعا بود یا نشان نمی دهد پیچیده بود مثل توضیح داد که چرا بالا به طور متوسط پنبه حلاجی شده نیست یک راهنمای خوب برای برنده شدن بیس بال بازی: شما باید مایل به چسبیدن به اطراف برای توضیح به جای عجله برای امضای قرارداد. و بنابراین ایده objectifying استانداردهای انسانی اندازه گیری شد و به راحتی ازدواج (anti-داروینی) ایده است که آنچه شما بودند اندازه گیری شد تغییرات فردی اما نژادی اسانس—که نژادها بودند مانند گونه ها و در آمد ثابت تغییرناپذیر نوع قابل تشخیص و deducible از اقدامات ثابت.

منگله مطالعه انسان آرواره تحت Mollison نظارت به این نتیجه رسید که “فک مورد بررسی گروههای نژادی نشان می دهد در مقابل بخش چنین تفاوت که آنها اجازه یکی به تمایز بین نژادها.” آن را مانند تلاش برای مطالعه این موتور احتراق داخلی-نقشه برداري تمام اتومبیل های پارک شده در یک خیابان. شما را تا پایان با یک توجهی ظاهری طبقه بندی از شیشه در اندازه ها و سپر فرورفتگی اما شما هیچ ایده که همه آنها همان موتور در داخل بسیار کمتر از چگونه آن کار می کرد.

حتی سیاسی استانداردهای این زمینه منگله بود متوسط ، او تز دکترای Mollison قضاوت هر چند آن را “رنج می برد از یک تا حدودی دست و پا چلفتی نحوه ارائه و بیان ممکن است به عنوان انجام الزامات”—academese در هر دوره برای یک B-منفی. منگله بود خوب به اندازه کافی برای مطالعه با نام های بزرگ و پیروزی های خود را پشتیبانی می کند اما به اندازه کافی خوب نیست برای رفتن به دور در جهان است.

او در ادامه به دیگر نوشتن تز دکترای خود را در پزشکی و ژنتیک و مطالعه وراثت از شکاف کام که تقویت نازی قانون نیاز به عقیم سازی از آلمانی ها با اختلالات ژنتیکی. اواخر نوزده-سی سالگی او قرار داده شده است به کار به عنوان یک متخصص و مشاور در نژادی, انواع ارزیابی این متغیر به عنوان خون, انواع رنگ چشم ابرو اشکال و اثر انگشت برای تعیین اگر یک موضوع در یک دادگاه پرونده کامل یک یهودی یا یک نیمه یهودی. در یک نمونه یک یهودی به نام هاینز الکساندر متهم شد نژادی جرم miscegenation برای داشتن یک رابطه با یک آریایی. او در دفاع از خودش با اصرار او بود که در واقع به طور کامل یهودی اما حرامزاده یک آریایی پدر. (منگله را متقاعد نشد.)

خواندن در مورد منگله پیش از جنگ, آموزش, یکی زده, سینه های سرمایه گذاری از منابع فکری و مالی بود که ریخت و به این بطور غیر عادی و مرموز دقیقه و بیهوده علم نژادی تفاوت. زمانی که منگله به تازگی خدمت سربازی در S. S. در آستانه جنگ در سال 1938 به دنبال ازدواج با یک بیست و یک ساله به نام ایرنه Schönbein های نژادی از S. S. ترسیم و نسب خود را به 1648 به دنبال هر نشانه ای از غیر آریایی خودگذشتگی و قادر به اطمینان ایجاد هویت نژادی از پدربزرگ پدری حاضر به ورود او به آن “قبیله رجیستری.” (نازی قوانین در مورد “خلوص نژادی” الهام گرفتند اما نه تا آنجا که به آمریکایی “یک قطره” و “خون بخش” قوانین تصویب شده در جنوب آن تصریح شده است که حتی از راه دور سیاه جد رندر یک فرد nonwhite. همانطور که با هیتلر تشبیه را فتح شرق به آمریکا فتح غرب ما بدترین سابقه را تشویق نازی ها’ بدترین غرایز.)

نژاد پرستی نمی کند, یکی که فکر می کنم به طور معمول تقاضا داده های کمی در کاملا این مقیاس به منظور رونق. احساسات ضد یهودی در قرون وسطی موفق با شایعات بی اساس در مورد خون مبتنی بر نان فطیر. اما این مسائل نژادی بود و نه صرفا ابزاری آن وسواسی. نازی روشنفکران واقعا اعتقاد داشت. وسواسی آناتومی و تخصصی زبان و نژادی تفاوت ایجاد شده ضروری فکری, زره, سپر, از بررسی دقیق. یک جایگزین فکری جهان ساخته شد با خود علوم و دانشگاهی تأسیس تا مطمئن شویم که همه درگیر خواهد خود را به عنوان طبیعی به عنوان یک دانشمند انجام علم است. این خود مهر و موم فکری تمامیت است که برجسته نازی ها از تجارت فکر محافظه کاران با آنها اغلب متفقین و در نهایت مصرف می شود. منگله حرفه ای یک یادآوری است که نازیسم بود و نه به عنوان چپ بلند اصرار سرمایهداری با دستکش. آن دیوانگی با یک کت سفید بر روی یک ایمان محور به عنوان بزرگ ترین تاریخی جنبش ها توسط پرشور ایده های نه parsable منافع.

منگله بعد از خدمت با Waffen S. S. وایکینگ بخش—خزنده حتی توسط نازی ها با استانداردهای آن ساخته شده است تا حد زیادی از خارجی آریایی داوطلب شد و در نهایت ارسال شده به آشویتس در ماه مه سال 1943. این بود که به عنوان یک آلو انتساب به S. S. troops; شما می توانید کشتن مردم وجود دارد و بدون خطر کشته شدن. هنگامی که در آشویتس منگله معروف شد به عنوان بدترین خائنانی دقیقا به این خاطر که او به نظر می رسید به عشق خود ، ادای احترامات خود را به آرامش روح و طنز خوب مرضی پر کردن صفحات از خاطرات از جمله کسانی که از دانشمندان یهودی بودند که مطبوعات-ganged به خدمات خود را.

Marwell می کند نشان می دهد که منگله می شود “اعتبار” برای انتخاب بیشتر از او می تواند احتمالا ساخته شده اند در خود دارد. به عنوان یک بازمانده نوشت: “اگر یک عضو اس اس است بارها و بارها نام در عمومی در ارتباط با خصوص هیولا اعمال ممکن است که بازماندگان خواهد پروژه تجارب خود را به او. . . . بیش از یک بار من شنیده ام بازماندگان می گویند که منگله بود و یا این که به آنها حتی اگر منگله تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است وارد آشویتس در آن زمان است.” جنایات تمامیت آشویتس کارکنان منسوب به او. به نظر می رسد او جدا شده است چرا که شوم آرام و متفکرين مراقبت که با او نزدیک وظیفه مرتب کردن به زودی-به-مرگ از (به طور خلاصه) ذخیره یک sangfroid که او نگهداری می شود به عنوان یکی کمتر اعتماد به نفس یکی از همکاران پیشنهاد می شود چرا که او به تنهایی پذیرفته شده است که تمام یهودیان در حال حاضر “مرده پس از ورود.” او مرتب کردن ارواح و نه مردم.

آن منگله انجام آزمایش ساخته شده است که شهرت خود را برای شر خالص خیلی قوی است. او تاسیس خود موسسه تحقیقاتی در آشویتس وابسته و سنتی محترم دانشگاهی یکی از, قیصر ویلهلم موسسه انسان شناسی در برلین. و صمیمانه ساخته کاراپاس عادی علم آن چیزی است که باعث می شود کار به خصوص سرد. خود را بدنام دوقلو مطالعات برای مثال کرده اند که اغلب تصور می شود, وحشی, تلاش برای افزایش, آلمانی, باروری با پیدا کردن یک سری روش که همه زنان آلمانی را ، در واقع Marwell نشان می دهد که این مطالعات ادامه این نوع تحقیقات که قرار بود در جای دیگر در جهان است. دوقلوهای به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان Rosetta stone ژنتیک, که اجازه می دهد دانشمندان برای شکستن کد از فرهنگ در مقابل طبیعت است. کار به همان اندازه هولناک زن دانشمند به نام کارین Magnussen منگله “برداشت” چشم از سینتی دوقلوها در اردوگاه که به یک بیماری به نام heterochromia عنبیه و در نتیجه چشم ها با رنگ های مختلف. هدف یکی بود یکی نبود شیطانی مهندسی برای تغییر رنگ چشم است که می شده اند صرفا لوازم آرایشی و بهداشتی. آن را به جمع آوری داده های سخت در پیش از کشف “کاربردی ژنتیک” از “پدری و تعیین اصل و نسب” که مرتب کردن بر اساس Übermenschen از Untermenschen. منگله در آشویتس بود آنچه ما تماس بگیرید “خالص پژوهش است.” Marwell که به وضوح نه به طور کامل انتظار می رود برای پیدا کردن آنچه که او را پیدا می نویسد:

“چرا من هستم یک نویسنده است.”
کارتون توسط الیس روزن

او را دنبال خود علم نه به عنوان برخی از تبادل نظر رو صرفا بد و عجیب و غریب انگیزه اما نه به شیوه ای که خود را مربی و همسالان خود می تواند به عنوان قاضی دیدار با بالاترین استانداردهای. . . . مفهوم منگله به عنوان unhinged رانده شده توسط شیاطین و غرقه شدن عجیب و غریب و سادیستی انگیزه باید جایگزین چیزی حتی بیشتر نگران کننده است. منگله بود, در واقع, در علمی پیشتاز با بهره گیری از اعتماد به نفس و آموزشی از رهبران در این زمینه خود را. علم او در آشویتس به حدی است که ما می توانیم از آن بازسازی شد و نه غیر عادی اما نه مطابق با تحقیقات انجام شده توسط دیگران در نظر گرفته می شود علمی ایجاد.

به این یکی ممکن است اضافه کردن یک پاورقی: آلمانی “علمی ایجاد” مدتها پیش به فروش می رسد آن روح و اندازه گیری چوب به شیطان است. دانشمندان در برلین و گراتس که به آسانی پذیرفته شده پاشیده و سر و چشم و اسکلت از منگله موسسه بوده و از نظر اخلاقی خراب مدتها قبل از نمونه های وارد شده اند. هیچ کس را نشان می دهد که منگله دوقلو یا رنگ چشم پژوهش از ارزش های پایدار با وجود آن شیطانی ریشه. (این ممکن است گفت: به عنوان مثال نازی ها’ موشک پژوهش: علم صدا بود حتی اگر موشک رفت و به اشتباه شهرستانها.) ژنتیک از رنگ چشم هرگز به cracked by وحشتناک کسب و کار از جمع آوری تعداد زیادی از چشم. انسان شناسان در برلین و مونیخ در حال حاضر متقاعد شده خود را که خود را متعصب inventorying و مصنوع-جمع آوری ضربه آنقدر فضیلت آن است که پرسش از اخلاق خالی است. منگله نمی شد معلوم می شود یک دانشمند دیوانه است. آن را بدتر از آن. او شرکت در یک mad علم است.

Marwell نظرسنجی با یک نوع مبهوت تعجب وسایل رفاهی زندگی برای پزشکان نازی زندگی در میان این همه مرگ. آنها به ویژه “subcamp,” بیست مایل از اتاق های گاز که در خدمت به عنوان یک روستایی عقب نشینی است. وجود دارد به طور منظم و زناشویی بازديد و یک جریان ثابت از مهمانی های شام در میان S. S. افسران و همسران خود را. این همه به عنوان دود رز در اردوگاه در این نزدیکی هست. منگله خوشحال بود در این دنیا—عکس های او را نشان می دهد لبخند زدن, و حتی زندانی برده که خود را کشید حمام او را به نام “مودب است.” هر زمان که برخی از حس اخلاق جاسازی شده در این محکم محصور جمعی (persian) ویژه وحدت از بازیگران بد برگزار شد گروه با هم. دوباره و دوباره S. S. رهبران از هیملر در پایین با تاکید به پیروان خود که آنها در حال حاضر عبور از نوار: اگر آنها شکست خورده در وظیفه خود فرزندان بازماندگان خواهد آمد برای آنها. آن است که جمعی منطق از همه افراط گرایی است. در یک گروه از قاتلان تنها اعمال سادیستی ظلم و ستم است که در آن تمام شده و به تاریخ می تواند تضمین. و بنابراین ما می بینیم همه جا حضوری از متوحش کننده, آداب و رسوم در میان موتور سیکلت و باندهای mafiosi: شما را از استخوان های شما را با سوزاندن خود را پل. این متعصب رهبر متقاعد خود را پیروان نیست که این تنها راه رو به جلو اما این است که هیچ راه برگشتی.

منگله پرواز از اروپا پس از جنگ بود startlingly کند. توقف کردن در مونیخ, شاید برای جمع آوری سوابق پژوهشی خود را که او تا به حال فرستاده از آشویتس او صرف بیش از سه سال تحت یک نام در نظر گرفته به عنوان یک استخدام در باواریا ، (یکی از شاید یک صد تلخ ironies در پست خود-آشویتس زندگی: اکثر S. S. مردان مانند قربانیان خود را به حال خالکوبی شده است در مورد خود را به سمت راست دریافت نوع خون اگر آنها زخمی شدند و نیاز به انتقال خون. این آنها را آسان برای شناسایی و پس از جنگ اما منگله تا به حال موفق به فرار از مارک احتمالا از غرور.)

او ساخته شده راه خود را در سال 1949 به آمریکای جنوبی با کمک صلیب سرخ—همراه با روحانیت کاتولیک را “ratline” یکی از دو کارآمد ترین راه فرار برای سابق نازی ها—اخذ پاسپورت بیشتر یا کمتر در تقاضا. هنگامی که او وارد شدند در آمریکای جنوبی در حال حرکت از آرژانتین پاراگوئه و در نهایت حل و فصل در برزیل او محافظت موقت شبکه آلمانی و اتریشی شرح. منگله به اشتراک گذاشته قهوه-و-گاو عملیات برای سال ها در برزیل با, مجارستانی, زن و شوهر که نگه داشته و راز خود را در ازای یک مزرعه جدید پرداخت برای او محافظ.

اسرائیلی ها سعی در پیگیری از او اما هرگز سعی در ربودن او. این بود که در بخش یک ماده از سیاست است. بدون شک اسرائیل به تعادل تمایل خود را برای گرفتن جنایتکاران جنگی در برابر قیمت از بیگانه به طور بالقوه مفید دولت آمریکا جنوبی. و لجستیکی موساد مانند هر سازمان دولتی محدود بود به معنی و بسیاری از ماموریت. Infuriatingly, منگله زندگی در اجرا را شامل نمی شود خیلی در حال اجرا: او موفق مزرعه نگه داشته و با احتیاط چشم خود تصور تعقیب و تا به حال مقدار زیادی از زمان برای ازدواج رفتن در تعطیلات و حتی مربوط به طور منظم با پسرش رولف که در آلمان زندگی می کردند. منگله درگذشت در سال 1979 در یکی از این تعطیلات او یک سکته مغزی در حالی که شنا کردن.

دوستان خود را به خاک سپرده شد او را خود به عهده گرفت نام ولفگانگ گرهارد و سپس تحت فشار توسط غرب آلمان و برزیل پلیس فاش محل قبر او. اما آلمانی ها و اسرائیلی ها و همچنین آمریکایی ها که در حال حاضر گرفته شده بود تا منگله شکار در سیاسی اصرار از سناتور نیویورک Al d’amato—بودند ديپلمات که آنها تا به حال حق جسد. آنها به منگله و همکاران خود را بیش از حد اعتباری برای شیطانی فیلم به سبک پنهان کاری گسترده ای جراحی پلاستیک و جعلی مرگ و میر—زمانی که او تا به حال بیشتر نگه داشته شده است امن توسط رخوت در بخشی از تعقیب او و اخلاقی بی تفاوتی در بخشی خود را حفظ.

در ژوئن سال 1985 تیم آسیب شناسان پزشکی قانونی مردم شناسان و دیگر محققان از هر دو آلمان و ایالات متحده—از جمله Marwell خود کار برای وزارت دادگستری از بررسی های خاص—فرود در سن پائولو برای تعیین اگر بدن بود و در واقع منگله. در عجیب ترین طنز, روش های مورد استفاده برای شناسایی مجرم اساسا نسخه های فیزیکی انسان شناسی است که منگله آموزش داده شده بود ، اندازه گیری های گرفته شده از ناحیه سمفیز مورد بررسی قرار گرفت برای پوشیدن; femurs بودند متقابل برش و اخباری بازرسی برای ارزیابی چگونه “گود” آنها تبدیل شده بود. در نهایت آلمان معرفی یک نام تجاری جدید روش: دو رزولوشن بالا ویدئوها—یکی از جسد جمجمه دیگر از یک عکس از منگله زمانی که زنده بودند سوار شود. آن بود منگله و “بسته شدن” است که جانور عجیب و غریب بود دستگیر شده در گذشته است. همه که میکروسکوپی توتن دقت بود در حال حاضر کارگردانی نه به بدخیم فانتزی ایجاد نژادی دسته ها اما به تشخیص یک مرد از همه دیگران است. آنچه وجود دارد این است که افراد و آنچه که ما می توانید ضبط خود را quiddities; بزرگتر حزب از ملت و طبقه و ذهن شخصیت—که به آن تعلق دارند هنوز هم بیش از حد منیفولد برای اندازه گیری.

Götz Aly این مورخ آلمانی که “هیتلر ذینفع” است و یکی از تحسین شدهترین آثار در رایش سوم منتشر شده در دو دهه گذشته فقط بیرون آورده یک کتاب جدید در زبان انگلیسی “اروپا علیه یهودیان: 1880-1945” (شهری) و آن را می اندازد برخی از postscript-مانند نور در منگله مورد. Aly دارای دو انگیزه در نوشتن کتاب خود. برای اولین بار نشان می دهد که چگونه گسترده پان-اروپایی و ایدئولوژیک کامل اروپایی ضد یهودی بود. از فرانسه از طریق لهستان و به رومانی و مجارستان هر کشور تا به حال در قرن نوزدهم یک ضد سامی استقرار اغلب لنگر در کاتولیک درست اما فقط به عنوان اغلب در سوسیالیست چپ که در آن زبان به عنوان تلخ به عنوان بعد Hitlerian نوع است. یهودی ستیزی است که پیش بینی حذف و به طور ضمنی به نابودی یهودیان همه جا بود. هیچ کس نیاز به تشویق به آزار و اذیت یهودیان. شرایط جنگ را ممکن ساخته است اما بسیاری از سراسر اروپا شده بود مشتاق به انجام این کار به عنوان به زودی به عنوان آنها می توانند.

خود را در خط دوم تحقیق بیشتر است ظریف: چرا آنها می خواهم به آزار و اذیت یهودیان پس بد است ؟ او متمایز کلاسیک قرون وسطی به سبک یهودی ستیزی که در آن یهودیان به سادگی بیگانگان از مدرن سویه که در آن آنها تا به حال تبدیل شدن به غیر قابل قبولی, betters. یک نوع جدیدی از رقابت بوجود آمده بود که در آن یهودیان بود کشف و ضبط یک مزیت اول تکان دهنده. در قرن نوزدهم آنها وارد قبل از هر کس دیگری در درک که در دنیای جدید از مدرنیته رقابتی و پیشرفت—به خوبی انجام می دهند در امتحانات—فراهم می کند یک جایگزین برای پیشرفت از طریق تبارها. چرا یهودیان را به خوبی انجام داد در جوامعی که وابسته نوعی از تست گیری پیچیده است تاریخی سوال اگر آن را ممکن است به عنوان ساده به عنوان که سنت تلمود مطالعه می تواند به راحتی “exapted” برای این منظور است. تناقض تنها زمانی که “ملی” گروه وارد این رقابت خود را و شروع به گرفتن تا خود را به نفرت از یهودیان را در یک درنده خویی. “به عنوان شکاف در آموزش و پرورش بسته به درجه اصطکاک بین یهودیان و اکثریت جمعیت افزایش یافته است” Aly می نویسد. “حسادت متولد اجتماعی مجاورت نه از فاصله بین دو پاک از هم جدا شدند.”

در سال 1894 دریفوس مورد اصلی سقوط مهره های بازی دومینو از آنچه آمده بود متناسب با این الگوی کاملا آن را حس می کند که این اتفاق افتاد در فرانسه اولین کشور اروپایی بیمه “مشاغل باز به استعداد است.” کاپیتان دریفوس را گناهی بزرگ بود که یک دریفوس اما به عنوان یک کاپیتان. و اگر Aly نمی استناد این مثال خود طرح نقشه کاملا بر روی زندگی نازی ها: هیتلر خشمگین در یهودیان در وین نه به این دلیل که یهودی تمرین هنر به جای کشاورزی اما از آنجا که آنها نمی خواهد اجازه دهید او را به مدرسه هنر. گوبلز بود موفق فلسفی رمان نویس نه rabble-rouser. محافل مردمی authoritarians سپس و در حال حاضر تمایل به پر تلخ B-منهای رقبا.

و بنابراین ما به گذشته و هنوز هم بیشتر از نظر اخلاقی آموزنده چیز در مورد تحصیل نازی ها در حال حاضر ما می توانید ببینید که چگونه محکم از بین بردن یهودیان محدود بود به یک نفرت از بین المللی بودن. اگر چه تعداد زیادی از یهودیان که در جریان کشتار فقیر بودند مذهبی یهودیان از اروپای شرقی بسیاری از دهقانان و فروشندگان و تجار دشمن اصلی به عنوان منگله درک کرده بود همیشه تحصیل یهودیان غرب اروپا است. هنگامی که یک S. S., دکتر, تعجب با صدای بلند چرا همه فقیر یهودیان از شرق تا به حال به کشته شدن او به یاد می آورد منگله توضیح داد که “این دقیقا از این مخزن از مردم که یهودیان به خود جلب کرد قدرت جدید و تجدید خون خود را. بدون فقیر اما ظاهرا بی ضرر شرقی یهودیان متمدن غرب یهودیان اروپایی نمی خواهد بود قادر به زنده ماندن است. بنابراین لازم است برای نابود کردن تمام یهودیان.” توده های فقیر و مذهبی یهودیان در لهستان تقریبا اتفاقی به تلاش; هدف واقعی بود و نخبگان که با آنها به ارمغان آورد bacillus از بین المللی بودن.

در تام استوپارد جدید بازی “Leopoldstadt,” مطالعه کاملا جذب خانواده یهودی آغاز می شود که در وین طلایی دوره قبل از جنگ بزرگ—یک ستاره داوود نشسته است در بالای درخت کریسمس خود را—فینال خرد صحنه تنظیم شده است در نوزده-پنجاه بود. مردی که خانواده فرار در زمان به خانه می آید و می پرسد: خوشبختانه در مورد بستگان او تا به حال شناخته شده به عنوان یک پسر. او در لیست نام یکی پس از دیگری: ارنست? آشویتس. هانا? آشویتس. همه خود را ناقص و ویژه بستگان به نوبه خود به قتل رسیده اند توسط Mengeles جهان است. مخاطبان منحصر به فرد در تجربه من, سکوت در پایان تقریبا قادر به تحسین بازیگران. اما نیایش دقیق است: آن را تخریب چنین بی ضرر و شاد وینی جهان وطنی خانواده هایی که هیتلر, که کشف یهودی ستیزی به عنوان یک درمان برای ناکامی خود را به عنوان یک جوان و ناموفق هنرمند در وین مورد نظر. او مایل به نابود کردن تمدن اروپا به منظور دستیابی به آن و او. ♦

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesfruit party oynaKamagrabuy stripe accounteskort kızlar kadıköyinstagram gizli hesap görmeMobil Ödeme Bozdurmarekorbetgenco bahisVan Escortdeneme bonusu veren sitelermoto kuryeBağlama büyüsü