ریچارد لینکلیتر مذاکرات آینده سینما—در خود خالی تئاتر

برای بسیاری از بهار گذشته صحنه در Austin, تگزاس, احساس رویایی که ریچارد لینکلیتر توصیف در باز کردن تک صدایی از “Slacker”—اوایل دهه نود فیلم که او نوشت عمل کرده و به ضرب گلوله در این شهرستان است. “من فقط به حال عجیب ترین رویای بازگشت در اتوبوس وجود دارد ؟” شخصیت او می گوید بی طرف راننده تاکسی. “وجود دارد هیچ چیز در همه. مرد آن بود ‘امگا مرد.’ وجود دارد فقط هیچ کس در اطراف. . . . زمانی که من در خانه من بود مانند کوه در می رم از طریق ایستگاه های تلویزیونی بی وقفه خواندن.” Austin صادر اول آن stay-at-home منظور در مارس 24th به عنوان تعدادی از coronavirus موارد در تگزاس نزدیک یک هزار نفر است. سپس در مارس 1 ساعت پس از گزارش یک رکورد به بالا, تک-روز شمار تلفات این دولت آغاز بازگشایی روند. فرماندار گرگ ابوت دعوت کسب و کار برای بازگشایی در کاهش ظرفیت.

در Austin, برخی از مغازه ها و رستوران ها باز درهای خود را بلافاصله; سیسکو محبوب Tex-Mex, کسی که شام میخورد استفاده می شود آبی نقاش نوار برای جلوگیری از متناوب مدفوع در مقابله, در حالی که تگزاس فلفل قرمز سالن یک رستوران در سایه دولت کاپیتول نشسته مشتریان در آن اتاق است. دیگران بیشتر بود و تمایلی. A. F. S. سینما فیلم تئاتر های اجرا شده توسط Austin Film Society—یک گروه که لینکلیتر تاسیس در سال 1985—اولین تئاتر اعلام کند که این امر بسته باقی می ماند. (“هر آزمایش کنترل دولت به نظر می رسد می خواهم به انجام در حال حاضر ما در حال رفتن به در جلویی که” لینکلیتر بعد توضیح داده شده است.) دیگر به دنبال کت و شلوار: همانطور که از ماه جولای تنها پنج نفر از بیش از بیست و تئاتر در منطقه Austin اقدام به بازگشایی شده است.

روز دیگر لینکلیتر راند چهل دقیقه از خانه اش در جنوب شرقی Austin به شهر به رفتن به سینما. او کشیده تا در یک سفید-گچ مرکز نوار است که در بین هتل های زنجیره ای و خالی زیادی و به سمت گوشه ای از ساختمان که در آن A. F. S. سینما عمل کرده است از سال 2013. تئاتر را نشان می دهد مستقل خارجی و تجربی فیلم با یک نقطه نرم برای فیلم های ساخته شده در تگزاس است. لینکلیتر در این فیلم Austin جامعه هنری, مدیر, دیگر, تماس, تمام, سازمان, عکس, اما او هنوز هم curates نمایش فیلم برای سینما—از جمله “بی پایان” اجرای فیلم از نوزده-دهه هشتاد. هفته تئاتر بسته در ماه مارس تا به حال شده است در اصل متعهد به نمایش فیلم برای South by Southwest جشنواره است.(کل جشنواره لغو شد با توجه به همه گیر بیش از حد.)

“اولین سرمایه گذاری,” لینکلیتر گفت: سرگردان را از طریق سینما لابی دست بر باسن. “همه چیز به حالت تعلیق در انیمیشن است.” او عینک یک رقص لهستانی پولکا نقطه چین ماسک صورت کوتاه آستین دکمه شورت و یک جفت مشتاق, پیاده روی, کفش. روز قبل از اقامت در خانه سفارش به اثر رفت, او می خواهم به پایان رسید و تولید در فیلم بعدی خود “آپولو 10½: فضای سن ماجرا” یک مجموعه داستان در هوستون در طول سال 1969 ماه فرود. این فیلم با الهام از لینکلیتر را در خاطرات شرح زیر است این ماموریت را به خوبی به عنوان یک گروه از کودکان fantasizing در مورد آن از زمین.. آن را در زندگی خواهد شد و بخشی از انیمیشن با استفاده از تکنیک های مشابه به rotoscoping; لینکلیتر در حال صرف مقدار زیادی از زمان خود را در قرنطینه ویرایش فیلم. او همچنین می خواهم به تماشای فیلم های قدیمی با شانزده سال دختران دوقلو مانند “Gimme Shelter” این مستند در مورد سنگ نورد در تور است. است که تا پروژکتور را شکست. “این در مورد بدترین زمان تا کنون,” او گفت:. “من نفرت را به حتی به آن اشاره کرد.”

مثل سگ بو قدیمی خود را حفاری, لینکلیتر scurried به پوستر فیلم های کوتاه ورودی تئاتر—”Kiss Me Deadly,” “Il Deserto روسو” کل یک دیوار به صورت پوستر در لهستان—همه گرفته شده از مجموعه وسیع خود را. او در نظر گرفته که در آن به محل جدید یکی از او می خواهم خرید در پاریس (“وجود دارد چیزی در مورد کسانی که در پاریس, پوستر, فروشگاه”) برای Blaxploitation فیلم Coffy.” “من فکر کردم این امر می تواند یک ترکیب خوب,” او گفت:. سپس او به چشم یک زرشکی چاپ از ژان-لوک گدار را “La Chinoise” بدانم که آیا او باید آن را تعویض کنید. “ما کمی بیش از حد Eurocentric اینجا.”

سینما بسته شد اما آن را خالی; Aaron Malzahn فنی, مدیر اطراف بود به تمایل به تجهیزات—دیجیتال پروژکتور و سرور نیاز به روشن و خاموش در طول ماه, مبادا آنها از دست دادن ارتباط خود را مانند یک معطل ماندن باتری اتومبیل. هالی هریک از Austin Film Society سر فیلم و, خلاق, رسانه, وجود دارد, بیش از حد با یک پارچه دستمال پیچیده شده در اطراف صورت خود را. مانند لینکلیتر او بود ندیده تئاتر از مارس. “من کمی نگران در چه احساسی من بود,” او گفت:. “اما من استفاده می شود به راه رفتن را از طریق این درب ها که آن را احساس نمی کند مانند زمان زیادی گذشته است.”

“این قطعا یک عدم شما می دانید” لینکلیتر گفت: تئاتر ، “آن را مانند چیزی حذف شده است. پس از آن وجود دارد از دست دادن شخصی. شما تقریبا احساس خودخواه, مانند, من نیاز به این. اما این چیزی است که همه ما اعتقاد داریم به شدت.”

لینکلیتر نقل مکان کرد و به آستین در سال 1983 و شروع به گرفتن فیلم کلاس در Austin جامعه ، دانشگاه تگزاس بود چهار دقیقه دوچرخه سواری دور از خانه خود را, و او برای گرفتن نمایش فیلم از مدرسه در بخش های مختلف. او ضربه سقف از عرضه به سرعت; یکی می تواند پیدا کردن راه هایی برای تماشای “توت فرنگی های وحشی” و “هفت سامورایی” اما به ندرت چیزی فراتر از این فیلم 101 کانن. او و دوستان خود را متقاعد صاحب Quackenbush را در یک کافی شاپ در نزدیکی محوطه دانشگاه به آنها اجازه استفاده از ساختمان طبقه بالا فضای اجاره-رایگان به صفحه نمایش 16-mm. چاپ فیلم. به عنوان نمایش بزرگ محبوب مالک می خواستم آنها را به اتهام و به طوری که آنها نقل مکان کرد و شناور در اطراف شهر دیگر فضاهای. این گروه نام خود را Austin Film Society.

لینکلیتر هرگز چپ Austin اما او از فیلمهایی به آنها را بعد از “Slacker” به ارمغان آورد او را به مستقل موردتوجه وتماشای عموم “مات و مبهوت” و “زندگی بیداری” به دست آورده او را تحسین گسترده منتقدان (و “مدرسه راک” جریان اصلی بیشتر توجه). او شناخته شده برای صبر خود را به عنوان یک فیلمساز کار با اتان هاوک و جولی دلپی در طی هجده سال خود را “قبل از” سه گانه و با Hawke, Patricia Arquette و Ellar Coltrane برای دوازده سال در حالی که تیراندازی “بردمن” که هر دو به دست آورد نامزد اسکار. Austin Film Society, در ضمن نگه داشته در حال رشد است. همراه با سینما این سازمان اجرا می شود تولید پیچیده و همچنین به عنوان یک media studio که در آن مردم محلی می تواند اجاره تجهیزات سینمایی و کلاس. جامعه ساخته شده است تا مخاطبان وفادار از فیلمسازان و بینندگان که لینکلیتر معتقد است بازگردد و هنگامی که آن را امن—هر زمان که ممکن است. “برای همه ما که به اینجا می آیند این نوع ما کل زندگی اجتماعی” Herrick گفت.

“شما باید یک غربالگری و پس از آن شروع می شود در اینجا در این اتاق” لینکلیتر گفت: معلق در هوا دستان خود را با درهای سالن تئاتر. “سپس آن را می رود در خارج وجود دارد”—به لابی و بار”و کسی سفارش یک نوشیدنی. در پایان شب, شما در نهایت رفتن به ماشین خود را یک ساعت پس از این فیلم به پایان رسید. شما به پردازش می شود. شما به اویختن.” لینکلیتر ” موفق به ساخت ضریح از طریق سینما, جریان دولت از حلق آویز کردن, آیا در هورمون های سنگین فضای پردیس دانشگاه (“هر کس می خواهد برخی!!”) یا در مست درد مقعد مبادلات بین دو بعید عاشقان (“قبل از” سه گانه). در زندگی خود لحظه هایی را اغلب اتفاق افتاده است چرا که سینما. آن است که غیر ممکن است به تکرار این کار بدون یک فضای فیزیکی. “فیلم, مردم فیلم, مردم,” او گفت:. “وجود دارد هیچ جایی آنها می خواهم و نه در تئاتر.”

“مرگ سینما” پیش بینی شده پس از اختراع تلویزیون. اما در ماه های اخیر تهدید کرده است به نظر می رسید بیشتر ملموس: تئاتر محصور در خشکی هستند و در حالت ایده آل شلوغ و بیشتر از سود خود را آمده از امتیازاتی که به مشکل میخورن در حالی که با پوشیدن ماسک. تجاری زنجیره ای هستند و شاید بیشتر در معرض خطر جرم شکست; در مارس AMC شاهوار و Cinemark, بزرگترین تئاتر شرکت در کشور شاهد سهام خود را شاقول. (AMC نزدیک به پنج میلیارد دلار در بدهی بود که شایعه شده بود با توجه به ورشکستگی.) انتقادات خود را در این خط لوله بیش از حد: انتشار “هیچ وقت به مرگ” جدید فیلم جیمز باند شده است تا ماه نوامبر به تعویق افتاد و هنوز از کریستوفر نولان در “شعار” بوده است و دو بار تحت فشار قرار دادند و در حال حاضر برنامه ریزی برای August 12th. بزرگ زنجیر انتهایی فیلم را تحت فشار قرار دادند و خود را reopenings (ماسک مورد نیاز) به پایان رسید.

اگر تئاتر بودند به مرگ یکی هنوز هم می تواند سرزنش از آن در صفحه نمایش های کوچکتر بیشتر به طور خاص, جریان, خدمات, که کمک به توضیح دهد که کاهش در فیلم حضور طولانی که predates این بیماری همه گیر. (در سال گذشته وجود دارد 1.24 میلیارد دلار بلیط فروخته شده در آمریکای شمالی به نمایندگی از بیست درصد کاهش از جعبه دفتر اوج در سال 2002.) به جای انتظار برای تئاتر برای بازگشایی, Universal Pictures منتشر شد “دیوهای تور جهانی”—عاقبت به آن 2016 دانلود فیلم “ترول”—در تقاضا در ماه آوریل و دیدم نزدیک به یک صد میلیون دلار درآمد در عرض سه هفته از انتشار آن بیشتر از اصل “ترول ها” تولید شده در طول آن پنج ماه تئاتر اجرا شود. پس از آن جهانی اعلام شد که در آن به بررسی امکان انتشار تمام آینده—فیلم حتی پس ازCOVID-19 آنهایی که در تئاتر و در جریان خدمات به طور همزمان. AMC در اقدامی تلافی جویانه اعلام کرد که این امر ممنوعیت جهانی فیلم در آن تئاتر.

هنر خانه تئاتر کمتر متلاطم در مورد “عضو شورای نظارت مدت تور جهانی است.” آنها جای نگرانی در مورد مشکلات ساخت اجاره و چشم انداز داشتن به انحلال خود را نزدیک گره تیم—در ماه مارس A. F. S. گذاشته نه کارکنان تمام وقت. اما این تئاتر نیز باید انعطاف پذیری بیشتری نسبت به تجاری زنجیره ای. در طول همه گیر بسیاری از مستقل سینما تصمیم گرفتند برای غربالگری مجازی سیستم عامل که بر روی بیننده می تواند جریان indie برای یک قیمت بلیط می رود که تا حدی به تئاتر محلی. برخی از آنها فروش منظقه سازش است. این Belcourt در نشویل به میزبانی سازمان دیده بان احزاب در جریان پلت فرم حرکت یا کشش ناگهانی. یک گروه تئاتر در پنسیلوانیا آمد تا با یک دیجیتال “دشمنی خانواده”سبک بازی به نام حلقه, سر و صدا که چاله سینما کارکنان در برابر یکدیگر برای پاسخ به فیلم-سوالات چیزهای بی اهمیت عرضه شده توسط خود مخاطبان است.

هنر خانه ها اغلب سازمان های غیر انتفاعی و مخاطبان خود را تمایل به وفادار; هر دو از این ویژگی ها می تواند در مفید آمده است در طول یک بحران است. در اواخر ماه مارس معیار مجموعه و Janus Films راه اندازی یک crowdsourced صندوق-کمپین جمع آوری به ارائه کمک های مالی به صد و هشتاد و چهار مستقل سینما که تا به حال به طور موقت بسته برای این بیماری همه گیر. مبارزات انتخاباتی مطرح شده بیش از هشت صد هزار دلار با سهم از لینکلیتر لولو وانگ بری Jenkins, John Waters و دیگر فیلمسازان. آلیسون Kozberg مدیر کمپین گفت که آیا سینماهای کوچک می تواند زنده ماندن—حتی با این هجوم از کمک های مالی—بستگی دارد چه باری از دوش هر یک. “آیا آنها ذخیره؟” “آیا آنها خود ساخت ؟ آنها پرداخت بدهی ؟ آنها آمرزنده و مهربان صاحبخانه ؟ تمام کسانی که همه چیز در حال رفتن به فوق العاده تاثیرگذار.”

در سال های پس از لینکلیتر آغاز A. F. S. Austin پدید آمده است به عنوان یک مرکز بزرگ برای فیلم مستقل. این South by Southwest جشنواره آغاز شده است که در این شهرستان در سال 1987 است یکی از دنبال کردن سیستم عامل برای فیلمسازان جوان. (در این سال را لغو جشنواره نیز برگ یک سوراخ در Austin در اقتصاد در سال گذشته رویداد را به ارمغان آورد و در بیش از سه صد و پنجاه میلیون دلار است.) The Alamo Drafthouse, the eat-در حالی که-شما-سازمان دیده بان زنجیره ای با چهل و یک مکان در سراسر ایالات متحده آغاز شد و در یک پارکینگ در Austin در سال 1997. چهار-صفحه نمایش تاج بنفش سینما در این شهر در مرکز شهر بود “اعتقاد بر این بود که شماره یک سینما در کشور در شرایط دلار تولید شده در هر صندلی” با توجه به 2013 تگزاس ماهانه مقاله.

برخی از تئاتر در لبه بیرونی شهر و دیگران در جاهای دیگر در تگزاس گرفته اند شانس در بازگشایی حتی اگر دولت در حال حاضر در مبارزه با موج دوم coronavirus. EVO سرگرمی تگزاس مبتنی بر زنجیره ای است که نقش اصلی استودیو فیلم است که به تدریج با قرار دادن مکان خود را از طریق آزمایش: ردیف های متناوب از کرسی شده اند نا گهان و theatregoers داده شده متوسط چک و خواسته تایید می کنند که آنها علامت رایگان. آبی Starlite مینی شهری رانندگی در هرگز بسته شده است و به طور مداوم غربالگری “The Goonies” از طریق این بیماری همه گیر.

در ضمن دیگران را تعطیل ، لایحه Banowsky بنیانگذار تاج بنفش و سابق C. E. O. از برجسته تئاتر متعلق به یکی دیگر از تئاتر به نام, آسمان, سینما, فقط در خارج از آستین. این بسته به طور دائم در ممکن است قادر به نگه دارید تا با آن اجاره پرداخت. “مشکل با کوچک مستقل هنر تئاتر این است که آنها رنج می برند در بهترین زمان” Banowsky گفت. “این رفتن به یک صنعت متفاوت هنگامی که ما رسیدن به طرف دیگر.”

لینکلیتر و هریک راه می رفت قدیمی تر از A. F. S. سینما دو سالن تئاتر است که یک مرحله کوچک و مودی قرمز مخملی دیوار. حل و فصل آنها به جلو ردیف چهار صندلی از هم جدا در تلاش برای ارزیابی آنچه احساس امن است. “شاید آن را در مورد این بسیاری از؟” لینکلیتر پرسید: با تکیه بر خود و کاربردي نسبت به Herrick.

A. F. S. مورد بحث است چه به لحاظ اجتماعی از راه دور نمایش آن ممکن است شبیه, اما آن را هنوز در تلاش برای کشف کردن که آیا اعضای مایل به شرکت در آنها. این سازمان تخمین می زند که سینما نمی بازگشایی تا 2021 در اولین.”برای رفتن از شکوفا حالت به حالت زنده ماندن شما فقط چگونه متوجه آسیب پذیر می شود.” لینکلیتر گفت. “است که می تواند هر یک از ما در این زندگی. شما یک کمی تصادف یا آسیب دیدگی یا بیماری دور از آن است.”

“این یک curveball,” Herrick گفت. او در لینکلیتر سابق کالج-بازیکن بیس بال. “من نمی دانم اگر آن را درست کند.

“این یک ضربه زمین,” او گفت:. “در کره چشم.”

A. F. S. سینما مزایای خاصی است که کوچکتر scrappier هنر خانه تئاتر نیست. لینکلیتر مراجع نمی گچ دیواره های آن, اما کارگردان حضور به ندرت فراموش شده; فیلم های او اغلب به نمایش در تئاتر و مشاهیر مانند رنه زلوگر تگزاس که یک بخش کوچک در “Dazed and Confused,” گاهی اوقات از طریق تصویب. مستقل تئاتر تمایل به تبلیغ ارائه شده است که بینندگان می توانید از یک روش multiplex تجربه (الکل معمولا). اما مشهور می تواند یک راه طولانی ، (در بورلی سینما در لس آنجلس خریداری و احیا توسط کوئنتین تارانتینو در سال 2007 fandom برای مدیر و تئاتر تاری با هم.)

لینکلیتر است مردد به صورت A. F. S. اما می داند که دخالت خود را کمک می کند تا جمع آوری کمک مالی است که می تواند به فیلمسازان جوان—کسانی که در طی این بیماری همه گیر از دست داده اند فرصت تا کنون نادر برای عموم نمایش کار خود را. A. F. S. ادامه داد: برای توزیع کمک های مالی به تگزاس فیلمسازان در طول همه گیر; “Miss Juneteenth,” چنینگ گادفری مردم را تحسین کارگردان début, به تازگی منتشر شده و تقاضا بود یک چنین awardee در سال 2019. “من فکر می کنم که چگونه زندگی من ممکن است متفاوت باشد” لینکلیتر گفت: “اگر در لحظه اول من فیلم بیرون می آید…” او سوار و سرش را تکان داد. حتی پس از او تطبیق این صنعت تغییرات. Netflix به تازگی خریداری شده خود را در ماه فرود فیلم; حتی اگر آن را هنوز در تئاتر آن نیز جریان آنلاین. به عنوان تئاتر در تلاش برای شناور ماندن جریان خدمات ارائه یک فضای که در آن فیلم می تواند زندگی می کنند به ظاهر برای همیشه لطفا برای.

بیش از چند دهه گذشته لینکلیتر است به تماشای بسیاری از تئاتر است که او با ناپدید می شوند. وجود دارد یکی در هانتسویل کوچک شرق تگزاس, شهرستان که در آن او بزرگ شده تا جایی که جان وین در فیلم خواهد شد یک بار در هفته که بسته در اوایل نوزده-دهه هفتاد. دیگران وجود دارد که او آباد در دهه بیست سالگی خود را که جان سالم به در برد; او هنوز هم لذت می برد بازگشت به آنها را. “باید آن را مانند رفتن به کلیسا شما در آن بزرگ شده,” او گفت:. تئاتر او را می بیند تحمل COVID-19 و در ادامه پس از آنهایی که moviegoing یک ماده از خود گذشتگی کسانی است که به دست آورده شهرت خود را و مخاطبان در طول زمان می تواند به حفظ این نوع از وسواس و وفاداری غربالگری بالای یک کافی شاپ.

با وجود این خوش بینی لینکلیتر صحبت در مورد سینما نظر گذشته است. “من فکر می کنم که سینما همیشه بود موفق چون تکرار این رویا, دولت,” او گفت: به دنبال در روی صفحه نمایش به آن را دیدم با رنگارنگ وله برای “infinite پاپ کورن” و A. F. S. عضویت. “شما لازم نیست برای توضیح آن به مردم است. آنها آن را کردم. اتاق تاریک کاملا غوطه ور است. چراغ خواهد آمد و من فراموش کرده که من برای دو ساعت گذشته.” این یک کلیشه او اذعان کرد اما چیزی وجود دارد به آن را ندارد وجود دارد. این رویا در اتوبوس و نه است آن مه از قرنطینه آپارتمان هر دو متولد از انزوا. این همکاری رویا آغاز شده توسط فیلمساز به پایان رسید و توسط بینندگان در فضا است که ما در حال حاضر درک می شود شکننده تر—که در آن ما به توافق برسند با هم به جمع آوری سکوت برای چیزی. “من فکر می کنم مردم می دانند که در برخی از سطح” لینکلیتر گفت. “از آنجا که آنها در حفظ و رفتن.”

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısıBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme