ریک روشن Coronavirus و همه گیر مسیر گرفته شده

Dr. Richard Bright testifies.
ریک روشن مدیر سابق برداشهادت در روز پنج شنبه در مورد تهمت, دولت در واکنش به شیوع کروناویروس.عکس توسط گرگ نش / استخر / گتی

بسیاری از آمریکایی ها دوباره پخش در ذهن خود این مراحل را گرفته اند و انتخاب آنها ساخته شده اند با توجه به کروناویروس بحران اما شاید چند با چنین غم انگیز زور به عنوان ریک روشن است که شهادت در خانه جلسه در روز پنج شنبه. روشن است که در مارس منتقل شد و از سمت خود به عنوان رئیس پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه قدرت است که بخشی از وزارت بهداشت و خدمات انسانی باعث شده بود “اغتشاش” به عنوان یکی از همکاران آن را با اصرار بیشتری عمل در همه گیر-برنامه ریزی جلسات به عنوان دور برگشت به عنوان ژانویه و فوریه. در این جلسه نماینده جان ساربانز یک دموکرات از مریلند بود که مسوار-خاکستری ماسک در اطراف گردن—اعضای کاهش ماسک خود را در هنگام صحبت کردن و یا در برخی موارد هنگامی که نشسته—خواسته روشن به بازگشت به آن دوره است. “من مطمئن هستم که وجود دارد خاص مکالمات, ایمیل, لحظات در زمان است که شما به یاد داشته باشید مانند آنها اتفاق افتاده است دیروز” ساربانز گفت. می تواند او را به خاطر هر گونه فراموش نشدنی به خصوص آنهایی که باعث شده بود یک “احساس غرق شدن در گودال از معده شما؟”

روشن پاسخ داده شده توسط صحبت کردن در مورد e-mails او می خواهم دریافت در اواخر ماه ژانویه از یک آمریکایی ماسک تولید کننده که هشدار میدهد: “‘ما در گه. جهان است. و ما نیاز به عمل می کنند.’ “او گفت: “و من تحت فشار قرار دادند که به جلو به بالاترین سطح من می تواند در H. H. S. کردم و هیچ پاسخ. از لحظه ای که من می دانستم که ما از رفتن به یک بحران—مراقبت های بهداشتی ما کارگران—چون ما نه اقدام. ما در حال حاضر پشت توپ. ما بود که آخرین پنجره فرصت به نوبه خود در آن تولید به صرفه جویی در زندگی کسانی که مراقبت از سلامت کارگران. و ما نمی عمل می کنند.”

ساربانز مشاهده شده است که وجود دارد “یک نتیجه غیر قابل اجتناب” کشیده می شود از روشن شهادت: “آن را ندارد به این باشد که راه. وجود دارد یکی دیگر از راه. همه چیز می تواند رفته اند متفاوت است.” آن است که در این نقطه با بیش از هشتاد هزار نفر در آمریکا کشته و, برای نیویورکی تجربه به سختی پشت سر ما از روز هنگامی که شهر سلامت سیستم غرق شد که مرده نمی تواند به درستی رسیدگی می شود—سخت به می گویند در غیر این صورت. در عین حال تقریبا هیچ کس در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گفت: بنابراین و قطعا هیچ کس در روشن سطح. در مه 5, روشن ثبت رسمی whistle-blower شکایت با دفتر مشاور ویژه ادعا که خود را حذف و انتقال به کمتر از یک نقش برجسته در موسسه ملی بهداشت بود که مجازات برای, در میان چیزهای دیگر او outspokenness در همه گیر آماده سازی است. Whistle-blower شکایت اغلب پیچیده است; روشن است به عنوان مثال شامل اختلافات بیش از آنچه که او را دیدم به عنوان انگیزه های سیاسی اعطای قرارداد, قصد بازگشت به 2017. مغلوب ساختن پیشی جستن است را رد کرد و او را در توییتر به عنوان یک “کارمند ناراضی” که برای تلفن های موبایل مانند یک نسبتا عاقل نوع کارمند را باید در چارچوب این دولت است. (تهمت همچنین گفت که او نمی دانست روشن در همه, اما که او “دوست” بود و اشتباه “نگرش است.”) هفته گذشته دفتر مشاور ویژه یافت که وجود دارد “دلایل منطقی” به این باور است که روشن شده بود انتقام علیه و پرس و جو در حال انجام است. در این جلسه اعضای جمهوری خواه بارها و بارها harped در آنچه آنها به عنوان خود را کافی و شور و شوق در حالی که او در بردابرای هیدروکسی کلروکین یک داروی ترویج مغلوب ساختن پیشی جستن.

کسی تا به حال به می گویند آنچه روشن گفت. البته از این بیماری همه گیر در این کشور شده است می تواند متفاوت; ایالات متحده شکست خورده و آن را به ندارد. “من باور دارم که وجود دارد مهم گام های ما را در زمان” روشن اشاره کرد. به عنوان یک نتیجه “زندگی در معرض خطر بودند و به اعتقاد من زندگی را از دست داده بودند.” بردا قرار است به درگیر در بیماری همه گیر آماده سازی و بسیاری از سوالات است که روشن و پرسید:—و نه فقط در مورد ماسک و اما در مورد تست لوازم و برنامه ریزی برای واکسن—بدون جواب باقی می ماند. او گفت که بسیاری از کارگران بهداشت و درمان هنوز هم مجبور به انجام با ناکافی و یا نامطلوب تجهیزات. به عنوان خوانده شده خود را whistle-blower شکایت به تبدیل شدن به احساس خطر در مورد در میان بسیاری از چیزهای دیگر که آیا ایالات متحده می خواهد حتی سرنگ آن را نیاز به اداره واکسن هنگامی که یکی وجود دارد. یکی دیگر از نشانه نگران کننده در شرایط آینده توزیع واکسن و درمان های روشن اشاره کرد این است که سردرگمی تخصیص به بيمارستان remdesivir یکی از چند coronavirus درمان برای نشان دادن پتانسیل حداقل کاهش طول بستری در بیمارستان. هنوز هم وجود دارد به نظر نمی رسد به عنوان یک ابزار برنامه ریزی استراتژیک برای مقابله با این بیماری همه گیر. به عنوان یک نتیجه روشن گفت: ما افزایش این احتمال که موج دوم در پاییز می تواند به اوج رسیدن در “تاریکترین زمستان در تاریخ آمریکا است.” اما نتیجه دوباره است که آن را ندارد به این باشد که راه.

یکی از تم های روشن را به شهادت بود و اهمیت صادق بودن با مردم است. نماینده Nanette Barragán یک دموکرات از کالیفرنیا به نقل از چند تن از مغلوب ساختن پیشی جستن بی اعتنا نظرات در مورد این بیماری همه گیر (January 24th: “این همه کار خوبی”; مارس 10th: “آن دور خواهد شد”) و در مورد خواسته نتیجه چنین اظهارات. “ما نمی forewarn مردم” روشن پاسخ داد. “ما با آموزش آنها را در اجتماعی فاصله و با پوشیدن یک ماسک که ما باید در ماه های ژانویه و فوریه است.” که هم یک فرصت از دست رفته را به صرفه جویی در زندگی می کند و در هم تنیده با دیگر شکست. برای مثال روشن گفت: در هر دو شهادت او و شکایت خود را که در یکی از پاسخ او دریافت شده از مقامات دیگر به او هشدار زود هنگام در مورد ماسک تامین شد که آنها تا به حال اجرا نشدهو اگر آن را به پایان رسید که آنها در صورت کمبود آنها فقط می تواند تغییر C. D. C. دستورالعمل و به مردم بگویید که “لازم نیست” ماسک برای خرید و یا آنها را می پوشند. او پاسخ داد که او نمی تواند باور آنها گفته بود که “با چهره ای راست.” شاید او نباید شگفت زده شده اند. وجود دارد بدون شک بسیاری از فرصت ها در حالی که در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای تبدیل شدن به عادت کرده اند به تلاش برای پوشش دادن بی کفایتی با نظر غلط و نادرستی. (Atul Gawande نوشت: این هفته که چکیده ای از تحقیقات “نشان می دهد که اگر حداقل شصت درصد از جمعیت عینک ماسک که فقط شصت درصد موثر در مسدود کردن ویروسی انتقال—که هست-اتصالات پنبه دو لایه ماسک—این بیماری همه گیر می تواند متوقف شود.”)

در یکی دیگر از سری از سوالات دموکرات کنگره دوریس ماتسوی همچنین از کالیفرنیا خواسته روشن و اگر مختلف شکست و توجه به هشدارهای خواهد “در نهایت کوتاه یا طولانی از زمان آن طول می کشد برای کشور ما با خیال راحت به بازگشایی و بهبود یافتن از این بیماری همه گیر کوروناویروس.” او چندین: آهسته شروع واکسن تاخیر در تخصیص منابع شکست coördination. بله روشن گفت:—این همه بدان معنی است که آن را دیگر با خیال راحت بازگشایی شده است. اما صحبت کردن در مورد کمبود ماسک و آنچه که تا به حال به معنای, او اضافه کرد: نکته دیگر: “هیچ وقت به بازگشایی کشور ما به ارمغان خواهد آورد که مردم به ما.” در وسط یک بیماری همه گیر به دنبال به جلو نیز می تواند به دنبال عقب مانده است.


راهنمای Coronavirus

  • بیست و چهار ساعت در مرکز همه گیر: نزدیک به پنجاه نیویورکر نویسندگان و عکاسان دامن زد به سند زندگی در شهر نیویورک در آوریل 15.
  • سیاتل رهبران اجازه دانشمندان را با سرب در پاسخ به کوروناویروس. نیویورک رهبران نیست.
  • می تواند به بازماندگان کمک به درمان این بیماری و نجات اقتصاد ؟
  • چه coronavirus نشان داده است در مورد آمریکا پزشکی است.
  • می تواند ما را در ردیابی گسترش COVID-19 و محافظت از حریم خصوصی در همان زمان ؟
  • Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن است که به طور گسترده ای در دسترس است.
  • چگونه برای عمل اجتماعی فاصله از پاسخ به یک بیمار همخانه به جوانب مثبت و منفی از سفارش غذا.
  • طولانی جنگهای صلیبی از Dr. Anthony Fauci عفونی-بیماری کارشناس دوخته بین دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مردم آمریکا است.
  • آنچه به عنوان خوانده شده, تماشای طبخ و گوش دادن به تحت قرنطینه.

tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>