Illustration of Richard Rohr
هفتاد و شش ساله راهب صومعه فرانسیسکن ریچارد Rohr معتقد است که مسیحیت نیست و تنها راه نجات است.تصویر توسط Ohni لیسل

چندی پیش در راه خود را به اداره پست در Albuquerque, New Mexico, ریچارد Rohr یک هفتاد و شش ساله راهب صومعه فرانسیسکن بود یک تجربه معنوی. “این نور است interminably طولانی” او به من گفت: یک روز صبح در اواخر ماه اوت به عنوان ما متوقف در پشت چراغ قرمز در حالی که اصلاح مسیر خود را. Rohr متنفر اتلاف وقت و او نشسته بود در نور کالایی زمانی که یک پیام الهی وارد شده است. “من شنیده ام به عنوان نزدیک که من می دانم به صدای خدا,” او گفت:. صدای او پیشنهاد کرد که پیدا کردن شادی که در آن او به جای جستجوی آن در جای دیگر. “برای دو دقیقه و نیم من در کنترل در این stoplight,” او گفت:. ساخته شده به نشستن هنوز هم نیاز به تسلیم شدن به یک نیروی بزرگتر از خود نفس آن را یک فرصت برای تمرین تفکر شکل مراقبه نماز است که معادل تقریبا در هر دین است. در مسیحیت عمل قدمت آن به چندین قرن بعد از مسیح, هر چند آن را احیا شد در قرن بیستم توسط Trappist راهب توماس مرتون. Rohr به من گفت: “مرتون به عقب کشیده حجاب.”

Rohr اندک است با ریش سفید و درخشان چشم یک فرد که صرف مدت طولانی در سکوت. طی چهار دهه گذشته او به دست آورده است اختصاص داده شده زیر برای تحریک آمیز خود را دید از مسیحیت است. او اجرا می شود در مرکز عمل و تفکر و مراقبه hub و مدرسه مذهبی که ساکنان آن مراجعه کنید به عنوان کوچک واتیکان. پردیس ساخته شده است تا مجموعه ای از نرم افزار adobe casitas صحافی را در یک جاده خاکی خارج آلبوکرک; کوچک زیارتگاه به سنت فرانسیس و سنت کلر نقطه زمین بین runnels باستانی سفره که هنوز دوره با آب از نزدیکی رودخانه تغذیه باغ. Rohr بیدار حدود 5:45 A. M. هر روز و صرف یک ساعت دعا بدون هیچ کلمه. “من در تلاش برای پیدا کردن راه من به بله” او به من گفت و اضافه کرد که او اغلب از خواب بیدار در یک دولت از هیچ. “همانطور که در” نه من نمی خواهم به دنبال در اطراف توسط الیزا امروز,’, ” او گفت:, خندان impishly. پس از آن او سر به مرکز و منجر به یک جلسه است که شامل بیست دقیقه تفکر روزانه خواندن انجیل و زنگ زدن یک بودایی آواز کاسه. این مرکز کلاس نیز شامل هندو و یوگایی روش های یکپارچه سازی بدن به نماز همراه با آموزه های کشیده شده از بومی سنت های معنوی است که تمرکز بر تقدس زمین است.

محافظه کارانه تر مسیحیان تمایل به شرق الهیات خود را در اطراف عیسی—مرگ و رستاخیز ساخته شده است که رستگاری ممکن است برای کسانی که بر این باورند. Rohr فکر می کند که این تمرکز است نابجا. جهان وجود داشته است برای سیزده میلیارد سال; آن را نمی تواند او استدلال می کند که خدا را محبت رستگاری رابطه با خلقت آغاز شد و تنها دو هزار سال پیش زمانی که تاریخی عیسی مسیح نوزاد قرار داده شد در یونجه کپک زده از یک آخور است و تنها شد به طور گسترده ای قابل فهم برای بشریت در حدود شش صد سال پیش زمانی که ماشین چاپ اختراع شد و انجیل آغاز شد و در حال تولید انبوه. در عوض, در تازه ترین کتاب او “جهانی مسیح” که سال گذشته Rohr استدلال می کند که روح مسیح است همان شخص عیسی. مسیح—اساسا عشق به خدا را برای جهان وجود داشته است از آغاز زمان suffuses همه چیز در ایجاد شده است و در حال حاضر در تمام فرهنگ ها و تمدن ها. عیسی هادي است که روح و پس از او ما است “بهترین میانبر” برای دسترسی به آن. اما این روح نیز می توان از طریق شیوه های دیگر ادیان مانند مراقبه بودایی و یا از طریق زندگی با طبیعت است. Rohr وارد شده در این نتیجه گیری را از طریق آنچه که او می بیند به عنوان یک ارتدوکس فرانسیسکن خواندن کتاب مقدس. “این است که ارتداد عام و یا یک نسخه ارزان Unitarianism” او می نویسد. “این است که مسیح کیهانی که همیشه بود که مجسم در زمان که هنوز هم در حال نشان داد.”

“همه از من بزرگ افکار coalesced به این” او به من گفت. “من آن را پایان زندگی کتاب است.” پیام خود بوده است به شدت به خوبی دریافت کرد. پادکست نسخه Rohr کتاب دانلود شده است بیش از یک میلیون بار. او همچنین جذب برخی از مشخصات بالا پیروان. Rohr نام او جک راسل تریر Opie به عنوان یک اشاره به اپرا وینفری که به نظر او یک دوست شخصی; او ظاهر شد و دو بار بر روی “SuperSoul یکشنبه” برنامه شده است و به صرف شام در خانه اش در منتکیتو. “ما واقعا ارتباط” او به من گفت. “او می داند که من نه به دنبال شهرت و یا پول است.” او نیز احترام ملیندا گیتس و نزدیک به بونو. “او فقط به من کمی عشق توجه داشته باشید” Rohr گفت. “او یک فرد دوست داشتنی.” هر دو دروازه و بونو با حضور خلوت خصوصی با Rohr. راهب صومعه که شده نذر از فقر و زندگی به عنوان یک مدرن روز زاهد گوشه نشین به نظر می رسد غلغلک خود را گاه به گاه برس با شهرت.

بسیاری از Rohr پیروان هستند millennials و او معتقد است که محبوبیت خود را به معنای عمیق معنوی گرسنگی در بخشی از افراد جوان که دیگر ادعای وابستگی با دین سنتی. این افراد که جامعه شناسان آن را “نونس” آیا رشد در تعداد از شانزده درصد به بیست و سه درصد از بزرگسالان آمریکایی بین سال های 2007 و 2014. “مردم به سادگی نمی تردید کنه و یا حتی آشکارا خصمانه به کلیسای” او به من گفت. “آنها فقط نمی دیدن یک ارتباط.” Rohr نمی بر این باورند که اکثر نونس سکولار به عنوان بسیاری از فرض; او فکر می کند که آنها در حال بازجویی سنتی labels اما امیدوار به پیدا کردن یک پیام معنوی صحبت می کند که به آنها است. رسیدن به خود را بر اساس, در بخش, در تمایل خود را به بی باک در نقد مسیحیت محافظه کار که او اغلب در مورد مذاکرات به عنوان یک “سمی دین است.” او تلاش برای حمله به یک مشکل تعادل: تماس از نقص در مسیحیت معاصر در حالی که تصدیق هسته آن اصول. “مردم اشتباه ریچارد به عنوان یک deconstructionist زمانی که آنها او را بشنود بحث در مورد سمی دین” مایکل Poffenberger مدیر اجرایی مرکز عمل و تفکر به من گفت: “این یک حمله در دین; آن را مقدمه ای برای تقدس همه چیز است.”

Rohr زندگی در شهر واتیکان در یک اتاق کلبه پشت باغ شاداب. او از من خواست به افشای محل دقیق. “شما می شود شگفت زده در مقدار زیادی از افرادی که فقط می خواهم به می گویند که آنها با شما ملاقات” او به من گفت یک بعد از ظهر در حالی که نشسته در فضای باز است که در خدمت به عنوان او را به اتاق نشیمن و مطالعه است. (در طول زمان در نیومکزیکو یکی از این جانباز بازگشت چندین بار داشتن رانده نزدیک به یک هزار مایل به دنبال Rohr برکت آن راهب به هر زمان). Rohr صرف بیشتر از روز خود را در گوشه عزلت نشسته بر روی یک نردبان پشت barstool که به او نوشتن ، “را به صدا پس از خواستگاری-خواستگاری اما من فقط نشستن و از آن می آید” او به من گفت. کامپیوتر خود نشسته است در بالای یک قفسه کتاب کهنه با زندگینامه عرفای معاصر از جمله مرتون و توماس Keating. روی یک طاقچه شومینه او را نگه می دارد یک قطعه استخوان متعلق به ترز دسکرو از Lisieux, یک قرن نوزدهم سنت. او به من گفت که در سفر اخیر خود به فرانسه در حالی که ایستاده در درمانگاه اتاق که در آن ترز دسکرو درگذشت او را دیدم یک پروانه و می دانستم که با الهام الهی است که آن را هدیه ای از او. “من احساس می کردم معلق,” او گفت:, و اضافه کرد با یک لبخند “من نمی شد.” پروانه شد در تلاش برای فرار از اتاق, و او موفق به کنجکاوی باز پنجره های قدیمی و رایگان آن است.

Rohr رشد در میان بیشتر مرسوم کاتولیک. او متولد Topeka کانزاس در سال 1943. او می آید از یک خط طولانی از گندم کشاورزان بودند که ضربه اول توسط گرد و غبار باول و پس از آن با رکود بزرگ. “پدر مجبور به ترک مزرعه و کار در راه آهن و نقاشی اتومبیل” Rohr به من گفت. این Rohrs شد مؤمن و ریچارد با حضور در مدرسه کاتولیک برای یک دلار در ماه است. “من هیچ راهبه, داستان های ترسناک,” او به من گفت. “تجربه من از راهبه ها بود مردم خوشحال. من فکر می کنم که یکی از دلایل من مذهبی است.” او شاهد هر گونه موارد سوء استفاده جنسی در کلیسای خود جامعه است. “ما نمی دانیم که کلمه “آزار جنسی کودکان’, ” او گفت:. “اما من حدس می زنم آن را باید شده اند اتفاق می افتد.” تنها آموزش او به خاطر دریافت در مورد رابطه جنسی بود “این کار را نکنید.” “که نبود مفید در همه,” او گفت:.

در چهارده Rohr بخوانید “کامل شادی از سنت فرانسیس” یک رمان در مورد زندگی از سنت و تصمیم به تبدیل شدن به یک راهب. او از سن در طول مترقی دوران شورای دوم واتیکان که کاتولیک بودند به چالش کشیدن باریک مفاهیم دکترین کلیسا و خواستار تعامل بیشتر با جهان است. به عنوان یک تازه کار, او مشغول به کار در یک Acoma پوبلو جامعه در نیومکزیکو انجام نظرسنجی برای کلیسا در باور مذهبی در این منطقه است. هر چند جامعه تا حد زیادی مسیحی مردم نیز به دنبال سنتی مذهبی: مادران راه می رفت خارج با فرزندان خود را درست قبل از سپیده دم به استقبال خورشید مدیتیشن مراسم که قدمت آن حداقل هشت صد سال است. “ما فکر می کنیم می دانست که چیزی در مورد تفکر” او به من گفت. “اما ما نه تنها آنهایی که.”

Rohr مقرر شد در سال 1970 چادری هیپی vestments. “در دهه هفتاد عیسی بود,” او گفت:. به عنوان یک کشیش جوان او چراغ خلوت برای نوجوانان در یک گروه از بالا, مدرسه, بکن بکن, گروه شروع به صحبت کردن به زبان. مردم رفتند به شنیدن Rohr صحبت می کنند و نوار های صوتی از خطبه های خود را با سفر در سراسر کشور. خود را ضبط خلوت اقتباس شد به اولین کتاب ساخته شده است که او یک نوع کاتولیک مشهور است. “من یک کمی demigod” او به من گفت ruefully. او شروع به یک رادیکال جامعه مسیحی در سینسیناتی به نام اورشلیم جدید اما از اواسط دهه هشتاد او شروع به احساس می کنید که آن را به اندازه کافی متمرکز در جهانی عمل اجتماعی است. او در بازگشت به مکزیک جدید که در آن او شروع به این مرکز اقدام و تفکر در سال 1987 و زندگی مدرسه دو سال پایین-اقامت مذهبی-مطالعات برنامه در سال 2014. در این مرکز اوایل روز کارکنان برگزار شد تظاهرات هفتگی در یک هسته ای-سلاح مرکز تحقیقات و کار با زنان coöperative در مکزیک است.

Rohr آمد به تفکر خود را در مورد جهانی مسیح از طریق اوایل فرانسیسکن آموزه. در قرن سیزدهم فرانسیس شورش علیه کلیسای کاتولیک بود که تبدیل به تثبیت خود به خود پمپ و سلسله مراتب; او در کنار محصولات دنیوی زندگی در یک غار در بر داشت و خدا در طبیعت به او نشان داد در آمار و ارقام مانند برادر خورشید خواهر ماه, برادر و خواهر آب. “او کاملا بصری جهان نمایش” Rohr گفت. بعد فرانسیسکن متکلمان داد بلند به فرانسیس جامع جهان با گره زدن آن به کتاب مقدس—به عنوان مثال برای عبور از کولسیان با این مضمون که “پسر تصویر نامرئی خدا نخستزاده بیش از همه ایجاد شد. در او همه چیز آفریده شد: همه چیز در آسمان و بر روی زمین مرئی و نامرئی. . . . او قبل از همه چیز و در او همه چیز را با هم نگه دارید.” آنها مدعی شد شواهدی وجود دارد که خدا در حال حاضر در جهان طبیعی است.

Rohr به این حضور یک نام. برای او مسیح کیهانی روح است که تعبیه شده در—و باعث می شود تا همه چیز در جهان و عیسی تجسم نسخه از آن روح است که ما می تواند سقوط در عشق با و مربوط به. (همزمان خود را سخنگفتن و یگانگی می تواند دشوار برای یک خارجی به درک; Rohr توصیف “جهانی مسیح” به عنوان یک عاقبت به “الهی رقص” کتاب خود در مورد رمز و راز تثلیث.) او با استفاده از بسیاری از همان آیات به عنوان اوایل فرانسیسکوییها برای حمایت از ادعای خود را. “مسیح بسیار بزرگتر جهان-پوشا نقش شرح داده شد کاملا به وضوح در—و همیشه در اولین فصل از انجیل یوحنا ، کولسیان ، افسسیان عبرانیان و 1 جان و مدت کوتاهی پس از آن در نوشتههای اوایل شرقی پدران” او می نویسد. او معتقد است که پس از شکاف بین شرق و غرب کلیساها در 1054 A. D. کلیسای شرقی برگزار شد بر روی یک چشم انداز گسترده تر از مسیح, اما کلیسای غرب به طور فزاینده ای متمرکز بر عیسی ، “ما به تدریج محدود حضور الهی به تک بدن عیسی مسیح زمانی که شاید از آن است که همه جا به عنوان نور خود را—و uncircumscribable توسط انسان حد و مرز است.” مفهوم عیسی مسیح به عنوان خدا-شاه—با پوشیدن یک تاج طلایی و نشسته بر تاج و تخت بود تحت فشار قرار دادند توسط سیاسی حاکمان است که با استفاده از آن برای توجیه قدرت خود را, اما آن را محدود درک ما از الوهیت. “آن را مانند تلاش برای دیدن جهان با بیش از حد کوچک تلسکوپ” Rohr می نویسد.

یکی از مزایای Rohr کار است تلاش خود را در رادیکال و فراگیر. “عیسی بدون پرستش مسیح همواره تبدیل به یک زمان و فرهنگ-دین اغلب قومی و یا حتی به طور ضمنی نژادپرستانه که مانع خیلی از انسان ها از خدا را در آغوش” او می نویسد. با توجه به آموزه های خود را, شما لازم نیست که به دنبال عیسی یا تمرین اصول هر دین رسمی به نجات شما فقط باید به “سقوط در عشق با حضور الهی تحت هر نام.” برای افراد جوان که تبدیل شده اند سرخورده با کلیساها محافظه کار از دوران کودکی خود را—که موعظه مسیحیت برتری بر دیگر ادیان و آموخت که دارد بروید به جهنم—پیام خود را به خصوص خوش آمدید. بسیاری از مترقی مدارس مسیحیت تدریس که غیر مسیحیان می توانید به بهشت بروید, اما این ایده جهانی مسیح اجازه می دهد تا Rohr را قوی استدلال بر اساس یک نسخه از ارتدکسی به جای یک حس مبهم از egalitarianism. پیروان او قدردانی خود را از کتاب مقدس دقت. “او در آینده و گفت:” من تو را دیدم یک دیزی در حال حاضر همه عشق به یکدیگر’ ” تیم شرایور یک دیرین دانشجو از Rohr و رئیس المپیک ویژه به من گفت. “او در تلاش برای ایجاد یک جدید ur-درک درستی از دین نیست که محدود جدایی و برتری و مبارزه است.”

Rohr ایده های بدست او به مشکل در گذشته است. ویلیام پاول جوان—خود-توصیف بنیادگرای مسیحی و نویسنده کتاب “زیستن,” یک مسیحی رمان فروخته است که بیش از بیست میلیون نسخه—به من گفت که هر چند او Rohr دوستان او نگران است که این راهب صومعه آموزه را اشتباه گرفته شود. افراد جوان که نا امید با کلیساهای خود ممکن است بد تعبیر کردن Rohr کار به عنوان دفاع از یک معنویت مبهم است که کاملا بیارتباط با کتاب مقدس مسیح است. “خطر عام است که هیچ چیز مهم به خصوص عیسی مسیح,” او گفت:. “برخی از Rohr پیروان می توانید آن را بخوانید که در راه است.” با توجه به Rohr در اوایل دهه هفتاد یک گروه محلی کاتولیک ها به صورت مخفیانه خطبه های خود را در تلاش به او را طرد. آنها تحویل نوار به اواخر کاردینال جوزف Bernardin سپس اسقف اعظم سینسیناتی که آنها را مورد بررسی و مشخص شد که آنها در چارچوب آموزه های کلیسا. (فعلی از قلمرو مذهبی اسقف اعظم هیچ آگاهی از این حادثه.) Grumblings تداوم داشته باشند اما Rohr همچنان به موعظه آنچه که او معتقد است. “من بیش از حد برای آنها به زحمت من دیگر” Rohr به من گفت.

سه سال پیش Rohr تشخیص داده شد با یک فرم تهاجمی سرطان پروستات است. یک سال و نیم پیش در حالی که به تنهایی در خانه اش او شدید حمله قلبی است. او زنگ زد که دستور داد او را به 911 تماس بگیرید برای یک آمبولانس. Rohr حاضر او نمی خواهید برای مردن در حضور غریبه ها خیلی دوستش شتافت به عجله او را به بیمارستان است. به عنوان آنها بیرون کشیده و خود را جلوی خانه Rohr خداحافظی به خانه کوچک که در آن او زندگی می کردند به مدت بیست سال, درختان, آشغال. “من آماده برای رفتن” او به من گفت. “اما به هر حال من اینجا هستم.” Rohr است که تحت شیمی درمانی و سرطان در حال حاضر در بهبودی هر چند او آشتی کرده است و خود به خود مرگ. “آنچه ما تا کنون از دست دادن با مرگ ؟” او از من پرسید. Rohr نیز Grover بیماری یک بیماری خود ایمنی است که باعث می شود پوست خود را خارش است. “و آن را wrinkly,” او گفت:. او اشاره کرد که پولس رسول صحبت می کند از چادر بدن خورده تا shrivelling و کاهش آن را به عنوان آماده به ترک. “باور من این است که دو جهانی راه بزرگ عشق و درد و رنج” او به من گفت. برای بسیاری از زندگی خود Rohr استفاده کرده است رنج می برند به عنوان یک ابزار معنوی برای کمک به او یاد بگیرند که به فروتن باشد. “من دعا می کنم برای یک تحقیر یک روز” او به من گفت. “آن را ندارد به عمده است.”

Rohr یک زمان آسان تر از صحبت کردن در مورد پایان عمر خود از دانش آموزان خود را و پیروان انجام دهد. در آلبوکرک همکاران خود را بی سر و صدا در حال فکر کردن در مورد چگونه آموزه های خود را می تواند در زندگی پس از او می میرد. Poffenberger مدیر اجرایی مرکز عمل و تفکر نقل مکان کرد و به نیومکزیکو از واشنگتن دی سی در سال 2014 برای کمک به این سوال پاسخ دهد. “ما از نظر ذهنی طرح به مدت دو سال” او به من گفت. Poffenberger آمد به Rohr کار در سال 2009 پس از کار به عنوان یک فعال و سرخورده شدن توسط سیستم سیاسی در واشنگتن است. او با حضور در یکی از Rohr بیابان مردان خلوت (آن درگیر محافل درام) و شروع به پیروی از آموزه های خود را. Poffenberger شده است و تلاش برای اعمال اصول جنبش محیط زیست مطالعه چه چیزی باعث می شود جنبش های اجتماعی موفق به Rohr گسترده ایده های. “این فقط در مورد خود فرد سفر معنوی” او گفت:. “آن چه که به تحول اجتماعی است.” او امیدوار است برای مثال برای مهار Rohr را زیر بزرگ در حمایت از جوانان آب و هوا اعتصابات و کشیش ویلیام باربر ضعیف مردم در مبارزات انتخاباتی. شاید Poffenberger فکر می کند که پایبندی به ادیان سنتی کاسته اجتماعی, اکشن تبدیل خواهد شد بیشتر مربوط به فرم از تمرین های معنوی است.

در صبح روز قبل از من سمت چپ آلبوکرک من نشسته با دو مرد در Rohr که شلوغ است با مجسمه های رقص Shivas و هدایای دیگر از تحسین و دوستان است. آنها شروع به صحبت کردن در مورد Rohr امادگی برای آیکون که آویزان بر روی دیوار خود را در عزلت و دفتر. او چهل و توصیفاتی از یونس مصرف شده توسط یک نهنگ از جمله چند بد بو renditions و او را شناسایی و با آنان ، “من شده است برگزار می شود امن و تف کردن در ساحل راست در حالی که موعظه یک پیام است که هیچ کس می خواست به شنیدن” او گفت:. او همچنین یک جانباز باستان پیکرنگاری مسیحی و از پیکرنگاری از کلیسای ارتدکس شرقی—که هر دو ارائه یک نگاه اجمالی به تفکر مذهبی است که تحت سلطه معاصر غرب باخته.

یکی از تصاویر مورد علاقه است Andrei Rublev چهاردهم را قرن تصویر از تثلیث مقدس است که در آن عیسی مسیح خداوند و روح القدس شکل متعادل, مثلث, هیچ کدام مهم تر از دیگر. “تا زمانی که ما دریافت تثلیث حق ما متافیزیک خاموش است” او به من گفت. “ما کشیده عیسی از تثلیث به او یک ریش سفید و سفید پوست است.” Rohr شنیده است که در اصلی است که حلق آویز در دولت Tretyakov Gallery در مسکو وجود دارد باقی مانده از چسب. (گالری می تواند این را تایید نمی کنند.) “من متقاعد شده آن را در یک آینه” Rohr گفت. در کتاب خود او را توصیف مسیح کیهانی به عنوان یک نوع از آینه است که در آن ما می توانید فرم تمام خلقت. “مسیح آینه به طور کامل می داند و دوست دارد ما را از همه ابدیت و نشان می دهد که تصویر را به ما,” او می نویسد. او معتقد است که Rublev کار تداعی این استعاره دعوت بیننده به خودش را نه به عنوان کاهش یافته و قطع از خدا بلکه به عنوان بخشی جدایی ناپذیر از الهی است.

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی