ریچارد با مته سوراخ کردن خواسته های اطمینان که سناتورهای کار از خانه را هنوز دریافت سهام راهنمایی

Sen. Richard Burr speaks on a cellphone.
عکس توسط اندرو بیلبائو / AP

واشنگتن (به Borowitz گزارش)—در میان حدس و گمان است که ایالات متحده سناتور ممکن است به زودی کار از راه دور سناتور ریچارد با مته سوراخ کردن در روز جمعه خواستار تضمین می کند که سناتور کار از خانه هنوز هم دسترسی به خودی-راهنمایی تجارت.

صحبت از خوبی سنا پرشوری با مته سوراخ کردن یک جمهوری خواه از کارولینای شمالی گفته است که “سیستم نیاز به در محل قرار داده—و نه فردا و نه هفته آینده, اما, امروز به مطمئن شویم که سناتور دریافت خودی-اطلاعات تجاری است که هر دو ما حیاتی و ما نخستزادگی.”

با مته سوراخ کردن لعنتی دولت اوباما برای ایجاد طرح های احتمالی برای حفاظت از جریان ثابت از سهام راهنمایی به سناتور ایالات متحده آمریکا در این رویداد از یک بیماری همه گیر جنگ هسته ای یا سیارک اعتصاب.

“این واقعیت که ما به زودی جدا شده و در خانه ما مجبور به دنبال کردن راهنمایی سهام از طریق, ایمیل, پیام های متنی, و آنچه را که از شما این است برای قرار دادن آن ملایم بی وجدان,” با مته سوراخ کردن صدای او quavering با خشم گفت: از همکاران خود را.

کارولینای شمالی مجلس خواست سنا به مناسب یک و نیم میلیارد دلار بلافاصله به صندوق ساخت و ساز از یک پورتال امن به ارائه زمان واقعی خودی سهام راهنمایی.

لحظات پس از سخنرانی خود نشان داد که با مته سوراخ کردن دیروز سرمایه گذاری در SecurePortalTek یک شرکت است که می سازد امن پورتال به ارائه زمان واقعی خودی سهام راهنمایی.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.ly

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>